22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak už se hlásím z domova :-) včera jsme jeli na ty Pustevny a byxlo moc fajn, počasí vyšlo nebyla zima. Odpoledne jsm e měli kurz a dneska jsem se probudila v 5,30 asi síla zvyku a už jsem nechtěla spát tak jsem si četla, pak vyšívala a koukala na TV. Lun: Ivka kecá, že je amatér fotograf! Fotky má 100x krásnější než spousta "rádoby si říkajících" profesionálních fotografů!
Profilova fotka
ahoj holky, Pand- my tu postýlku máme u mé postele stále, nějak to pořád nedávám v noci vstávat na druhý konec pokoje, sice to není daleko, ale tak aspoňnatáhnu ruku a je to:-). pořád čekám, že se to zlepší a postýlku zas přesunem,ale bohužel to tak pořád stále není:-(.ach jo, je to těžké,no,ale co se dá dělat. už uvažujem i o vlastním pokojíčku,ale tím jak pořád nemůže jakoby pořádně zabrat,tak to asi zatím nejlepší nápad:-( Ivi- noo, podle toho co říká Kat, tak fotky budeš mít krááásné. my nepotřebujem rovnou profi, nám bude stačit,že nám to nafotí jen pár fotek ten kdo tomu aspoň trochu rozumí a budou vypadat krááásně a samozřejmě pokud ti to taky nebude vadit :-) Kat- ahoooj, tak si to začínáš doma užívat :-). tak to vstávání se časem poddá,neboj a pak tak po porodu budeš taky vstávat,takže máš průpravu :-) JIja- teda, tys měla úřední den, tolik úřadů, že se ti chtěllo:-D, no aspoň budeš mít zas od nich klid ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: teda vstávat tak brzo, když můžeš spát, ale zas má Lun pravdu alespoň budeš mít trénink až bude za chvilku mimčo venku lun: taky jsem si říkala, že bude pokoj, ale zjistila jsem, že do banky budu muset zas, ale když už je to jenom jeden úřad tak to jde my jsme si chtěli jet dneska vyzvednout kalvados, ale zjistili jsme, že v sobotu se nevydává tak tam bude muset H. v pondělí znova
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? U mě OK právě jsme si objednala nějaké věci pro mimčo takl se těším až vše dorazí :-) pak hned nafotím a hodím do alba. Jinak vám všem chci moc poděkovat za krásné sms co jste mě poslaly k narozeninám moc děkuji, mile jste mě překvapily, že jste nezapoměly :-) Doma je fajn, zvláště když teploty ukazují kolik ukazují a já do toho mrazu nemusím :-) tak si v klidu vyšívám, čtu a je mi doma dobře :-)
Profilova fotka
lun: no to jsou teda vyhlídky ti povím :-( katy: no nemáš za co. Tak už si užíváš klídečku doma? No to je fajn.. já si taky užívám klídečku :-N tak zase řve, tak jsem se tu moc neohřála..
Profilova fotka
Ahoj Pand, užívám, hlavně super, že nemusím do toho mrazu! Dneska jsme chtěla jít za jednou dět. dr. zda nás vezme, ale do toho mrazu nejdu. Tak tak zajdu nejpozději ve čt to musím do knihovny. Dneska jsme dočetla knihu a právě hledám na netu plyšové křesílko žirafa nebo velkou plyš. žirafu jak jsme chtěla medvědí pokojíček tak nakonec to bude žirafí :-D v so jsme si objednala už do postýlky věci jak jinak než žirafí :-N
Profilova fotka
no tak aspon neco jsi sehnala ;-) holky mrknete http://easy.capsa.cz/zasilka/Xpmam6lu...
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu dnes opět nasněženo ]-( a -7C ... jsem zrovna dneska chtěla vyrazit do ulic omrknout nějaký koberec malé do pokojíku a to se superně pojede , fakt :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: ten odkaz co jsi poslala už vypršel čas :-( tady zatím nenasněžilo, ale je venku -13,8C tak nikam nejdu ven, mozná na chvilku odpoledne. ale nevím, nevím doma je mi fajn v teple :-N včera jsme dočetla knihu a dnes jsme začala číst novou.
