22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj holky, lun: to je fajn, že už nebudete muset se Štěpánkem tak často k doktorům :-) katy: teda to budete mít o víkendu ale velkou akci ;-) holky netušíte jestli ještě existujou nějaké časopisy o pletení? jsem si říkala, že když nemám večer co dělat, že bych mohla uplést svetr pro synovce (7 měsíců) ale nějak nemůžu na žádný časopis narazit, asi budu muset vyrazit k bráchům vybrakovat nějaké ty staré zásoby snad tam něco bude nějak jsem se dala na ruční práce :-D jsem zvědavá za jak dlouho mě to přestane bavit ;-)
Profilova fotka
Jija¨: ani mi nemluv to jistě budu KO a pak se celý týden léčit :-D Tak plést neumím, ale teta s babi jo a mají spoustu takových časáků doma tak kdybys chtěla půjčit řeknu jim.
Ahojik holky. chtěla jsem se jen zeptat zda nemáte nějaký tip na obřad v Ostravě. nejsme přímo Ostravačka, Tak by byla ideální poruba nebo něco směrem na Opavu. chtěli jsem obřad v odsvěceném kostele v Opavě, ale ten se opravuju:-( Moc děkuji za info:-)
Profilova fotka
Tikki: kostely neznám, krásný je v Ludgeřovicích mezi OV a HLučínem, hezký kostel je i v Přívoze na náměstí. Jinak my měli svatbu na úřadě na Slezké Ostravě.
nejsem věřící takže v kostele ne. ten v opavě byl odsvěcený takže na civilní svatby:-) i tak dík. pořád hledám a nic mi nepřirostlo k srdci jako ten v Opavě.
Profilova fotka
lun: aha, no mě ten oxitocin dali hned.. zase je to jiné u vyvolávaného porodu.. katy: máš špatné info.. epi ti to akorát utlumí a oxy ti zrychlí kontrakce.. tikki: já jsem se vdávala na úřadě v Porubě. Ono to je podle mě jedno.. stejně je to hrc frc a jedeš dál :-D ale kostely taky neznám.. no jak píše Katy.
Profilova fotka
ahojky, jj, jsme rádi, že sono máme z krku a teď už jen neurola. ta sice bude na dýl, ale chodíme tam jednou za tři nebo čtyři měsíce, tak to neva. jsem spíš zvědavá na roční prohlídce na míry toho našeho modela:-) Tikki- mě teda zrovna nic nenapadá, ale na Slezské Ostravě je to moc hezké, jak píše Katy. a kamarádi se brali v Kravařích na zámečku, taky hezké místo. Pand- asi je to jiné. já přijela s prdlou vodou, bolesti jsem neměla, půl dne otevřená na 3cm. píchli mi něco do zadku, že prý buď ty lehké bolesti co mám přejdou nebo se rozjedou. mi se rozjeli, pak píchli oxi a rázem jsem byla během dvou nebo tří hodin otevřená na 9cm. a kontra pro mě šílené, oni říkali, že to ještě nic není. JIja- myslím, že nějaké časopisy byli o pletení, vím že kdysi je kupovala babička, ale jak se jmenují netuším. a jestli vbec ještě nějaké jsou. na net jsi nezkoušela jukat?
Profilova fotka
Pand: nemáš špatné info oxy rozjíždí porod, epi tlumí účinky oxa takže zabrzdí to zase i mé dr. to říkala, Lun: a nestraš prvorodičky jo? :-D
Profilova fotka
Kat- dyť nestraším :-D. jen jsem vysvětlovala PAnd =-) Si to nečti,ne? :-p :-D :-D :-D
Profilova fotka
Lun: to se ti to řekne :-N dneska jsme tu na skok, jdu si vytisknout recept na borůvkové řezy a jdu připravovat, dopo mi příjde ještě chlap zasilikonovat dveře a odo jedeme ke kadeřnici ať jsme zítra fešáci :-D Ani nevíš jak se těším až bude po oslavě a já zase budu v klidu vyšívat, číst a relaxovat. Tento týden jsem na vyšívání ani nesáhla, ale minulý jsme celekm dost pokročila. A jak vy jte oslavili Štěpíkovi 1 narozeniny? Ani jsi nám nepsala. A co nějaké fotky budou?
