22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no co je s vama?
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak jsem dnes volala k dětské dr. a máme přijít před 10h na zvážení. Prý dětská rýma trvá tak 10-14dní.. já už to ale psych.nevydržím... je to děs.. malá se mnou tak bojuje, jsme pak obě spocené. Mele hlavičkou a ručičkama a ted musím ještě opatrně držet tu odsávačku aby mi do toho rukou nebouchla a já ji neprorazila mozek :-N tak pak pisnu jak jsme dopadly.
Profilova fotka
Ahojky, Pand-tak jak jste dopadly? Venku je dneská náááádherně, půjdem odpo ven. Včera jsem byla dvě hodiny na procházce a jak dlouho myslíte, že ten náš malý miláček spal?? Půl hodiny!! jsem myslela, že mě trefí. teďka mi odmítl jíst oběd, tak jí suchý rohlík.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dnes zůstala raději doma, už včera jsem se necítila a jak jsem dorazila domů tak úplně KO, spustila se mi rýma jak prace, hlava mě bolí kašel jak tuberák a večer i teplota tak jsem zůstala v pelíšku nasadila zázvor, citron a med, polárního medvěda a zkouším vytírat nos tím citronem. Ale už jsem otrávená a nic mě nebaví a co takova malá Petruška? Chudáček. Pand: jak jste dopadly u dr. a jaké máte míry modelky? Lun: snědl rohlík nebo jsi chtěla napsat rozdrobil všude rohlík? :-N jaktože nechtěl oběd jistě jsi mu něco dobrého uvařila a štěpi raději rohlík - i když Otík z Vesničky střediskové by řekl nejlepší je rohlík :-D :-D :-D a jdu si pustit nějaký český film na zlepšení nálady :-)
Profilova fotka
ahoj holky, no děs.. dr. mi řekla, že mám málo mlika a to je fakt.. nějak jsem to ani nezpozorovala.. nevim co tam malá furt šudlala a přitom polykala.. tak nevim.. a apatická byla kvůli tomu jak byla hladová.. moc jsme teda nepřibraly.. jako něco málo jo, ale je to bída, takže přikrmujem. Ale malá po tom nějako zvrací a je neklidná tak nevim :-( další KO mame v PO na zvážení tak držte palce. Holky dělám všechno proto abych se znovu rozkojila.. kdyby vás něco napadlo, napište. lun: no musíš jít zase k saly ;-) katy: no a co taková její maminka, která musí trpět jak ji není dobře.. ale je fakt že je to malý bobek s malým nosánkem.. už aby byla konečně OK a tobě bych to přála taky aby ses brzo vykurýrovala.. pak napiš jak pomohl citron. A co nálada, zlepšila se?
Profilova fotka
ahoj holky, lun: neboj on určitě začne jíst až dostane hlad :-) si říká, že už je velký chlap a může rozhodovat o tom co bude a kdy jíst :-) pan: tak to má Petruška skoro půlku rýmy za sebou, protože jí to trápí už tak minimálně týden ne? tak s kojením Ti neporadím, akorát mě napadá, že když Ti zvrací příkrm zkusit nějakou jinou značku, třeba by to pomohlo katy: to je mi líto, že jsi takhle onemocněla, ale holt to teď asi lítá všude, tak se brzo uzdrav k tomu srazu, tak ve čtvrtek můžu akorát od asi 15:45 (dřív z práce nestihnu dorazit) do 17:30, protože pak něco mám, škoda, že to není ve středu to bych mohla zůstat i déle, ale vy stejně asi pojedete s dětma dřív uspávat co? včera jsme byli na návštěvě u kamarádky v Českém Těšíně zkouknout jaký mají pěkný nový byt a pozdě zapít kolaudaci a dneska odpočívám a skládám puzzle, už bych ho potřebovala konečně doskládat ale moc se mi nedaří
Profilova fotka
jija: no jsem to vychytala ... hned po příkrmu s ní nehýbu tak 20min a pak je vše OK.. to mi tu poradila jedna dobrá dušička na brms :-) jj ve st to bude 14dní co má rýmu a nějak se nezdá že by to bylo na ustupu :-( jj my stejně půjdem uspávat děti a katy zase sebe :-D tak doufám, že aspon takto dorazíš ;) tak já mam věci na zítra nachystané, jdem zítra k dr. tak držte palce.. jdu do hajan papa
