22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Krásné páteční ránko 8-) já se sem ženu a tady ani noha :-N ráno sem jela autím a jako, mlha jako pytel. A i včera bylo hnusně, v radiu tedy říkali že je po celé republice krásně - sluníčko svítí, bych řekla že každý mluvil o nějakém jiném státu 8-( 8-( ]-( Náladička je super, pže je pátek a pak sou dva dny zaslouženého odpočinku ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, no já si dnes krápek přispala, teď jsem dorazila a tady ani noha jsme zvědavá kdy opilci dojedou :-N včera byla vánoční firemní akce, ale až v beskydech tak jsem nejela už se necítím tak vyblbovat do noci. Tak to jsme ráda, že je vše OK a že jsi to přežila. Jaktože se Bobík ztratil? Se zaběhl nebo se utrhl z vodítka? Doufám, že se najde brzy jak dlouho se už toulá? JInak tady zataženo a zima jen 0C.
Katy, já tě vyhlížela a ty si ještě chrupkala v duchnách 8-) ;-)) jejda až v Bekydech to bylo??? Trochem z ruky ne? :-N No on utekl - využil příležitosti a zdrhl. On tak normoš běhal - potřeboval se vyběhat, ale vždy tak do hodinky přiběhl - oběhl si svůj rajón a vždy dorazil. Tentokrát ne. Je fuč od pondělka a mám neblahé tušení, že si ho někdo vzal domů |-|
Profilova fotka
Ivi: hodně z ruky řekla bych, ale po zkušenostech jak to tam dopadlo tak pokud př. rok něco bude tak 100% v OV. No možná ho má někdo doma, že se ho ujal jako tuláka a když jsi vyvěsila plakáty tak ho vrátí. Tedy držím palce a doufám s Vámi. Myslíš, že kdyby ho měl někdo doma že by uměl zase zdrhnout a vrátit se? že by našel stopu?
:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D tak to muselo být velké ;-) uvidíme uvidíme, třebas fakt jen chytl toulavou a příjde - ale kdo ví; pes se umí vrátit i hodně později. Navíc je to lovecký pes a ten to má v sobě.
Profilova fotka
Ivi: a píšťalku jak pro Gora nemáš? Prý na to ten pes fakt slyší. a nahlášen další úraz! :-D :-D :-D
Katy, no mám ... ale on na ni nereagoval nikdy ;-( |-| |-| |-| fakt jo :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D 8-) co tentokrát?
hi hi hi ...... tjo, to sepiš a vydej román 8-) :-N :-N :-N
Profilova fotka
Zlomená ruka! :-D Tak zkus zapískat možná se tentokrát chytne za zkoušku nic nedáš. A Vieweg bude naštvaný, že spadl z lopaty co? :-D :-D :-D Nemáš hru Scarble nebo Carcassone (či jak se to píše)?
Profilova fotka
jeéé tady je nějak veselo při pátku:-) No jak koukám výš, tak zas nééé. Ivi- teda brr, takový zájkrok. tak hlavně, že to bude v pořádku a ty budeš zas kočka. pejsana je mi líto, snad se brzy objeví. Kat- to se někdo má si takhle přispat. ale je fakt, že když byli ostatní pařit, tak proč ty by ses hnala hned tak brzy do práce, že?:-) Jinak my máme Scrable i Carcason. můžem klíďo zapůjčit. Jo a Carcason je náš originál, udělal ho L. sám.
Profilova fotka
Lun: a jak se hraje Carcason?
Profilova fotka
no máš takové kartičky, které skládáš k sobě,a stavíš buď město, řeku, louku a tak. pošlu ti na meil nějaké fotky, ať máš představu. on by ti to dobře vysvětlil L., já na takové vysvětlování her jsem antitalent :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
a cesty. řeka, je jen jako začátek hry.
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravim vas , co je u vas noveho ?? Lun : nechci te strasit , ale obvodni dr . nic nepozna, co se tyka usi . Mela by te poslat na ORl s malym, jak si Gabca sahala porad na ucho tak nas tam taky poslala. U obvodniho nic , jen videla zarudle v krku , ORL kukla a nebylo to od zubu i yz j rostl, ale bylo to ze zanetu , ktery se ji pak z ouska dostal do krku , ocicka a prave ucha . Takze pokud si na to ucho saha porad sla bych k ORL . Aby mi napsali antibiotika .
