22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katty:cD,DVD můžu vypálit..tápu po něčem tak kolem tisícovky..takovém trošku hodnotnějším.Oblečení je strašný problém, má 2 metry a něco sehnat,to bych musela tak začít před měsícem a to byly Vánoce, tak to jsem vlastně sháněla..a co tak něco praktického, nenapadá vás?
Profilova fotka
vasha: no uz jsem mela 29.1. ... ale děkujuuuu :-) katy: no to nam vyklada mamka od puberty hi hi.. No tak se pěkně o víkendu vykurýruj at si na školení už fit. saly: no pro tatku mam taky problém :-N ale flaškou nic nezkazíš nebo věci na holení po holení, žiletky... no nevim... zalezi na co tvuj tatka spis je.. a nebo neco jak pise Vasha neco na tu techniku ;) a nebo na masaze by nesel?
Profilova fotka
pandama: aha, jsem nějak zaspala, promiň. Takže dodatečně všechno nejlepší. Slibuju, že příště se polepším. saly: a co tak třeba nějakou koženou tašku na doklady?
Profilova fotka
jsi moc hodná, děkuji ;-) saly: nebo peněženku... jenze jak znam sveho tatku tak ten by si ji musel vybrat sam, aby mel dostatek kapsicek na vse potrebne, ale zase ne moc, aby nebyla prilis mala nebo prilis velká... :-N takze opravdu asi zalezi na tom chlapovi... zkus nam tatinka popsat.
Profilova fotka
dík za tipy :-) ještě mi včera říkala kámoška, že existuje nějaký přímo ma´darský obchod u Carrefouru.Má rád pálivé věci, tak bych se tam mrkla třeba na nějaký balíček.Jmenuje se ERLI nebo tak nějak...
Profilova fotka
Ahoj holky. Ted jen pozdravim, .Jsem dneska cely den pryc. Dopoledne jsem litala po venku s malou bylo fajne teplo a pak jela za mamkou , nakoupit a ted mi prijde segra - hihi uz je tady :-) Takze se pak zase pripojim vecer tak snad tady nekoho potkam :-)
Profilova fotka
Ahoj lin,jasně.Já teď vyrážím po obchodech.ahoj
Profilova fotka
Tak poradne nakup :-) A koupila jsi neco v tom HM ?? Na prcka nebo na sebe ??
Profilova fotka
lin: no tu tepleji bylo, ale zase ne tak jak popisujes :-) ja tu vecer kdyz tak nakuknu .. mozna :-) tak zatííím
Profilova fotka
tak zkouším nakouknout a nikde nikdo :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera u zubaře vše OK netrápil mě a mám se zase objednat za 1/2 roku. Jinak pořád je mi stejně na prd!včera mě zase začala pálet žáha z ničeho nic, nic jsem nejedla jen piškotky a pila černý čaj s medem, ale odpoledne jsem se donutila sníst kousíček kuřecího a hrst teplé zeleniny a kupodivu mě nebylo ani blbě a večer jsme si dala banán - jak ho zmerčil Matýsek hned jsem mu musela kousek dát, oblizoval se až za ušima :-) Jo včera bylo v OV příjemně teplo, ale i tak jsem měla bundu zapnutou a teplo mi nebylo, asi mám i zvýšenou teplotu.
Profilova fotka
Holky nebyla jste už některá u kartářky nebo si nechaly dělat os. horoskop?
Článek se načítá
Profilova fotka
No a tu se furt vyspává! ;-(
Profilova fotka
dobré ranko, tak ted jsem dokvačila taky do práce :-) katy: a byla si s těma zdrav.problémama u dr.? ????? osob.horoskop ti muze udelat Saly ;-) se tomu věnuje :-N jinak ke kartářce bych asi nešla, na takové věci hodně věřím a nejhořší je vyřčené slovo... něco ti řekne, ty na to budeš myslet a ovlivníš i neovlivnitelné :-D nevim, bala bych se toho ... i kdyz kolikrat jsem choutky fakt měla. Ty se něčím tak trápíš?
Profilova fotka
potřebovala bych poradit...kdyz se tady rozebírají dárky :-) bráchova holčina slavila taky narozky, nevim co ji koupit... uvažovala jsem o nějakém pěkném svícinku, je taky vodnářka... no já nevím co myslíte?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Lin: v tom HM jsem nic nekoupila, druhý den jsem šla na ten UTZ, tak jsem čekala co to bude..tak jsem spíš jen koukala,pže kdyby to byla holky, tak i tam hned něco nakoupím s Hello Kitty, ale kluk by v tom jaksi trapasil :-) a protože pořád nevím, tak nic nekupuju.Zítra jedu do Polska, tak mrknu ještě tam :-) Katty: já jdu ve čtvrtek taky k zubnímu, v těhu musíš 2x, já ho ukecala jen na jednou, jedno razítko mi dal jen tak, at tam furt nemusím trajdat A u kartářky jsem byla..před rozvodem..a kvůli ní jsem rozvedená :-D
Profilova fotka
No to je dost že jste se objevily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pand: byla, dnes je mi trochu lépe, snědla jsem celý rohlík briošku a teď banán,a le raději pořád piji černý čaj nebo bylinkové. Já se jen tak ptala, kolegyně na tom byla a byla z toho hodně nadšená tak proto víš. Ale jinak bych taky měla strach že řekne resp. naznačí něco co by se mi nemuselo zamlouvat a pak nad tím zbytečně uvažuješ a přivoláváš to. saly: jaké razítko? Proč jako těhule musíš? Snad se vždy chodí pravidelně 2x ročně ne? A proč jsi kvůli ní rozvedená? To nechápu? Snad jsi to sama chtěla ne?
