22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katy: ahoj. Hele, ty jsi mne odhalila!!! :-D :-D :-D Fotky pejska mám doma, puboš už to je teď. Pořád musí něco vymýšlet staré hračky ho nebaví, takže likviduje co může :-S . Ale jinak to je šikulka, jsem moc ráda, že ji mám. Vždycky když s ní jdu na procházku, tak si krásně pročistím hlavu a nadýchám se čistého ostravského vzduchu :-)
Profilova fotka
vasha: jo pejsi jsou fajn, teď čtu krásnou knihu o psím hrdinovi resp. 2 hrdinách, ale včera to ylo smutné ten starší umřel a tak dojímavě to bylo popsáno až jsme z toho taky brečela. A na jaře uvažujeme o koupi pesana :-)
Profilova fotka
Takže pokud si dobře vzpomínám, tak to bude Jack Russel?
Profilova fotka
Máš dobrou paměť ;-) ale je to tak trochu rošták jak jsme se dozvěděli
Profilova fotka
Je to hodně živé plemeno. Taky jsem o něm uvažovala, ale nakonec jsem si to rozmyslela, jestli bych takového divocha zvládla. Cora je sice taky divoch, ale ještě je to v mezích. Myslím, že až vyroste, že jí to přejde.
Profilova fotka
No uvidíme možná nám dá mimčo tolik zabrat, že pejsek bude až později.
Profilova fotka
A kdy máš termín? Je fakt, že první měsíc a půl je ten pejsek skoro horší než dítě. Pořád jsem ho musela hlídat, jestli někde neudělá loužičku. Taky je docela vyčerpávající, když nám v noci co hodinu škrábal na dveře a vyl, že chce být s námi. Naštěstí teď už je to v pohodě. Sice semtam zaškrábe, ale pak už spinká celou noc.
Profilova fotka
TP mám od 13. - 19.4. pokaždé se to mění poprvé to bylo 19, na NT screenu to bylo 13 a teď jsem na 17 tak si vyber :-N Berete ji do postele nebo má svůj pelíšek?
Profilova fotka
Takže to bude beranice nebo beránek? :-D Má svůj pelíšek na chodbě, do postele ji brát nechceme. I když se tam snaží dostat, když jsme nebyli doma, tak si otevřela šoupačky a našli jsme ji v posteli ]-(
Profilova fotka
Vasha: hlavně aby to byl hodný beránek a nezlobil celé dny. Jak jsem dnes byla u dr. musela jsem se na porodnici stavit pro kopii výsledků z NT (pač jsme bordelář a svůj nemohu najít ani za nic) a na příjmu zrovna měli maminku chudák se kroutila bolestí a sestřička jak ji viděla hned volala dovez vozík je tu příjem. Všichni chlapi co byli v čekárně zbledli a nechápali která bije - no chlapi :-N To je lumpík! ale pravda pes do postele nepatří taky jsme proti!
Profilova fotka
No, já bych asi zbledla taky :-D . Mám z doktorů a porodu úplně panický strach, takže vůbec nevím, jak přežiju těhotenství. Ale asi budu muset ;-)
Profilova fotka
No já si to taky neumím ten porod představit, ale přežily jiné budu muset i já ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, dnes nedočtu. jen kouknu tady a tu stránku. Kat- oki, dovez burčák, a když nebude, tak nevoz nic, si dáme vodu :-D. Vashi- já mám taky panický strach z porodu, ale když jsem tam byla, tak mě domů pustit nechtěli a musela jsem prostě rodit :-D . to zvládneš. já to zvládla s hrůzou a zvládneš to i ty, to se neboj ;-) . je to sice nepříjemná věc,ale brzy zapomeneš ;-) . no já teda ještě nezapomněla :-D
Profilova fotka
Lun: ahoj, tak to mě teda hezky strašíš. Určitě to za tu námahu stojí a já děti každopádně chci!!!
Profilova fotka
Lun: prvorodičky děkují za útěchu zkušené rodičky :-D asi najdu brloch a zazimuji se jak medvěd a na jaře budu mít drobka u sebe. :-) Už je proviant v tašce jen abych pak nezapoměla tašku co? :-D příjdeš mi naproti k busu nebo se mám hned k tobě dobývat?
