22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
To je fakt síla! Jsem se koukala na to akvárko a hledám kde je, že se tam odráží nějaké fitko a ono je "maskováno" v bazénu, no to je paráda to jsme nikdy neviděla! jistě tam má mořské, kdoví, zda i v bazénu nemá mořkou vodu socan jeden :-D investor/majitel je z OV? Byl se tak L. podívat osobně jak je to postaveno?
Profilova fotka
tak tady máš další zprávu :-D bazén není extrémně velký,rozměry přesné nevím,ale na té stránce jsou i nějaké výkresy,tak se na ně může podívat. Jen doufám,že není od nějaké konkurence :-) Má tam svoje ubytování. ,pošlu ti odkaz,ať se můžeš juknout :-) http://www.vinny-sklep.com/o-sklipku/...
Profilova fotka
Lun: konkurence jak se to vezme ;-) :-D ale řekni L. že se nemusí bát my jsme pak ti GD :-D :-D :-D se Simonou jsme "pařili" při výstavbě Plynárenské věže :-) Výkresů jsme si nevšimla jdu juknout :-) a na sklípek také. Kdo s vámi všechno jezdí?
Profilova fotka
jasně, vše vyřídím:-) jezdíme s kamarádama, vždycky nás jede taková malá partička. a tím, že o velikonocích tam má Karel prázdno, tak tam každý rok jezdíme my. teď to plánujem, že když je tam klid, tak tam pojedem všcihni s dětma. ať mají klid na spaní:-).
Profilova fotka
stavím se později, malý je vzhůru, tak jdu dělat oběd a umýt nádobí. zatím pa. a vypadá to,že Pandama opravdu rodí ;-)
Profilova fotka
Lun: jsem ten "domeček" musela ukázat kolegyni a nevěří svým očím :-D tak něco dobrého uvař, já mám rande s P. jdeme na oběd do Řecké, snad teď nebudu čekat na jídlo na 3 pokusy :-D
jako jako =-) =-) =-) se dívám že se s tou naší "chajdou" můžeme jít zahrabati :-D pěkně hluboko pod zem. Ale zase, tož takový magor nejsem bo bych dala 100mega za barák. Jako je to hezký všechno dokonalý, ale toliko peněz nemám bych žila snad tisíc let 8-( Katy, my jezdíme taky do sklípku. A v zimě tam jsme třebas i 3x ;-)) někdy musíte dojet ju x-)
Profilova fotka
Ivi: máš bazén se slanou vodou, bazén se sladkou vodou, plavou s tebou ryby? Venku jezírko + vinný sklépek? Tak to vidíš! pak že je krize :-D já na takové moderny sice nejsem, ale smekám před projektantem jak "křídla" krásně kopírují hory v zátiší! to se mu moc povedlo :-) jé tak s takovou budeme ve sklípku pořád :-D
Profilova fotka
Kat- tak co sis dala dobrého? nečekala jsi na třetí pokus? :-D Jinak L. se tam byl samozřejmě podívat a já tam byla taky, ale ještě to nebylo celé dostavěné, jen ale zvenku,vevnitř nee. akvárko teďka nevím jaké říkal, že tam je,alekachle jsou hodně veliké a vlité jsou v nich jantary. jsou to nějaké z řecka, či tam někde. a majitel je z OVy. Ivi- můžem dojet taky? :-)
Katy, jako ta stavba vypadá moc krásně. Jen k plavání nepotřebuji ryby a slaná voda je nejlepčí stejně v móři x-) Hi hi hi, tak my sklípek nemáme - ale jezdíme si x-) a to vínečko ojojoj to je slast!!! Lun, jasnačka že můžete dojet ;-))
Profilova fotka
tak já se někdy domluvím s Kat a dojedu s nima :-)
OKi budu se těšit ;-))
Článek se načítá
Profilova fotka
Iv- to my teda taky. doufám, že to někdy vyjde :-D
Profilova fotka
Lun: nakonec jsme k řekům nešli, ale tam vedle nevím jak se to menuje je to v patře, seděli jsme venku já si dala kuřecí steak v volským okem a P. si dal výpečky s kapustou a hovězí polévka byla k tomu jsme jeli dostali vodu a ovoce :-) a co ty jsi vařila dobrého nakonec? Ivi: tak my dojedeme všeci a bude to :-D Lun: pohlídají vaši Štěpíka?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Dneska od rana litam po Ikea a obchodech . Delame se segrou mamce vylohu v praci tak nakupujeme :-) No Pan se dneska jeste neukazala, tak se asi za chvili dockame nejake sms o narozeni mimi :-)