Profilova fotka
Katty:no v těhu máš dané, kt.vyšetření bys měla mít..no a zubní mi říkala sestra,že 2x..prcek odebírá vápník, tak tě asi víc hlídají.. jo s tou kartářkou :-D no rozvedená jsem proto, že mi popsala jaký život mě čeká s mým býv manželem a jaký s tím novým(samozřejmě,že nevěděla který je který-dle data narození)a ať si vyberu který život chci..no a já si vybrala..jinak jsem ve výkladu měla stejně kartu - soud - :-)
Profilova fotka
Saly: karta soud přeci vždy nemusí znamet soud = právní spory ne? Já vím, že mi jednou kdysi spolužačka před x lety na nějaký dotaz hledala v kartách a co jsme vytáhla tak jsme říkala, nechci nic slyšet a ona že když tam je to či ona neznamená to vždy pohromu!
Profilova fotka
ahoj holky, tak já zas na skok. Každý den tu mám nějakou návštěvu, tak nějak nestíhám nic dělat. jinak se máme fajn. dočítat vás teda nebudu. tak něco nového??? Pand: akorát na tebe jsem si vzpomněla,že jsme v tom shonu jaksik zapomněla na tvé narozeniny, takže se omlouvám a dodatečně s týdením zpožděním ti přeji vše nej a hlavně hodně zdravíčka ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lun, no věříme že návštěvy v plném proudu a že nestíháš, ale máš odpuštěno, žádný černý puntík nedostaneš :-) U nás nového asi nic.
Profilova fotka
katy: a tak co ti řekli? Je to něco vážného? Nebo je to opravdu z těch stresů a přepracovanosti? Jestli se ti teda o tom chce psát, nemusis. no pravidelně by se sice mělo chodit 2x ročně k zub., ale já jsem v tom nejaký rošťák :-N lun: jéééé děkujuuuuuu :-) není to náročné furt samé návštěvy? Chtělo by to i kapku klidu co? :-D
Profilova fotka
Pand: no mám na uklidnění něco a pokud to bude trvat tak příjdu znova, ale já vím, že je to ze stesu a vyčerpanosti
Profilova fotka
Katy: no to je karta justice..to nemusí být jako problém, to může být i třeba vyhraný soudní spor..jen prostě, že budeš řešit něco se zákony..ona myslím vykládala na půl roku nebo na rok max.dopředu Smrt třeba není smrt, ale konec něčeho a začátek něčeho nového,např..ne že hned umřeš.. :-) Ahoj Lun:Tak je všecky vykopej, co tam lozí tě otravovat,má se chodit až po šestinedělí,malý beztak je už z toho taky celý vyhukaný..já bych první měsíc pustila jen nejbližší rodinu..uvidíme v reálu :-) Jinak ta kartářka se mi trefila ve všem.. :-)
Profilova fotka
SAly: No ta kámoška mi o té smrti tuším taky tenkrát něco takového řekla. Ještě pokračuješ v těch svých kurzech? A co to cvíčo s Dulou? JInak mě napadla ještě joga pro těhotné na to chodila kolegyně z práce.
Profilova fotka
katy: a nemuzes si vzit aspon 1 den dovču? Třeba by to pomohlo... to máš takové nervy z práce nebo jinak? tak uz jsem koupila kosmetiku, tak snad to bude lepsi nez svícenenk a co se dělá na te joze, to by mě zajímalo... to se jenom jako tak sedí a dýchá? nebo co?
Profilova fotka
Tu kartářku se nebojím doporučit, ale je až v Havířově.V Ostravě jsem byla taky u jedné,ale ta byla marná.Tu bych nedoporučila.Do numerologie stále chodím, myslím, že to končí až někdy konec března.A s dulou jsem byla jen jednou, to bylo úžasné, koupím si k ní permici a začínám teď v pondělí a jdu i na přednášku-téma Porod:-) :-) O té Józe vím, cvičí ji v centru v Lotosu, ale tam se blbě parkuje, tak jsem to vzdala..
Profilova fotka
saly: a s plaváním uz jsi skoncila?
Profilova fotka
Pand: no mě se neptej já tam nebyla, ale asi se učíš dýchat, uvolnit záda, apod. takový nějak relax a vnitřní klid bych řekla. KOlegyně už se nezeptám je už na MD a v březnu se ji to má narodit. Saly: a proč neparkuješ u Bauhausu? Ona tam nemá žádný parking? Nebo u úřadu práce či Alberta ne?
Profilova fotka
katy: jééé ja bych tam asi usla :-D to už šla tak brzo na MD? no jo... vlastně březen je uz za rohem... a to se chodí jak dlouho před tím? :-o tu v práci je jedna těhotná, ja myslela, že už bude rodit jaké ma velké břicho a prýýý az v dubnu.. no ty brdo.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?