22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj holky, když tam mi dejte vědět kdy koncem ledna zamíříte k Lun, kdybych měla dost přesčasů tak bych si vzala náhradní volno a šla s Vámi, ale to ještě nevím, bude záležet na tom jak se mi bude chtít kysnout v práci ;-) Lin: teda to je hrůza s těma sáňkama, ono se snad ukrade úplně všechno ;-(, kdybys chtěla s Gábinkou ale vyrazit na sáňky tak se můžu zeptat tatíka jestli mi půjčí sáňky po nás, my je letos rozhodně nevyužijem ;-) a jsou i s tou ohrádkou vzadu pan: zrovna dneska jsem si v té kuchařce co jsi mi kdysi poslala, že sis vyrobila vybrala bramborový guláš a jdu to dneska zkoušet, H. je na hokeji a pak jde na fotbal, tak to bude překvapení, teda jestli se mi to povede, známe se :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsme si dali pořádný záhul do těla, vyjeli jsme si vláčkem do Beskyd, z Kunčic jsme si to vyšlápni na Ondřejník a z něho dolů do Frýdlantu na vlak, zvládli jsme to asi za 3 hodiny, ale dolů mi to teda pořádně podjíždělo, tak mě musel H. brzdit a v prudším terénu říkal, že bude nejlepší když mu vlezu na záda :-D tak jsem vlezla :-D
Profilova fotka
ahojky, teda Jija to jste si dali do těla:-). já včera byla s kamarádkama tady u nás v jedné hospodě a jak jsem šli tam v půl 7,tak nám taky pěkně podjížděly nohy. a zpátky v jednu to bylo ještě horší. teda to počasí je fakt děs. tak ať si žádná přes týden nikde nezlámete nožky nebo se někde nenatáhnete. zase nikam nejdu kočárkovat, Kr.Pole je zasypáno a klouže to všude, tak zas budem dřepět doma:-(
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že jste měly hezký víkend, já bohužel ne. Ale začala jsem vyšívat a už mám vyšité kuřátko a takové dečce co dám do prostřed ubrusu, nic jiného totiž v obchodě se nesežene, jen na objednávku se zálohou tak se mrknu na netu. Asi lidi už se takovými "koňinami" nezabývají, asi já jsme poslední divný člověk na světě že to shání :-N Jija: vy jste šli pěšky nebo na běžkách? J8 bych taky někam jekla na relax víkend třeba do Karlovy Studánky nebo třeba do lázní si odpočinout, ale to asi nehrozí. ;-( :-(
Krásné pondělní poledne přeji ;) mám tu práce úplně moc, takže sem tam mrknu co nového. A vidím, že krom Katy tu nikdo není. Katy, proč si měla zlý víkend? Hi hi hi takže máš vyšité kuřátko? Tak to je spíš velikonoční ubrus ne? U nás funguje plno galanterek a tam máš výběr - vánoční dečky, ubrusy apod. prostě úplně moc věcí. To mi připomíná, známá z Prahy se vdávala a nebyla schopna sehnat širokou bílou stuhu - to sem byla paf :-N sem si říkala, že Prágl takový město tam je všechno a ono ejhle ....
Profilova fotka
Ivi: tu vůbec nic takového není a byla jsme všude tak mám jen takový ubrousek, už jsme hold chtěla něco vyšívat a nic jiného neměly a nechtěla jsem už čekat. Musím mrknout co nybízí net a když tak objednat.
