22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj Saly: kdoví, jestli Tomíka uklidnila náruč maminky nebo venezuelská telenovela :-D
Dobré ránko ;-) já tomu tedy vůbec nerozumím, ale v okolí mám spousty maminek co jim bylo přímo od dětské doporučeno hodně zavinovat, chovat a mluvit na dítě. Prý i pomáhá, když se v těhu pouští hudba, čte se a mluví se na mimčo. To si pak zvykne na oba hlasy - mámy a táty a je klidnější. Hudbu pak pouštět při usínání nebo pohádky na dobrou noc po koupačku ;-))
Profilova fotka
já jsem zas četla, že pokud první 3 měsíce přiskočíš hned jak mimčo kvikne a nenecháš ho plakat, tak se v něm vytvoří jistota, že maminku má vždycky na blízku a jsou z nich potom klidnější a sebejistější děti.. :-) myslím si, že by na tom něco bát mohlo, když ví, že vždycky za ním někdo přijde a nemusí se bát. my jdem ven..zatím
Profilova fotka
Ivi: ahojky teď je ot. zda pohádka na dobrou noc je pro mimonko v bříšku nebo pro maminku :-N ale příjemnou hudbu a povídat si s miminkem, hladit ho v bříšku jsme taky slyšela. Saly: taky si nemyslím, že nechat ho plakat je správné, kolikrát pak řve tak až nemůže dýchat! Já bych asi to srdce neměla nechat ho plakat, já bych po pár min. pro něj šla a nosila ho a tišila, nemyslím si, že tím dítě rozmazlíš, malou neteř tak každý pořád nosïl, mazlil se s ní a rozmazlená vůbec není.
Katy :-D si myslím že ta pohádka je oboustranným přínosem ;-) Rozmazlování je zcela o něčem jiném. Ale chovat si miminko, mazlit se s ním, povídat si s ním .... dyť z míma vyroste hrozně rychle a pak začne odmlouvat, držkovat a já nevím co ještě. A raději bych si rozmazlila a pak vedla přísnou rukou, než si s dítětem nevytvořila pěkný rodičovský vztah.
Profilova fotka
Ivi: přesně tak rozmazlování spočívá v úplně něčem jiném.
Katy, musím více než souhlasit ;-)
Profilova fotka
Co máš v plánu o víkendu?
Profilova fotka
Nikde nikdo? :-o ;-(
makáááme :-D :-x
Profilova fotka
Ivi: nekej, při pá :-N ale já toho mám dneska taky dost musím udělat ty přihlouplé tabulky 4 staveb už mám 2 hotové :-p
Katy, no já neke :-. :-x :-D :-D :-D už sem na odchodu. Ještě to tu pouklízím, musím do města na pár obchůzek a pak frčím směr domov! Doma mě čeká praní, žehlení, úklid a prach :-( kterej z hloubi duše nenáááávidím 8-( Tady u nás už nádherně svítí sluníčko, takže snad bude i fajn víkend x-) všem přeji : hezky si odpočněte a v podnělí zase tadyk ;-))
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: tak úspěšně pořiď a hezký víkendík papa :-)
Profilova fotka
Týýý jóó skoro 4 hodiny venku, mám nohy až v Pr.... :-p :-p ale malý tak hezky spinkal, že mi nedalo jít domů .. ;-) peru dnes už třetí pračku, to prádlo je nekonečné,uživila bych pradlenu i žehlářku :-)
Profilova fotka
ahoj holky, super, že je tady konečně pátek, já jsem zrovna dodělala bebe střechu a ještě se dneska chystám na piškotovou roládu, zítra mají přijít kamarádi tak ať to není tolik, už stačí že budu muset udělat chlebíčky a jednohubky ;-). původně jsem chtěla ještě vyžehlit prádlo, ale viděla bych to, že ho jenom sundám ze sušáku :-) prát budu nejdřív v neděli
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak ja taky prispeju :-) Tak ja malou ze zacatku nosila a i nechavala vykricet . A od 4 mesice uz se na ruce prste pri kazdem knuknuti nebrala . A je to fajn a ted je samostatna a vyhraje si trea i hodinku dve sama . A nepotrebujeme me mit porad u sebe. Ale vim ze kdyz je na hlidani u babicky a ta ji samozrejme cely den pronosi tak se to hned druhy den ukaze . Chce byt porad na rukach . A to ja nedovolim, nechci byt otrok a od ditete se nehnout . Takze od 4 mesice je ucena ze na rukach se mazli a hraje , ale ne nosi porad !! Katy : oni se umi nadechnout i kdyz rvou jak tur :-)
