22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jijo: jsi ty ale trdlo, to jsi psala až takové divočiny? Pokud je normální tak si to vyříkáte a vysvětlíte ne? A pokud ne tak co se dá dělat? Asi to byl osud ne? Pand: a to tě natírali klasickou čokoládou nebo čím? a jinak probíhá jako klasická masáž?
Profilova fotka
katy: divočiny ne, napsala jsem, že jsem neudržela nervy a odpověděla ji na spolužácích za což mě asi bude nesnášet. což si skutečně myslím. no psala mi už sms a já ji odpověď a uvidíme, stejně to poslední asi 3 roky bylo nic moc, tak se to alespoň vyřeší ;-)
Profilova fotka
jija: no uvidis jak ti bude ;-) delala jsi tenkrat k té rajské to maso? jj taky jsem takové trdlo :-D uz se mi to taky stalo... ale s chlapama. Jejda... no ja si myslim, ze si to nakonec vysvetlite... teda pokud za to stoji ;) a bude normalni. katy: klasická je jako ze te normalne masiruje ... tak jak na ni chodis... ale tahle čoko.. no ona mě polila tou hořkou čoko teplou a hladila jen. Rozetřela a pak jsem tam ležela i s tou voňavou čoko. Zada jsem pak měla fakt jak miminko. Jeste doporučují medovou masáž pro ty kt. se snaží otěhotnět... trvá 20min a masiruji tim medem, kt. během masaze mění svou konzistenci a barvu a jako by pohlcuje vsechny necistoty co v tele mas... pry kdyz si malujes nehty, lakujes vlasy, beres leky apod. Jsem byla prekvapená. Říkala ta masérka, ze je ta masaz neprijemna a kapku bolestivá, ale ze se to prý tech 20min dá vydrzet. No já na ni nebyla, tak nevim.
Profilova fotka
pan: jo jo dělala jsem maso, teda s H. pomocí a rajskou jsem měla dneska ještě k obědu a asi zítra k večeři nebo ji dostanou zvířátka mi se už jednou stalo že jsem poslala kamarádce sms co byla pro H. :-). beru to tak, že co se má stát se stane a život je příliš krátký na to si ho kazit nějakými hádkami a tak :-)
Profilova fotka
Pand: jo tak to to probíhá, o medové jsem už slyšela, ale nikdy na ni nebyla. Jija: jo život je přílíš krátký to máš pravdu! Dneska mi to pořád padá a chce se mi spát a jsem hrozně unavená!
Profilova fotka
to mě se chce taky spát, ale nějak se mi nedaří usnout. tak třeba budu alespoň spát jako miminko večer, teda jestli mě tady maminky neopraví, že miminka vůbec nespí tak dobře jako já :-D katy: a jak dlouho budeš ještě v práci?
Profilova fotka
jija: jejda to jste jí udělali tak hodně? :-o
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsem si pocvičila a poplavala a pak jsem ještě pochodila Shopping park a potkala jsem Lindu s manželem a s kočárkem a mooooc jim to slušelo |-| malá zase hodně porostla od doby co jsme ji naposledy viděly. Masáže máte krásné téma, ale ty jsou pro těhotné tabu..jsou pro ně nějaké speciální, ale četla jsem, že právě ta medová se nedoporučuje pro těhule vůbec..tak my se teď jenom masírujeme a mažeme sami sebe doma 8-)
Profilova fotka
pan: nic jsme jí neudělaly, ona prostě pořád tvrdí, že na nás nemá čas a já jsem jí akorát řekla, že na tom na kom mi záleží si čas udělám vždycky :-) saly: já byla na masážíš akorát jednou, masáže samy o sobě se mi nelíbily, ale ten pocit uvolněných zad pak tak ten jo :-)
Profilova fotka
tak to já masáže miluju.Můžu ti doporučit hezkého mladého a šikovného maséra v Zábřehu a třeba pak změníš názor:-)) ;-)
Profilova fotka
saly: no uvidíme, třeba jo, až budu mít chuť tak se ozvu ;-) normálně já mám teda dneska den - H. je doma a měli jsme manželskou chvilku a já pak že půjdu do koupelny jen tak bez věcí, otevřu dveře na chodbu a tam pod schodama brácha, který mi přivezl kocoura :-D :-D :-D by mě teda fakt zajímalo co se mi ještě do půlnoci povede :-D
Profilova fotka
saly: no ta medová se doporučuje hlavně pro ty co otěhotnět nemůžou... ale nevim co je na tom pravdy. jija: jéééjej já myslela jestli jste té rajské udělali tolik :-D :-D jejda... no to musela být situace hi hi ... ale je to jen brácha a ten tě jistě už takto viděl ne? Horší by bylo, kdyby tam byl nejaky mlady soused :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Jijo: ty jsi včera měla den!!!!!!!!!!!!!!! S tím bráchou to neřeš, myslím, že pohled na nahou ségru přežil ne? :-D nebo byl do půlnoci další trapas? Tak já taky masáže můžu jsou mi příjemné, ale moc často na ně nechodím! Holky zase jsem KO, už si vařím meduňkový čaj a jím alespoň piškoty.
Profilova fotka
A dneska taky chcípnul pes, holky kde jste? ;-(
Profilova fotka
ahoj holky :-) při středě frmol jako vždy :-| katy: leze na tebe chřipajzna?
