22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, no jupííííííííííííííííííííííííííí nic se nědeje, alespoń jsme měla kam písnout :-D když tu nikdo :-(
Nj no holky chodí buď večer nebo prostě jsou mimo a nemaj čas ... já tu budu dycky - mimo dovolenou a technický problém ;-))
Profilova fotka
Ivi: my tu máme sice zataženo, ale neskutečně teploučko už od rána tak jistě holky vyrazily na výlety s kočárky, večer má i k nám dorazit kosina a déšť to zase bude ach jo. Co podnikáte o víku už máte nějaké plány nebo tradičně na domek?
Katy, tak u nás nic moc teplo :-( včera bylo o 100% lépe :-( bohužel včera no .... v sobotu je r v práci, takže to nic a v neděli domeček x-)) a odpo mám setkání tupperware ;-) tak se těším
tak já už dnes mažu, zítra příjdu dýl (asi mezi 10 a 11) tak páčko
Profilova fotka
nazdáárek:-) Saly-no my jsme si říkali, psíš teda dr. říkala ať s tím počkáme jak bude třeba často nemocný atd.,tak ho pak naočkujem. zatím nemocný nebyl, takže to neřešíme. Nurofen jsem dala hned po očkování i když neměl teplotku. jinak u ho dávám občas teďka jak mu rostou zuby, tak na noc. Pand- děláš dobře, že si jdeš s malou taky lehnout. já to nedělala a pak jsem trpěla:-). pneumokok se očkouje u první hexy,pak myslím ještě dvě,ale to ti řekne asi Saly:-). nám na břicho pomohly Sabsimplex. a potom, tím že jsem nekojila, tak změna mlíka. Kat- fotky určo mám, jak zas bude chvilka, tak určitě přihodím. teďka Štěpi spí, tak jsem v rychlosti pojedla a píšu vím. tak zas budu mizet, protože už spí hodinu a bude se probouzet. Venku drsný vítr, jinak teploučko, snad mi neuletí prádlo :-)
Profilova fotka
Lun: te´d jsem byla ve Sparu a vítr se mi nezdál, ale krásně teplo, ale zítra myslím, že už byde kosina. Jsem se v obchodě pobavila kupuji grepy a mají tam teď studenty a v zelenině byla snědá slečna :-D a ptá se mě co to máte za ovoce? Já grep červený jsme ji chtěla říci no jo holka, ty znáš z domu jen hlávky zelí! :-D Tak už se těším na fotky. Ivi: tak papa :-)
Profilova fotka
Ahoj Pan:mas to na www.probiotickekapky.cz jsou od firmy Bio Gaia,jedno bal.je na 3 týdny a stojí v Polsku 220 Kč, u nás 660 Kč.My to berem od 3 týdne, tak jich snědl už tak asi 3 nebo 4 a ještě dvě mám a pak končím, takže tak do půlky 5.tého měsíce, 5 kapek denně. Lun: co to je za blbost jestli bude nemocný nebo ne? =-) =-) =-) =-)´vždy´t přece toho pneumokoka chytne jednou a je to v pr... a ještě navíc záleží který druh, pže proti všem se neočkuje... Pan: to očkování prošlo na 100%, četla jsem o tom, a jsou diskuze na MK, ale zatím jen sněmovnou, to je ještě na dlouhé lokty,do té doby bysme ho mohli chytit no my po včerejším očkování neměli reakci žádnou, ani teplotu..jen v noci nespal, furt jedl, ale to nebude očkováním, to se stává běžně kolem 3M
Profilova fotka
jo a Pan máš někde fotky na MK?
Profilova fotka
ahojte :-) katy: no já o tom balíčku s tím očkováním slyšela od dr. taky.. takže něco na tom zřejmě bude, ale buhvi jak to bude při těch škrtech no. jj byla u mě :-) lun: tak sab už mám koupený.. zatím bolesti bříška nemáme, tak zatím jen pídím co a jak ;-) saly: díííky moc ;-) no ja to taky riskovat nebudu.. jestli schválí, neschválí.. zase to není tolik peněz když si vezmeš jak to dítě může ohrozit.. já ty peníze teda obětuju.. jj to máte růstový spurt ;-)
Profilova fotka
Kat- :-D, tak tos mě pobavila tou snědou slečnou :-D. Saly- no spíš říkala, že pokud bude náchylný na zánět střednáho ucha, tak radši očkovat, jinak není potřeba. přesně jak pšeš, je jich spousta druhů a který chytí nikdy nevíš. ne že bych nechtěla ty peníze obětovat, ale mám na to prostě jiný názor ;-) Pand- no my ho taky moc často nepoužívali, ale někdy přece. na fotky jsem už koukala na MK a Peťula je moc krááásná, se vám povedla:-). Jo a Saly tos e fakt kolem 3M stává, to my od té doby nespíme skoro vůbec :-D, teda až teďka skoro po půl roce je to v noci trochu lepší, nevstávám co hodinu:-) :-D
Profilova fotka
saly: a jak se to jmenuje polsky? Když to bude kupovat teta tak at to koupí dobře.. lun: mooc děkujem... jinak mám pocit že vůbec nic nestíhám :-( zatím tu furt někoho mám, od PO budu bojovat sama, tak jsem na to zvědavá. Kdy se to kojení ustálí? Nemůžu ted nic plánovat..
