22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
A na hradě můžeš mít přímo hostinu tam..myslím za 10 tis pronájem...
Profilova fotka
saly, ja vim, vse si patricne vyhledavam. Za pronajem to neni moc. Uvidi se, mame moznost mit vlastniho kuchare, tak ted spise hledame mistnosti nebo budovy, kde je sal a kuchyn. Asi tak nejak bych se nam to libilo.
Profilova fotka
ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit.. už je mi lépe, horečky polevily.. akorát jsem ještě děsně unavená :-( tak až bude větší chvilka, tak zas pisnu. pěkný dobrý večer a dobrou noc.
Profilova fotka
Ahoj pan: a kojení v pohodě? KOjíš normálně dál?
Profilova fotka
saly: jj kojím, no snažím se, ale je to boj kolikrát... no ale nevzdávám to. Před kojením prsa nahřívám, po kojení odstříkávám a pak masíruju.. a pak zas nahřívám, kojím atd. takže se mi zdá, že kojim furt a nic jiného skoro nestiham :-N ted jdu v rychlosti jist.. pak se možná malá zase vzbudí a budu kojit a pak doufám, že zchrupnu.. budila se v noci poctivě co 2hod tak jsem jak Gregor a pokud nepujdu spát tak asi usnu ve stoje :-D
Profilova fotka
Ty jo, to je mazec, to fakt neznám :-( já měla mlíka asi furt tak akorát, odstřííkávala jsem asi 2x, když mi z toho fakt teklo a malý furt spal..ale teď už kojím jen z jednoho..víc z něho teče, tak se malý rozhodl, že se u druhého namáhat nebude :-D O vstávání mi povídej, my máme zrovna 3měsíční růstový sprut, tak poslední týden vstává co 2 hoďky taky, ale já nejsem zvyklá, pil vždycky jednou až 2x, tak jsem taky K.O.spím teď občas i přes den
Profilova fotka
ahoj holky, pan: to je dobře že Ti alespoň polevily horečky, snad už to bude brzo všechno dobré, koukám, že to máš jinak docela náročné, pořád krmit a přibírá malá hodně když tak pořád papá? saly: fajn, že to malý celé tak pěkně zvládnul, určitě Ti chtěl udělat radost a nedělat ostudu :-) zítra mám po asi 5-ti měsících hodinu němčiny tak jsem se dneska snažila oprášit alespoň nějaké ty základy tak jsem na to zítra zvědavá, ale asi to bude sranda ;-)
Profilova fotka
saly: jj počkej a další je v 6měs. ... no my ho máme ted ve 3týdnu.. sice už začínáme 4t, ale nějajk ji to zustalo :-D jija: netuším, nemám doma váhu :-D ale zdá se mi, žeuž je jiná jak v porodnici :-N
Profilova fotka
pan: tak to holt zjistíš na kontrole u paní doktorky jestli je to otesánek nebo není ;-), je nemáš nějaké fotečky malé? že bysme koukly jak se povedla, kdybys nechtěla na net tak alespoň na maila ;-)
Profilova fotka
jija: no dneska mě nějak zlobí v uvozovkach... asi mam malo mlika :-( tak se tu ted rozčiluje. Nevim nebo třeba ji to nechutná s těma atb. co já vím. Trápí mě to :-( tak snad vůbec ted přibírá.. asi zajdu k dr. se zvážit.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po prodlouženém víkendu, sice sluníčko svítilo, ale byla pořádná zima. V pá jsme šli kouknout do autosalonu a jednoho bazaru na auto a teď máme dilema :-N jinak víkend byl relaxační v so jsme si zašli na večeři a bylo fajn. Saly: už se moc těším na fotky z vítání a vidíš jak svět je malý ;-) Pand: tak doufám, že přes vík, když byl M. doma sis odpočinula a nabrala síly a že jsi už v pořádku a malá nekňourá. Nemáš to teď lehké, z čeho jsi chytla ten zánět v prsu? špatná technika kojení? Jija: tak dnes držím palce aby ti to na NJ šlo ;-) chodíš zase do Hello? Ivi: ty i o dovče nakoukneš? taky bych nakoukla, ale nebylo kdy. Jinak s mamkou jsme dobře nakoupily :-)
Dobré ránko ;-) Katy, já měla ryze pracovní dovolenou a ještě pracovnější víkend - který dnes odpo pokračuje. Páč toho je fakt dosti ;-) snad to vše zvládnu - ještě bych chtěla vyžehlit, páč na to sem fakt neměla času šáhnout. No a co jsi nakoupila???