Profilova fotka
ahoj holky, katy: díky za nabídku, zatím jsem si sehnala časopisy co jsem měla ještě u kluků tak je musím projít a zjistila jsem, že nějaký časopis vychází jmenuje se diana baby a vychází 4x ročně a jsou tam věci na děti do 3 let, tak až budu jednou těhotná tak si zaplatím roční předplatné a na 3 roky budu mít vystarané ;-) normálně jsem příšerně nešikovná, včera jsem potřebovala něco namlet v robotu a nějak se mi rodělily břity, tak jsem je chtěla dát zpátky do sebe a samozřejmě jsem to chytla za ten břit takže jsem si pěkně rozřízla ukazováček na levé ruce, jsem tak zařvala, že přiletěl H. z pokojíku a malém se chudák přerazil ale trochu mě uklidnilo, že nejsem zas tak blbá, že když to pak dával do hromady on, taky to chytil za břit i když byl varovaný, akorát že on to chytil hodně lehce, zatím co já plnou silou, naštěstí se mi podařilo rychle krev zastavit tlakem, takže v pohodě a mám i výmluvu proč nevařit :-D
Profilova fotka
katy: porod je v pohodě... nezapomen co tu kdysi psala saly.. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: jéééjej.. no to jsi teda číslo... ale na mě nemáš :-D :-D :-D holky, vás tu pobavím.. manža je nachlazený, tak říkal, že nepůjde s malou ven a že ji uspí na balkoně... a já za ním přišla mu říct, že se jdu natáhnout... holky a já ho tam zavřela.. jako omylem.. no a chrupkám chrupkám a slyším rány.. myslím si, že jsem se začala procitávat prý jak někdo zvonil, ale to si neuvědomuju... slyším rány do skla na balkoně, tak tam jdu a ptám se manži jestli něco potřebuje.. a on jooo OTEVŘÍÍÍÍT !!! jejda.. od té doby se tu chlámu jak blázen... že jsem takové pako holky.. chudák manža.. říkal, že jak na potvoru kolem našeho balkonu nikdo nešel a ani soused nešel kouřit, ale pak ho vyhmátl a tak soused na mě asi zvonil.. hihi.. no historka roku! a to tam byl 2hod!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
lun: jak jsem ti psala o těch houbách.. tak to jsou ony http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasa... jak se v noci nevyspím, tak můžu v pohodě přes den existovat a přitom se ještě na malou usmívat x-) sice je to dražší, ale fakt účinné.. ale nečekej okamžitý účinek.. spíš tak za 10-14dní .. jak u koho.. u mě tak za 10dní. Je to vyloženě na přírodní bázi, žádná chemie. holky, vy jste moc nekojily... kdy jste začly prvně s příkrmy?
Zdravíčko paničky ;-) jakpak se máte při neděli? Odpočíváte? Dlouho sem se zde neukázala, nj nebyl čas. Stále práce a žádná zábava a když už ne práce, tak zdravíčko vyhodilo pojistky. Bojovala sem se špatným krevním obrazem, teď zobu nějaké pilule a snad bude vše brzy OKá. Teď v sobotu sme se vrátili z hor a tam bylo prostě bájo. Nikdo nikoho nezná, člověk se nasměje od rána do večera. Žádné starosti kolem stavby, práce apod. prostě labůžo na nervičky nevěřila sem, ale táhnout jeden a půl roku bez dovolené a oddechu je doopravdy drsné. Nemyslím tímto chození do práce a běžné domácí práce - ale stavba a zařizování. Jsem ráda že jsme jeli a odpočinuli si. fotila sem o s106, počasí nás zlobilo snad jen jeden den, užili jsme si výlet a i lyžovačky, trochu vymrzli prostě relax jedna báseň. Jinak Katy a ostatní : děkuji moc za pochvalu foteček x-) ale doopravdy profi nejsem, jen mě to baví a ani nemám tak kvalitní vybavení. Nemám žádný kurz prostě lautr nic - sem jeden velký amatér, kterého fotografie prostě chytla. Ráda fotím, VŠECHNO! Né jen lidi, zvířata, přírodu apod, prostě vše co se mi líbí na co narazím ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teda Pand jsem tady po dlouhe dobe , ale pobavila jsem se radne !!! :-D :-D :-D Chudak manzel to ten muj by rozbil to okno a nebo by me zabil rovnou jak bych ho vyprostila :-) Jinak vas vsechny zdravim !!! Omlouva se za neucast , ale jinak to ted nejde . Mala me moc na internet nepusti . vecer po osme tady chvili jsem ale to uz tady zase nebyvate vy :-( No jinak jsme byly po nemocnici porad doma, pak pred tremi dny dostala mala dalsi zachvat . Takze jsme si zase uzili . Ated cekame na vysetreni na alergie a aastma. A asi to na to astma vypada. Ach¨ty deti . To jsou radosti :-) Jinak Katty : Neboj treba o porodu nebudes ani vedet :-) Kter jsi uz tyden ?? Asi to tady pises , ale nestihnu docist . Jinak holky, ja se s vama taky rada sejdu pokud neco budete planovat pisnete mi bud do IP nebo na mobil :-)
Profilova fotka
Katy : jeste si ctu o Epiduralu . Bolesti jsem mela od pul druhe od rana a porodila jsem v 8:50. Ale prijela jsem do porodnice az pozdeji byla jsem doma s bolestma a necpechala. Epidural jsem chtela jenze tim ze jsem prijela pozde tak uz jsem byla otevrena na 5-6 cm a to uz mi ho fakt nedali . Ani klystyr nic :-) Ale dalo se to i bez toho . Pak mi dali injekci do zadku na zmirneni bolesti a potom oxytocin na zesileni kotrakci a pichli mi vodu . Ale muzu rict ze po oxytocinu dvou kapkach jsem zrala omitky :-) Do oxy to bylo v pohode a jeste u 7 cm jsem se smala afotila manzela , A pak jsem byla na 10cm ale nemohla tlacit kvuli spatne rotaci male. Ale priste bych asi taky epi nechtela kdyz vim ze se to da zvladnout bez neho . Ale kdybych prisla drive a nemela takovy nalez tak ho chci .
