22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: a nebudou tam mít už při pá zavřeno? :-D tak papa a taky přeji krásný a pohodívý víkend a út klebetíme :-)
Katy, ne ne ne .. maj domnívám se že do 15hod. Já to stejně dám jen na podatelnu. Teďkomc máme NO tak je to v klidu ;) Jj v úterý tady - a kdyby něco, tak písni smsku ;-)
Profilova fotka
katy: fakt rostou jo? Spousta lidí mi řekla, že právě nerostou, že je sucho :-o ivi: co to je za album? moc se mi ty fotky nelíbí... jsou fakt zvláštní ,... takový styl moc teda nemusím.
Profilova fotka
tak dneska jsem slavila 4hod odpoledním spánkem :-) Lin ještě jednou díky moc za přání ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju hezké volné pondělí :-) tak už jsme zpátky,vrátili jsme se včera před polednem a prospali skoro celé odpoledne a pak šli večer na pivo s tetou a strejdou a dneska jsme uklidili bazén a čekají nás návštěvy u příbuzných ;-) v říme jsme vyfotili 3 filmy, doufám že se mi podaří dát je zítra vyvolat :-), bylo to tam krásné, ale na mě moc hektické a hrozně moc lidí, ale vatikán je úžasný a římské vykopávky taky. nakonec jsme bydleli mimo řím, ale stejně jsme byli tak zničení, že bysme asi nedokázali jít večer ven.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak prodloužený víkend za námi, dnes opět povinnosti ;-( na chatě bylo super, rána sice hodně studená kolem 2,5C, ale kolem 10 hod. bylo už fajn a po obědě na sluníčku přes 20C. Hřiby rostou jak blázen, pomalu aby šel člověk s kosou tak se hned úroda sušila, dusila a pak zamrazila a P. si dělal svou specialitu hřiby nakyselo s mamkou pak zavařovali. Taky jsme vyrazili na ostružiny. Bylo super a dobře jsem si odpočinula. Jija: nazdar cestovatelko. Tak to jsem ráda že se Řím líbil, doufám, že vám vyšlo počasí i dobrý průvodce. Byli jste i v Sixteenské kapli? V koloseu? Už se těším na fotky jak zavzpomínám :-) Byli jste i v Tivoli?
Profilova fotka
ahoj holky, zatím jsem doma, ale za chvilku vyrážím k zubaři, zbaví mě poslední osmičky a pak chci ještě stihnout vyzvednout balík na poště, koupit si měsíčníky a bráchovi rifle tak doufám že z toho nebudu příliš zničená katy: počasí bylo krásné, ve stínu asi 24 stupňů, průvodkyně byla fajn a my se teda většinou nejvíc orientujem s tištěným průvodcem společník cestovatele, tam je všechno ;-). v sixteenské kapli jsme byli, ale tam mě moc nenadchla, přeplněná a dosdt tmavá, to jsou ty obrázky lepší v knihách, v koloseu jsme byli a taky na forum romanum, to si H. docela užíval, je na antiku tak fotil jak japonec :-). my jsme byli jenom v Římě, nikde jinde, takže v Tivoli nee
Profilova fotka
Jija: doc entra jste dojížděli metrem? No my si taky Forum Romanum fest užili, akorát jsme tam krápek zmokli, furt jsem sebou tahala deštník, jednou nevezmu, že je jasno a za chvíli déšť, ale naštěstí nebyl extra silný a jak byl nejvíce intentivní schovali jsme se do kostela, nádherná je i fontána di Trevi a líbil se mi Pantenol, vatikán taky moc hezký, ale bylo tam procesí pustit P. za ruku tak se nenajdeme :-D byla jsi i uvnitř Andělského hradu? my to nestihli :-(
Profilova fotka
katy: jo metrem, my jsme deštníky měli, ale naštěstí jsme je nemuseli použít. ve vatikánu jsme naštěští moc lidí neměli, takže v pohodě, byli jsme i na kopuli, ale už jsme nestihli to podzemí a Andělský hrad jsme taky neviděli to mě taky mrzelo tak já jdu, ozvu se po návratu od zubáka :-D
Profilova fotka
Jija: tak u zubaře držím palce aby tě moc netrápili a ty to přežila. My byli jak v koupili tak v kasematách.