Hezké pondělní dopoledne ;) tak sem vás dočetla ... Pand, snad bude malá brzy fit!!! Katy, tak co??? Je už lépe? Holky já měla dovču až do konce týdne a chodili sme nocí domů, takže sem se ani nepřipojovala :-( jsem tak unavená a opět v práci. Musím tu dodělat papíry kolem DPH a pak se vrhnu na přípravu k auditu. takže tu budu a nebudu. Sem tam vás dočtu ;))
Profilova fotka
Ahoj holky při pondělku, přes víkend jsme trávili převážnou část nahoře u našich, takže jsem se ani nepřipojila k netu. a večer už se mi nechtělo :-) Kat- tak to mě mrzí, že tě bacil nakonec dohnal, doufám, že to není něco od nás,ale my byli zdraví, tak snad mě neproklínáš :-N . Máš pravdu, polovinu rohlíku rozdrobil :-D, no ale aspoň něco snědl. jídlo odmítá stále, chce jíst to co my, včera jsem měli k obědu kačenu se zelím a knedlíkem, tak si dal kačenu a knedlík, se oblizoval :-D , no jo slaná strava je slaná strava :-N Co sis pustila za českou klasiku? :-) Pand- a čím dokrmuješ? nutrilon? jj, je fakt, že my se ŠDtěpim taky moc po jídle nehýbali,aby neublinkával. dali jsem ho brknout a posadili do křesílka, aby byl v klidu. a když to nepomáhalo tak jsem mu do mlíka míchali zahušťovadlo Nutriton, aby to v sobě udržel. Snad se té rýmy Peťula brzy zbaví ;-) Jija- no nevadí, ž tam s námi budeš takovou chvilku, my taky kolem šesti se budeme sbírat. tak aspoň něco :-) Ivi- a už máš v kanclu aspoň tepleji?
Profilova fotka
Ahoj holky, no v pá večer se mi stav zhoršil, v so ráno už jsem poslala P. do lékarny donesl homeopatika, nic jiného taky nemůžeme nechal tam majlant, ale pomohlo to. Za 24 hod,. mi bylo podstatně lépe řekla bych že to více zabírá než chemické preparáty a už jsem skoro fit, ale do st jsem si vzala ještě dovču a budu odpočívat :-) Lun: to mám z práce neboj u nás jsou kromě cca 5 lidí všichni nemocní a vzduchnou se to jen šíří, ale 1 med už skoro padl za vlast ;-) Ty dáváš štěpímu cosi bez chuti a sami si dávátě kačora se zelím jo? No tak to se nědit, nemysli že nemá čich! Voníte mu tam kačenkou a chudák na dietě! :-N Pand: vytírání nosu citronem pomáhá zkus se jinak dr. zeptat zda bys malé hohla na spánky dát kapku polárního medvěda? Však víš co to je to taky hodně pomůže uvolní a uklidní. TEď mě to napadlo, sama jsem ho v pátek vytáhla z lékarničky. Jak jste dopadly u dr.? Jo a jak jsi to myslela tím, že půjdete dát uspat děti a Katy! ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D myslím, že je tu někdo drzoun drzý! ;-)
Profilova fotka
lun: dávám bebu... no u dr. nic moc :-( řekla, že moc nepřibíráme.. tak máme další pokus ve čt s tím, že zítra ji musím zavolat kolik Petulka papá... tak ted musím přikrmovat více no doufám, že se ještě rozkojím... už jsem to dnes obrečela a řekla si, že pokud to nepůjde, tak to holt nepůjde no. ale udělala jsem pro to maximum a jeste udělám :-) katy: nevím co je polární medvěd :-| nooo hihi víš jak to myslím :-) a nevím kdo přišel s tím, že popisuju jeho ferplán :-D tak holky, jdu do hajan... nebyl problém vás dočíst.. tak se mi to líbí :-D
Profilova fotka
ahoj holky.. no kde jste? :-D katy ty marodíš nebo jsi v praci?
Článek se načítá
ahoj holky ;-) zdravím v rychlosti. Jsem v práci a makám o 106. Páteční audit se přesouvá už na čtvrtek, takže před chvílí sem dodělala dokumentaci a teď jdu lehce poklidit. Katy, snad je ti už lépe!!! Pand, ty máš ale trápení. Ale bojuj - to kojo je určo nejlepší ;)) a co vy ostatní??? Jak se máte?? Jinak v práci už o mnoho tepleji x-)
Profilova fotka
ivi: já vím, že to je nejlepší.. tak jsem včera brečela.. holt když to nepůjde tak to nepůjde... nejlepší je spokojená maminka :-) a pak bude spokojené i mimi.. nebo naopak? :-N no každopádně ji nenechám hlady umřít.. holt prostě někomu není z hůry dáno no. tak to jsem ráda, že už tam nemrzneš... a to už je vyřešeno na furt? zima před náma abys nenachladla..