Profilova fotka
ahoj holky, teda docela Vám závidím, že nemusíte vylízat z baráku když je teď taková kosa, v pondělí jsem myslela, že zmrznu už cestou do práce a to už chodím ve štramplíkách pod kalhotama, brr já zimu ráda, ale maximálně tak -5 a ne -20 ]-( pan: teda Peťka je docela fikaná, než by někam lezla tak si to radši přitáhne ;-)
Profilova fotka
holky, tak hlásím u nás -15C ]-( co u vás? jija: jj taky mě to rozesmálo :-D tak tobě čas nevypršel? Katy pošlu ti to do mailu ;-)
Profilova fotka
Pand: díky už jsme koukala a okomentovala :-) Tady bylo ráno v 8 hod. -20,5C tak nikam nevystrkuji nos, naštěstí pečivo je v mrazáku a tak jsme ráda že nikam nemusíme.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, pan: já jsem koukala ráno v práci a šlo to, ale bylo tam už jenom málo možností to zhlídnout, tak to asi už pak někdo zkouknul teda kosa byla dneska pořádná ale asi jsem si zvykla, že mi to už nepřišlo tak hrozné jako v pondělí a to jdu dneska ještě večer cvičit tak to si možná teprve užiju té kosy
Profilova fotka
dobré ránko, se omlouvám za nepřítomnost, nějak na net není čas. malý si chce pořád hrát, málo přes den spí, tak není čas. Dneska je venku tepleji,tak odpo asi vyrazíme ven:-) Pand- vše nej nej k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstí, lásky, malá ať krásně roste a dělá ti jen radost:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera bylo konečně tepleji tak jsme vyrazila na špacír a musím se pochlubit mám dětskou dr. a hned za domem, u JIrouškové kam jsme chtěla sice nejsem tam mě daly košem, ale jsem vedla u dr. Mikeskové a ta je taky fakjn, moc sympatická i sestřička a krásně nově zařízená ordinace tak snad budeme spokojeni. PAk jsme se šli odpo projít, když tak krásně svítilo sluníčko, pak jsme cvičila jogu a den utekl ani nevím jak :-N Dneska jdeme plesat na myslivecký ples tak jsme na něj zvědava. Holky měly jste u porodu epidurál? Původně jsme byla rozhodnuta, že bych do něj šla, ale po st kurzu nevím, nevím.
Profilova fotka
Ahoj Kat, my půjdem asi dneska, teda pokud je brácha doma, aby mi pomohl s kočárem. sama po těch zledovatělých schodech to nedám. já epidurál neměla, sice jsem chtěla, ale nechtěli mi ho píchnout a nakonec jsem to zvládla i bez něho. ,myslím,že to není ani třeba, záleží jak dlouho máš bolesti, je to u každé maminy různé. u mě prostě nebylo třeba. ale kdo se trápí celý den v bolestech, tak asi bych nebyla proti. já mám navíc hrůzu z jehel a to štípnutí té jehly k smrti nenávidím,tak nevím nevím jak bych vyržela nehnutě sedět :-N,když jsem cukala u šití spodku po porodu :-N
Profilova fotka
Lun: PA nám na kurzu říkala, že cukáš proto, že ti ještě opich nepůsobí nebo ti toho dali málo. Z toho mám taky trošku strach.
Profilova fotka
lun: mooooc děkuji za přáníčko :-) a jije za velmi krásné s básničkou a Lin taktéž :-) jsem ráda, že jste si vzpoměly :-) jinak nestiham, mam tu ted M.rodiče, za chvilu jdu na gyndu a pak si to chci užít po svém :-) tak se mějte papa
Profilova fotka
Kat- no já cukala, protože fakt jsem cítěla jen to štípnutí té jehly,jinak nic. prostě pro mě nepříjemné. vadí mi i když mi berou krev,jak ta jehla štípne, natož takové šití. ještě že to netrvslo dlouho :-)
Profilova fotka
katy: no já epi měla... no v první řadě záleží s jakým nálezem tam přijedeš... jestli budeš otevřená na 6-7cm tak ti ho nedají ani kdybys ho chtěla... já jsem ho měla protože jsem byla otevřená na 2cm tak se mě ptali jestli ho chci.. a byla jsem ráda.. protože jsem tam byla od rána a porodila až v 17h a tak když jsem měla epi tak mi mohli přidávat oxitocin na zrychlení kontrakcí a to bych asi nedala.. ataky mi pak hrozil i císař takže tak. A šla bych do něj zas při takovém nálezu.
Profilova fotka
Pand- no mě začly bolesti někd ykolem poledne a porodila jsem v 19.21, takže taky celkem dlouho, bolelo to až pak když mi dávali ten oxitocin, to jo,ale pak už na to nebyl nějak čas,aby mi píchli epi. byla jsem otevřená dost už někdy kolem 16té hodiny, malému se ale nějak nechtělo protlačit,tak vylezl až v těch půl 8 skoro. ;-)
Profilova fotka
Pand: právě kombinace epi a oxy není ta ideální! jedno spomalí to druhé a oxy taky nechci až po porodu to dají vždy na porození placenty. Lun: tak pak ti povím jak jsem já cukala :-D ale raději bych bez nástřihu, prý stačí jen změna polohy poři porodu a nemusí tě stříhat tak uvidíme naštěstí na FN respektují i jiné polohy při porodu. tak uvidím jak nakonec dopadnu.