Profilova fotka
katy: no já ho měla až do konce porodu tuším. Ale záleží asi jak ho máš silný.. já měla jen trochu, takže jsem to cítila.. musíš cítit jak hlavička prolízá at víš kdy tlačit ;-) saly: díky moc ;-) a taky zavinuju a nejlépe do deky, protože zavinovačky jsou nějaké volné a vím, že mimi se chce cítit těsně jako v bříšku. ivi: tak to malé pustím Martinovu šílenost.. jako hudbu :-D v bříšku se ji to celkem líbilo.. :-N jija: a jak se ti ta bebe střecha povedla? Ty děláš holka chutě.. kdybych na to tak měla čas, chut a náladu, tak ji udělám taky :-N holky moc vám děkuji za konzultace.. jsem ráda, že to tu můžu hodit do placu a problém se rozebere ;-) chtěla bych být dobrou maminkou :-) a někdy si nevím rady no. Jinak taky jste holky tak blbly? Já dnes hodila prádlo do pračky a prášek jsem nechala venku :-N tak jsem musela oprat ještě jednou :-D no spíš je to k pláči :-(
Profilova fotka
Pan: myslím, že dokonce ho nedávají nikde.. :-| ale abych cítila jak prolízá hlavička a kdy tlačit,to teda ne..normálně doktor řekl: teď a malý byl venku :-D , já zavinuju do té tetra osušky co vypadá jak plína, ale už ji máme malou, ale on už to stejně moc nepotřebuje, spí mi furt jak dřevo, teď mi usnul v kuchyni, uspal ho zvuk myčky :-D no a s tím blbnutím vklidu, já blbnu čím dál tím vác..je to ho moc a člověk se nesoustředí :-|
Profilova fotka
ahoj holky, přeju hezkou sobotu, no tak já blbnu a to ani dítě nemám :-D, ale jestli to bude ještě horší tak to nechci vidět ;-) dneska máme uklízecí ráno, to já tak nesnáším už z dětství, vždycky v sobotu nás tatík vytáhnul z postele a celé dopoledne jsme museli uklízet :-| proto se teď snažím celé sobotní dopoledne prospat abych nemusela uklízet, já na uklízení potřebuju mít náladu, ne hned po zubech na to vlítnout, no snad to brzo bude a bude klid
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu jen na skok.. celý víkend jsem proležela v horečkách, ted se mi udělalo dobře, tak jsem vás akorát přišla pozdravit.. mam povolených 15min u PC a prý už tu jsem pulhodiny.. tak se loučím. až mi bude dobře, tak sem přijdu na dýl.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že jste se tu pěkně v pá nevečer sešly a pokecaly :-N jaký jste měly víkend? My v so trošku uklid, vaření, dopoledne jsme se šli projít do centra, pak šel P. s tatíkem na hrušky a jablka na pálenku a včera se slavili mamčiné nározky. Pand: jaktože máš horečky z čeho? Saly: tak s tou myčkou to máš fajn, že malého uspí :-D , když bude nejhůře dovezeš postýlku do kuchyně a budeš umývat a umývat ;-)
Dobré ránko ;-) Katy, já měla víkendík dobrý - v sobotu dopo pracovní, odpo narozky č. 1 u jednoho bratrance a pak sem šla mrknout ještě na posezení k druhému bratranci ;-) se to tak pěkně sešlo. Došla sem kolem 2,45 - byla sem tam sama páč R sloužil. V neděli odpočinek a odpo výletík. Takže pohodička. Prádlo mám také ještě na sušáku, dneska dám jednu pračku. A večer budu žehliti. Mám toho celkem hodně. Na 17hod musím být v Tr, to je tak do 18hod a pak alou tradááá domů. Nachystat R jídlo a něco si rozvrhnout. Vy jste se také koukám měli dobře!!! A co dárek pro mamču? Setkal se s ohlasem? 8-) Co jste jí nakonec "vybrali"??? Pand, z čeho máš horečky???