Profilova fotka
Katy : jojo chodim k ni . Myslim k dr. Bernatikove a je super. A ta bere porad. To je doktorka co nic nezanedba . Pokazde kdyz prijdes s problemem, tak ho s tebou resi , napise ti leky, posle vypise zadanku ...je super a ma i super sestricku . Jeste mame na Fifejdach Losovou , ale k te bych nesla, je stara a zanedbava uz peci.
Profilova fotka
Hihijeste jedna vec : -) Jak mela zanet mala v tom ousku , tak horecku nemela :-( To jsem si ted precetla jak pise Katy . U tech deti je to trosku jine . Horecky kupodivu prisli az po preleceni antibiotiky :-) Ale to uz bylo ze zubu :-)
Profilova fotka
lun: no to jsou věci s těma dětma jak to tady tak čtu. To my ted máme období prdíků.. malá se natahuje jak luk a má děsné bolesti.. a to ji ještě nebolí zuby a nemá reakci na očkování.. ach jo.. co nás jeste vsechno čeká :-N musím vám holky říct, že se malá začala stěhovat v postýlce. Umístila jsem ji podotýkám v peřince na bok postýlky.. té delší strany a po chvilce když knourala a šla jsem ji dát dudlika, tak byla uprostřed postýlky rovnoběžně s tou kratší str. postýlky.. a vesele se mi smála do xichtu.. no herečka. ivi: tak to je mi líto tvého pejska.. ještě se neobjevil? katy: ty máš zlomenou ruku? :-o lin: no to je děs.. jak to tu čtu tak s dětma tam je furt něco co?
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem se sem dostala, musím se pochlubit že už bydlíme v bytečku. včera a předvčerem jsme s bráchama a bratránkem převáželi věci, takže už tady máme asi všechno důleité, příští víkend asi ještě pojedem do baráku uklízet aby tatík nemohl potom říct, že jsme mu tam nechali bordel, dneska by měli přijít bráchové na návštěvu tak to už bude první zapíjení ;-) nevím jak se sem dostanu tento týden, protože v úterý jedu do prahy na služebku, ve čtvrtek mi přijede kamarádka a v pátek máme v práci vánoční večírek ;-) lun: tak doufám, že to nebude s tím štěpánkovým ouškem nic závažného, ale radši s ním skoč na to ORL jak psala lin pan: koukám, že Petruška došla k názoru, že ona bude určovat jak bude v postýlce ležet ;-). to bude určitě za chvilku lézt, když už je takhle akční :-D
Profilova fotka
jija: no nestraš !!! jéé v ut do phy jo? to mě mrzí, že nemůžu :-( mohly jsme se vidět. Tak vy už jste se definitivně odstěhovali od tatky? A proč jste s ním nakonec nemohli bydlet? Tam jste to taky měli zařízené ne? A kde to ted bydlíte? holky, my furt bojujeme s prdíkama.. ona snad ted bude mít každý večer večerní koliku, je to možné, že se to objevilo až ted?
Profilova fotka
ahoj holky, díky za rady ohledně toho ucha. Od čtvrtka to zas nedělá, tak nevím. zato včera dostal rýmu, tak jsem zvědavá co z toho bude :-| . Jija- tak už jste ve svém, jo? nemrzí vás to trochu, že jste si to tam spravili a šli teďka pryč? Pand- no možné je všechno i s prdíkama. nikdy nevíš kdy to na mimčo přijde. jak dlouho jí to večer trvá?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já hlásím, že po víku vše napečeno, už jen naplnit krémem, dozdobit a nějaké to neopečené, ale to už bude v pohodě u toho budu sedět u TV :-) sama jsme byla překvapena, že jsem to za vík stihla a nebyla jsme ani extra unavená. Jija: tak gratuluji k novému bydlení a přeji vám ať se vám tam dobře bydlí :-) a budou fotečky na MS? Už tam tedy i bydlíte? Lun: a je zajímavější Carcasone nebo Scable? A k tomu ušnímu raději zaběhni jak radí LIn. Lin: p. Bernatíková by mě 100% vzala i kdyby měla stop stav je to mamka P. kamaráda a P. zná už x letm, ale jezdi až na Fifejdy :-( ale pokud nikoho v okolí bydliště neseženu jdu k ní. Dokonce mě unášela jako nevěstu :-D Pand: a nějaká mastička na bříško by ji nepomohla? Přitom s tím mají spíše chlapečci problémy než holky.
ahoj kočky ;) poslušně hlásím že se o mě opět něco pokouší - v krku škrábe ... už se na to fakt patří vyprdnout :-( sem totál bez nálady :-p
Profilova fotka
Ivi: tak už strouhej zázor do čaje! A dej si kostečku čokolády to spraví náladu já si taky dávám, nálada je sice fajn, ale už mám zase hlad a v šuplíku prázdno budu muset zaběhnout do Sparu a něco zase koupit do zásoby.
