22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katy : Saty krasne , i pekna nevesta moc hezka po obliceji , ale ty prsa no ty mohly byt trosku vice schovane :-)
Profilova fotka
Lin: já jsem jen teoretik z kurzů.. ;-) já jinak antibiotika nejím už 15 let jen u porodu jsem měla...ale naštěstí mě během kojení zatím vůbec nic takového nepotkalo..jen námj řekli, že to nesmíme přehlížet a hned jít k doktorovi..já teda vživotě neměla ani zvýšenou teplotu
Profilova fotka
ahojky při večeru, se jdu po týdnu nahlásit :-) My jsme byli od středy do včerejška na chalupě v Náměšti.bylo fajn, počasíčko vyšlo, jen jeden den dopo pršelo a pak bylo pod mrakem. jinak super. no ale nakonec jsme všichni tři přijeli nachlazení. Začal Štěpi rýmou už ve čtvrtek,pak L. a nakonec i já to odnesla bolavým krkem. L. už je celkem v poho, Štěpimu pořád teče z nosu a mě taky :-( . Tak Saly návštěvu opět odkládám. snad už příští týden budem na tom líp a konečně přijdedem:-) Samozřejmě nedočítám, ale kdyby bylo něco důležitého,tgak mám asi IP,co?:-) tak se zatím mějte hezky,papa, já zas brzy přijdu pokecat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že se tu kecá hlavně večer, taky jsem chtěla zapnout net musím zaplatit internet a telefony, ale pořád to odkládám a nechce se mi zapínat PC, ale už budu muset nebo mi zablokují net ]-( ale dnes jdu na AJ dorazím kolem 18 hod. na chvilku se staví kámoška tak zase 100% odložím na zítřek :-N Lun: nic nového není měla bys to buď v IP nebo osobně sdělené ;-)
Dobré dopoledne ;) Katy, tak to postupuješ stejně jako já. Já se na net už nedostala naposledy v pátek. Víkend sem byla mimo, včera taky - to sem vyřídila fakt jen to nejnutnější. Jinak, testy dopadly dobře - vše negativní, reakce žádná a uvidíme co se vyloupne do 12hod. Ve čtvrtek drž vše co máš |-| jinak, máš ode mě něco v IP
Profilova fotka
Ivi: neboj i Mates bude držet tlapky :-) včera zase řádil jak černá ruka, jsme se musela smát co zas pytlíkoval. A zavřít ani náhodou! Oni ti něco napíchali, že čekáš reakci do 12 hod.?
Profilova fotka
JIJA: no M. se snažil celý víkend, staral se o celou domácnost, včetně praní, žehlení, vaření a to ještě přebaloval malou a mě ji nosil jen na kojení... byla jsem fakt hotová. Já když jsem nemocná tak teploty nemívám, natož horečky... to pak umírám :-D lin: no možná jsem měla taky nějakou virozku jak se to tak všechno šíří... prsa jsem nalité neměla, tak jsem ani neodsávala, jinak odsávačku mám připravenu v pohotovosti :-) jinak vás všechny moc zdravím, ještě si jdu poležet, jsem nějaká hotová po té noci.. nějak jsem špatně spala.. malá jednu dobu furt kňourala a já nevěděla co ji chybí :-|
Profilova fotka
Ahoj Pand: no snad budeš brzy OK a nabereš síly, nech si uvařit silný slepičí vývar, ten se dokonce čerstvě po porodu doporučuje :-)
Profilova fotka
katy: no já ho měla uvařený a v mrazáku, tak o víkendu jsme jen rozmražovali a přišel fakt vhod.. jsem to ale hlavička makovička že jsem na to před tím myslela, že?
Profilova fotka
Pand: tak určitě je to rozumné navařit zamrazit apk jen porce rozmrazovat ze začátku nevíš co dříve a ještě uvažovat co rychle uvařit? Jíst kvalitně musíš žádné rohlíky s něčím, apod. jinak doufám že svou milovanou čočku jsi nezamrazovala? Pak bys věděla proč malá pláče. :-N
Katy, nééé ona mě sestřička píchala 20vzorků alergenů na předloktí a teď čekám, zda se ještě něco neukáže. Ale zatím je to OKá. Jinak, gratuluji k druhému výročí x-)x-)x-)
Profilova fotka
Ivi: no já taky, akorát vy dnes budete asi slavit my až později ;-) máte nějaký plán či překvápka?
