22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No levandule je úžasná ta mi taky moc voní mám ji ráda, ale nesmí ji být moc, to pak bolí hlava. za chvilku začne advent tak musím do lampičky koupit nějakou vánoční vůni. A dnes mě čeká masáž už se těším :-)
Profilova fotka
Pan : jestli si mala takto zvyka na tvou blizkost i u koupani , to si teda uzijes pozdeji , to budes otrok ditete !!! Zvykne si porad s tebou a budes to mit narocne :-( Jinak ja se s malou taky nekdy koupu :-) Je to srana. Jinak to molitanove Katty bylo super, protoze v tom to dite lezi a nemusis ho ani drzet nikam nesjede . A divas se kat i na MMb ??? Tam prodavaji maminy hodne ty lehatka ...atd a vse potrebne pro deti .
Profilova fotka
Lin: na MMB jsem párkrát koukla, ale na ty lehátka mrknu asi i tam kolik za ně chtějí jinak moc nechci kupovat od lidí co neznám je rozdíl třeba od vás, po švagrové, kamarádkách nebo úplně cizí ženské. ale možná se zbytečně obávám.
Ahoj kočky, hlásím se hlásím že žiju, ale stále nic nevím ...
Profilova fotka
Ahoj Ivi, zrovna jsem ti chtěla psát co je s tebou. Co bys měla vědět? Nějaké novinky? něco mi uteklo? :-o :-.
Profilova fotka
Katty , musis si tam cist hodnoceni jestli jich maji hodne kladnych neni tam problem. ja nakupuju vsechnojen tam a nikdy jsem problem nemela . Pokud maji dobre a kladne hodnoceni je to v poradku !! A Katy asi nevis co cekate ze ?? JA totiz budu prdavta spoustu veci a obleceni po male a malem od segry tak kdyby jsi pak neco chtela a mela zajem ?? Muzeme se pak domluvit . Ahoj Ivi : hlasim ze te vidim a nic nevim co ty nevis :-) ??
Profilova fotka
lin: zatím nevíme, ale snad 30.11. budeme chytřejší :-) a oblečky asi spíše neutrální moc nemám ráda když je jen v růžové a modré.
Profilova fotka
I neutralni se najdou :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no konečně pátek jupí :-) Lin: tak se pak domluvíme a kouknu se sice už celekm dost věcí mám, ale jistě mi něco ještě bude chybět. Náhodou ten nádherný overalek s oušky a medvědími tlapky nemáš? Ten bych moc ráda, prodávali ho kdysi v CA nebo HM a teď ho tam nemají ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Ahojky Katy , tak ten nemam , ale ted jsem ho videla na MK v bazarku a prave hodne ho mivaji na tom MMb , takze tam bych kukla. A ted v sobotu je v Kulturaku u nas vyprodej detskych veci .
Profilova fotka
Lin: jdeš tam kuknout? Od kolika do kolika to je? možná bych zašla na čumendu a možná tam bude i nějaký ten medvědí overalek. Já jsme se včear koukala a nic jsem tam neviděla nebo jsme slepá. :-(
Profilova fotka
Tak uz to tam neni !! Taky jsem koukala. Asi tam nepujdu , protoze mamka ma k nam prijit , uvidim, jeste ti napisu !! Napiseme si SMS.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, katy: pokojík je moc krásný, doufám, že i o víkendu najdeš něco pěkného a vhodného buď na burze nebo v té prodejně, kamarádka měla zimní kombinézku bílou s černými fleky (jako by kravička), tak říkala, že bude putovní a bude jí posílat po celé naší skupině z vysoké :-D pan: jak tak čtu tak se už s malou docela dobře sžíváte :-). je koupání musí být fajn, ale spíš s větším prcekem, který už docela řádí, ale jestli je to pro Tebe a pro ni lepší tak proč ne lin: to bude docela velký výprodej co, tolik věcí po dětičkách, už to asi nemáte doma kde dávat co ;-) my jdem zítra do tanečních na závěrečnou (koukat) tak jsem na to zvědavá a třeba by nám už konečně mohlo vyjít v neděli kino ;-), stejně potřebuju do kanzelsbergu ve futuru, přišla mi poukázka na slevu, ale musí se to vybrat do pondělka a kamarádka bude mít narozky a chce knihu tak to hned použiju
Profilova fotka
Jija : Ahojky, zatim to mam kam davat protoze par veci jsem prodala a par pujcila kamaradce, takze se mi to zatim jeste nekam vleze ale uz moc dlouho ne :-) No zacnu to prodavat asi brzo :-)
Profilova fotka
lin: jejda, tak to mě nenapadlo... ]-( katy: tak to molitanové stojí cca stovku, to bych koupila raději nové než po někom... nebo i látkové stojí kolem stovky.. jija: no lepší je, že neřve a užívá si to.. ale nevím jak říká LIn, jestli si pak moc na mě nezvykne.. už ted mi připadá, že je na mě nějaká fixlá.. :-| ivi: nebud tajnustkařka a řekni co nevíš?
