22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Holky na vaše přání vytvořeno albíčko, kdo je zvědav at nakoukne :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Ahojky, Kat-super albíčko, už se těším,až ti bříško ochmatám:-D. doufám teda, že ti to nebude vadit :-N . Super, že se zdržíš tak dlouho, jasně koukneš na koupání, krmení a uspávání teda už nestihneš.jestli bude o.k. počasí, tak asi půjdem na chvíli na prochajdu jak přijedeš, počkáme tě u busu, tak dej vědět v kolik pojedeš ;-) . Upeču i štrůdl, když je máš tak ráda:-). jinak nevím co nachystat, na co máš chuť, klidně si řekni jaké máš chuťky:-) Pand-no co koupit malé k vánocům, asi takjak říká Kat, nějakou hračku, asi kousátko, pak nějaké obelčeníčko,to se hodí vždycky, protože teďka ti malá poroste ze dne na den, a pomalu každý týden budeš vyřazovat malé oblečení ;-) Jija- tak konečně jabka odvezeny, aspoň budete mít na zimu co na zahřátí:-).
Profilova fotka
katy: jaké hračky máš ted na mysli? No ale malá už nemá začínající rýmu :-| pomůže to i tak? Jinak díky za tip, když tak příště zkusím. to je něco takového co tě oslovilo v PL? http://www.delfinek.mimishop.cz/detai... chceš 3kolku nebo 4kolku? jinak jsem koukala do tvého albíčka na MK.. mooc ti to sluší a máš krásné bříško.. ale jsi strašně hubená.. kost a kůže :-N si zase utrácela jo? :-D lun: no ty děláš ale chutě :-| bych si taky dala.. taky mám chutě :-D :-D každý týden jo? uff.. no to bude fofr.. jinak holky, dneska jsem byla prvně s malou na cvičení, ale cvičila jsem jen já :-) byly to cviky na posílení pánev.dna.. zvládly jsme se i vypravit, byla to naše první akce. Dopadlo to dobře.. akorát zase rozbouraný denní plán, malá též rozhozená, špatně usínala.. doma bordel, nějak jsem nic nestíhala.. je třeba i toto sladit.. Jednou se nám to snad taky povede. Jinak mám zas červené prso, zase ucpaná mléčná žláza.. je to k vzteku.. ale zlepšuje se to. Dneska jsem šíleně unavená, malá akorát před chvíli zabrala, tak se jdu umýt a do hajan. Mějte se zatím moc pěkně. A jak se má jija, lin a zbytek?
Profilova fotka
Ahoj holky, kde je těch 13 C? my měli na teploměru 3! Dnes jsem si vzala zimní bundu a tenčí tričko, třeba využít, že ji ještě zapnu :-N je to malá bunda co jsme si loni koupila a je to 36 nebo 38 velikost, ale za měsíc ji nezapnu ani náhodou už teď jsme tak akorát :-N hold jsme bumbuš :-D Lun: klidně si mě omacej :-D a s koupáním, krmaním ráda pomůžu, ale kdybychom tam prudili tak dej vědět pochopím to a tatík přijede ještě před masáží. Jinak já dorazím zase jako minule myslím, že něco lehce po 15,30 mě jel bus z vozovny a jede to 10 min.? ještě kouknu na net na jizdní řád. Nic nepřipravuj, raději napiš co mám donést já, vínečko je asi pasé, i když ty s L. si dát burčáček můžete ne? Pand: já chci 4 kolku má i vytunené pneu :-D což nevím co si mám pod tím pojmem představit. A kočárek vypadá podobně, ale není to úplně on. P. ho v ne našel někde na netu úplně totožný i barva co mě oslovila, ale já to už nenašla. Já a kost a kůže jo? :-D kdy jsi naposledy byla u očního? Jinak na oblečky musím vyrazit do KI je tam "nejlevněji" ale i tak je to pálka by mě zajímalo proč je to tak drahé! Zatím mám jen kalhoty to tričko a jedno hnědé co jsme koupila přes bazar na MK paní byla z OV. jinak mám pár priček co jsem si koupila jako volnější tričko. Jija nevím, ale Lin nestíhá, O. má v práci a je s malou sama a už ji gabinka nenechá serfovat jako dříve už si chce hrát celý den :-)
holky ahojky ..... nestíhám, od zítřka mám dovču ale práci si beru domů abych něco po večerech posmolila. Jinak sem naštvaná jak svi.a opět šéf něco pomačkal na topení a přestalo to topit na 18st a dál ne. takže tady hezky zmrzám 8-(
Profilova fotka
Ivi ahojky, jejda takovou kosu tam máš? To není žádná sranda, abys pak nenastydla. Ty máš dovču? Do konce týdne nebo jak dlouho? Jedete někam nebo budete doma?
