22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lun: a budeš sama péct a zdobit nebo koupíte nějaký dětský? Já bych si dala ten náš svatební, škoda, že musíš koupit celý dost a nejde koupit jen klínek. S ušáky jsi moc hodná.
Krásný pátek přeji ;-) nějak nemám čas dostat se za váma. Plno práce, žádná zábava. Včera sem měla celodenní seminář mimo firmu, takže sem si ráno je vzala pár věcí a už se sem nevracela. Končilo to stejnak kolem 14hod a měla sem co dělat abych se dostala na bus. DOma sem si převlíkla ložní, pračka hned vyprala a dneska to snad doschne a večer to vyžehlím a bude. Venku je mlhavo, tak R vyndá ovečku aby nám vymrzla. Já ji pak vyklepu a čistě povleču 8-) co máte v plánu na víkend???
Profilova fotka
Ivi: taky máš ovečkové? Já ji ale nepovlíkám, ošetřuji lanolínem a pořád je krásná a jak je venku hnusně vyhodím ven a je heboučká jako vata moc dobře se mi pod ní spí :) No my o víku nevím v so mají dorazit známí tak buď zůstaneme u nás nebo zajdeme možná na pizzu a v ne říkala mamka že by na chvilku přišli. Budu dělat i bábovku v nové formě od Ježíška, je třeba ji vyzkoušet.
Profilova fotka
Ivi: čím vyšíváš klasickou 8 m bavlnou moulinkou nebo takovou tou co je v klubíčku?
Katy, jj ovečky máme a já je povlékám ;-) zlozvyk. Ale nechávám vymrznout čistě bez povlaku venku ;-)) s tím lanolinem si říkala :-) to si pamatuji. Jééé pizza, taky bych si dala. Teď si jdu dát ale jogurtíka a alou pokračovat v silničce. Přeci jen 30/1 se blíží mílovými kroky :-p :-S Jé já dostala od Ježucha taky formu na bávovku. Silikonku od Tupperware x-) No já vyšívám všechno z klubíčka. Mamka jich má celej pytel :-D tak sem jí to vyčorovala. Takže jiné nekupuji ;-)
Profilova fotka
Ivi: já taky vesměs vyšívám klubíčkem je to levnější než kupovat ty "malé" hlavně když třeba vybarvuješ, ale občas koupím i klasickou. Tak já mám teflonku. Jak se peče v silikonu a jak to dáváš do trouby? se to musí vylít ne?
Katy, nn nevymazávám ji - jen vypláchnu studenou vodou a naleju tam těsto. Dám to na plech a pak do trouby. Samo, že to nemůžeš dát samostatně. Kouzlo je v tom vyklápění ;-) Jé už toliko hodin, musím dodělat silničku a pak jdu domů. Přeci jen, školení bylo delší a něco mám i naděláno a potřebuji si tu něco oběhnout. Stejně jdu dřív jen o 30min ;-) Tak pá a pěkný víkend :-)
Profilova fotka
Ale přeci když to nedrží tvar tak se těsto musí vykypat ne? Taky bych šla dříve už nemám co dělat žádnou práci už nemám a ještě budu muset vydržet v po a út. Tak holky hupky, šupky sem budeme drbat o 106 :-D Ivi: tak hezký víkend a odpočiň si ne že budeš zase makat jak šroub!
Profilova fotka
Kat- já dort budu dělat pro Štěpiho nějaký nepečený, ze smetany(tvarohu) a ovoce a piškoty, ať se taky nadlábne:-) JInak klasiku dort dovezou tchánovci nějaký teda dětský. já chtěla objednat tam kde jsme měli svatební dort, jenže té paní budou dělat zvovna novou kuchyň, tak mám smůlu. my na víkend zatím nic moc plány nemáme, jen musíme jet nakoupit, plíny, něco už na příšítí týden na oslavy a taky dárky pro štipa:-)
Profilova fotka
Lun: No já ztratím mládí v kuchyni 1 týden v únoru :-N
Profilova fotka
Ahoj holky . Tak uz jsme s malou doma, bohuzel to orad neni dobre , mame doma i dychaci pristrojek, aby se ji pri dychani roztahovaly dobre prudusky . Ale je bez teplot , takze nas pustili domu na vkend a uvidime jak to bude jestli to zvladneme sami s dychacem , úpokud jo tak v pondeli kontrola a a kdyz se to bude zrhorsovat tak zase do nemocnice. Ale sad to dolecime :-) My jsme holky sikovne se s tim nejak popereme . Jinak mela oboustranou bronchitidu , zapal plic ustala ale jeste k tomu to sedlo na prudusky, to dychani ,pri prijmu uz nam šedla, a mela spatne prokrveni a byla dehydratovana. Takze tri dny byla na JIP a pak uz sjem s ni byla do dneska na noralnim pokoji . . Jija : Dekuji moc za SMS , ja se strasne omlouvam , ja mam tel.opet bnejaky spatny, vubec jsem nemohla nikomu napsat , nejdou mi psat sms a volat mi jde jen na nektere cisla, takze v pondeli musim do opravy na reklamaci po kontrole.