Profilova fotka
Preju krasny vikend !!! :-) jojo Katy : nove stoji asi 125 korun to nejvetsi molitanove !!
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak ji zkus nechat s někým jiným, třeba jenom na hodinku dvě a uvidíš co to udělá, nebo ji to třeba přejde věkem,od kamarádky malá taky tak rok řvala kdykoliv neviděla matku a teď jí jsou 2 a je to lepší lin: takový prcek a kolik má věcí co? ;-) jasně, jestli nebudete mít brzo druhé tak lepší prodat než někde uskladňovat my jsme byli ráno na chatě sebrat jabka, protože babička volala, že strašně potřebuje aby se ty jabka sebraly a daly do sklepa a ještě aby se zastavila voda, tak snad jsme to udělali všechno správně a nedostanem zas vynadané
zdravím při pracovní sobotě ... dnes sem pilná jako včelička - udělala sem předvánoční úklid, vyhrabala vánoční svíčky a dekoraci, teď mi pračka pere druhou várku. Venku je přímo nádherně tak suším venku na zahradě ;-) na obídek sem dělala houbový gulášek a teď se chystám debordelizovat pokoj - dát do kupy Avon, Tupperware, věci kolem stavby, rozečtené knížky a časáky co mám nachystané a prostě celkově udělat velký vánoční úklid :)
Profilova fotka
jija: no v so jsem si vyrazila na cvíčo, tak byla s mužem, a prý dobré... akorát nějak nechtěla vypít celou flašku, řvala prý u toho, tak manža houpal v lehátku a pak ji zřejmě za řevu musel oblíct a dát do kočárku.. no jeste, že jsem tu nebyla :-D ale zvládl to a já můžu vyrážet asi častěji :-D :-D :-D ivi: no mě to vůbec nepřipadá, že je prosinec za rohem.. to zase budou chřipajzny ]-( ty děláš avon? no taky bych NĚKDY měla udělat vánoční úklid, dát vánoční ubrusy apod. Umýt okna, vyprat záclony atd atd.. no nějako nestiham :-( katy: nadopuj se vitaminama když se blíží ty chřipajzny ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Lin: my nakonec v so taky nešli, nestihli jsme to, v so dopo jsme měli program, odpo jsme připravovala na ne návštěvu a byla jsme KO jsme zvědavá jak budu dělat cukroví :-N Jija: nábytek už máme taky vybrán ještě se zkusím zeptat co by za to chtěl stolař a př. so se jede do PL tak půjdu do centra kouknout do dětského ochodu kolik tam stojí ta věci k postýlce, vč. závěsu, ale spíše to vidím, že to objednám přes český eshop, ta cena se mi zdá OK. Jinak od 10. - 16. 12. je v Cinestraru akce jakýkoliv film v jakém koliv čase jen za 50 Kč tak asi taky zajdeme, už jsem dlouho v kině nebyla akorát musáím vybrat dětský čas, aby mě nebralo spaní :-D Ivi: no že se ukážeš! Jsi šikula, že tolik toho zvládneš, mě tento týden mamka domyje okna, dekorace k vánocům jsme už včera vytáhli, akorát betlém a stromečky ještě ne. Pand: v so jsme si preventivně vzala homeopatika, bolela mě hlava jako střep a P. plašil, že tak začíná chřipka, ale spíše to bylo tím, že dopo jsme méně pila. Jinak fajn, že můžeš vyrazit ven a M. to s malou zvládne ... to víš jak by řekl Satinský ve S tebou mě baví svět ... to chce mužskou taktiku a um, co ty ženské děti naučí? :-D :-D :-D
Ahoj holky, zdravím po víkendu ;) Sobota utekla jako voda a neděle ještě rychleji. V práci je to oká - jen stále nevím nic z fú takže sem jako na trní. Práce také dost, takže se teď budu objevovat velice sporadicky. Ale myslím na vás ;)
Profilova fotka
ahoj holky, taky zdravím po menší odmlce, ale nějak začínám nestíhat, či ci:-D. my v sobotu byli dopo s našima na Černé louce na té výstavě byt,dům..., ale tak celkově nic moc, spusta lidí. Odpo jsme byli u našich, pak šla mamka s malým na hodinu ven ho uspat a my s L. přestěhovali ložnici so jiného pokoje. Včera to bylo trochu odpočinkové, jsem dopo pekla perníky , večer zdobila i v so večer jsem zdobila, takže já začla už péct:-). včera jsem si zapálila svíčku i na advenťáku, jsem opět letos dělala perníkový:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: co se to u vás děje? že jsi tak hodně busy? Lun: dělala jsi i perníčky nebo jen ten věnec?