Článek se načítá
Katy, no my dnes ne - sem vdova. R slouží, my slavili v neděli. Zajeli jsme si na výlet a pak na papů. No a já včera dala R Tofifé x-) ... největším darem je nám chaloupka ;-)
Profilova fotka
Tak my chtěli slavit v so,a le nevyšlo to, na vík jedeme na chatu pak jede P. zase do Prahy ale pak má pár dní volno tak něco podnikneme. ale včera mi poslal P. maila abych ho ráno v práci otevřela :-) a ráno mi zavolal, že mi mi v lednici schoval speciání svačinku zamaskoval ji až za celer :-D
:-D :-D :-D :-D :-D až za celer ju? a co to bylo?? tedy estli neceš, nemusíš a můžeš :-x jako hrob
Profilova fotka
Ivi: samé dobrotky, balík čajíku a kaštan pro štěstí, hrozně ráda je sbírám, hladím a mám 1/2 tašky kaštanů :-D
x-)x-)x-) já mám kaštánky taky moc ráda a pokaždý sbírám sbírám a nejednou je tma jak v pytli ;-) :-D a nej sou ty pidi ;-) a čajíky ty já taky rád. Nejraději pickwiky a jemču 8-)
Profilova fotka
Ivi: jemču taky můžu už jsi měla novinku meruňka? mooooooooooc dobrý doporučuji :-) já taky ráda sbírám kaštany, pak na konci aleje vyberu vy nej a zbytek položím do trávy, ale když vím že brzy půjdu do ZOO tak vezmu srnkám do pytlíku :-) mám tam jednu srnčí kamarádku, nedá se ode mě i nakrmit a pohladit :-)
Katy, skupuji všechny novinky x-) výborná je meruňka, švestka x-) ;-) jůůůů a jak jí říkáš??? já za chvíli poběžím, dnes bych chtěla stihnout vyprat 2pračky bych to dobře usušila. Večer tu možno budu ;-) tak zatím pa pa ;)
Profilova fotka
ahoj holky, katy, ivi: gratuluju oběma k druhému výročí, hezky to s chlapama oslavte ;-) pan: doufám že se brzo uzdravíš a hlavně že Ti klesne teplota my jsme dneska balili, zítra ráno vyrážíme na 5-ti denní dovolenou do Říma x-) x-) teda čistého času to budou jenom 3 dny, ale i to stačí, už se na to moc těším
Profilova fotka
katy: hi hi .. nee čočku ani oblíbené fazole jsem nezamrazovala.. to zase asi tak za rok.. nebo jak dlouho se tak kojí? :-N no dneska jsme udělali kotel brambor.guláše, zítra jdem s malou na KO, tak nebude čas něco dělat a taky zamrazíme ;-) ivi,katy: taky se připojuju ke gratulaci ;-) toto letí co? Jak to budete slavit? aha tak čtu dále :-N katy tak to bylo velice milé překvápko :-) a pěkně schované ;-) P. je šikula. jija: no už mi klesla :-) ale dneska ještě opatrně.. nějak mě pobolívá spodek.. ale snad to taky brzo přejde. Taky se mi chce hrozně na velkou a nějak nemůžu :-| už jsem snědla i kompot švestek a nic.. jéé no vy se máááte, tak si to tam pěkně užijte, přeji stastnou cestu tam i zpět a bohatý kulturní zážitek. Pak se těším na vyprávění. holky, kdybyste měly nějaký spešl recept na zácpu, sem s ním :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dnes hecla a konečně zaplatila ty tel a internet to jsme ale šikula co? :-N ke konci šichty mě v práci fest nasrali, ale tak, že to ani nejde popsat! SE na ně můžu ... však víte co? :-D Ivi: já ji říkám moje srnečka, taková mlsná, ochočená je jen jedna, P. mě s ní posledně nafotil :-) švestku jsem ještě neměla teď piji meruňku, ale spíše si dám heřmánek a meruňku dopiji ráno. Jija: tak si to tam moc užijte a foť jak japonec :-D a nezapomeň si koupit parmazan, ten taky koupíš ta hříšné peníze tam za 8 euro/kg. Tak šťastnou cestu a pak hned podej report. :-) Pand: a zkoušela jsi sušené švestky namočit a na noc snís i vypít tu vodu? to se hned proběhneš! Nebo fíky jsou projímavé a pokud ti to nepomůže tak si kup projímavý čaj od Megafytu ten 100% zabere a není nijak agresivní a je i chutný. Jinak my zajdeme na véču až P. dorazí z Prahy v so to nevyšlo a v ne jsme slavili mamčiné nározky.
Profilova fotka
Ahoj :-) Taky holkám gratuluji k dnešmnímu výročí svatby ;-) můj současný má taky dneska výročí 2 roky, ale už ho jaksi neslaví 8-) Jija:přeji šťastnou cestu,krásné počasí a plno zážitků !! Pan: čočkačku si klidně dej, já ji jedla celý víkend, zelí v hambáči s malým ani nehne a fazole moc nemám ráda,ale můj co jí ty probiokapky, tak já jím vše a nic se s ním neděje. Teď jsme dorazili uhnaní z hospody, malý se tam bohužel vzbudil a řval jak idiot, všem to rvalo bubínky, tak jsem vyhltla pivo a valila dom..to miluju, jsou chvíle, kdy by mě z něho fakt trefilo.. :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně st už se to krátí a pak bude prodloužený víkend snad bude i hezké počasí 8-)
Profilova fotka
Ahoj, no hezky hlásí..zrovna jsem se dívala :-)
Bré ránko ;-) Katy, nj utíká nám to utíká .... ještě 2dny a pak nemusíme 3dny vstávat!!! 8-) Jupíííííííííííííííííí
Profilova fotka
Ivi: ani nemluv těším se jak malý Jarda :-) a po včerejšku tím tuplem!
Katy, ještě dnešek a pak 2dny a už bude prodloužený víkendík. Zase tě nakrkli? TO jsou prevíti totok |-| já si jdu uvařit kafčo a čajidlo :-)
Profilova fotka
Ivi: po včerejšku slabý odvar, ale pravda tu mě už nic nemůže překvapit zvláště když se tu děje co se děje. Já už čajidluji
Já už mám po kafíčku - no Katy, jsem těžce šokovaná co se v dnešní době může vůbec dít. Ale kašly na to!!! Víš jak ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?