22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy, no asi měla no - ale mě to prostě nedá no :-(( asi si možno zahrávám, ale na vymítání bude ještě času dost =-) |-|
Profilova fotka
IvI. no aby ses nedivila a zítra nekňukala, nezapomeň že odpo a k večuru už není teplo, že se rychle ochlazuje, no jo za chvilku už budete mít zase "pauzičku" na stavbě co? i když už jste vyzděni, zastřešeni tak asi ne, jistě pojedete vnitřky co?
Profilova fotka
katy: no vůůůbec netuším z čeho.. dr. mi řekla, že to je špatnou podprsenkou, že se mi dole kroutí mléčná žláza, ale nevím zda to může být pravda... spíš jsem konzultovala s laktač.poradkyní a zřejmě se u mě jednalo spíš o retenci než mastitidu a atb byla zbytečná.. prý se na mě přijde podívat, ale může až příští týden :-| tak tu konečně vylezlo sluníčko, ale jinak teplíčko nic moc.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: to je škoda, že ta porodkyně může až za tak dlouho za týden už může být všechno jinak, třeba už budeš bez problémů, což bych Ti hodně přála a jak jinak, pořád jsi tak unavená nebo se to už lepší koukala jsem na MK a Petruška mi příjde jako hrozně malinký drobeček :-) katy: kašli na naštvání v práci, dej si něco dobrého, kup si něco pěkného a vypusť blbečky z hlavy ;-) do hello chodím akorát na AJ ve čtvrtek, na němčinu chodím do FM k soukromé lektorce, dneska to teda byl boj, připadala jsem si jako blbec, lektorka nás teda chválila, ale ona nás chválí pořád, tak nevím jestli nám to tak jde, nebo to říká jen tak ivi: nepřeháněj to tak, nebo onemocníš a budeš doma ležet 14 dní v posteli, radši dát si jeden víkend oddech a dát se do pořádku
Profilova fotka
ahoj holky, tak po 14ti denní odmlce se hlásím. nešel nám net, brácha než jel do Anglie,tak nestihl dořešit smlouvu a jim tam chyběla nějaká platba a tak nás odpojili. Jsem byla jak bez ruky, absťák jsem měla:-) ale celkem u nás nic nového, Štěpi je zdravý, akorát jak jsme byli na v půlce září v Náměšti, tak hned chytl rýmu a frkal a frkal. děs a hrůza, když si nenechá kápnout do nosa a ani vysát snoplíky. ale přežili jsme. dělá pokroky ze dne na den. dopředu zatím neleze, jde mu to jen dozadu, když má jít dozadu,tak se strašně vzteká. a asi 4 dny si sám sedá, zatím jen jednou za den-to asi aby nezapomněl, ale dneska už to bylo dokonce 3x, takže sedět bude asi pořád. tak zatím se mějte fajn, a snad bude sem tam čas se za vámi zas na chvíli přijít podívat:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera mě nešlo vůbec se připojit, zkoušela jsem skoro celý den. Lun: já si myslela, že jsi v Náměšti a je fajn, že už Štěpík nefrká (že si nenechá nic kápnout do nosu nezapomeň, že je to chlap hrdina) :-N jako bys to neznala od toho velkého chlapa co máš doma :-D brácha jel na výlet nebo na nějaké studium/práci, apod.? Jija: tak jo jdu si něco koupit rozkaz zní jasně :-D akorát nevím zda i doma to bude pochopeno stejně :-N pand: to je nějaká soukromá poradkyně nebo kde jsi k ní přišla?
Dobré ránko ;-) Včera byl výpadek - no i to se někdy stává, hlavně že už to dnes jede ;-) Jitu, nj vím měla bych zařadit zpátečku, ale když vidíš co je vše potřeba tak ti to prostě nedá. Dnes je R v práci, takže konečně vyžehlím a poklidím + utřu prach a vyleštím zrcadla + vysávání - takže mám o zábavu postaráno :-) ale zase budeme mít čistounko x-) Katy, tak už víš jak zněl rozkaz :-D tak šupajdi něco přikúpi´t ;-) Já budu dnes dodělávat cesťáky, ale teď se jdu nasnídat. Mmch Lun, vy jste byli v jaké Náměšti???
