22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Spíš nebylo o co stát ..1.cena by se šikla víkendový pobyt pro deset didí v nějakém penzionu(bylo nás tam zrovna 10 :-D ) 2.cena DVD-nepotřebujem, třetí ani nevím a ostatní spíš drobnosti.. Na oU stál loni 1OKč myslím..
Profilova fotka
lun: neboj... třeba se jeste rozkojíš... znám takové případy... a odstřikáváš ? Jinak samo že to chápeme... az si udělas za nejakou dobu systém, bude to mnohem lepší... i kdyz jako dřív to už s časem asi nebude :-| jinak jak říká saly... nenech se tím znervoznit... spousta dětí kojených není a nestrádalo.. aspon bude najedený a bude spinkat. saly: tak to je super, že jste si plesík užili... malý už kope? Nebo cítis ho nejak? Co říkal na muziku?
Profilova fotka
Saly: tak i dvd potěší k když máte ne? lepší než drátek do oka jak se říká ne? :-D Pandama: ty te´d nějak často řešíš s holkama porody, jak se kdo cítí a pod. nechceš nám něco tímto naznačit?
Profilova fotka
Ahoj Pan, malý nekope.Teda asi kope, ale já nic necítím..mám asi moc velkou tukovou vrstvu :-) to hned tak nepřekopne.. Katty:NO DVD je fakt pro nás naprd, my jsme sipřinesli každý jedno, jednoho jsme se už zabavili babi, druhé dáme asi na chatu a pořídili jsme si o vánocích DVD nahrávač, ne jen přehrávač..tak by to bylo už čtvrté..potřebovala bych vyhrát spíš chůvičky nebo monitoring dechu :-(
Profilova fotka
Saly: tak to jsme tedy moc v tombolách neviděla :-D :-D :-D Jsem koukala na net na inspiraci na nějaké ty koktejlky a prd! Buď hnusné, drahé, divný materiál, zato dlouhé bych si vybrala, kdyby se tak dali ušmiknout, ale stejně bych si je tak asi neobjednala, ale budu muset vyrazit po obchodech a snad něco seženu, musím se dokopat kde pak něco na poslední chvíli seženu! ALe to jsem celá já, ale z plavek mám radost velikou, včera jsme je ukazovala aLucce a říkala, že se moc povedly! :-)
Profilova fotka
a byla jsi v tom Orsay? mi se ta moda tam celkem líbí...
Profilova fotka
Saly: no jasně že ještě nebyla to jsem celá já, asi řeknu L. ať jde se mnou a pomůže vybrat nebo ukecám naše aby se mnou zajeli do PL. tak pro dnešek pa
Profilova fotka
protože aby to nevyprodali..já sháněla v pátek botky na ples a nikde nic už nebylo :-( v polsku vybereš určitě..my máme taky v plánu tam vyrazit, ale už to měsíc odkládáme..na dětské věci a omrknout kočár Tak papa
Profilova fotka
Kam jezdíte do PL? my do Zabielkowa hned za hranice.
Profilova fotka
katy: nechci... ale tak já to s holkama prožívám a je jich myslim uz vetsina nebo ne? anebo vlastně jsme jeste v převaze ne? nevim... prostě kolem mě je spousta těhotných tak uz se asi nedokazu bavit jinak. ale jestli to tu někomu vadí, tak se ptát uz nebudu ;-) žádný problém.
Profilova fotka
katty:my do těšína.. Pan: to víš, že nevadí..kolem mě jsou taky samé těhule..z toho si nic nedělej..to je tím věkem.. ;-)
Profilova fotka
saly: no já už na sobě pozoruju jak mi hrabe... jak se bavím s těma maminama a rozebírame jak kdo kaká, papá,čůrá apod. Jeste, že chodím do práce mezi normální lidi. :-D a možná se uz chci přizpůsobit... hmm
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-)
Profilova fotka
dneska nam tu nic nefunguje :-( to muzu jit klidně domů :-D a kde jste kdo? :-N
Profilova fotka
vstáááávat už je ráááááno :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, už jsem tu ale dnes budu těžce marná, nejsem ve své kůži. Pand: nechtěla jsem se tě dotknout jen mě to napadlo, tak promiň. nemyslela jsem to špatně.
Profilova fotka
juchuuu jak to? :-o co se děje??? něco na tebe leze?
Profilova fotka
Pand: nevím, jestli nějaké oslabení organizmu, ale spíše to vidím na únavu, stres, špatnou živosprávu taky v poslední době hodně špatně spím, dnes jsem celou noc nespala, už jsme asi stará baba a teď si z toho dělám srandu, ale neměla bych ty signály podceňovat, abych se pak nedivila. Je toho na mě moc a měla bych vypnout!