Profilova fotka
ahojky při pondělku, se hlásím zas v rychlosti dokud ještě malý spí. v noci opět děs běs, spím už týden asi 3h a jsem grogy:-(. no nic, jinak víkend celkem fajn:-) až na to počasí, mě už to teda nebaví, všude to klouže, pořádně se nikam kočárem nedostanu, tady ty uličky skoro nidkyo neodhrunuje, tak si budu msuet asi na kočár přidělat radlici nebo co:-D
Profilova fotka
Lun: ani u nás před domem nikdo neuklízí je jen vyšlapaný chodníček a cesty rozježděné, auta si musela lopatou odhazovat místo nebo odházet sníh, když chtěli vyjet. Takže paráda, v rádii už hají Ladovskou zimu :-N
ahoj Lun, takže tady je to boj ju? A copak se prtěti děje že má tak zlé spaní???? Katy, fíha tak to se doopravdy divím. No heleď nechceš dojet za mnou? By sis v Třebíči určo vybrala - tady je na 40tis obyvatel tak 6 galanterek ;-) :-D
Profilova fotka
ahoj holky, katy: byli jsme pěšky na běžkách nee jo co se týče té galantérie, tak jednu dobrou mám kousek od bytu, je to ve špalíku v Hrabůvce (myslím, že jste měli ze špalíčku i prstýnky ne?), tak tam dole, taky jsem si koupila v létě ubrus, že budu vyšívat, ale nakonec nebyl moc čas, byly to košíky s ovocem, ani nevím kam mi to H. při stěhování dal lun:tak kočár s radlicí bych chtěla vidět :-D
Profilova fotka
holky, nestíhám, tak jen v kostce.. dojely jsme do phy včera ve 2h ráno, takže furt vybaluji.. manža si vzal dnes dovču, tak jsem si odpo lehla na 3hod super :) jinak mám vzkaz od LIn .. Omlouvá se, ale ted tu nějajkou dobu nebude včera malou odvezli na pohotovost rano a od vcerejska je na JIP , nemuze tam byt zatim s ni , ale az bude na normalnim pokoji bude tam lezet s ni , tak se omlouvam za neucast v diskuzi . Nic malé nebylo rarno se u moji segry vzbudila s rymou a vecer usinala v pohode, pak se o pul noci probudila, spatne dychala jenze u segry nesmi solit a upravovat cesty takze museli pockat do rana autem po ledovce nevyjeli. A rano uz jen lezela a orad spinkala, jak se probudila tak jen poplakala a zase odpadla, tak hned z pohotovosti jeli do Vitkovic kde ted je . Nemohla skoro dychat , tak ji davali kyslik a ventolin na roztazeni prudusek, dneska rano RTG plic aby se vyloucil nebo potvrdil zapal plic . poslední info.. zatim je jeste na JIp je lepsi . Zitra v osm bude vedet jestli uz bude moct jit na pokoj za ni .
Profilova fotka
Ahojky, Katy- noooo,taky to máte dobrí v centru. ty si hlavně dávej bacha ať nikde nesletíš. už jen týden a pak se zavři doma a vyjdi ven až jak to roztaje:-D Ivi- no já nevím co se s ním děje:-(. prostě se v noci jak jdem spát probudí a pak nemůže pořádně zabrat, tak ho uspávám i tři hodiny v kuse, on jakoby spí,ale pořád sebou mele vrtí se, a já samozřejmě nespím, protože pořád poslouchám jestli spí nebo ne. dneska budem spát v obýváku, malý v ložnici,tak uvidíme jestli to nebude lepší,jestli má třeba nějaké lehčí spaní a my nějak budíme nebo rušíme. prostě nevím:-( Jija- no asi budu přemýšlet jak ji tam přidělat:-D. Pand- tyjo vy jste dobří v tom počasíčku jet na cesty. co malá jak to zvládla přijet domů ve 2ráno :-N Dík za zprávu od Lin, tyjo,tak to jemazec, chudák malá a taky Lin, že tam nemůže být s ní. jejda božátko, snda to zítra už bude o.k.
