22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: tak si kup do mrazáku i hovězí, já teď mám hodně chuť na hovězí, včera jsem měla hovězí se svíčkovou, dost často děláme i steaky. Já myslím, že PA s tím nebude mít problém a půjdu s novou várkou. V práci je to o ničem, lidi sami dobrovolně odchází a jsou znechuiceni co se tam děje. Uvidíme jaké to bude za 3 roky. Hodně železa má brokolda, klíčky a mandle.
Katy, nějaké koupím až budeme mít vlastní mrazák. Teď stejnak nevařím, páč vaří R mamka. A o víkendech budeme trávit čas na stavbě. Takže až pak ;-) no vidíš tak brokoldu tu já můžu x-) klíčky ee tím mě neuctíš a madle ty by šly taky :-)
Jinak to je fakt naprd, že je tam taková atmosféra. Uvidíš jaké to bude za 3roky, pokud se tedy firma udrží a budeš se moci kam vrátit. A co nějaké nové fotečky? Nemáš???
Profilova fotka
Ivi: nemám, mimčo už vyfotit na UTZ nejde už je velké už se nevejde na fotečku ani hlavička. A dneska mi přijede jumbo balík s věcmi pro mimčo tak zkusím nejpozději o víku nafotit. v so mi tchán koupil 1 růžový obleček a že se povedl moc krásný tak taky vyfotím. Jo za chviličku budeš plnit vlastní špajz. No máš výhodu že tchýně vaří, že přijdete domů a jídlo je uvařeno. Ale věřím, že někdy bys i ráda sama čarovala v kuchyni. :-) Jdete letos někam plesat?
Profilova fotka
ahoj holky, teda nakecáno. dočtu někdy jindy:-) Kat- no já ti nevímjak s těma micanama, musím se zas zeptat taťky, protože furt rozdává,tak na tebe asi zas zapomnněl!! :-(. musím mu říct,ať něco lepne,ať si dáte. Oslavy u nás v pohodě, teďka ještě v sobotu budeme lsavit s druhýma tchánovcema. máme jet my do Metylovic,ale jak se tak dívám na to sněžení, nevím nevím, jestli to neodložíme. fotečky určitě dám. večer na to chci sednout a pak vám tu dám odkaz. my byli dneska na roční KO. Štěpánek váží rovných 12kg a měří 85cm. dostal poslední dávku hexavakcíny, trochu si u vpichu zase pořval,ale jinak v pořádku.
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem byla dneska na služebce v Praze na otočku a v pohodě, bylo to na mojí bývalé škole tak jsem i potkala 2 spolužáky a trochu jsme pokecali. když jsem dorazila domů tak H. už spal (ráno musel vstávat o půl čtvrté a vést mě na vlak), tak ho nechávám dospat aby byl zítra ráno čilý, vzali jsme si totiž oba dovolenou a vyrážíme na lyže,tak se už nemůžu dočkat. a na zítřejší večer máme i lístky na ples tak jsem zvědavá jestli zvládnem jít večer i plesat nebo se na to vykašlem a zapíchnem to před televizí
Hezký podvečer ;-) Katy, to je jasný že mě svrběj prstíky něco ukuchtit. Jenže už máme každej jiný chutě a zase chci vařit aby si každý z nás pochutnal. I když vaření přes stavební sezónu mi hodně lezlo krkem - ale to jsou takové chvilkové zkraty, které má každý. Plesat už jsme byli a nejspíš už ani letos nikam nepůjdem. Byli jsme u známých na truhlářském plese a pak tady na mysliveckém a bylo to vše oká 8-) ;-) Určo všechny ty věcičky vyfoť - ráda se pokochám.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jsme byla ve st v práci hned jsem tam za 15 min. chytla rýmu to je ta slavná klimoška, tak jsme včera ani na jogu raději nešla. Včera dorazil obří balík z PPL a věci pro mimčo jsou ještě krásnější než na obrátzku tak jsm moc ráda. Ještě vyprat, vyžehlit a pak hned s tím do postýlky.