Profilova fotka
ahoj holky, vasha: gratuluju k práci a budu teda držet palce ať seženeš i něco jiného, když se Ti tam až tak moc zase nelíbí a obdivuju jak umíš být tvrdá k pejskovi a nepustit ho do postele, já jsem spíš takový měkota, na mě kocourek zamňouká a já hned dělám co chce ;-) i když v posteli s námi nespí, v noci totiž otravuje a budí nás katy: tak beran je dobré znamení, to je mamka, ona je zrovna toho 19.4. ;-) a duben je fajn, alespoň než bude horko mimčo povyroste jojo služebky do Prahy byly studijní i když ne vždycky, někdy to byla fakt služebka ;-) pan: máš už nějakou přesnější představu který den v týdnu bys mohla dorazit? já mám totiž v listopadu první dva víkendy plné a začíná mi to vždycky už v pátek :-( takže můžu od úterý do čtvrtku lun: nevím jestli holky zrovna utěšuješ nebo je spíš víc vyděsíš :-D já jsem dneska doma konečně uklidila, protože jak jsem se učila tak už byl všude hrozný bordel, ještě sice nemám všechno, ale to hlavní už jo :-)
Profilova fotka
vasha: máš v IP ;-) jejda no ty máš ale den ti povím :-N katy: oki tak dej pak vědět... a na jaký den se teda domluvíme? jija: no já bych byla raději pro týden než víkend... jelikož o víkendu asi budem s malou objíždět rodinu... budem ji mít jako vystavovací opičku :-D takže raději přes týden, kdyby to nevadilo. no já mám doma taky bordel.. ale už to neřeším.. :-N tak co takhle středa na srázek?
Profilova fotka
Ahoj holky, mě je den jedno já si v poslední době už nic raději moc neplánuji, pač jsem KO ale raději bych taky volila přes týden než víkend. Včera jsem byla u Lun a má pozdravovat už se těší na srazík a Štěpík je moc šikovný pořád se jen smál, hrál si a chvilku neposeděl, chlebík rozdrobil všude kde se dalo :-N a už začíná mluvit. :-) Lun: včera jsme hned musela koštnout medík a je bomba něco úplně jiného než z obchodu s takovou asi za chvíli dojde :-N jo a sklenici co jsme vytáhla měla vytlačenou včelku ta je asi dost archivní co? Kdysi v tom se med prodával, ale dnes nevím jestli takovou sklenici seženěš. A hned víš co ve sklenici máš :-)
ahoj kočky, zdravím v rychlosti - jsem doma, mám dovolenou .... snad se mi podaří sem dostat se navečer
Profilova fotka
Ahoj Ivi, máš dovču do konce týdne?
Profilova fotka
Ahoj holky, taky v rychlosti zdravím, malý spí, tak jdu něco dělat. jen se mi moc nechce :-N Holky prvorodičky, já vás nějak nechtěla vystrašit. Já tím jen chtěla říct, že panickou hrůzu z porodu jsem měla(pořád mám) taky. ale když už jsem tam byla na tom sále a brečela, že chci domů, že to nezvládnu, tak mě domů nechtěli pustit a L. taky po mě "křičel",že teď přece nemůžu jít domů, že už za chvíli bude Sašenka s námi, tak mi nezbývalo nic jiného než rodit :-D. ono to není zas tak hrozné jak se zdá, záleží jaké budete mít bolesti a jak ty bolesti zváldáte. Takže asi tak,no. už vás tady strašit s tím nebudu ;-) Já jsem pro srazík taky klidně přes týden. o víkendu si Štěpánka užívá tatínek:-) Kat- ty sklinky s včelkou jsou originál, taťka je někde kupuje. vypadá to v tom hezky, sice jich moc nemá, ale jsou super. tak až dobereš, tak je dovezeš a příště do nich třeba zas dostaneš medík, pokud budou umyté a nedostane je někdo jiný ;-) JJ, včera to bylo s Katy fajn. malý opravdu neposedí, pořád ho musím hlídat. včera rozdrobuil všude chleba, dneska ráno rohlík, takže jsem hned vysávala:-)
Profilova fotka
no a co teda ta středa holky???
Profilova fotka
Pand- středa kterého??? :-)
Profilova fotka
Lun: tak to jsou ty sklenice parádní já nekoukala na všechny zda jsou všude včelky a včelí sklenice už nedám! Vymyji a dorazím s něma a hned mi natočíte nebo půjdu k těm sudům sama a jak to může dopadnout ze včerejška znáš :-N a Štěpíka vezmu sebou ať mi pomůže jistě se rád přidá :-D :-D :-D Pand: jak jsem psala já mohu kdykoliv tudíš i ve st jen nevíme zatím kterou st. I když pokud dorazí i Ivča asi by ji více pasoval čt. další den má slíbenou ZOO :-)
Profilova fotka
lun: 4.11. ;-) katy: no tak event. čt.. ale to uvidím jak to bude.. to mám KO na endokrin. sice dopo, ale uvidím jak to zvládnu..
Profilova fotka
tak lin taky vyhovuje čt... takže hážu do placu čt.. od 15h? napíšu i Saly.. at jsme všechny ;) katy dáš vědět Dáši?
Profilova fotka
Kat- :-D :-D , k sudům tě radši nepustím:-D. a se Štěpim už vůbec ne:-D Pand- oki, píšu si 5.11., Sareza salonek.15.00
Profilova fotka
no ale zarezervuje to tam někdo?
Profilova fotka
Já tam hodím rezervaci na toho 5.11. a Dáši dám samozřejmě vědět Lun? pročpak? :-N
Profilova fotka
katy: oki díky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?