Profilova fotka
lun: no nevím někdy půl hod někdy 3hod s přestávkama.. je to jako menstruace.. v urč.intervalech :-N katy: no ty jsi ale šikulka.. já budu mít napečeno tento víkend :-) no já ji mažu tymiánem pomáhá to jak na rýmu, bronchitidy a taky na bříško... ale ještě bych zkusila ten pupík mastičku. No já čoko přímo žrala na dobrou náladu.. no možná i z toho malá měla zácpu, co já vím :-| Nemáte s mastičkou pupik holky zkušenosti? Zda to koupit? ivi: a nechceš pít ten zázvor.čaj? nebo echin.? a určo si kup kiwi a zvyš celaskon. Mě taky zabírá když vezmu probiotika.. a zvýším dávku ;-)
Profilova fotka
Ivi: jj echinaceový čaj je taky moc dobrý a hepčík čaj (fakt se to tak jemnuje) :-N Pand: teď mám půjčenou klnihu o těhu a porodu od porodní asistentky a ona mast pupíka moc doporučuje. TAky ji pak koupím, ať můžu hned namazat a nekrápí se bobíš malý.
Profilova fotka
Ahoj Pan : a zkousela jsi Sab simplex !! nam to hodne pomohlo u prdiku !! A Katy : Tak to zase neni tak daleko Fofejdy a pokud ji znas tak bych k ni sla anevahala :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: mám pocit, že něco podobného řešila i Saly a měla nějaké probiotické kapky, ale já jako nematka tomu zatím ještě nerozumím, já s tím budu taky asi jednou v budoucnu otravovat ;-) katy: teda Ty jsi ale šikulka, já jsem dneska začala s nějakým domácím rafaelem (z receptů co jsi mi poslala) tak uvidíme co z toho vyleze, protože jsem neměla doma kokosovou moučku co je v receptu, tak jsem tam šupla strouhaný kokos a teď to tuhne v ledničce abych mohla udělat kuličky tak uvidíme jak to dopadne já se sem dostanu asi až o víkendu, tak se zatím mějte fajn
Profilova fotka
Ahoj holky, to je dneska venku kosa co? brrrrrrrrr ]-( Jija: tak jak se povedly? Já je včera dělala a jsou nebezpečně dobré, raději jsme krabici hned schovala na balkon a možná udělám ještě 1 dávku. takže holky moc doporučuji, je to raz dva hotovo a výsledek opravdu stojí za to!!!!!!!!!!!! 100x lepší než "klasický" recept na rafaelo co se tam zastrčí mandle. Lin: no není to zase až taková hrůza, ale počkám ještě do ledna zda nás nevezme dr. Jiroušková co je hned za barákem na Hornické.
Profilova fotka
Ahoj holky, Kat- zajímavější se určitě carcasone. Ve scrable skládáš jen slova. ale klidně ti můžu půjčit oboje. Tyjo, ty jsi dobrá, že máš vše napečeno. mě to čeká tento víkend. přes týden to nedávám. spíš mi dost rachotí dvířka od trouby a vedle v pokoji spí Štěpi, takže bych ho večer nerada budila. no a přes den to s ním jaksik nejde. takže to musím zvládnout o víku, tak jak ty. a nepečené pak taky budu šudlat u TV. Pand- nám teda Pupík moc nezabral, vlastně vůbec. ještě jsem i dávali nahřátou plínku od žehličky na bříško, to bylo trochu lepší. jink prostě rourka do zadku, ať se vyprdí, se m tam se i vykadil a bylo po problému. a taky sjem mu vařila jen fenyklový čaj. a Sab simplex nám taky hooooodně pomáhal,ale jak jsem přešli na Hipp, tak skončili všechny problémy s prdíkama a kakáním. Teďka se mu to občas zas objeví, ale to má už z nirmálního jídla, uvařím fenyklový čaj a je po problému. Ivi- tak jak ti je? zabral čajík?
Profilova fotka
Lun: a jak dlouho to carcasone zabere času jak začneš hrát? Mám si něco od tchýně vybrat k vánocům a nevím co :-( neporadíš? :-) tak mě napadla nějaká ta hra.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?