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: koupila jsme si džíny a tričko, botky mi žádné do oka nepadly a kabelka na mě stále čeká :-)
;-) super nákup, já si musím jen koupit botky pohodlné do práce - nějaké bílé tenisky bych brala a pak na stavbu jakési botasky, či cukle ....
Profilova fotka
Ivi: na stavbu cukle? Dlouho sis nenatloukla kokos co? vezmi si pořádné boty! No já chci do práce cuklíky korkáče ty staré co jsme tu měla byla havárka už tak jsem si je odvezla v létě na chatu a stále nebyl čas si koupit nové a za chvíli seď celý den v podpatcích nebo teplých kozajdách. takže musím pořídit papučky :-)
Katy, mysela sem cukle obecně jako boty, né něco spešl ;-)) uzavřené botasky nebo tak něco víš. Jinak, doma mám chlupatý medvídky a už se blíží čas obout je x-)
jdu si pro čajík a jdu makati ;)) v pátek sem měla dovču, tak to musím dohnat
Profilova fotka
Ivi: já mám kotníkové ovečkové k TV ideál :-) taky jsme měla takové králíčky, ale už se roztrhaly ;-(
tak jen nakukuji, zbodla sem jablíčko a pomeranč a jdu pokračovati 8-)
Profilova fotka
Ivi: já snědla banán a za chvilku si dám žemlovku je mi nějak špatně nevím zda od hladu nebo z toho co se děje kolem, dnes nevím co dříve a jeden člověk mě fakt extra sere!
Katy, chjo to je fakt parádní pracovní prostředí - já tě obdivuji, že si tam tak dlouho vydržela |-|
Profilova fotka
Ivi: to jo s tím člověkem a jeho melody boys je to na nervy to máš pocit jako bys mluvila s retardovanými! než ti něco pošlou pak pošlou špatně, pak zase neúplně a urguješ celý měsí c a práce stojí!
No tak to by mě to tuplem nebavilo :-( chjo nepochopím jak může být někdo tak nedůsledný a nezodpovědný ojojoj, mě je hrozná zima a paralen tu nemám bych se rozehřála |-|
Profilova fotka
Ivi: nějaký bacil? No na to se už taky těším jak všichni kolem budou nemocní a budeme navzájem na sebe plivat bacily a VZT nechávat kolovat ten barák je nám fakt čert dlužen. Je teprve poledne a já jsme z melody boys už bez síly a energie, ale já to smolím, já se honit nebudu, mám jen jedny ruce a když ostatní dělají hovno tak co já budu stresovat?
Katy, nj asi jo - on ten přehod září/říjen je pro mě vždycky nejhorší ]-( a taky 2x nepřidá že sem celý vík přebíhala od rána do večera z tepla do zimy a po ránu bylo kolikrát jen 6st, takže žádná loterie. Nohy mne zebou čím dál více, třese mi zimnice prostě je mi divně - i včera to tak bylo. Asi to dopadne tak, že jak dojedu tak žádná stavba a hned si dám čajík, paralen a zalezu do pelechu bych byla co nejdříve fit. A ty se nehoň - fakt to nemá cenu, páč já se kolikrát taky honím chvátám - a pak to tady leží "ladem" a já zuřím!!!
Profilova fotka
Ivi: já to prdím, se nerozkrájím a když tu někdo není soudný a neodebere mi práci ani peníz nepřidá tak co?
Máš recht .... známý říká : dělám do výše svého platu :-) takže tak no ... já si uvařila new švestkový čajík od Jemči - se jim opět povedl x-) a už se konečně lehce ohřívám a nakonec si sluníčko vykouklo - leč nemám brýle tak budu slepejš :-p
Profilova fotka
Tak tady zataženo po sluníčku ani náznak, spíše obloha vypadá jako by mělo začít sněžit. Švesťáka neznám, já teď popíjím od PIckwicku heřmánek s mátou a v puse mentolku ;-)
Katy, tady konečně vylezlo a svítí - obloha je vymetená tak sem ráda. Asi i kašlu na odpočinek a ležing spojený s čajem a paralenem a potěním a prostě půjdu ven a makat ;)) Jé tak heřmánek + máta nic moc pro mě :-N
Profilova fotka
Tak to já zase můžu, zvláště když mi zase na podzim začal haprovat žaludek! Aby ses pak nesložila, neměla by sis raději dnes odpočinout a vymítit bacila?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?