zdravím v rychlosti, dnes mám honičku a večer tu na 100% nebudu, takže krásný víkend všem 8-) :-)
Profilova fotka
ivi: aha .. tak držím palečky :-) No já brala v těhu železo takové tabletky a chutnaly po čokoládě :-) katy: tak to jsem ráda, že vše je v pořádku... včera jsem asi taky chytla nějakého bacila.. smrkám, v krku trochu pálí, tak se tu léčím a bojím se abych neprskala na malou. Byla dopo i odpo sama na balkoně, se mi nechtělo brodit v tom sněhu, jsem byla vyřízená... tak se kurýruj matko :-N jija: máš štěstí, že jsi napsala, že jsi tu byla na otočku :-D víš, jako že ses nestavila :-D :-D :-D taky přeji krásný víkend, o víkendu se zapojuje M. takže já relaxuju :-) a dospávám týden :-) to je pohodička, vždy se těším na víkendík, tak se mějte papa a katy opatruj se!
Profilova fotka
předávám vzkaz od Lin, co mi psala.. Ahojky prosim omluv me zase na MMB byly jsme zase s malou na JIP a v nemocncici . Takze ted kolem ni litame je porad dusna a dycha spreje na dychani . 23.2. jdeme na alergologii a zjistovat astma . Takze uvidime co najdou . Cekala jsem jen az se pripojis at ti to napisu a das holkam vedet . Takze zatim nemuzu ani s Katy za Lun . S malou nesmim vubec do toho smogu a nesmi se nikde nachladit aby zase nemela zachvata k tomu nemocna .
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme včera úspěšně zvládli lyže i večerní ples, dokonce jsme po dlouhé době vyhráli i v tombole, 3 litrovou aviváž :-D pan: bylo to fakt na otočku, dojeli jsme do prahy v půl osmé a o půl druhé už jsme jely zase pryč brzo se uzdrav a ať se o Tebe nenechladí Petruška lin: chudáček Gábinka a pro Tebe to s ní musí být taky hrozné, tak přeju ať brzo příjdou na to co je to co jí pořád trápí a ať už je bobek konečně zdravá
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chudákk malá Gábinka, pořád něco. Moc držím palce, aby neěla astma a spravilo se to. Pand: no my trochu uvažujeme, že možná začátkem března bychom někam vyrazili - chci někam na výlet a tak mě napadá Praha a návštěva muzikálu, ale uvidíme, v př. týdnu asi pojedeme na pár dní na chatu na lyže - já tedy budu lyžovat z "okna", ale budu na erstvém vzduchu a pokud nebude extra sněhu tak můžu chodit i na procházky. Jinak jsme dneska byla utrácet v Sam baby a nakoupila jsnem i potřeby do porodncie pro mě.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak zrovna teď to venku vypadá, že budeš mít na chatě spíš jaro než zimu, takže na procházky budeš moc chodit úplně v pohodě musím se pochválit konečně se mi včera podařilo sehnat návody na pletení pro mimča, byla jsem v knihovně a okopírovala jsem si 2 návody a jeden jsme doma společně vybrali a hned jsem začala, takže snad budu mít brzo celý svetřík, nějak mě teď chytly ruční práce :-) asi mozek rozhodl, že je čas aby si on odpočinul a makaly chvilku ruce :-D
Hola hoj ;-) jak se máte ženy??? Fandíte pořádně našim olympionikům???? 8-) Já včera vytuhla na 9km u Bauera, páč sem den před tím čumákovala na Martinu ;-) Jinak, u nás vše OKá. Taky se musím pořádně podívat do kalendáře kdy bych mohla dojet. Tento vík určo ne, ale třebas ten příští by to klaplo :-)) Takže, nachystejte šampáňo a alou do víru velkoměsta :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás vše OK. Jija: jáý taky vyšívám, plést bohuželm neumím a už mám střed ubrusu komplet vyšitý už jen 3 roky, koupit krajku na obšití, vyžehlit a P. může pokypat ubrus! :-D ]-( Ivi: no nekecej! Už se těším hned podnikneme akcí! Už se těším.
Katy :-D ty si optimista, to bych se na to vyprdla a ubrus vůbec nevyšívala =-) :-D Já vyšívám jen křížky a to stejně jen na dekoraci np. polštářků ale nic velkého, do velkých akcí se nepouštím :-D :-D :-D No nekééé, fakt nekecám 8-) já uvidím jak to budu mít v práci a pak dám vědět co a jak. Kdy přesně máš ten TP?