Profilova fotka
Ivi: Lun byla na Hané :-) já už posnídani dnes byl rohlík s tuňákovou pomazánkou. Jinak jsme na př. týden domluvená s Míšou sveze mě do Karviné a jedu si tam pro ty vysněné šaty co mám vyhlednuté, mám strach je koupit a nevyzkoušet, teď tam jezdí denně má službu s Nelinkou (pejskem rodičů). Jinak dnes tu moc nebudu za chvíli jedu na stavbu do Těšína, připravovat podklady pro audit ach jo, doufám, že to nebude nic strašného nikdy jsem na stavbě audit neměla :-(
Profilova fotka
jo jinak ráno jsem se koukala do diskuze obor x plat a někdy jsem se nestačila divit.
Katy, ajajaj no mě audit též čeká koncem měsíce :-p a hned 2 - interní ten budu dělat sama a pak dozorový 8-( 8-( to bude zase dnů zabitých a pak stejně ... co z toho, firma tím zakázky nezíská, jen je to prostě o penězích - takový kolotoč :-p Tak mi pak písni jak šatky ;)) já jdu snídat teďkomc ;)
Profilova fotka
Kat- brácha tam byl se školou, měli to nějakou poznávačku na 12 dní. říkal, že chodit 10 dní v kuse je i na něho dost, přijel celkem unavemý,ale hoooooodně spokojený. ještě jsem zatím neviděla fotky a žádný pořádný komentář, ale snad se brzy dočkám:-) Ivi- jj, Náměšť na Hané - tchánovci tam mají chalupu.
Profilova fotka
Ivi: ty mě děsíš už těd! bojím, bojím :-o Lun: myslíš, že by ti fotky mohl půjčit až budu u tebe a koukla bych se taky? Kde všude se Anglií toulal?
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat- no myslím, že je má všechny jen v PC, tak si je kdyžtak přetáhnu do noťase. Byl hlavně Londýn, co vím.
Profilova fotka
Je tak to mu závidím, taky bych ráda do Londýna, uvažujeme že pojedeme v listopadu, ale uvidíme, nuitně řešíme to auto.
Profilova fotka
tak to si určo zajeďte, on byl fakt nadšen, kolik toho všeho prochodil. a užř teda máte nějaké vybrané??
Profilova fotka
to auto:-)
Profilova fotka
Lun: máme asi jdeme do Octávky jen nevím zda novou nebo lehce ojetou, ale v plné kuli
Profilova fotka
kombíka? naši taky budou brát na jaře od známých Octávku combi. Pegynka dosluhuje, je věčně v servisu, takže bude octávka a naši Felinu bude mít taťka ke včelám atak.
Profilova fotka
Ahoj, jdu jen pozdravit :-) Jdeme po obědě s malým na první očkování tak jsem zvědavá na reakci Lun: ahoj po dlouhé době, Štěpík už sedí jo? To my jsme objevili konečně ruce, tak maminku pořád hladí a dívá se na mě jak na svatý obrázek(moooc příjemné :-D ) Pan: v seznamu na Laktační lize(kojeni.cz) máš plno poradkyň v praze...někdy stačí konzultovat po telefonu,jí jim taky volala několikrát to je zadara...ale nečekej týden, to je při kojení strašně dlouho, to je hned a nekojíš! Mi stačila chyba během jednoho dne a konec...raději si pozvi i někoho jiného..berou tak stejně.. Katy: jaktože najednou oktávku? Když jsem ji kupovala já, tak jsi říkala, že byste ji nikdy nechtěli? Ceny jsou výhodné, co? Teď i u nových oktávek(I.řada) šly hodně dolů...novou nechcete?
Profilova fotka
Lun: mě je to jedno jestli kombík nebo hatchback obojí je velké i kufr je jak kráva. Saly: já nikdy neříkala, že bychom do Octávky nešli! Byla to vždy 1 z 5 možností. No uvažujeme i nad novou, ale právě je to tam 1 řada, 2 po faceliftu je větší fešák ;-)
Profilova fotka
Tak tzo jo, to se pohybujete v jiných cenových relacích než my :-) My jsme takové drahé auto nechtěli.. :-) a jak teď vidím jak ho obíjím kočárem a dveře autosedačkou :-D :-D tak myslím, že jsme udělali dobře :-)
Profilova fotka
Saly: tak to raději koupit nějaký hadrák ne? ten alespoň leští jak říká Dalibor Vrána ve Vrchní prchní :-D už máš fotky z vítání?