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand- jj, nic nebudeš stíhat ještě dlouho(teda spíš mít takový pocit). O kojení já ti neporedím, já nekojila:-(, to spíš Saly poradí víc ;-)
Profilova fotka
lun: no to jsi mě teda uklidnila :-D
Profilova fotka
Pand-jj, úděl mateřstvé :-D JInak fotečky přidány ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně pátek co? I když počasí se kazí, ale co se dá dělat, hlavně že odpočneme - tedy my pracující :-N vy maminy si odpočnete asi zase až budete v práci co? :-D Jaké máte plány na víkend? My v so jdeme konečně na burzu a výstavu akvaristiky a pak asi do hvězdárny jsou dny otevřených dveří a bude se pozorovat slunce. A v ne nevím. Dnes příjdou známí na kus řeči. Lun: Štěpík je už pořádný chlapák! Ten se potáhnul a je moc šikovný, akorát nevím s tím piškotem 2x nadšeně se netváří, na fotce před tím se jinak tváří .... :-D
Profilova fotka
dobré ránko, tak mě je fuk jestli je pátek nebo pondělí :-D, stejně každý den i o víkendu vstávám stejně:-D. tak my zatím plány na víkend nějaké extra nemáme. já musím hlavně vyžehlit :-| Kat- jooo, ŠTěpi je chlapák, roste jak z vody, a je hrozně těžký :-) . na pivo on přímo slintá, když někdo pije. a to mi včra jak jsem tam dávala ty fotky, tak nějaká nastávající blondýna napsala, že se tíé fotky s pivem zhrozila a několik vykříčníků. to jsem jako nepochopila a zeptala jsem se jí proč a už mi neodepsala. Saly- jiak na Tomíka jsem taky koukala, je to taky pěknýýýý fešák:-)
Profilova fotka
a ještě jedna fotečka přímo pro vás :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
Lun: asi že dáváš malému pít pivo! :-D napiš ji že mu chutná extra strong :-D :-D :-D
Profilova fotka
P.S. ta nastávající blondýna bylo myšleno, jako nastávající mamina blondýna ;-)
Profilova fotka
Lun: tak ty si beztak spíš a s námi kecá Štěpík :-D já blondýnu pochopila :-D vykašli se na ni!
Profilova fotka
ale jako napsat, že se zhrozila, že mu dávám pivo pít. každé dítě přeci pivo zkusí, ne? dyť na tom není nic špatného. kráva....
Profilova fotka
Tak možná si myslí, že hned naklopil 5 kousků :-N určitě lépe cucnout piva než polykat slané buráky! Po tom taky děcka jedou jako diví
Profilova fotka
no nic musím jít, malý se špatně vyspal, tak pořád mrčí a chce mít pozornost.
Profilova fotka
Lun: no spíše jestli nechce pustit k noťasu :-N
Profilova fotka
Ahoj :-) Lun: no a my právě záněty středního uchy v rodině máme, taťka i pba jeho dědové..tak raději :-) Pan: Polsky Probioticke krople Bio GAia ;-) a musí být furt v ledničce, je to živé jako jogurt, tak bach ai při převozu, co nejrychleji do ledničky. Jinak na MK nějaká holka nabízí i polský Nutrilon za 250, u nás 339 a to už na něm určo něco má přihozeno, musím to pomrkat. Pan: s pocitem nestíhání ti neporadím, pže když byl malý, tak spal a já měla klid na vše, teď když je vzjůru mám pocit, že nic neudělám, ale u mě kojením to není..spíš, že jsem furt někde v trapu nebo u nás je někdo na návštěvě.. Dnes jsem se vyspala, malý buil jen 2x na kojení, tak snad to už pominulo :-( Lun: koukám na prcka, to je stejně mazec jak ty děcka rostou, už pomalu není miminko, ale chlap :-)
Profilova fotka
Kat- to taky chtěl :-D, ale už jsem ho dala spát,byl fakt protivn,,asi se ráno blbě dospal. Saly- tak u nás toho zas moc není, akorát brácha na to dost trpěl jak byl malý. jinak naši,a ni L. rodiče ani on na záněty stčedního ucha netrpěli, tak proto jsme ho ještě neočkovali. My Nutrilon nepoužíváme, tak to pro nás není. Taky jsem dneska celkem vyspaná, dneska taky spal dobře, vzbudil se až kolem 3, pak kolem 4, pak v 5.15, to dostal najíst a pak usnul v 6 do půl 8 skoro. Jo je to chlapák, žádné mimino, nevím kam ty měsíce utekly. I Gábinka od Lin je veliká slečna, za měsíc jí bude rok :-N
Profilova fotka
Saly: no já chych si to tak na bazaru nikdy nekoupila nikdy nevíš co ti prodá, z té PL lékarny je přeci jistota. Počkej taky za hvilku nebudeš mít miminko, ale chlapáka! tak si to užívej ;-)
achóóój už jsem tadýýýýýý!!!! Práci víceméně všechnu hotovou a jen tu ještě pouklízím a při pátku jsem spokojená 8-) šéf mi donesl pár oušek hrozínků tak si dám do nosu x-)) Katy, k té IP - já právě mysela že tady tu tam má novou. Vypadalo to jako nově přidaná. A já takhle vypadat, tak si to tam nevystavím. A neřekla bych že dřív byly kulička. Jinak, o té druhé jj máš pravdu - ono dělá hodně oblečení, líčení apod. Kg někdo umí nosit, jiný ne! A ten kdo ne - tomu to nesluší :-p
Profilova fotka
Ivi: no ahooooooooooooj já myslela, že máš dovču. Jinak o IP naprosto souhlasím, ale možná ji smazala a vložila znova a objevila se jako nová, možná si myslí, že ta fotka je best of!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?