22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Nech si chutnat ;))
Profilova fotka
Ivi: děkuji už jdu na to zase mi tu vlezl jeden opruz, ale už mě dost štve! Jako pořád chce dostávat akce, že mu dáme nejnižšší cenu, kterou pak podleze, ale u mě má smůlu, já mu nic dávat nebudu ať pošle, pokud bude nejnižšší je to jeho jinak má smůlu!
grrrrrr takové lidi prostě nesnáším ]-( co by jen těžili!!! Nech ho pěkně vydusit. Hmmm sem kápla na něco do obýváku x-) http://www.sednisi.cz/sedniSi.php/sed... barva tm. hnědá a aqua doplňky
Profilova fotka
Ivi: já to z principu dám někomu jinému! Mě baví, třeba už tím, že sám nic neudělá, abys mu třeba sama od sebe zavolala, že by na vánoce alespoń tužku donesl ani náhodou! Sedajda je pěkná, bude i křesílko? A jak jinak něž modré doplňky co? :-N
No v nabídce jej mají - ale když si to rozkliknu tak se neobjeví nic. Musím pohledat - ale chceme i to křesílko. Taburet nee :-( jj aqua doplňky a už sem vybrala i koberec x-)
Profilova fotka
katy: takové lidi taky nesnáším, taky bych to dala radši někomu jinému, než takovému vy...ránkovi ivi: pěkná sedačka a křeslo jedno?
jj tak křeslo bychom chtěli jedno, ale v nabíce není, museli bychom přikoupit zvlášť. Teď jde o to jak by designově vypadalo
Profilova fotka
Ivi. to kupte najednou, aby to pak nebylo divoké, každý pes jiná ves :-N a kde jsi objevila koberec? jaké barvy nudeš mít zdi? A kuchyň budeš mít zvlášť nebo propojenou s obývákem? jija: no doufám, že od nikud nedojde příkat, že to musí dělat firma xy ]-( ]-( ]-(
Katy, jj tak kupovat budeme určo naráz. Koberec vemu kusový - líbil se mi z Baumaxu, ale tyhle maj všude - myslím i Ikea apod. jsou to takkové ty 1,5 x 2m jen pod stolek s dlouhým chlupem. Sedajdu bych chtěla čoko, podlahu ořech, doplňky bílé či aqua, stěny ještě nevím - ale možno do obýváku klasika bílé - ty jsou nej. Obývák je propojen s jídelním koutem i kuchyní - takže všude plovoučka. Možno do rohu na stěnu bych nechala nějakou tapetku nebo malování - aqua + hnědá
Profilova fotka
Ivi: zkus stěnu kde máš okno vymalovat aquáčem a do okna bílou/krémovou záclonu a dolů to nech oendlovat nějakou modravou barvou uvidíš jakou to budeš mít parádu! ta modrá nebude tak za tou záclonou razit bude to hodně decentní
hmm to nepůjde, páč my máme okna na všech stěnách krom krbové a ty jsou vedle sebe. Kdybych malovala aqua tak by to bylo přeplesklé a hodně tmavé :-(
pro dnešek se loučím, jdu to tady povypínat, umýt hrnéčky a mizím. Mějte se a užívejte slunného odpoledne a zítra pááá x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ivi: tak to jsme nevěděla že jste v proskleném paláci vy exibicionisté! :-N a upřímnou siöustrast u mytí oken :-p kde je sluníčko? na severu určo neeee ;-( a já jdu dělat úkoly do AJ :-D tak papa zítra ;-)
Profilova fotka
ahoj ivi, užij si odpoledne katy: já bych se měla učit do NJ, ale nechce se mi, asi budu na hodině hloupá :-D
Profilova fotka
Já už taky nakupuju na Vánoce:-) letos totiž pochybuju, že se mi bude chtít trajdat s malým v tom předvánočním shonu.Pořídím to raději teď, stejně nic nového do Vánoc nevymyslí.. :-)
Profilova fotka
saly: přesně, necpat se pak v předvánočním stresu a mít klid :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas vsechny zdravim . Nemam ted vubec cas tady nakukovat , tak ktera dobra duse mi napise co je tady noveho !! Moc se vam omlouvam ale byla jsem nemocna a ted mam problemy s malou musim zitra zase po doktorech na ORL . Ma porad rymu v noci nemuzes pinkat , porad i tri ctyri hodiny v kuse place !!