Profilova fotka
už v albu :-) my teď mizíme, jdem na první očkování :-) tak ahoj odpo a snad nebudem moc plakat, jdem na dvě najednou, nakonec jsme mu zaplatili i proti těm pneumokokům, píchají to najednou, tak to bude pro něho asi záhul :-(
Profilova fotka
Saly: ti pneumokokové jsou moc dobré, taky bych to dala dítku naočkovat na chatě jsem o tom četla velký článek a studii a fakt je to dobré, holku bych jednou nechala očkovat i proti rakovině čípku. Tak jdu na koňa na vás mrknout a držím palce aby malý byl statečný, neplakal a neměl žádnou blbou reakci na to.
Profilova fotka
Saly- jj, sedí. to je věc, on si sedne, pak se na tebe usměje, že to zvládl a ještě ti zamává:-D. komedie:-). a říká pořád pápáááá. ručičky jsou fajn, a jak je začne pořád strkat do pusy, tak nebudeš stíhat měnit bryndáky poslintané :-D Kat- jo,tak to je fakt,je velké obojí. my jsme spíš pro kombíka, takový kára, jsem zvědavá jak s tím budu parkovat, te%d mám problém s felinou :-D , ale je to jen cvik,no. Saly- tak my zatím pneumokoka nedávali, uvidíme později. štěpi u očkování řval jak tur,ale reakci žádnou neměl, vždycky mu jak přijdu dám nurofen sirup a je to o.k.
Profilova fotka
jinak venku je nááádherně, jsme se přišli domů najíst a jdem zas, tak papa zítra :-)
Profilova fotka
Tak jsme zpět :-D Tak Tomik řval taky jak tur,doslova vřískal a ještě asi hodinu potom, teď nakonec na po desáté usnul.Nurofen sirup jsem dnes koupila.a dáváš mu ho i když nemá teplotu? My toho pneumokoka dali hned, ale ta pálka(letos stojí asi 7OOOKč)loni Osm... 8-) dostal peníze od babiček na Vítání, tak jsem tro vrazila do vakcín.. :-D Lun: ten pneumokok je nejvyšší riziko do jednoho roku, pak už bych to nedávala, nebo počkej, prošel Janotův balíček a tam je očkování od2010 zdarma, ale nevím, kt.dětí se to bude týkat...
Profilova fotka
jija: no po dnešku můžeš posoudit zda je drobeček :-D jinak unavená jsem jeste pořád, prý uz se to nezlepší :-| jak jsi odesla, sla jsem do hajan :-N lun: tak malý dělá uz pekné pokroky :-) a abstak bych mela taky... je pro me hrozne, kdyzkojim v loznici a slyším jak tu nekdo furt klepe do PC :-D katy: přes laktační ligu kojení, ale nakonec jsem byla u té jak jsem k ní chodila na cvíčo. saly: jejda to stačí i den? :-o no to je děs... tahleta mi prsa zkoukla a řekla, že zatím nevidí ted problém... zrejmě atb zabraly a malá mi ty zatvrdliny vycucala, jestli se to tak dá napsat... ale pořád nahřívám a odsávám, je to věčný koloběh, už jsem z toho unavená :-( co jste měli za očkování? tu hexa? jinak ty probiot.kapky co se daji sehnat v Polsku... jak se to tam jmenuje? To se kupuje tam v lekarně? A kolik si mám koupit balení? Nebo bohatě stačí jedno?A jak se to užívá? taky necháme očkovat na pneumokoka.. ale nevím kdy.. jestli hned při první hexavaxíně nebo jak.. to jsou pak 4dávky ne?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nakonec jsme včera na stavbu nejela, stavybvedoucí neměl čas, pak zase nebudu mít čas já ;-) Saly: ty jo 7 tis. je pořádná pálka! A že od př. roku má být očkování zdrama to nevím ani jsme o tom neslyšela, ale pochubuji o tom, při těch škrtech co mají být! A pokud se to bude někoho týkat tak zase cikošů a socanů. Ale prý nebudou škrkat MD. TAk jsme tedy zvědavá na ty chytrolíny, že sobě neškrkli těch 20% by byli frajeři! pand: Jija u tebe byla na návštěvě? Lun: tak ty máš doma aspiranta na Oscara jo? Štěpík je šikulka, máš nějaké nové fotky jak porostl?
už mi to jedééééé, ale dělám výplaty - takže se tu objevím sem tam a po očku kouknu co nového :-D ;) Katy, děkuji moc že jsi vzkaz předala holkám x-) si zlatíčko

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?