22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
joo, tak promiň..jsem se uklepla :-) zrovna mi přinesla pošťačka objednané oblečky z bazaru pro malého,tak jsem ráda, že vypydají dobře,to je vždy sázka do loterie.Objednala jsem mu laclové riflíky a mančestráčky HM a mikču, vždycky se bojím, aŤ to nepřijde moc jeté...
Profilova fotka
Saly: to nic ;-) ty nakupovala přes MK nebo něco jiného? Hezké dětské oblečky a za hubičku mají v Globusu jsme se byli v so podívat a ceny hodně zajímavé.
Profilova fotka
přes MMB, přes koníka je blbé, že koupíš jen jednu věc a platíš poštovné, na MMB si jich od jednoho člověka můžeš vybrat více a poštovné platíš jednou..já nové moc nekupuju, má to tak 2x na sebe, tak mi to přijde škoda peněz.Spíš máme nové jen to co dostanem.jen někdy koupím nějaké bodyčkaa teď sháním podzimní a zimní čepku, to bych třeba moc po nikom nechtěla :-|
Tak už jsem doma a po obídku, dojijji si kafíčko - dneska turka - no a pak frčím lehce poklidit na stavbu a pak mám práci i doma ;-) Katy, já když něco kupovala tak taky přes mmb nebo mma, na mk je to blbé - zaplatíš fůry peněz na poštovném a co víc na mma nebo mmb máš i hodnocení prodejce, takže si můžeš ověřit aby si před tím nenaběhla ;-))
Profilova fotka
Slay : TAk ja jak jsme chodily na to plavani tak se tam taky muselo zpivat . Takze aspon budes mit prupravu na dalsi plavani :-)
Profilova fotka
Katy a co tam meli v Globusu na deti ??
Profilova fotka
ahoj holky, moc děkuju za přání k narozeninám :-) hrozně mě potěšily saly: na mmb nakupuju i já ;-) naposled bráchovi k vánocům kopačky, zrovna dneska dorazily a jsou super, tak doufám že mu budou akorát :-) vasha: vítej zpátky z dovolené, já bych taky chtěla vidět pyramidy, ale nějak mě moc neláká egypt, kdybych měla doma tiskárničku na peníze tak jedu na mayské pyramidy v mexiku nebo aztécké v jižní americe lin: nestraš se zpíváním, já se obávám že kdybych na plavání zazpívala tak psotník dostanou všechny děti okolo :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska zase mlha, smog smrad, no šílené jo podzim už je tady ;-) Saly: nech si ji u někoho uplést a máš to nejlepší, čepici po někom bych taky moc nebrala, i když to vypareš. Lin: úplně vše od bodíček, přes kalhoty, kabátky, zimní overaly co mají na kapuci uši (to se mi moc líbí) mají tam už věci podzim/zima. Zpívat na plavání? To slyším poprvé :-N
Ahojky ;-) u nás přes noc sprchlo, ale vypadá to vypadá - že bude hezky 8-) ale ťuky ťuk ať to nezakřiknu ;-))
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak jak jsi včera na stavbě pořídila? Kdy vidíte dokončení?
Katy, no lehce sem poklidila /ono tam není ani tak 2x co páč tam poklízím po každé pracovní akci ;-)/ a začala sem odnášet zbytky stropních vložek na jiné místo. Páč to bylo s paletou zrovna skoro uprostřed cesty a člověk tomu musel stále uhýbat. No a byla sem venku tak hodinku a pak začalo pršet ]-( tak mě to vyhnalo :-(( No s tím dokončením, jak sem už psala - děláme si to vše sami + rodina. Na profi práce /omítky, sádrokartony, obkládání, kuchyni/ si najmeme lidi - ale jinak svýma silama. Takže uvidíme co a jak, kdy a jak ;-))
Profilova fotka
Ivi: a na kdy to cca vidíte ještě letos nebo až př. rok? ti něco písnu do IP
Článek se načítá
Katy, no asi až příští rok - moc to neřešíme a nedali jsme si termín dokdy bydlet - páč pak bychom byli nervózní a ve stresu kdyby se něco potentilo - dyť to znáš
OKi čekám
Profilova fotka
Už to tam máš ;-) známé se 12.9. narodilo děcko
Profilova fotka
Ahoooj :-) Katy: pletené mám, na to máme rukou dost, ale já chtěla trošku tenší a modernější čepky, celkem se mu v těch pletených potí hlava, však mrkni, tam jednu soupravičku máme: :-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... to zas je dneska hnusně, dopo nějak přežiju a odpo si bere malého babi :-) jo a už máme balkon!!!! :-D :-D :-D po roce a půl, ale je mooc hezký, bleděmodrý,tak si tam dám bílé doplňky a bude to jak u moooře, hlavně, že mám už kam postavit kočár
Saly, malý je úžasný!!!! Hi hi hi máš bleděmodrý balkón? To je super, hlavně že né růžový :-) hmmm já bych možno přidala i nějaké pískové doplňky, popř nízké kulaté mísy s nějakou kytkou či stromeček - to ti hodně oživí ;)) Katy, no nestačím se divit a jen kroutím hlavou co ti lidi dokáží vyplodit ]-( ]-( ]-( a gratuluji známé k mimču x-)
Profilova fotka
Saly: ahojky to má moc hezkou soupravičku Tomík, kdo tak hezky plete? ty sama? Nebo nějaká babička? Koukám, že už máš druhé albíčko a hezké botky máš na houpajdě :-D :-D :-D tak super že máš konečně opraven balkon v kterém pokoji ho máš? My máme v ložnici tak kočár nehrozí že tam dostanu, kolem pelechu se s ním nedostanu leda ho přes něj přenést a to prdím, pravda nevím kam jednou budu dávat kočárek buď do šatny nebo do spol. kočárkárny, ale od ní budu mít klíč jen já a předsedkyně mají tam mejdla = porady :-)
mrkněte ;-) pokud tedy chcete 8-) www.iviska.estranky.cz
Profilova fotka
Ivi, je to nádhera jak dlouho se tomu už věnuješ?