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám nebo co :-D Kat-tak super, že homeopatika pomohla a medík chutná :-). no jo, Štěpi začíná být vybíravý :-D. Pand- však uvidíš jak to půjde. já kojení taky obrečela, ale bohužel, Štěpi mi u prsa křičel jako tur, já byla nervozní, že se mi nedělá mlíko, on se neuměl napít, tak jsme skončili na UM :-(. Ivi- joo, kojo je nejelpší, hlavně taky nejlevnější, ale bohužel, když to nejde, tak to nejde, viz. my |-| . ale hlavně ,že je kluk zdravý a nic mu nechybí ;-) .
Profilova fotka
Jo a jsem ještě zapomněla dodat, že jsme dnes byli na KO na neurologii kvůli sledování té jeho hlavičky a je vše stále o.k. hlavička mu za měsíc a půl ani neporostla, má stále 48,5, tak jsme stále na horní hranici grafu. další KO máme až za 4 měsíce, tak super :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas pri svatku !!! Uzivejte volna :-) Moc vas vsechny zdravim !! Jija : Dodatecne gratulace k dosazeni titulu !!! Holky netruchlete tak , ze nekojite !!! Dneska je doba ze se o tom vsude mluvi !! Kojit kojit !! Ale pokud to nejde, prece se s tim nebudeme nervovat a mit zbytecne stresy, kdyz to jde i jinak !! Obreci to kazda, ale pak je to na druhou stranu taky dobre. Ja uz si na to zvykla a uz si zase nedovedu predstavit ze bych kojila . A kojene deti jsou tluste :-) A jeste strasne zavisle na matkach , takze na jednu stranu to vyhodu ma :-) Jojo holky moc casto uz nestiham,ta moje mala bosorka uz me u toho PC sedet nencha a kdyz usne , tak zase musim pokldit a udelat jine veci :-(
Profilova fotka
lin: všechno nejlepší k Tvým narozenináááááááááám Hodně zdravíčka, štěstíčka, moc moc lásky a spokojenosti, ať Tě doma malá a manžílek poslouchají a hlavně ať se ti splní všechna i ta tajná přání. no máš recht... jsem ji dnes nakrmila ráno bez kojení, to je taková pohodička :-) člověk u toho nemusí sedět nevím jak dlouho, když u toho malá usne a ted si hraje na podlaze a já můžu jít v klidu snídat, spokojené jsme obě dvě :-) to je jasné, vynahradíme si to na srázku ;-) lun: tak to jsem ráda, že je všechno ok :-) katy: objednala jsi ten salonek?
Profilova fotka
Ahoj holky, Lin- přeji moc moc štěstíčka, zdravíčka, lásky, spokojenosti k tvým dnešním narozeninám ;-) x-) . Taky už tu nestíhám, malý jak zmerčí, že tady sedím, tak hned "běží" za mnou a hce si taky psát :-), takže to stíhám jen jak spí,ale to většinou taky něco rychle dělám:-) Jj, nekojení má jednu obr výhodu, můžete si zajít kam chcete a místo vás dá flašku manžel, nebo kdokoliv jiný:-). kdybych kojila, nevím jak bych jela na sraz 3 měsíce po porodu na víkend na chatu se spolužákama:-D :-D. jsem si mohla i po štamprli dát :-) Pand- hlavně budeš teďka i trochu klidnější, když dáš malé i flašku. takže v klidu a b udeš spokojená i ty i Petruška ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při svátku, i když já mám už "svátek" od pátku, ale už je mi lépe. :-) Lin: taky moc gratuluji k narozenináým, všechno, nej a malá ať roste jako z vody a je hodná :-) Pand: nejsi ani první ani poslední kdo má problémy s kojením, hol cio se dá dělat, to že někdo kojí není známka dobré matky! Známka dobré maminky se hodnotí jinak a ty jsi hodná mamina co se max. snaží. A pokud se rozkojíš bude super a pokud ne tak se svě nezboří alespoň budeš více mobilní a malou bude moci nakrmit i někdo jiný, když budeš potřebovat něco vyřídit jak píše Lin má to i své výhody :-) Jinak já jdu do práce až zítra tak snad zase nic nechytnu a budu už pořád zdravá se toho bojím a zíta zavolám do restaurace a poptám se na ten salonek zda nám otevřou. Na kolik to mám dát hodin? A taky jsem byla na nákupech už je ze mě šmrncovní těhulka už mám šatník :-)
Profilova fotka