Profilova fotka
Tak a nahodou jsem docetla :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vík jsme přežila v pohodě. Husa se povedla na 1* všichni měli boule až za ušima a chutnalo, bylo super, hodně dárků, kytic i něco pro malou. Už mám 1 růžový obleček co koupil P. tatík a je moc krásný. Nafotím a hodím do alba už tu mám více nových úlovků :-) Jija: ty jsi ale kopýtko! Bylo to na šití? Ještě že se robot nemůže spustit by ti to pěkně zhmoždilo prst. Pand: tak chlop jak zlobí maže za trest na balkon jo? :-D no ještě že mu intuice řekla, aby se oblekl, si představ, kdyby tambyl jen v papučích a dlouhém rukávu bez bundy, asi by tě zabil! :-D Lin: jsem mezi 30-31 tt takže už to mám za pár :-) a v tomto týdnu nebo hned zkraje příštího se chystám k Lun přidáš se tedy?
Profilova fotka
Ivi: tak to je super, že jste si odpočinuli, jste to oba potřebovali, kde jste byli? A jezdili jste na běžkách nebo sjezdovkách?
Krásné dopoledne, využívám malinkaté pauzy a píši ;-) Katy, mi byli v Jizerkách, Josefův Důl a lyžovali sme na Tanvaldském špičáku a bylo to bombastické. Já byla jen na svahu, protože běžky nemám. Ale snad časem taky pořídím, protože není nad takový krásný výlet na běžkách po hřebenech hor, to je pak jak v pohádce. Krásný vzdoušek, nádherná čistá divoká příroda prostě vegetík x-) ;) lyžnili jsme tady : http://www.skijizerky.cz/ski-arealy/t...
Profilova fotka
Katy : ty jo leti to leti . tento tyden mi to urcite nevyjde , a jeste mala dostala vcera zase rymu :-( Ja uz nemam silu na to to je hruza . A jeste mame rehabilitace a plno doktoru tak ten pristi tyde by byl lepsi pokud bude zdrava .