Katy, jj do konce týdne a pracovní .... zima je jak pes, jsem zmrzlá a včera po ránu jen 13st už cítím, že padnu - a to si pak vemu volno celej týden - ať se někdo zamyslí a moji práci si udělá kdo chce
Profilova fotka
A ty sedíš v kanclu sama? že to někdo nepošteluje? Vždyť z takového budeš nemocná jako kdybys pořád pochodovala tak chápu, ale sedíš na zadku tak je nutno vyšší teplotu a proč to š. snížil? záměrně? nebo cosy pokrutil a nefunguje to?
Katy, jj sedím tu sama :-( On na vík vypl kotel a ráno tu byla taková kosa. No a dnes ráno asig měnil baterky bo co, já fakt nevím. Prostě zima jak svi.a, teď už to opět topí a možná je tu ke 20st, ale žádná výhra to není. mám na ponožkách ještě jedny frotky a sem ráda, že se nehýbu bych nečeřila vzduch. On se snaží ušetřit, ale dle mého na hodně blbém místě :-( Jinak Katy, mám tu celkem honičku - takže na IP ti odpovím asi mejlíkem
Profilova fotka
Tak mu pověz ať to nedělá, že zdraví máš jen jedno! až budeš na nemocenské bude se divit, on je v trapu celý den pak příjde rozlítaný, nabalený tak mu zima není,ale co ty tam?
Profilova fotka
Nazdárek holky, chvilku tu nejsem a takové novinky!!! Katy, moc gratuluji!!!!
Profilova fotka
Aho Vasha, chvilku jo? :-N dlouho ses neukázala, dnes jsme na tebe s Pand vzpomínaly jak se ti daří, že se ani neukážeš. jak se ti vede a co nového? 1 nebo 2 týden v listopadu bude srazík přidáš se? Moc díky za gratulaci :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No, ano chvilku ;-) . Doma to strašně utíkalo, chodila jsem na pohovory, pejsan se taky každou chvíli hlásil o slovo. Jinak už chodím do práce, jsem teď zaměstnaná v jedné malé firmě ve Vítkovicích, ale nelíbí se mi tu. Dneska ráno jsem ještě před šichtou jela na výběrovku do Mošnova pokecat si anglicky s Korejcem, tak uvidím, co z toho bude. Kdyby to vyšlo, to by bylo super. A co ty? Jak se cítíš budoucí mamino? Nebylas to ty, kdo říkal, že mimčo ještě nechce? :-)
Profilova fotka
Tak to je super ž pracuješ. Jak dlouho? Děláš administrativu nebo něco jiného? raději pracovat někde kde to sice není to ravé ořechové a hledat dále než být na UP doba te´d není 2x růžová. Jo cítím se fajn, já neříkala, že nechci mimčo, já říkala, že chci jet do Ruska a pak ano a měs. před Ruskem jsme se začali snažit, viděla jsem Rusko a po cestě čápa na každém kroku a jak to dopadlo ani ne měs. po Rusku už víš ;-) :-) dorazíš na srazík?
Profilova fotka
Dělám víceméně administrativu. Máš pravdu, je to lepší než na pracáku. Už jsem stejně nedostávala žádné peníze. Ještě nevím, jestli dorazím, podle toho kdy to bude.
Profilova fotka
jakou máš pracovní dobu? Dorazí i Pand s malou Petřičkou :-)
Profilova fotka
Mám od 7,30 do 15,30. Zrovna dneska se kamarádce narodil malý Davídek, tak ho musím dneska na angličtině zapít :-) Jé, tak to už bych tam byla jediná bezdětná :-D
Profilova fotka
nebyla neboj, Jija se nám zatím nepochlubila ani Ivča.
Profilova fotka
Víš, jak to je - ráz na ráz :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy: no je fakt, že u očního jsem dlouho nebyla a že by to chtělo... ale zamlžené čočky jsem teda neměla :-D ivi: no to je děsná kosa.. a nemůžeš se zahřívat nějak jinak? :-N vasha: jééé to je mi náhoda, my o vlku :-D tak to je fajn, že máš práci, gratuluji.. no třeba ti časem vyjde něco lepšího, budu držet palce. No chtělo by to sraz čím dřív tím líp, protože my mezi 18-19h koupem a kojíme a spíme. Je ještě malinká a toto ji vyhovuje.. tak bych byla ráda kdyby to byla Poruba a čím dřív tím líp.
Profilova fotka
ahoj mamko, jak se daří? Jaktože budeš v OV? Jedeš se podívat k rodičům?