Profilova fotka
Kat- mi dali oxi jen jednou myslím, potřebovali mi rozjet kontra. byla jsem otevřená,ale měla jsem slabé kontra. mě nastřihout museli, kvůli Štěpiho hlavičce.měl ji větší, jinak by šel asi taky bez nástřihu,nebo jen o dost menší ;-) Tak jsem pak zvědavá jak ve FN to respektují ;-) a jak jsi cukala taky :-D
Profilova fotka
ahoj holky, katy: gratuluju k dětské doktorce, je fajn, že ji máš tak blízko, lepší než se pak někde táhnout přes celé město lun: tak co zasáňkovali jste si se Štěpánkem nebo jenom procházka? my jsme si byli dneska pro kalvados, teda já s bráchou, protože byl brácha na školení v Místku (kde jsme ho měli) a já jsem za ním dojela, máme ho 28 litrů a 2 litry hrušky, takže H. hned ochutnával. akorát jsme zapomněli vzít víčka od kanystrů tak jsem v penny koupila balení sáčku na svačiny a zavázala to na hrdle ;-) naštěstí jsme nic nevybryndali, to bych asi doma dost dostala ;-) katy, inspirovala jsi mě tím jak vyšíváš, tak jsem vytáhla vyšívání co jsem začala v létě, ale jak bylo krásně tak jsem byla pořád venku tak teď mě to ven neláká tak na něm pracuju
Krásný nedělní večer ;-) to je venku zase zima že? Už -9st. Ojojoj valím rychle do koupelky ... se prohřát 8-) Zítra odjíždíme na hory tak mě týden nepostrádejte. Doufám, že se máte všechny skvěle, dítka nezlobí a už vůbec ne ty nenarozené ;-) A k sobě sem přidala pár foteček ... http://www.iviska.estranky.cz/fotoalb...
Profilova fotka
Ahoj holky, nojá o víku pořádně mákla na ubrusu tak snad ho do velikonoc stihnu :-) Lun: to jsem taky zvědavá jak to půjde na FN spíše bych si přála dorazit a za hoďku mít po všem! :-N Ivi: ty se máš taky bych někam jela a kam jste vyrazili? tak si to pořádně užij a odpočiň si, pak se těšíme na vyprávění. JInak fotky úžasné jako vždy! Ty bys měla být profi fotografka! A myslím to vážně!
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija- nakonec jsme nebyli, nějak na mě dopadla krize nevyspaných nocí, tak jsme odpočívali a šla jsem si se Štěpim na půl hodiny lehnout Kat- jo,tak to by chtěla asi každá:-D. však uvidíš. chodíš cvičit, na jogu atd, a to mi říkala kamarádka,že většinou ty holky to mají rychleji za sebou, však už jsem ti to říkala. tak třeba to bude i tvůj případ. už se to blíží, máte už vše pořízeno,nebo ještě dokupujete? co pokojíček? vy budete nějaký nábytek objednávat,že? nebo už máte? jo a kdy se stavíš :-). a co oslavy? Ivi- přeji krásný relax na horách. teda a ty fotky! to je nádhera, prostě jak přijedeš do Ovy,tak si tě objednávám :-)!!
Profilova fotka
Lun: tento týden jedee pro pokojíček, lustr už dorazil, pár drobností ještě vezmu ze Sama a chůvičky, vaničku mi půjčí švagrová a mám vše. Pak hned nafotím a hodím do albíčka. Ještě musím do PL pro garnýže a mamka ušije záclonu. Jo blíží se to když řeknu ještě 2,5 měs. zdá se mi to dlouiho, ale jak řeknu 9 týdnů tak se mi to zdá že je to už za dveřmi :-N Velké oslavy budou teď v so 6.2. oslavíme to s P. dohromady, budu připravovat pro 12 lidí, ale mamka mi příjde pomoci a apak ten týden od 9.2. se mohu stavit kdykoiv to už nebude ani husa v mražáku tak mohu vzít i kluky ušaté ;-)
Profilova fotka
Kat- tak to už finišujete:-). na fotečky se těším, no pak se přijdem podívat i na piškotka do postýlky:-). jj, tak v tom týdnu si dáme vědět. my jdem 9,2, na neurologii, pak některý den ještě na roční prohlídku se Štěpim, tak to nějak vykoumáme:-) včera jsme byli na sono. tak pořád stejné,už tam nemusíme. ani by nemělui se mu jak do hlavičky podívat, fontanelku už má skoro srostlou,tak už jen neurologii budemem mít na sledování vývoje.
Profilova fotka
Lun: tak to je fajn, že už tam nemusíte a Štěpík je zdravý jak řípa a v př. týdnu si cinkneme a domluvíme se snad nebude mráz a budeme se moci i projít. A samozřejmě v dubnu/květnu vás čekáme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?