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska se dobře spalo jak deštík bubnoval do parapetu, dokonce jsem si dnes o 15 min. pospala déle, ale pak jsme spěchala :-N Lin: nic nového se neudálo, Lun se neukázala, ale myslím, že jeli do Náměště, o Vashe nic nevíme, Pand se občas ukáže a porefeuje co nového u nich doma s malým piškotem a Saly s jitkou už nakupují vánoční dárky, my s Ivčou kecáme o všem možném i nemožném včera jsme malovali modře zdi např. :-N kde se gábi tak nastydla, že ji to pořád chudáka trápí? U malých dětí je to špatné jak onemocní nemůžeš jim moc pomoci, podát žádné léky jak je chceš uklidnit když pořád pláčou a nechápou, že jsou nemocné 5-6 letému dítěti to vysvětlíš a něco slíbíš a hned je hodnější, ale u tak maličkých? Za chvilku už bude mít roček co? :-)
achój ;) mám rýmu jako trám ... :-(
Profilova fotka
Ivi: kde jsi k ní přišla? už se musíš oblékat! venku už je zima!
Katy já se oblékám, ale v pondělí mě sluníčko vytáhlo na chaloupku. Dělala sem tam ordung a pak 4,5hod sekla trávu. Pak došli známí tak sme šli dovnitř - sem je provedla a přeci jen lehce průvan a jak sem byla zpocená, tak mě byla zima - takže to mám asi z průvanu :-(( ale už jedu čajíčky. Jako není to tak hrozné, ale cítím že rýma bude 8-( hlavně aby nezačal krk, to bych byla v prd.li s dechem. Na víkend potřebuji být fit, máme domluvené chlapi :-N
Profilova fotka
Ivi: co je ordung? Co budete o víku dělat?
ordung = pořádek ;)) jinak "TO" ti písnu do IP, přeci jen sem od jisté doby opatrnější. Ale čeká nás hodně práce, možno dorazí i elektrikáři, dodělat el venku a garáž + kotelna. Ale uvidíme ;)) A co vy chystáte na víkendík?
Profilova fotka
Ivi: my nic extra v pá budu možná brát dovču podle toho zda P. dostane a dorazí nebo ne. Jinak bychom zašli někam na výlet asi do ZOO a v so nebo ne asi ke tchýni, je třeba posbírat zbytek jablek a shrábnout listí. Dnes jdu alespoň na nehtíky.
Katy, tak ZOO je fajn prochajda. A pak sbírání jablíček a shrabování listí je takový příjemný relax. Hlavně aby bylo fajn počasíčko. U nás je dnes zamračeno a poprchá. Ale včera bylo nááádherně, sluníčko svítilo o 106 x-)
Profilova fotka
Ivi: tu pořád prší a celkem dost no já takový relax nemusím já budu štěbetat s tchýni a P. to rychle posbírá, ale jablka mu pomohu, vyleze na strom a shodí je a pak já budu sbírat do pytle už jsou to takové gagaly na výhoz, hezké už jsou uloženy v lísce nebo nakrouhané na záviny nebo odvezeny do lihovaru :-N
U vás tak prší jo? No tady sem tam prosvítá sluníčko. Vy dopředu krouháte jablíčka do závinu?? A jak je máš uložené?
Profilova fotka
Jablka jsou nakrouhané a zavařené, to jsou takové ty co upadnou, potlučou se a začala by hnít a je škoda vyhodit a záviny to my můžeme :-)
Katy, jako že ty jablíčka oloupeš, nastrouháš a zavaříš? A jak je zavařujete - na koliko °C, jakou dobu. Co do nich dáváš - písni, tohle se hodí ;) a pak už ti zbudou jen ty krásné na přímou spotřebu ;-)
Profilova fotka
Ivi: já je jen oloupu a nastrouhám a trochu vyždímám tu štávu, nijak neochucuji to až pak jak dělám štrúdl tak mám jablka neutrální i na jiné moučníky, navěchuji do 0,7 l a zavařuji cca 20 min. teplotu no neměla by voda vřít, ale teploměr nemám a nepoužíváme tatím se vždy povedly a nic jim nebylo nebo si udělej jablečnou skoro nugetu pokud ji máš ráda je to podstatně zdravější verze a moooooooooooc dobrá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?