Profilova fotka
Ahoj :-) uf,tak mi spadl kámen ze srdce.Byli jsme dnes na tom podrobném genetickém ultrazvuku a naštěstí nám potvrdili, že prcek je v pořádku :-D Co to ale bude nám neukázal,tajnůstkář..v úterý jedeme ještě ne genetiku do Olomouce,tak snad tam nám roztáhne nožky..jinak se to už až do konce nedozvím... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, no konečně se někdo ukázal. Saly: tak to je super, no a když nožky neroztáhne tak budte mít alespoń překvápko. Víš jak dopadla Lun, holčička, holčičk a je to kluk jako buk! Pand: envím, doufám, že ne, ale zítřejší krev raději ruším, asi by mě dobila!
Profilova fotka
No dneska jsem se ujistila, že to fakt moc dobře vidět nejde,nejprv řekl, že vidí pindíka, ale, že to může být i průžez nožičkou..no tak pak si z toho něco vezmi.. :-( já myslím, že věřit můžeš jen odběru plodovky a to naštěstí nemusím.. :-) Takže černý kočár to jistí :-N Už jsi byla konečně na ty šaty?
Profilova fotka
Saly. nebyla a už na vše kašlu jdu k dr. a domů do pelíšku je mi fakt bídně nebudu se trápit! pa
Profilova fotka
ahoj holky, já vůbec nestíhám. dala jsem aspoň zase pár fotek do alba,ať se pokocháte:-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... už jsem doma sama, L. šel dnes už do práce. malý před hodinkou usnul a já se snažím něco udělat dokud spí. no udělat, spíš vám tady aspoň něco napsat a pozdravit vás:-) Katy: tak to pořádně vylež ;-) a vypoť. Saly: super, že ty výsledky jsoui o.k. a to pohlaví, no třeba se ještě ukáže, a nebo bude takový tajnůstkᚨř jako ten náš:-)
Profilova fotka
katy: tak se dopuj vitaminkama ;-) kapicky, cajicky... vsak ti to nemusim rikat 8-) jéééjej to je az tak špatný? No tak snad budeš brzo OK ;) saly: no to je rošťák... tak to bude asi kluk ne? hi hi ... no a jestli roztáhne nozicky, tak to bude holka :-D no nic.. uz jsme nekde jinde hi hi ... je toho na mě asi ted moc :-| ale nejlepsi je, ze mas dobre vysledky a to je hlavni. Takze kocarek uz teda vybrany jo? lun: jééé ten je šikovný bobek malý... a potvůrka uz se usmívá :-) to je pěkné... je kouzelný. Na koho je více podobný? A co tak jeste delavas kdyz maly spi? Ja bych to sla asi zalomit taky :D
Profilova fotka
Lun:Malý je fajný :-) typický chlap..jak ho svlíkneš do naha, tak se tváří úplně blaženě :-D Já se taky dopuju mulťákama, nerada bych teď něco chytla.. :-( A ty se Katty uzdrav! Pan:KOčár vybraný není, ale barva už asi jo,teď jsem zas vyšňupala,že existují autosedačky s podvozkem,tak se po tom pídím..je to praktické a lehoučké a dost bych to využila
Profilova fotka
ahoj holky, katy: do půlnoci jsem už nic dalšího neprovedla a doufám že to tak zůstane i nadéle :-) lun: malý štěpánek je krásný a jak to doma zvládáš první den sama, i když Ty máš o patro níž mamku na pomoc pro případy nouze saly: mimčo chce zůstat jako překvápko no já jsem byla dneska už v práci a docela v pohodě, akorát kašlu, ale to se dá přežít a hlavně se mi to lepší, ale vynechám dneska radši angličtinu stejně bych rušila kašláním a tak :-)
Profilova fotka
Ahoj jijo :-) no je to hrůza, všichni kolem nemocní a já pořád musím sedět u doktorů kde se to bacily jen hemží ;-( jo a představ si, že dnes mě pozval kamarád na kolaudaci a hádej kde bydlí...v tom zeleném věžáku u Aralky,jak jsme tam špatně hledaly Lindu.. :-D tak si to dneska zopáknu :-D
Profilova fotka
saly: tak to jo... no dulezite je, ze mate tu barvu :-D tak si uzij kolaudačku jija: a ty dneska žádné průsery :-D a ležet ;-) ja uz valim domů... mejte se.
Profilova fotka
saly: tak alespoň už máš nacvičenou trasu a nezabloudíš ;-) pan: neboj já budu dneska hodná, dělám buchty, nějak ze mě asi roste hospodyňka (teda spíš nejsem zvyklá být doma 5 hodin před spaním a potřebuju se zabavit ;-))
Profilova fotka
Ňam buchty :-) tak to bych si dala...že bych taky o víkendu upekla? :-) dobrá inspirace..ty máš ale ležet a léčit se, ne? ;-)
Profilova fotka
já ležím na gauči a čekám až vykyne a ono pořád nekyne, tak pořád ležím ;-)
Profilova fotka
jija: tak to se ti nedivím, ja kdybych byla doma tak taky asi i peču :-D uz mas buchtu upečenou? Něco tady voní :-N a peces taky v dom.pekarne nebo v remosce? Jakou buchtu delas? Uplne jsi udelala chute. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhe dobe vas zdravim. nejak jsem ted nemela moc casu na diskuse :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?