Profilova fotka
ahoj holky, lin: to nevadí, že ses nemohla ozvat, hlavní je aby bylo Gábince už líp a dostala se u té hrozné nemoci co jí přepadla, určitě to doma sami zvládnete, jste holky šikovné (Ty i Gábinka) a O. určitě taky pomůže abyste mohly být doma a nemusely do nemocnice lun: super, že štěpánek už konečně trošku líp spí a teda to bude velká oslava prvních narozenin, to si to určitě moc a moc užije a určitě dostane kromě spousty dortů i spousty dárků katy: teda Ty se máš, už jenom chvilku do práce a pak doma, to to uběhlo děsně rychle
Článek se načítá
Profilova fotka
čau holky, tak jsem si užila víkend plný lyžování a super, včera jsme byli na lyžích i s oběma mými bratry a bratránkem a dneska zas akorát s jedním bráchou, ani se mi pomalu nechtělo domů :-) doufám, že počasí vydrží a ještě si pár krát za tuto zimu vyrazíme na lyže :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás víkend v poklidu naštvala jsem se ubrus k vyšívání nikde neseženete ani kdyby čert na koze rajtoval tak jsem si našla na netu předlohu v so jsme v galanterce koupili látku bavlnky a v so po obědě jsme překreslili a teď vyšívám o 106 velký ubrus. Jinak dneska jsem tu skoro naposledy už začnu balit věci :-) zítra nebude moc času. A ve st se chystáme jet na Pustevny na ledové sochy tak snad nebude sněhová kalamita jak pořád mluví, výjmečně vyjedu nahoru lanovkou :-N Lin: držím palce aby malá byla v pořádku a ant zabrala, bobek malý. Ivi: všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám. Už slavíš?
Profilova fotka
pěkné ranko :) ivi: všechno nejlepší k Tvým nar. ;-) v posled. doběn u nás noci stojí za prd. Tak mam postylku rovnou u pustele a v noci ji davam dudlika nebo ji drzim za ruku.. ]-( ale nevstavam tak se moc neproberu :-) tak aspon nejake pozetivum. Tajně doufam, ze se po 1/2roce vse změní, uvidime. Naděje umírá poslední. A jak jste tu už psaly... no tělo už si začíná na to nevyspání zvykat :-N jinak dnes jdem na naušnice - nastřelit, tak držte palce at to přežijem obě :-N zatim se mejte
Profilova fotka
Pand: nastřelit nebo propíchnout? nech je propíchnou ne nastřelit!
Profilova fotka
Ahoj holky . Pan nam se spanim zacaly problemy prave az poo pul roce :-) Ale neboj nadeje umira posledni , to jsi rekla presne :-) Jinak my meli nausnice hned po sestinedeli a nechavala jsem pichnout , ne nastrelit . Ivi : Vse nej k narozeninam !!! Hodne stesti , zdravi ...... a vlastne vseho co si sama nejvice prejes :-) Katy a co ty ?? Ktery uz jsi tyden ?? Leti to co ?? Prave jsme se vratili z kontroly s malou . Antibiotika nemusi mit , nema teploty , nic , jen porad kasle, ale to uz je vykaslavani , takze jenom leky na kasel a na uklidneni , jako aby ji to neskrabalo jak kasle . Ale jinak uz ani nemusi dychat Ventolin, takze snad uz to jenaz na to zahleneni bude dobre .
Profilova fotka
Lin: letí to jako voda, začínám 28 tt za chvilku už s námi bude prcek :-) doma si myslím, že mi teď ještě rychleji uteče to budu dokupovat a zařizovat to poslední co my chybí. Tak je fajn, že už Gábince je lépe. Raději nikam do té zimy nechodit. Já taky jedině propíchnout u ušního lékaře!
Krásné poledne a všem moc moc děkuji za přání Katy *** děkuji moc za sms *** byla jsi první gratulant x-) 8-) Tak pak ukaž co vyšíváš a předlohu ;-)) já o víku byla za kámoškou a trochu sem pofotila mimčo, fotky sou na FB ;-) tak sem celou neděli ležela jen na fotkách a vybírala, upravovala apod. Včera sem si už nachystala pudinkový dortík a studenou mísu pro dnešní gratulanty. No a v práci sem koupila chlebíčky, tak sme si s kolegem dali do nosu a poslední dva čekají až se vrátí šéf ;-) Jinak, je daňové období takže nevím kam dřív :-p
Profilova fotka
IVi: tak to jsme moc ráda, že jsem byla první gratulant jupííííííííííí :-) tak to hodíš mi nějaké fotky na mail ať taky juknu? Já budu zítra dělat rozlučkovou trachtačku, moc z toho nadšená nejsem , ale co se dá dělat.