Profilova fotka
Lin: myslím si, že žádná sms nedorazí. Ani nikomu neposlala sms, že rodí, pokud tedy rodí, ale myslím, že ještě ne. vy jset všechny poslaly echo že už mažete do porodnice. Jinak budu se muset zajít podívat kolem prodejny tvé mamky jak jste to vyzdobily :-) A taky se už pomalu loučím jdu umýt hrnečky a fičím domů. TAk papa :-)
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem psala pan sms jestli už rodí a nepřišla mi ani doručenka tak buď si vypla mobil aby měla klid nebo si jí vybil, však uvidíme určitě se ozve až to bude ;-) do sklípku bych jela taky hned, kamarádka slibuje, že má kontakt, že pojedem, ale já bych to moc neviděla, ale když tak se zkusíme vecpat ke kamarádce co je z jižní moravy na košt ;-)
Profilova fotka
TAk zatim ji vidim pripojenou na Skype , takze este v porodnici neni :-) Si myslim :-) Katy : jeste to neni hotove , zatim jen nakoupeno a udelano par veci !!
Ahojky, Lin já bych to též viděla že nerodí, páč i kdyby jeli tak si vypnou PC nebo ne? Ale je prapodivné, že se ani neozve ...
Profilova fotka
Tak hlasim informace. Pan se neozve :-) Uz je stastna maminka !!! Rano si ji tam nechali na vyvolani porodu . V sedm hodin dostala prvni tabletu , zacalo ji to v devet , dostala epidural , ale rozjizdelo se to pomalu a byla jen na 2 cm , tak ji rikali ze pokud to pujde pomalinku ze pujde na cisare, a tak se snazila prodychavat a uvolnovat se a za dve hodinky uz byla na 6 cm . A v 17 : 05 hod se ji narodila Petřička 50 cm a 3400g . Je bez siti pouze jeden maly steh . Takze Pan, gratuluju k dcerušce !!!!
Profilova fotka
Ivi : pekna fotečka !!
Pand, gratuluji ;)
Profilova fotka
takže jsme to včera nakonec tipovaly dobře že už rodí co? ;-) taky moc gratuluju Pan k Petřičce :-) takže teď je to kluci:holky 2:2
Profilova fotka
No tak Jitus, ted uvidime jak to rozdelis ty , teda pokud budes dalsi na rade :-)
Profilova fotka
Pand: moc gratuluji k Peťulce a přeji moc moc zdravíčka. ať vám dělá jen radost.
Profilova fotka
lin: dvojčata a bude to 3:3 :-D, si říkám že to pak bude jedním vrzem a bude klid :-D ale to uvidíme až to bude aktuální ;-) dneska jdem k tetě na krmaš tak to bude zase žranice :-)
Profilova fotka
No Jitus, to by bylo dobre, kdyby jsi to fakt tak mela :-) Pak by to musel rozlomit nekdo jiny :-) Na krmas jo ?? Ja budu doma, jsem marod, takze se budu lecit !!
Profilova fotka
tak ještě máme Katy a Vashu, nebo některá z Vás už bude mít druhé ;-) já mám od pátku úplně děsnou rýmu, snad se jí brzo zbavím už mě to nebaví, od Tebe ať to hlavně nechytne Gábinka
Profilova fotka
No prave ze Gabinka je taky marodna, spise jsem to chytla ja od ni a od Ondry, ten byl taky nejaky nemocny. No proste cela rodina najednou . Ja Jtus urcite nebudu mit druhe . A pokud jo tak s jinym muzem :-) Tenmuj totiz druhe radikalne odmita .
Profilova fotka
Ahoj holky, taky Pand gratuluji a děkujeme Lin za podrobnosti. Jija: ty jsi šílenec chtít dvojčátka! :-D to já bych nechtěla. Lin: možná jednou O. změní názor až Gábi bude větší :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?