22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jj na klasický vysavač ;-)
Profilova fotka
to je hrozné s tím počasím a sněhem.. ivi: jak je u vás?
Profilova fotka
V práglu máte sníh? :-o v rádiu nehlásí, že by Prágl vyhlásil kalamitní stav, že u Muzea máte 4 cm :-D P. vyrazil jen v látkové bundě a tričku v dl. rukávu, nač svetr, mïkyna? A včera říkal, že je to šílené jaká je kosa, že si dnes zajde ještě koupit před odjezdem něco na sebe! Hlavně že mu říkám, že bude kosa, smál a za 2 dny kosa jak blázen!
Profilova fotka
nee včera sněžilo celý den, ale sníh tu není.. tu ani moc nebývá a když je tak je kalamita :-D no přesně jak píšeš. to je tak jak nám chlapi nevěří a mají svou hlavu co? Nicméně s tím svetrem to mi fakt něco připomíná :-D :-D
Profilova fotka
Coapk M. taky lítá po lehku? :-N Zítra pokud nebude pršet tak jedeme do PL tak se mrknu co tam mají a za jaký peníz.
Profilova fotka
nee tebe mi to připomělo.. už jsi zapoměla? :-N
Profilova fotka
Co jsem měla se svetrem? =-) jo už vím poslední mé návštěva v Práglu myslíš? :-N
kočky já se pro dnešek loučím ... ještě si tu poklidím a mizíííím 8-) krásný víkend všem!!!
Profilova fotka
katy: jj přesně tak ;-) a to už jsi byla těhu? ivi: taky krásný víkend.. no jooo to už je pátek :-N
Profilova fotka
Pand: nebyla jsem těhu,v Práglu jsem byla před dovčou jen na ant jsem byla měla jsme zánět močáku :-N a ochladilo se z ničeho nic jo? nějaká studená fronta, která jen u vás na kopcu fučela! V centru mě ještě bylo fajn a nezapoměň že jsme běhali mezi kapkami deště :-D Ivi: taky krásný vík přeji papa a odpočiň si, ne že budeš furt makat!
Profilova fotka
tak tu normálně zase sněží ]-(
Profilova fotka
Tak tady zatím nic tak nic nám neposílej. A čistě sníh nebo s deštěm?
Článek se načítá
Profilova fotka
myslím že s deštěm zase tak moc jsem nesledovala.. to nestiham.. jen že jsem to tak viděla z dalky že sněžilo. jdu si lehnout
Profilova fotka
Já jdu zase domů tak čusky a hezký víkend :)
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: dávala jsi sem nějaký odkaz, kde se mělo hlasovat pro Gábinku v soutěži Hamé? myslím, že to bylo ono, protože mi přišlo, že jsem vyhrála jako hlasující a dneska mi přišel balík - 2 kečupy, marmeláda, 2 omáčky, 4 paštiky, 2 přesnídávky a 2 dětské stravy nějaké maso s rýží, tak teda pro Tebe a Gábinku budu hlasovat kdykoliv když jsou z toho takové výhody :-) tak mi dneska přišel ještě jeden balík - lyžáky k Vánocům pro bráchu a cestou domů jsem koupila H. ponožky na lyžování, tak mám radost jak se mi hezky ty vánoční dárky množí x-)
Profilova fotka
ahojky, teda jako holky, jestli by to bylo na mě, tak klíďo píďo se můžem slézt u nás, jenže my nemáme takový mega obývák, který by nás všechny drbny i s dětmi pobral:-(, bábovku bych samozřejmě klidně upekla i dvě, bo po jedné by se hned zaprášilo :-D. no takže to musíme udělat někde v restauračce. Kat- škoda, že jis dneska nepřijela, ale radši to nechat na příští týden, než abys odemně chytla bacila, to by mě zas mrzelo. ale štrůdly se povedly, tak udělám i ve středu :-D. snad se taky tak povedou :-). No ale myslím, že ta sareza asi nebude moc ideální, nepřijde mi tam dost místa,aby jsme se tam vlezly se čtyřma kočárkama :-N , to by chtělo pro nás nějaký salonek :-D,a ť se vlezem. Jija: no teda, to si doma dáte do nosu. takové štěstí:-) a ty dárky, tě obdivuki, že je tak dopředu nakupuješ, to já opět nechám na poslední chvíli |-|
Profilova fotka
jija: no to se někdo má :-D :-D :-D když zminujes ty vánoce, vůbec nevím co pořídit malé... co jste kupovaly dětem, které z dárků nebudou mít ještě rozum? lun: a přijdeš i s babovkami? :-D :-D :-D a máš nějaký tip kde srázek udělat?