Profilova fotka
Katy: Já??? :-D a plést?..jsem na ruční práce levá...tohle pletla mamčina kolegyně z práce,baví ji hrozně na miminka dělat, máme od ní více věcí..a ještě je velká pletařka moje babča(Tomíkova prababča)ta taky uplete vše.. jj, to mám gumáčky od Ježíška :-N balkon mám u obýváku, když odsunu stůl, tak tam s kočárkem projedu, jinak ho mám v předsíni, proto jsem chtěla nějaký malý, ať mi tam vejde :-| Ivi: udělali nám dost široký parapet na okně, asi 30 čísel, obložený dlažbou, tak uvažuju, že tam pořídím nějaký květináč z přírodního kamane a do něj nějaké minijehličnany :-) to by mohlo vypadat hezky
Profilova fotka
ivi: zvládla bych si taky vytvořit takové stránky? Chtěla jsem něco udělat malému..všichni chtějí vidět fotky a mi se to furt nechce posílat mailem.. já něco kdysi dělala na blog.cz a podle pokynů se to dalo,ale celkový vzhled se mi nelíbil. moc reklam.. :-( no a malý už spinká na balkoně ;-)
Profilova fotka
Saly: minijehličnany má zasazené i mamka a moc dobře to vypadá. tak na ruční práce není nikdy pozdě se můžeš naučit času máš jistě dost :-D :-D :-D ale já taky neumím plést, ale umím vyšívat :-p
Profilova fotka
času? však si povíme, až budeš na té slavné "dovolené"..ledaže bych to dělala jako přivýdělek.. holky nevíte o nějaké brigádě typu práce z domu přes internet? to by mě moooc bavilo.. Jo a Katy nechceš nějaký ten notebook jak ses kdysi ptala, budeme mít asi tři kusy k dispozici...
Profilova fotka
Saly: nevím zeptám se P. můžeš mi o nich poslat nějaké parametry, co vše mají apod.? To jsou úplné funglovky se zárukou nebo nějaké repase? Můžeš nadepisovat obálky :-D :-D :-D jinak o ničem nevím
Profilova fotka
ne, jsou to úplně nové, ještě nerozbalené, samozřejmě se zárukou, pošlu ti to na meil obálky? to mi jako přivezou kamion obálek, já si je vyvozím do osmičky a pak zas je odvozím zpět s děckem na rukách, jo? :-D dík za tip ;-)
Profilova fotka
ivi: co máš za foťák? koukám na ty tvé stránky..moc hezké
Profilova fotka
Saly: já vůbec nevím jaký prinip nadepisování obálek je :-D jen vím, že jednu dobu to furt všude bylo v inzerci, možná už se anui nenadepisuje, možná to byl taky kdysi podvod jako spousta jiných věcí, pak snad už jen Herbalife :-D :-D :-D
Profilova fotka
náhodou moje spolužačka z gymplu se tedy Herbalifu chytla, teď je nějaká na špici a je za vodou!!! musíš tomu jen věřit!!! :-D
Katy, fotím cca 2roky - zatím jsem začátečník |-| ale chci si ušetřit na kvalitnější foťák a pak už to bude snad i o něčem jiném :-. ;-) Fotím Panasonic Lumix TZ1 10x optický zoom a já nevím co ještě. Na to, že je to digi fotí výborně. Ale nějaké fotky /peříčka/ sou focený zrcadlovkou - starší foťáček Saly, stránky si vytvoříš na www.estranky.cz můžeš si vybrat z designů uspořádat menu, lze vkládat i vedea. Mají buď komerční nebo nekomerční. Já měla prvně zadarmo, ale pak sem chtěla nahrávat větší objem dat a to je omezeno určitým počtem na měsíc. Tak si platím 520,- za rok a sem happy 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?