Profilova fotka
no to bys měla... co nějaký relax víkendík ;-) ? nebo si zajdi na masážičku, ta ti udělá dobře :-) já v posled.době taky špatně spala, ale dnes jsem překvapivě spala celou noc, možná to bylo i tím, že jsem šla spát docela pozdě. Nemuzes jit na m.š.?
Profilova fotka
Co je m.š.? asi mi to dnes nemyslí. Relax víkend? nevím asi bych si to neužila.
Profilova fotka
místní šetření... vy máte možná tak kontrolní den ;-) jsem na to zapoměla :-N proč myslis, ze by sis to neužila? To ti není tak dobře? :-|
Profilova fotka
ahoj holky, lun: já ani moje bratři nejsem kojení vůbec a taky jsme to přežili a myslím, že docela dobře, navíc kdyby byla pravda jak se tvrdí, že kojené děti jsou chytřejší (čemu nevěřím, když budou rodiče hloupí tak kojení určitě nepomůže) tak by musel být brácha jako kojený nositel nobelovy ceny ;-) pan: kolem mě je teď taky tolik těhotných a rodících, že občas mám pocit, že už můžu udělovat rody ohledně porodu a rodičovství :-D normálně na mě sedna nějaká nemoc, v neděli jsem měla hjorečku 38,5 tak jsem si vzala 2 dny dovču na zotavenou, chtěla jsem jít původně k doktorce, ale včera jsem teplotu neměla, tak jsem si říkala co bych jí asi řekla, že jsem měla den předem teplotu? teď už akorát kašlu a asi vyrazím někam na nákup ať mám co jíst
Profilova fotka
Jsem psala a text se smazal ;-( Pand: místní šetření jsem zapoměla ano u nás je to KD :-D máš dobrého pamatováka, dnes by se mi šiklo jít ven,a le bohužel to nejde ;-( Měli jste nakonec ty čoko masáže? Jak to probíhalo a to tě mazali čokoládou nebo nějakým čoko krémem? Ahoj Jijo: tak zalez do pelíšku navař čaj a odpočívej :-)
Profilova fotka
katy: to mám v plánu zalést si do pelíšku, ale nechci tam umřít hlady, konečně mám po 3 dnech i hlad tak si zajdu pro něco dobrého a musím si koupit kredit, nějak mi včera došel ;-) asi jsem moc ukecaná :-)
Profilova fotka
jijo: jasně kup si něco dobrého, to je dobře že máš chuť k jídlu - základ uzdravení,ale pořádně se obleč ať tě neofukne! :-)
Profilova fotka
jojo mám v plánu se pořádně oblíknout, nechce se mi pak marodit 14 dní, hlavně když mám tuto a i příští sobotu nějakou akci ;-)
Profilova fotka
No tak to se pořádně zababuchej! A kup si přírodní vitamínky, já je nemám dám si alespoň umělé! Jdu to hned udělat než zase zapomenu, hlavně že jsem je tu dosmýčila ;-)
Profilova fotka
jija: aháá no a já si říkam, jak to, že nejsi v práci :-D Tak doufám, že už je líp ;-) nadopuj se živýma vitaminkama ;) a potit a potit. katy: jj ja uz jsem to tu i psala :-N no čoko masáže proběhly... bylo to moc fajn. Tu čokoládu na zádech jsem měla pouze já, bylo to moc fajn, taková rozmazlovací masáž. M. měl častečnou masáž - zad taky si liboval a pak jsme měli jeste masáž lávovými kameny. Taky tam byla vířivka a parní lázen, no pohodička. Mezitím jsme chodili na procházky, byl tam sníh a sluníčko no nádhera, počasíčko akorát krásně vyšlo. Bylo možné si naplánovat a zaplatit i masaze navic, ale nejak jsme to uz nehrotili, stačilo to maximálně. Pak tam byla jedna romant.večeře.. taky paráda. Báječně jsme si odpočali... jen to chtělo jeste den volna na zprovoznění do provozu :-D
Profilova fotka
pan: no jo, jinak bych byla vzorně v práci, ale zítra už v práci budu :-) katy: navlíkla jsem se tak, že jsem se potila už pod tím oblečením :-D
Profilova fotka
holky já jsem děsná kr..a, psala jsem kamarádce sms o jedné další naší kamarádce a poslala jsem to té o které jsem psala :-N, tak jsem jí poslala další sms, že co jsem psala za tím si stojí, asi se mnou do smrti nepromluví :-D, no najde se stejné trdlo jako já?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?