Profilova fotka
přeji pěknou neděli :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme měli tento víkend návštěvní, včera jsme byli odpoledne u tety a dneska u tety a pak ještě u babičky, takže jinak jsme toho moc nestihli, akorát se nám včera konečně podařilo zavést jabka do palírny, takže bude kalvados x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak víkend zase utekl jako voda :-( Lun: no já se taky moc těšila, ale mám teď strach z bacilů, ale ve st to výjde neboj, co mám s sebou dovést? A dlouho si mě užiješ! tatík jede ještě na masáž tak mě vyzvedne až po masáži, tak doufám, že ti to nevadí že tam budu do cca 18,30-19 hod. když tak pomůžu s koupáním, alespoň se přiučím :-N a záviny věřím že se povedly, závin nikdy nemá chybu a mám je hodně ráda :-) Jija: já myslela, že už písneš, že jste už poprvé byli lyžovat prý se o víku lyžovalo skoro všude zadara :-) a to se někdo má, že dostal takový pozdrav od hamé :-) Pand: máš pro malou nějaké ty hračky na rozvoj dovedností? Asi bych z toho něco volila, ale zase přiměřeně, se vším si stějně nevyhraje a pak něco co třeba bude umět použít za 3-4 měs. Jinak jsme z knihovny donesli knihu domací bylinný lékař a tak psali, že pokud začíná rýma máš na kapesníček nakapat čerstvou citr. šťávu a dítěti i dospělý si má tím x krát za den vytírat nos, prý je to účinější než kapky tak zkus, když to nepomůže alespoń malá bude krásně vonět po citronech :-N
Profilova fotka
Jo a v so jsme byli v PL a zamilovala jsme se do kočárku :-) už mám asi jasno :-N a mají tam krásné věci pro mimča a za hubičku, ale ještě jsem nic nenakoupila musím pozjišťovat co vše mám nakoupit, pořídit, apod. ale koupila jsem si krásné teplé kožené kozajdy s beránkem :-)
Profilova fotka
Lun: a v Sareze je i salonek :-) jinak mě nic nenapadá, když tak dejte tipy :-)
Dobré ránko ;-) U nás vík opět pracovní ;-) ale odměnou nám je, jak jde práce kááásně od ruky x-) Katy, uka favorita!!! Kam jezdíte?
Profilova fotka
Ivi: já ho nefotila :-( neměla jsme sebou tel. teď jelikož v so pršelo jsm ejeli jen za Bohumín do Zabielkowa př. pojedem do Rybnika tam je větší výběr je to větší město mají jak rynek tak i spousty obchodů v centru. a dělají tam zapiekanki mńam, mňam :-D
Katy, né já myslím jako název nebo tak něco ;-) nebo jestli není foto na netu - někde. Hmm my se chysátme 21/11 do Těšína, ale nevím no. Jak je to daleko z Ovy do toho Ryb? Kdybych byla už v Ově, tak že bych to protáhla až tam.
Profilova fotka
Ivi: vy pojedete do PL autem nebo nějaký zájezd busem? Pokud autem tak raději doporučuji ten Rybnik z OV je to blíže do ryby než do Č.T. a zdá se mi tam větší výběr, rynek je o něco málo menší jak velká burza v ČT a na nám. je spousta krásných krámků s pěknými věci. NA rynku v Rybě měli vždy hezčí věci než v ČT. a kolik km je z OV tak kolem 50-60, taky je tam spousta hezkých kaváren, restaurací tak výlet máte lepší než jako mravenec se posouvat v Čt. ABC design se jmenuje.
Katy, my tam jezdíme busem. A ty bys tam se mnou asig nezajela viď??? Právě že se mi zdá že v ČT to je všechno na stejný brdo :-(( a v tom R se dá platit v obchodech i českejma nebo jak?
Profilova fotka
Ivi: no mohla bych se s tebou svést není problém, ty dorazíš autem? někde ti české vezmou, ale jinak na každém kroku je kantor tak v pohodě.
Katy, já právě dojedu vlakem. Cesta autem by se mi vůbec "nevyplatila" navíc parkování auta apod, brrrr nechtěla bych mít stále strach že se mi něco s autím stane apod. :-(( holky já se pro dnešek loučím, mám toho plné kecky - alespoň že už je tady lehce tepleji ;-) zítra mě čeká další maratón, 30/10 sem si dohodla interní audit, 5/11 dozorový, mezitím odevzdat dph, nachystat výplaty bože můůůj se z toho asi těhle 14dní pose.u :-/ :-S zítra tu nakouknu, ale nevím jak bude čas písať zatím papa
Profilova fotka
Tak já si dnes vzala 1/2 den volna měla jsme ještě ze září,odpo si šla pro reklamovanou kabelku dostala jsme zpět penízky a tak šupajda pro novou :-) koupila jsem si černou koženou a pak jsme se šli kouknout na auto. Ivi: no pokud do té doby auto bude tak místo výletu na Lysou uděláme výlet do Ryby ;-) ale pokud auto nebude tak max. vlakem do ČT žádný bus/vlak do Ryby nejede :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?