Profilova fotka
Kat- dělala jsem i perníčky, mám je hotové, jen ještě dozdobit. chabí ještě tak asi půlka nazdobit. co ty, letos budeš dělat zase čerty? :-)
Profilova fotka
Lun: letos nebudu perník je náročný a letos bych to asi nedala, mamka bude dělat perníčky tak u ní nějaké vysomruji. A zjišťuji, že i pediatři mají stop stavy!!!!!!!!!! :-o ]-( ;-(
Profilova fotka
náročný? mi se nezdá. je to jako každé jiné těsto na cukroví:-). a navíc si to nechám umíchat pekárnou:-D Fakt i pediatři? tak to jsem ještě neslyšela. ještě že už mám odrozeno a nemusím to řešit
Profilova fotka
Katy to je blbost , to zase nekdo vyklada, pediatri berou bez problemu , pokud nechces nejakeho soukromeho , ale i tak berou a hlavne te musi vzit pediatr v miste tveho bydlste
ahoj kočky, zdravím z domova :-) jj Katy uhodla jsi - jsem hodně busy :-N :-N :-N sem si říkala jak budu mít čas a prdlačky. V práci honička, doma honička - to víte no - zařizování a vybírání zabere móóóóóóóóóóc času. Ale baví mě to, sice občas příjde krize, ale to prostě k tomuhle patří. Zrovna sem se vrátila z meetingu, musím objednat Avon a čeká na mě žehlení - sice jedna pračka ale nechci by mě tady strašila ]-( a pak musím poklidit =-) sice sem vánoční úklid sfoukla, ale věci jako založit doklady od stavby apod. Ale jinak se mám doopravdy fááájn ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: to jsem ráda, že jsi OK a o zařizování a vybírání ani nemluv, každý chcec něco jiného a apak najdi kompromis, ale pokud je to jako u nás, myslím, že ve většině případů vyhrává tvoje ženská volba ;-) :-N Lin: já včera volala 3 v okolí bydliště a dostali jsme košem, dnes beru zlaté stránky a hledám dále - ty jsme našla na netu. Nechodíš s malou k dr. Bernatíkové? Má ordinaci na Fifkách někde u Hrušky tuším, je to maminka našeho kamaráda. Lun: těsto je jako každé jiné máš recht, ale potom to zdobení dá práce! Jinak holky jsme včera byli na srdíčku tak vše je v pořádku i vnitřní orgány, vše je v naprostém pořádku tak jsme moc rádi a zatím to vypadá, že čekáme holčičku, ale ještě se poptám své dr. co vidí na UTZ, posledně mi říkali, že to vypadá na chlapečka, tak uvidíme, ale mě je to jedno :-)
Ahoj kočky, mě od soboty drží krční páteř a dnes je mi snad nejhůře. Nevím zda je to skříplé, bloklé, natažené či zastuzené ... dala bych všechny prachy světa za nějaké drogy co mi uleví od bolesti. Už si připadám jak magor - včera celý den sem chodila zakuklená v šále, večer sem se snad 4hod nahřívala termofonem a nic |-| |-| |-| ale povolit to musí. Dnes poprosím R aby mi to namazal nějaký fastum gelem nebo něčím podobným a pořádně nahřál. Vyhodím ten poslední polštář a bude ..... Katy, jak bude chvilka tak ti odepíšu ju ;)) Jinak doufám, že se máte všechny dobře. Katy, to je u vás takový nedostatek dětských lékařů???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?