Profilova fotka
Pand: já ti říkala můj denní režim? že víš, kdy se koupu, papkám s chodím do hajan? :-N vasha: tak abys nás nepřekvapila ;-)
Profilova fotka
Katy: já vás určitě nepřekvapím. Zatím na tom nepracujeme. Ale až začneme a zadaří se, tak to bafnu jako ty ;-)
Profilova fotka
vasha: ok budeme čekat na tvůj baf :-)
Profilova fotka
ahoj holky, nestíhám Vás teď dočítat, ale musím se pochlubit. před 2 lety jsem začala studovat v Praze Management a podnikání v průmyslu, bylo to navazující studium, kdy člověk musel mít alespoň titul bc. takže se dělal jenom 4. a 5. ročník a dneska jsem udělala závěrečné státnice a získala jsem titul ing. i v ekonomice. x-) teď nestíhám, snad napíšu víc zítra nebo v pátek
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem nestíhala, tak vás jdu pozdravit aspoň teďka:-) Vasha: ahooooooooj, teda tebe jsem dlouho neviděla a celkem na tebe poslední dobou myslela jakse ti daří. fajn, že pracuješ a pokud máš rozhozené sítě i jinde, tak super,když tě to tam teďka nebaví:-) Kat: taky nachystat něco musím, abys mi tady nepadla hlady:-D. dyť přijedeš z práce, tak najíst se musíš ;-) . a burčáček teda klíďo trochu vezmi(však si dáš taky skelničku,ne? jsou to vitamínky:-) ) Pand- taky máme režim, takže já kolem šesti už taky musím být s malý doma ;-) . na sraz se těším a na Peťulku taky:-) Ivi- no teda,v takové kosně robit, tak to nezávidím, to ti musí mrznout ruce na klávesnici :-S . Jija- GRATULUJI k ing-:-). šikovnááááá :-) Dneska jsem byla u Saly, bylo super, fajně jsme pokecaly, jen to zase strašně rychle uteklo. Kluci byli hodní a Štěpánek dokonce spal celou jednu hodinu a ještě 10minut navrh. jsem nechápala. doma spí odpolko jen půl hodiny :-N . Tomášek je skvělý, moc hezounký a hodný a prostě roztomilý :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, dneska ještě všichni spí? :-) Jijo: ty jsi ale šikulka, moc gratuluji!!!! Lun: to je neuvěřitelné, jak to strašně rychle utíká. Co jsem byla doma, tak se mi to životní tempo zdálo ještě rychlejší než když jsem chodila do práce. Však ty o tom určitě víš svoje ;-)
Profilova fotka
vasha: jj jedu :-) musí si taky užít malé.. ono to strašně rychle utíká a děti rychle rostou.. tak po 6ti nedělí vyrážím. Ještě ve čt jdu na KO na gyndu a pak v pa dopo valíme. To budu balit celý týden abych na nic nezapoměla :-N ty to taky bafneš prvně na MK? :-D :-D :-D hihihi .. nee dělám si srandu a popichuju katy ;-) :-N |-| katy: hihi tak to je vtipné :-N jija: mooooc GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍ, jsi holka šikovná!!!! lun: tak to je super, to jsem si oddychla :-) tak jak to vymyslíme? V sareze je nějaký salonek jak psala Katy? Nebude třeba to tam objednat nějako dopředu? Tak napište jak se vám to jak hodí a objednáme to. to jako prospal návštěvu nebo spal doma takto? Návštěva mu zřejmě svědčila, musíš jezdit častěji :-D zřejmě je to lepší jako mák :-D :-D :-D
Profilova fotka
pan: máš taky album na MK? Jestli ano, pošli mi odkaz. Dneska ráno se mi fakt povedl dobrý kousek. Ráno jsem si dala do kabelky džus. Pak vstávám ze sedadla v autobuse a zjistila jsem, že mám mokré kalhoty (docela dost). Jak jsem otevřela kabelku, tak samozřejmě všechno plavalo v džusu :-D :-D :-D , no a hned mi bylo jasné proč. Manža si včera trošičku ulil, takže když jsem ten otevřený džus dala naležato byl by zázrak, kdyby to nevyteklo. Tak jsem si tak šla po ulici s mokrýma kalhotama a vypadala jako kdybych se počůrala :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem here jsem byla u dr. tak jsme si krápek ráno přivstala a ša přímo z domu se nebudu honit na 45 min. do práce a pak k dr. ve 2 ráno nás probral hlad musela jsem jít připravit svačinku :-N Jija. moooooooooooooc gratuluji jsi šikula a pak že jen já jsme tajnůstkář :-N jsi hodně šikovná proto ty návštěvy v Praze co? A prý školení :-N Lun: tak já dovezu burčák snad ve Sparu ve vinotéce bude :-) a už se moc těším :-) Pand: je tam salonek a myslím, že nebude problém ho obsadit jak nás uvidí s kočárky a bubínkem (buben ještě nemám) :-D tak nám ho hned otevřou, ale zajdu se tam poptat. Vasha: kdoví jak to s tebou bylo ..... :-D nedoběhla jsi za trnkový keř a nehoda je na světě. A co pejsek? máš nějaké aktuální fotky? Už to bude za chvilku puboš co?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?