Katy no a když už budeš doma nechceš se přihlásit na FB??? Můžu to hodit na rajče, ale je toho hodně. ... Jj byla si první gratulant - nepočítám tetu a naše, páč ti přáli dříve. Naši už v sobotu a teta včera ;-)
Katy, ty už sem chodit nebudeš???
Profilova fotka
Ivi: budu sem chodit neboj, akorát ne tak často denně asi ano ale ne po dobu 8 hod. :-D já se na FB asi registrovat nebudu jsme na skypu a to stačí je to pak požírač času.
Profilova fotka
ahojky, Lin- to je dobře, že je malé lépe. moc jsme na vás mysleli a myslíme pořád. snad už to bude vše o.k. aGabi se z toho co nejdřív dostane a pak bude už jen zdravá ;-) Pand-nooo, se spaním, my postýlku přestěhovali k mojí straně postele v 5tém měsíci, a mám ji tam dodnes! spaní je u nás pořád katastrofa, takže je to lepší, než pořád vylízat z postele, už jsem pak neměla ani sílu z té postele vylézt, tak jsem to vyřešili takto.jenže teďka je chlapec asi na to dost zvyklý, že má mámu hned vedle sebe a vymýlší. já už prostě nevím co s ním. Ivi- i od nás veliká gratulace k narozeninám, hodně lásky, zdravíčka, štěstíčka, v práci ať tě moc nezlobí a baráček ať vám jde od ruky Kat- jů, tak já bych taky pak chtěla vidět ten ubrus jak ti jde vyšívání:-). i tak se to dá vyřešit, když u nás jsou galanterky naprd. Ivííí- ty fotíš mimča? tak jak přjedeš do Ovy, tak si tě zamlouvám :-) ;-) :-)
Profilova fotka
lin: tak to mám radost, že je malé už líp :-) ivi: no já ti psala i na skypa, ale asi jsi tam nebyla :-| lun: jéé tak to asi budu mít podobně... malá je v 5měs. a dělám přesně co ty... ale dneska uspala malá mámu :-N jsem tam s ní byla a držela ji za ruku až jsem z toho usla já :-D tak nakonec jsem nechala přeci jen naušničky nastřelit, je to moje rozhodnutí a já si za tím stojím. Tak já jdu do hajan, mějte se krásně.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska se vám naposledy hlásím z "Pentagonu" :-D uvidíme jaký z toho budu mít odpo pocit až se se všemi rozloučím a naposledy kouknu do svého "výkladce" :-N ale myslím, že zítra na výletě na to rázem zapomenu :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: já jsem psala, že ubrusy na vyšívání s motivem jsou v galantérii ve špalíčku v Hrabůvce, ale vyřešili jste to dobře a určitě to je krásný motiv co jste překreslili jinak gratuluju k poslednímu dni v práci a přeju ať Tě tam dneska moc nezlobí pan: nastřelení je taky dobré, já jsem si říkala, že bych taky asi nechala náušnice spíš nastřelit (i sobě kdybych chtěla další), kamarádky co si nechávaly dělat na střední další dírky na náušnice si je nechaly nastřelit a říkaly, že to skoro ani nebolí ;-) lin: to je dobře, že už je Gábince líp, teď už jenom chvilku kašel a pak bude určitě úplně v pořádku já mám dneska doktora tak se zase flákám doma x-)
Profilova fotka
Jija: dneska už jen uklidím v kanceláři, jinak nic vše už mám hotovo. Do Špalíčka je to daleko a tak velký ubrus bych tam nenašla, v galantérce říkaly, že se nevýrábí tak velká velikost jen takové ty dečky, pásy, apod. Až bude něco více vyšito alespoň 1 roh tak vyfotím a pošlu. Včera jsme nic nevyšila byla jsme až do večera v kuchyni, připravovala jsem bábovky a štůdlíky na dnešek. Tak snad dneska něco zase vyšiji a pokud ne tak od zítřka budu mít času .... :-N
Dobré poledne ;-) Katy, tak to potom jo - no hele pokud mi to Andrejka dovolí tak uložím fotky na své www. Jinak všem ještě 1x děkuji za přání. Pandi, já tu včera na PC vůbec nebyla. Byla sem vytížená .... ;-) Lun, no jako profi ale ne :-D fotografování mě baví a tady té kámošce vypadla fotografka na těhu, tak sem ji fotila a pak mě požádala i o foto malé - tak proto sem ji fotila. Jinak na profi úrovni nefotím - na to nemám vybavení, zkušenosti a ani tolik času ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak mi zatím stačily ubrusy na konferenční stolek a ty měli ;-). já jsem svoje vyšívání někde "zašila" při stěhování a nemůže ho najít dneska jsem měla úřední den - nejdřív jsem musela zanést smlouvy o převodu bytu na byťák, pak jsem stihla změnu sipa na poště, vyzvednou novou kartu v bance, nahlásit změnu bydliště ve zdravotní pojišťovně a dojít do lékárny :-) tak snad teď budu mít zase od úřadů na chvilku klid ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?