Profilova fotka
ahoj holky, s Gábinkou to je zas zlé? ach jo, chudáček malá. to je to naše spaní nespaní oproti tomu jejímu trápení teda maličkost. Dneska zas po dlouhé době spal od půl 1 do 6.07 v kuse!!, akorát do té půl 1 byl 4x vzhůru a od půl 12 do půl 1 nemohl zabrat. aspoň, že pak spal celou dobu a já v klidu v 6.10 mohla vstanout a pustit si hokej :-), jsem byla i vyspaná:-) Iví- no tak to super, že bys dojela. a doufám,že se sejdem všechny, a přibereš s sebou i foťák:-) Kat- micani jsou v mražáku, taťka o víkendu zabíjel, tak máš čerstvé kousky připraveny:-). stačí se jen domluvit, kdy dorazíš:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: dej vědět kdy dorazíš, chceme jet i na chatiu tak ať se nedomlouvám na chatu, když dorazíš ty, jinak nám je jedno kdy pojedeme, sníh jistě vydrží. TP mám kolem 14.4.. tak uvidíme. Ale myslím si že to bude až kolem 19.4. jak mám TP dle UTZ. Lun: ty jsi Štěpíka nenechala koukat na hokej? Taky jsm ekoukali jedním okem :-) jé super, že králíci jsou nachystáni. Tak co se domluvit na út? Je mi jedno čas.
Krásné čtvrteční dopoledne, odbíhám k vám od práce .... ale za chvíli zase musím pokračovat :-) Lun, tak určo bych sebou brala foťák ;-) to je moje druhé já :-D třetí ruka řekla bych ;-) :-D Katy, ještě přesně nevím - ale dala bych ti vědět tak během tohohle víkendu co a jak. Když tak si nachystej něco na to focení - co bys ráda měla zdokumentováno ;-)) nebo si to alespoň nachystej a pak to probereme co a jak ;-) 8-) Hokej sem sledovala po očku v práci - na idnes.cz takže jsem byla v obraze, moc sem těm našim chlapíkům držela pěstičky x-) x-) x-) by mě zajímalo, kolik lidí si dnes vzalo dovolenou ;-)
Profilova fotka
Ivi: to se dělá sledovat na netu hokej? :-D ale tatík dneska taky "zaspal" a věřím že takových chlapů bylo více nebo byla přetížená síť u zaměstnavatelů, ale že jsme jim to nadnadali co? Jo probereme co a jak. někdy se připojíš na skypa a probereme to. Jinak včera říkali co budou za novinky v ZOO - až se letos dostaví nový medvědinec tak místo straého vznikne nová expozice pro tučňáky a tuleně. A máme březí obě slonice taky porodí v dubnu jako já akorát 2011 :-D
Profilova fotka
Kat- samozřejmě jsem měla Štipa vedle sebe, ale jaksik ho to letos nebere jako loni :-D . ani se nepodíval,pořád někde lozil :-D Úterý myslím klidně ůže být, to nic asi nemám. čas je mi taky celkem jedno. Štěpi chodí spát po obědě kolem 12, vstává tak nejpozději v půl 2, pak chodíme většinou na prochajdu. takže buď můžeš přijet už na oběd, nebo po obědě, jak chceš ty ;-) Ivi- tak to je fajn, že bereš i foťák. a nedomluvíme se na to focení toho našeho kluka? PROSÍM PROSÍM x-)
Katy, jj to se dělá - člověk musí být přeci v obraze aby věděl co se děje ve světě 8-) ;-)) Fíha, toliko novinek v Ostravské ZOO? To je bomba, já se nejvíc snad těším na kočičky - pokud je tedy uvidíme. Co bych úplně vynechala sou hadice různého druhu. Já hady z duše nesnáším. Brrrrrrrr jen o nich píši a je mi zle 8-( Neboj vše probereme, když tak se už teď poohlédni po stylu focení - co by se ti líbilo. Zda taková ta klasika : stuha, metr, botičky apod nebo něco jiného ;-) Lun, pokud by to vyšlo časově tak bych se pokusila. Ale holky, já nejsem doopravdy žádná profi fotografka ......