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: běžky si pořiďte jsou super. rda jezdím na běžkách a kochám se :-N uvažujeme že pojedeme na chatu is našima, ale letos na běžky, raději nepůjdu, budu na ně koukat z okna, vařit čaj pro zmrzlíky a neměla by být hromada sněhu tak se budu procházet. Lin: tak až to bude aktuálnáí pošlu ti sms zda se přidáš či nikoliv.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak naštěstí jsem nestrkala ruku do mixéru, ale měla jsem ty nože vyndané venku :-) na šití to nebylo, když jsem na to hodně přitlačila tak se mi podařilo krvácení docela zastavit jinak na běžky by H. chtěl, prý si je letos naježí pod stromeček, tak jsem zvědavá, v neděli jsme se byli projít v běláku a zjistil, že tam lidi běžkujou tak už se na to těší pan: teda Ty jsi docela číslo, chudák M. ještě že tam nezmrznul :-D lin: to je mi líto, že jste zase musely s malou absolvovat další záchvat, nevím jestli Ti přát aby to astma bylo a vědělo se z čeho má Gábinka ty problémy nebo nebylo ale zase jsi se trápila strachy co s ní je :-S. sestřenka měla v dětství taky nějaké problémy s dýcháním (ale asi až tak od 5) nevím jestli to bylo astma, ale každé ráno a večer musela vdechovat něco přes takový dýchák, ale jak rostla tak se problémy ztratily a dneska je dospělá a nemá žádné problémy a dokonce příležitostně i kouří (teda za to bych ji nejradši dala pár facek, když měla takové problémy a teď si neváží toho, že je zdravá) jak je všude teď ta ledovka, tak jsme se v neděli vraceli z procházky a před barákem mi podjely nohy a sekla jsem sebou na zem, ale pořádně, klíče mi vyletěly z ruky a dopadly asi 5 metrů ode mě. H. si dělal srandu, že jsem vyhrála neolympijskou soutěž v hodu klíčů na dálku při pádu :-D. zatím nemám modřinu, ale čekám, že bude asi před celé levé stehno :-D. já jsem dneska dělala bebe střechu a příjde mi, že je děsně cítit (chuťově) po másle, nevím čím to je, všechno jsem tam dala jako obvykle, uvidíme snad bude chutnat až ztuhne dobře, zítra tady mám na noc kolegyni, jedem ve čtvrtek ráno do prahy (šéf nám nedovolí nocleh) tak aby se dostala na vlak tak bude tady, takže se ozvu asi až v pátek
Profilova fotka
teda já jsem ale psavá :-D
ahoj kočky ;) Jitu, fíha ty si ale romanopisec :-D :-D :-D hlavně že si v celku, všechny prsty, končetiny apod ;-) Lin, držím pěstičky aby byla malá brzy fit a aby zabrala léčba ;-) Katy, jj tak R běžky má i boty, takže ten je za vodou. A já uvidím jak. Časem bych do nich šla, poslední zimy jsou i u nás na jihu takové, že sněhu je dost i na to běžkování. A jinak, co u vás nového???
Profilova fotka
ivi: to mě mrzí, že máš stále špatný krev.obraz, snad bude vše OK, asi toho je na tebe v posled.dob moc, měla bys více odpočívat ;-) i když to se asi lehce řekne, že? lin: no on to okno chtěl taky rozbít, ale kdo by nám ho pak zasklil a to bychom tu umrzli :-D :-D katy: máš recht, asi by mě zabil :-D :-D :-D
Dobré ránko ;-) Pandi, já sem hrozná bledule - stále, říká to každý kdo mě vidí poprvé |-| Před 1,5 rokem sem byla pokusně darovat krev a vyrazili mě skrz hraniční hodnoty hemoglobinu, nasadili železo no a po roce a půl opět to stejné. Je fakt, že před tím sem to flákala 8-( a prostě nebrala to každý den a dokonce domnívám se, že ani nevybrala celou dávku :-. takže teď to musím ještě těch 20dnů vydržet a uvidíme jak pak dopadnu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem tu nebyla šla jsem do poradny, pak se stavila v práci, příjdu domů a rýma jak hrom tak jsem včera nešla ani na poslední předporodní kurz takj se zkusím domluvit zda s další várkou tam mohu dojít. Dnes raději neúpůjdu ani na jogu. JInak na poradně vše OK, malá je pořád otočená hlavičkou dole, orgány v porřádku a už má 1330 g. Ivi: musíš více steaků baštit až máš hodně železa. JIja: no hlavně že sis nic nezlomila, venku je to divočina, včera mi mamka taky říkala, dej pozor ať neuklouzneš jen co se rozdělíme tak ji taky nohy podjely a švihla sebou.
Jé ahoj Katy, to jsem ráda že jsme se zde zase potkaly ;-) nějako nám to poslední dobou nevycházelo :-N Takže malá je hodné a vzorné dítko a je otočená hlavičkou? TO je šikulka :-) no domnívám se, že bys klíďo mohla jít s další várkou. Přeci jen, když je ti zle tak nejdeš mezi lidi abys to šířila dál ne? Tohle by dle mého měli ocenit ;-) A jak v práci? Nějaké změny? No jo jenže já sem s tím masem na štíru. Prý by se mělo hodně hovězí, játra a pod. jenže k hovězímu není přístup, proč jej kupovat když je v mrazáku vepřové, či drůbež ne? No a játra - ty mi nejedou .... eeeee játra :-x :-D nj sem asi mlsná huba. Ale musím poštudovat na netu, v čem to železo ještě je. A jinak, pokud tohle zabere, ráda si to 1x za rok zopakuji abych byla vpořádku a konečně mi zrůžověly líčka jak sliboval pan doktor ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?