Dobré úterní ránko ;) Jíťo, to je super že jste si užili hezky prodloužený víkend ;-) Katy, tož a mě si hřiby neposlala - já sem je též zavařovala. BuĎ to jde samotné, nebo pak se zeleninkou x-) příští rok doufám že budou. To bych mohla mít více času a jít si zahoubařit ;-) Já o víku jak jinak než pracovně. Včera byl R v práci, tak sem byla sama a opuštěná :) ale věnovala sem se chaloupce, stihla jsem to co jsem si naplánovala ba i něco hodně navíc - tak sem spokojená!
Profilova fotka
Ahoj Ivi: tak to jsi šikula, že jsi stihla ještě více než jsi předpokládala, no čerstvé by ti asi nedorazily, po cestě by už jely :-N leda poslat zavařené nebo nasušené, až dorazíš tak ti pár sušených odsypu nebo řeknu ségře, ještě tam týden jsou a chodí 2x denně a sbírají jak šílení a hřiby mají ještě z loňska! tak ti u ní zkusím objednat :-)
Článek se načítá
Katy, néééé si dělám srandu - ale příští rok to bych brala. Teď bych neměla kam dát, víš. Nedostatek místa - ale napřes rok už snad bude lépe ;) Je fakt že hříbky moc nevydrží .... stačí, když je člověk čistí večer a už to není ono
Profilova fotka
Ivi: pytlík sušených do špajzky schováš ne? Opakuji pytlík ne pytel na mouku! :-D :-D :-D ráno bylo krásně teplíčko a teď se nějak venku zatahuje, aby ještě nesprchlo! Pořád s tím straší, že bude pršet a ochladí se! A já nemám co na sebe! Budu muset vyrait na podzimní modu a botky a nutně potřebuji novou černou kabelku a už jsme si vybrala 8-)
:-D taky nutně potřebuji kabelku, boty a něco na sebe - ale teď si nechám zajít chuť :) ale ty si něco hezkého vyber !!! Jj u nás po ránu teploučko, ale je pod mrakem - má to přijít odpoledne. Tak sem zvědavá. ALe včerejšek měl být poslední pěkný den a teď už jen podzim. I když, podzim mám moc ráda - je nádherně barevný x-))) Katy, nn ani do špajzu ne. Domluvíme se na přesrok ju ;)))
Profilova fotka
Ahoj Holky :-) Jijo: vítej zpátky, jsem ráda, že se vám líbilo a že jste měli hezké počasí. My máme v plánu taky v říjnu někam s malým vyrazit, záleží na počasí,kdyby bylo tak nádherně jako tento víkend, tak by to bylo supr. Katy: jak s tím noťasem? Protože ses neozvala, tak beru, že zájem nemáte, jo? Mám další zájemce, tak to nabídnu jim.Jo?
Ahoj Saly ;) snad bude ještě pěkně, slibují že už nee ale tak uvidíme co a jak ;))
Profilova fotka
já právě slyšela, že do půlky října by mohlo být ještě jakž takž,no uvidíme,jeli bysme aspoň na tři dny někam na jižní Moravu..
Saly, no bylo by jedině dobře kdyby se nám ještě počasí vylouplo. Páč to by se pak fotilo o 106!!! x-) a kam na JM byste frčeli?