lun: tak dnes jsem zaškolila manžela :-) to je fakt, jsem více v klidu, něco natom bude... zítra jdem s malou k dr. tak holky držte palečky ... doufám, že tentokrát dostaneme pochvalu.. jinak by mě to asi už složilo psychicky :-( a nevim jak bych mohla odjet na Moravu :-( ale už pomalu balím věci pro malou.. zitra jeste zabalim moje a v pa rano pokud se poštěstí dopo vyrazíme. katy: no jsem ted nějaká citlivá.. uplně se mi spustily slzy jak jsem četla tvůj vzkaz :-( ach jo.. snad to zítra dopadne! od 15h ;-) a budu na tebe myslet, aby už jsi byla zdravoučká pro své děťátko :-) a budou fotečky, určo jsi dělala přehlídku ;) tak já jdu do hajan, pěknou dobrou noc.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už zdravím z práce, snad mě tu zase neskolí něhjaký bacil ]-( Pand: neboj bude to v pořádku uvidíš a myslím si, že prostředí mimo domov ti pomůže navíc tu budou babičky co rádybudou rozmazlovat a ty alespoň na chvilku sedneš s nohama na stole a odpočneš a taky se pořádně najíš, jistě se obě maminy budou snažit vyvařovat o 106! Nabeš sílu ty i malá uvidíš a jak uvidíš nás tak to teprve načerpáš sílu a ani nemusíš objímat stromy jak Zeman :-D A přehlídka ještě nebyla jen v po večer před P. byla jsme hotová a tak jsem si rychle vzala pyžámko a šupajda do pelíšku tak ještě prťka vydrž :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc dekuji za pranicka , i tem co mi psaly tady i tem co mi poslaly SMS na mobil :-) Dekuji moc . Pan : Super ze jsi klidnejsi !!! O to hlavne jde . O klid a pohodu a neprevadet stresy na malou , pak je rpoblem i s kojenim. Ja byla vystresovana resila kojeni tim jsem ztracela mliko . Pak jsem se na to vyprdla a byl klid a ja v pohode a vyrovnana. A co Petruska jak dopadla kontrola ??? A Katy : Kdo vsechno bude na sraziku ???
Profilova fotka
Lin: no doufám že dorazíme všechny :-) vč. prcků jinak sezervačka osobně hozená do salonku na 15 hod. na mé jméno, napsali si i telefon, kdyby náhodou nějaká smuteční hostina, apod. co by dostala přednost, ale mělo by to klapnout. :-)
Profilova fotka
Nazdárek:-) Kat- tak super, že jsi zdravá a snad už v práci žádného bacila nechytneš ;-) . a salpnek taky fajn, už se těším, na všechny. je to teda čtvrtek, jo? to já jen tak pro pořádek:-D Lin- měly bysme se sejít všechny ;-) Pand- tak coooo?? jak jste s malou dopadly??
Profilova fotka
Ahoj holky, oknečně zase pá :-) včera pondělí dnes pátek tak by to mohlo být každý týden :-) včera jsme si zašla nechat upravit vlasy, dnes jdu na nehty abych vám ve čt nedělala ostudu :-N Lin: vezmeš foťák?
Profilova fotka
Dobré ránko, tak my dneska taky ranní ptáčata. Štěpi je vzhůru od šesti, tak před sedmou jsme vstávali :-S . a to jsem od dvou(kdy dostal jíst) moc toho nenaspala,protože nemohl usnout a pak se zas budil, ach jooo Kat- fakt by to mohlo být častěji, být ve středu volno,matky sice na mateřské neocení,ale aspoň mají tatínky doma:-) Mě přijde holička v pondělí, huráááá, takže vám taky nebudu dělat ostudu:-D
Profilova fotka
Lun: co si necháš dělat? Tak to budeme všechny kočky vlastně jako vždy ne? ;-)
Ahoj kočky, zdravím po dlouhé době - včera sem měla IA tak sem se sem vůbec nedostala. A nepotěším vás, páč já na sraz určo nedorazím :-( prostě to neklapne - časově to nezvládám. Lin opožděně gratuluji k narozeninám x-))
Profilova fotka
Kat- budu mít tmavě hnědou barvu a do toho melír ;-) . už se těším, zase trochu změna. měla jsem to před dvěma lety na kámoščinu svatbu a trochu i na moji a byla jsem max spokojená. dlouho trvalo, než se mi ta barva pořádně vymyla, pak jsem si nechávala jen melír teďka chci zas jít do barvy:-) Ivi- tak to je škoda, že nedorazíš. jsme se těšily. tak snad jindy, jak budete mít hotový baráček ;-) a budeš ít víc času

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?