Článek se načítá
Profilova fotka
lun: no nedalo se svítit.. vzal nás do phy švagr naším autem, je to dobrý řidič. Jinak já bych si asi netroufla. Jeli jsme s malou až na večer, tak v sedačce spala jak v postýlce, na první zátah vydrží i 6h a spala tvrdým spánkem. Nejhorší to bylo to čekání 2hod před OC když vyproštovali 2 náklad.auta.. lidi jezdí fakt jak prasata. A jedno auto tam dostalo i hodiny.. Malá se vzbudila až 10min od baráku a to šlo.. doma jsem ji nakojila a asi byla naplněna spoustou zážítků, tak musela vykládat a ne a ne spát.. tak jsem musela kapku zvýšit hlas :-N a pak už usla.. chudinka.. a v duchu jsem ji chválila jak to krásně zvládla. když tak zítra zas podám další zprávy o Lin a malé.. a jdu do hajan papa
Profilova fotka
Ahoj holky, co to jsou za zprávy od Lin, chudáček malá, no doufám, že dr. příjdou na to co ji je a brzy ji léky zaberou a půjdou domů. No nemá to LIn jednoduché od té doby co se ji malá tak nachladila s ní pořád lítá po dr. ale raději být den, dva hospitalizováni, než aby se něco zanedbalo. myslím na ně ať jsou brzy zase doma. Pand: no ono to není ani o tom, že někdo jede jako prase, ale koukni na cesty co tam je můžeš jet sebeopratněji, ale i tak chytíš hodiny, nebo ti to šmejkne a jedeš jak na saních a nic s tím neuděláš, jen mě dost štvou ti kamioňáci co jezdí na letních, pak se diví a vše díky nim zablokováno, ale ti řidiči za to nemohou, že majitelé spedic nekoupí zimní pneu, ale když víš cenu pneu tak jako speditér bych asi taky na zimní neměla. Ivi: což o to já bych ráda dojela ale v tom sněhu s břiškem? No to nevím jak by se mi to povedlo, leda že bys pak pro mě poslala R. až bych někde u vás v závěji zapadla aby mě profesionálně vyprostil :-N Lun: a zkusila jsi ty Bachovy kapky? Jinak jsme taky překvapena, že nejsou u nás chodíky moc uklizeny, ale alespoň na Nádražní a hl. tahy už jsou částěčně uklizeny. Jija: my máme prstýnky na míru z Mecha u nás, ale ve Špalíčku jsme si vybrala sadu s perly od našich k promocím a naušnice od P. Holky jaké máte matrace v postýlkách? Čistě molitanovou moc nechci co tak kokosovo - pohanková? myslíte že bude dobrá a nebude ta pohanka šustit? A chci pořídit polohovací polštář, máte s ním zkušenosti?
Dobré ránko kočky ;-) Tédy to sou po ránu zprávy od Lin, určitě je lepší pokud je malá ve špitálu a pod dozorem - takhle ji udělají komplet vyšetření a zcela jistě příjdou všemu na kloub a pak jí pomůžou ;-) Pandi, já nevím kde jak sou cesty upravené ale třeba u nás je to čistě jen protažené, žádný posyp - sůl, písek nebo černidlo :-N prostě nic a jet se dá. Člověk prostě i když jede blbých 50km/hod tak může dostat smyk či hodiny. Katy, to víš že by tě vyprostil - nebo by zavolal klukům co by měli ten den službu a pomohli by ti :-))
Profilova fotka
Ivi: hlášení dne - mamut v příkopu :-D
:-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-):-D :-D ;-) ležel tam jak vyvrženej vorvaň :-D až tak jo??? hi hi hi tady nám krásně začíná svítit sluníčko a je nádherně azurko :-)
Profilova fotka
Ivi: přesně tak nějak ;-) však počkej až ty budeš jednou mamut tě hned přejde smích! Tu máme zataženo, ale venku pořád krásně bílo i stromy jako v pohádce. Pokud nemusíš jít ven a pak čistit boty! ]-(
Tak já mamut nebudu, ale koule zeměkoule :-D takže na tom budu hůř než-li mamut mamutí ;-) u nás krásně svítí a nebe bez mráčků, taky tomu ale odpovídá venkovní teplota =-) a pohádku tu máme taky krásnou!!! I když jdu ven a pak musím oklepávat boty, pokud to vydrží, vyrazím ven s foťáčkem 8-)
Profilova fotka
Tak to pak hoď odkaz zase budeš mít nádherné fotky, ty jiné ani neumíš :-)
Hlavně mě nechal, jinak to dopadne zle :-N :-N :-N Jinak, u nás i když svítí Oskar je stále -9°což je docela hukot když je pravé poledne. To bude přes noc -15 jak vyšitých :-p |-|
Profilova fotka
Tady lehce sněží,a le mrzne dost to venku klouže.