Profilova fotka
Ivi- mi stačilo,co jsem viděla ;-) :-) . taky záleží jak se bude chtít Štipovi,že? :-D
Profilova fotka
ahoj holky, nějak tu teď asi řádí nějaký bacil, protože od úterka H. leží doma a léčí se a dokonce i kolegyni to v úterý odpoledne skolilo, akorát dneska přišla do práce kvůli školení, takže na mě útočí bacily ze všech stran tak doufám že to přežiju ;-) lun: teda to jsi měla budíček akorát, dneska se asi zase zbláznili všichni chlapi a čuměli na hokej místo práce, u nás v práci dokonce přišli pozdě i na školení, protože čuměli online :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: tak se domluvíme na út já mrknu jak jezdí k vám ty busy, aby mi to trošku navazovalo, dorazila bych asi po obědě, abych neotravovala dáme kafíčko a pak se půjdeme ven projít a pak mě odprovodíš na bus. Ivi: ty máš hezčí fotky jako "neprofík" než leckterý rádoby si říkajíc "profík". Nechám to na tobě, hodně se mi líbilo jak jsi mi poslala ty fotky té kamarádky. A pak jsem jednu viděla suprovou na divanu (naštěstí obdobný divan máme) :-D akorát nemám žádné džíny do kterých vlezu budu muset zkusit od mamky nebo si půjčit od P. :-D nemáš doma třeba boa? S tím budou taky moc krásné fotky. A hadů se neboj ty v ZOO nejsou jen jeden tuším že je to krajta u hrochů. Tam se taky bude rekonstruovat a ještě i pavilon šelem. Lvi mají nádherný výběh - když máš štěstí je od tebe cca 1,5 m.
Profilova fotka
ahoj holky, Jija- no tak dneska byl budíček opět v 6.15. a buzení co hodinu. já už nevím co s ním dr. mi řekne, že takové děti prostě jsou, že se nevyspím ještě dlouho. jo, jenže já se už pořádně nevyspala skoro rok :-N Kat- tak dobře, přijeď tedy po obědě. mě by jsi určitě neotravovala ;-) . a domů pojedeš busem? a s ušáky se potáhneš?
Krásné páteční ránko ;-) opět k vám odbíhám trochu se odreagovat od pracovního procesu 8-) Lun, tak pokud bude dítko dobře naladěno - tak nějaké fotky zkusíme :-)) Jijo, tak čajíky, vitamínky a hlavně neboj se toho! Jakmile si to začneš připouštět tak je s tebou ámen :-. :-D Katy, tak to si mě uklidnila. Takže hrochy proběhneme velmi svižným krokem :-D :-D :-D tak já byla hodně blízko u tygrů a lvů už naposledy a to mi šla zima po zádech, ale já tyhle zvířata prostě miluji!!!! Takže s fotečka jsme dohodnuté ... boa nemám :-( košili určo nějakou máš ne? Nemusí být ani bílá ;-) já bych když tak něco vzala sebou - to bychom se ještě dohodly co a jak - třebas přes skype. Tam sem ale většinou "neviditelná" takže se když tak domluvíme a pokud budu na netu, tak ti písnu a když tak se připojíš nebo se domluvíme kdy a v kolik. No a gauč taky vyřešíme, stačí nějaký přehoz či látka a uvidíš to budou fotečky jedna báseň x-) a děkuji za chválu, fakt si to nezasloužím ;) A teď jdu opět pokračovat .... takže práci zdar a vy odpočívejte :-)
Profilova fotka
Lun: asi busem zkusím se zeptat zda tatík nepojede kolem 2 ušáci zase nebudou tak těžké a nanynka snad taky ne. Nebo snad ušáků více? klidně vezmu i 3 mrazák mám prázdný. ;-) a u nás by mě čekal P. a vzal by mi tašku. ale zkusím ukecat tatíka. To chce makový odvar, zatím se mi to směje, ale abych za chvíli nedopadla stejně co? :-N Jija: to chce zázvor a bacily dobrovolně sami utečou! Ivi: košili žádnou nezapnu, ale zajdu půjčit k mamcea to boa zkusím ještě sehnat. A vše domluvíme přes skype. A u hrochů nemusíš spěchat ten had je u východu tak budeš koukat na tapíry a ještě tam nově zabudovali velké mořské akvárko. A už cca víš kdy máme vyrolovat červený koberec? :-)
Já budu mít červený koberec??? Tak to už vidím jak se s ním vlečeš na Svinov :-D :-D :-D tam bych asi vystoupila. Snad ještě trefím na Porubu. Nebo by si na mě počkala???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?