Profilova fotka
Ahoj Saly, úplně jsme zapoměla se ozvat nezlob se, ale brát ho teď nebudeme až později. kam chcete na Moravu vyrazit? Taky uvažujeme, že vyrazíme na podzim. Ivi: jak myslíš, ale abys př. rok nedostala ty letošní :-D jinak já taky mám hrozně ráda podzim - barevné stromy, listí, kaštany a jak vykoukne sluníčko a zahřeje no to je pohádka :-)
Katy :-D néé příští rok dostanu hříbky příštího roku, žádné staré, vyschlé typy :-D :-D :-D ;-) jj já mám ráda jaro a pak podzim ;) přesně jak ty říkáš, podzim umí krásně malovat a když vyleze Oskárek, pak je to parádička ;-)
Profilova fotka
tak jsem zpátky, nebylo to tak hrozné, zub šel ven snadno, akorát panu doktorovi vyskočil z kleští a skočil mi na tričko :-D saly: na jižní moravu chcem jet do sklípku na konci října ;-). myslím, že počasí by Vám ještě mohlo vyjít, pořád straší že už příjde podzim a pořád je krásně :-)
Profilova fotka
Ivi: a takový podzim v ZOO jak se povede počasí je super 8-) to už bude hřibový prášek a možná i s nějakým proteinem :-D :-D :-D je třeba uvolnit nové várce ne? ;-) neboj dělám si srandu :-N Jija: tak super, že tě netrápil a ještě že ti zub nezapadl za tričko :-D
Profilova fotka
pojedeme asi někam směrem Znojmo, Vranov atd.uvidíme kde seženeme ubytování, pže s tím prckem to asi nebude úplně brnkačka.Naši teď byli ve Znojmě v moc krásném penzionu moc spokojeni, ale aprtmány byly všechny ve druhém patře a to bysme asi umřeli vynášet kočár, tašky, děcko.. :-(
Profilova fotka
katy: za tričko nemohl, tak jsem měla takový ten bryndák, ale potvora ho přeskočil a zakrvácel tričko, ale hodná sestřička mi to vyčistila stihla jsem i všechno ostatní co jsem chtěla, mám bráchovi rifle, filmy zanesené na vyvolání, plnou ledničku jogurtových nápojů abych neumřela hlady a vyzvedla jsem na poště přilbu na lyže pro H. k Vánocům, normálně vypadá že ještě nebyla použita je tam i lístek z obchodu, tak to byl dobrý nákup :-), akorát ji musím dát H. vyzkoušet až příjde domů,abych měla jistotu že mu bude :-)
Profilova fotka
jija: už nakupuješ na vánoce? tak brzy? H. je takový ďábel na lyžích že jezdí s přilbou nebo divočina je okolo a on má strach? Já na sjezdech arději nejezdím, ale jak někdy slyším ... jsem ráda že nejezdíme, zlaté běžky! to se člověk pokochá, někdy lehce upadne a zvedne se, zanadává, vysype sníh a pokračuje v kochání :-N Rifle jsou taky k vánocům? Brácha si je neumí koupit sám?
Saly, tak s ubytkem ve Znojmě si myslím nebude problém ;)) je potřeba si k tomu sednout a pohledat ;) Jitu, ty si akční!!! Hlavně že zoubek si nestavil hlavu a že šel hladce ven :) Se ti divím s těma jogo nápoji - páč těch bych se já asi 2x nenajedla :-p Katy, tož přilba na lyže je v dnešní době pojistka. Páč nevíš kdo tě kdy sejme. My tedy jezdíme hlavně lyžovat, na běžkách sem byla s R poprvé na prvních horách. Teď s partou nejezdíme - ale je to sranda. A ten výhled na hřebenech je fakt úžasný x-)
Profilova fotka
katy: no zas jak ďábel nejezdí, ale loni jsme oba dostali do hlavy kotvou, teda kotva tam nebyla, ale vršek, takže pro jistotu, mě zase nebaví běžky, je to na mě málo akční ;-) no já už mám doma 3 vánoční dárky :-N čím dřív tím líp, nesnáším nechávat to na poslední chvíli, rifle měly být k Vánocům, ale tatík říkal, ať je koupím a on mi je zaplatí a dá bráchovi hned, že prý chodí jak šupák (má rifle ze základky a chodí na VŠ :-D), oni si kluci neradi něco kupujou ivi: já jsem akční vždycky a pak padám únavou :-D, tak ono je toho na váhu myslím skoro půl kila a to jde ;-). ale možná si udělám k obědu špagety nebo brambory to ještě nevím. saly:vynášet věci do patra je asi blbé to by se mi nechtělo. ráda bych poradila, ale jižní moravu moc neznám tak nevím kde by se tam dalo dobře ubytovat :-( ale snad najdete něco vhodného
Jíťo to jsme na tom stejně - to mám furt energie energie, pak sednu a sem hnedle KO :-p Jéžiši, kde vy jezdíte? Že vás vzala kotva málem sebou? :-D my si tedy vybíráme dlouhé sjezdovky a taky sedačkovky. Páč nahoru si alespoň odpočineš ;-)
Profilova fotka
Ivi: mě taky jogo nápoje nezasytí :-N a jdu si ohřát rýži s kuřecím :-) už mám zase hlad :-N Jija: poje´d s námi na běžky a ti dám že to nebude akční, abys neměla smrt v očích! :-D tak raději si helmu berte, máš i ty koupenou?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?