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: tak snad v nemocnici brzo udělají všechny důležité vyšetření a zjistí co Gábince je a brzo ji pustí domů, doufám, že brzo se dovíme nějaké dobré zprávy
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme se vrátili z poradny a vše je OK jsem tabulkový měříme 31 cm a vážíme 830 g ještě mezi 30- 32 tt jdeme na poslední velký 3D UTZ, testy na cukrovku jsou negativní, ještě mě poslali na krev na protilátky tak mi teď smrdí ruka tou desifekcí a nejde to umýt ani za nic! Dneska jsem poprvé v ruce měla nožičku - patičku prcka dr. mi zmáčka břicho, že nožička krásně vylezla a už jsme i hlavou dolů. :-)
Zdravím do Ostravy 8-) Katy to sou krásný zprávy!!! Takže cukrovka žádná, ještě ty protilátky a už budeš mít klid? TO je super, no už ste velcí :-) to už není piškotek, ale piškot ;-) Jé jak ti to bříško zmáčkla, že vylezla? A pohlaví vám zůstává???
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já do práce už jen 5x vč. dnešního dne x-) Ivi: jo už je obřík, zatím stále potvrzena holčička tak uvidíme zda se narodí holčička nebo chlapeček. ještě mezi 30 -32 tt bychom měli jít na poslední velký 3D UTZ tak ještě tam se koukneme. Nožičky jsou pod pravým prsem cca 5 cm níže a kkdyž mi promacávala bříško tak to zmáčka a krásně se nožka ukázala tak hned jsme ji polechtala a doma jsem samozřejmě taky nožku musela ukázat - věděla jsme kde je tak jsme se nebála více bříško zmáčkout a P. ji taky viděl :-)
Profilova fotka
katy, ivi: no já viděla jak lidi jezdí jako prasata a v takovém počasí my jeli 80tkou a oni min 150 a pak se diví že bourají a nedej bože způsobí nehody i jiných lidí... ale o čem mluvíte vy tak taky souhlas. katy: jééé tak to mám radost i za tebe :-) vzpomínám jaké to taky bylo... bylo to krásné období..
Profilova fotka
ahojky všem, Kat- moc gratuluji ke skvělým zprávám, jsem ráda, že je vše O.K.to je fajn. jůůů, nožička, tak to mi dr nedělala, to muselo být žůžo:-). já nožičku jen cítěla, jak mi "Sašenka" kopala do břicha:-). zrovna jsme se s L. bavili jak to uteklo, že ve středu budem "rodit", mazec :-N . míry taky máte krásné, teda už 31cm, bude dlouhánka, teda pokud ta holčička zůstane :-). a co jména? už máte něco vybráno? nebo několik?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pátek, ráno jsme už byla vzhůru před budíkem asi je to tím, že už vím, že budu doma. :-) navíc mě budil P. je nemocen a když nekuckal jak tuberák tak zase funěl ]-( Včera jsme byly na joze a bylo fajn, určitě budu chodit i po porodu ať se dám do formy a taky tam mají cvičení s miminky tak se těším. Pand: máš pravdu utíká to jako voda už jen 12 tt! ještě nedávno jsem měla pocit, že je mi "nějak" divně :-N Lun: tak u vás bude první velká oslava s dortem jo? Ty jo to uteklo a už máš doma takového velkého chlapa! V př. týdnu se domluvíme a zastavila bych se za vámi jo jinak můžu ušáky ještě chvilku u tebe nechat? Koupila jsem na oslavu "mini" husu a zabrala celý velký šuplík v mrazáku, teď je nemám kam šoupnout.
Profilova fotka
ahojky, tak my druhou noc máme skoro prospanou, juchů, zase jendo z lepších spacích období, kéž už by vydrželo:-) Kat- jj, zastav se. ušáky klidně tady ještě můžeš nechat, oni na tebe počkají:-). oslava bude s dortem, to je jasné a minimálně na 4x. nejdřív rodiny, pak ještě kamarádi. ale na každou oslavu teda dort nebude:-D.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?