Profilova fotka
Ahoj Ivi, no mamča si vybrala sukni takovou hezkou cihlovou tak jsme ji koupili a ještě v so jsme letěli shánět tu knihu co jsem ti psala, sehnali jsme a úspěch max. z knihy měla největší radost - rázem zapoměla i na sukni :-N
:-D :-D :-D takže super dárečky ;-)x-) dnes končím kolem 11hod, musím na testy na alergo .... nevím zda se tu ještě objevím
Profilova fotka
Ivi: tak ať ti alergo dobře dopadne, tento týden máš dokotrový co? Ve čt držím palce. Budeš v práci nebo celýden budeš lítat po dr.?
Profilova fotka
Holky o to se s vámi musím podělit jsem otevřela jedno album a kouknětě samy! To je síla co? hnus nad hnusy jak se vepř cpe do XS ala Halina Pawlovská aneb jak ze sympaťačky udělat příšernou nevěstu! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Ahoj, dnes jste moc nenakecaly :-( Pan: a nemáš zánět v prsech? Z kojení..docela běžná záležitost..projeví se horečkama..musí se nasadit antibiotika
Profilova fotka
katy, ivi: no netuším... možná jak jsem měla hormonovou euforii jak tomu tak říkám, tak jsem moc neodpočívala a byla asi oslabená, možná jsem někde chytla bacila, možná to bylo jen z únavy.. dnes už je mi relativně dobře, ale teplota bývá vždy na večer, tak jdu zase ležet. Malou jsem poslala s mužem ven, ona v kočárku pěkně spinká a venku je tak nááádherně. saly: nevím.. tvrdé, horké nebo zarudlé nemám tak nevím jak by se to dalo jinak poznat. Spíš mě bolely záda jako kříže.. a pak jako celé tělo.. tak jak při chřipce.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak možná to máš fakt z únavy, já když se přepínám tak pak mám taky až teplotu a hlavně k večeru, protože ráno jsem čilá a přes den se to nahromadí, chce to zaměstnat péči o malou M. a chvilku odpočívat ;-) já jsem měla víkend fajn, v sobotu byli u nás kamarádi tak jsme pokacali a popili vinko a chlapi pivo a štamprle a bylo :-) a v neděli jsme odpočívali a já jsem prala a dneska to už mám vyžehlené :-) katy:k té svatbě, příjde mi že je to dneska normál, kamarádka se vdávala ve stejných s přibližně stejnou postavou, ale teda neměla výstřih tak nízko
Profilova fotka
Saly Pan : nemusi se nasazovat antibiotika. Staci poradne odsat prsa!! A je po horeckach !! Mel ajsem to taky !! Jinak ¨ja jsem dobrala ted antibiotika, byla jsem nemocna , a dva dny je nejim a uz me zase boli v krku . Des . ted je hodne nemoci a oni varui ze si lide maji davat pozor na tu chripku , praseci , ze se diky pocasi a virozam bude hodne sirit . Tak maminy strazte ty sve poklady !!! Jinak vas holky vsechny zdravim. Ondra uzje v praci tak nestiham sedet na netu , musim litat za malou jak vsude lozi a snupe :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?