22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Tak digi nemáme, set sme nepořizovali ... nemá to cenu, stejně nejsme skoro pořád doma a když už sme tak sme rádi, že odpočíváme ;) a přes zimu se mrknu na kriminálku, gilmorky a nebo otevřu knížku ;) tv nutně k životu nepotřebuji
Katy, tam to v IP zkusím vymyslet trochu jinak .... ;)
Katy, zkus teď ...
Profilova fotka
Ivi: já jsme ostuda v poslední době se neumím donutit sednout ke knize, hned u ní usínám. Mám teď rozečtenou Zónu 22 a v ne mi mamka vrátí Milionáře z chatrče.
Profilova fotka
Tak jsme po obědě a dala jsme si pořádně do nosu :-p :-D
Holky, já sem tu děsně zasekaná. Tím jak stále mění nějaké zavedené pravidla se mi to komplikuje. Doděla sem přehled na OSSZ, ale jsou tam ty mimořádné slevy, navíc tam mám 1x náhradu mzdy tak sem to snad 3x přepočítávala abych se nesekla 8-( snad to bude OK. Teď ještě přehled : vzp, čnzp, zpmvčr ... a pak dát dokupy výplaty zvlášť pro každého zaměstnance + stravenky. Dnes nevím zda se tady ještě objevím - fakt toho mám nad hlavu. Zatím pááááááááá ;-)
Profilova fotka
Ivi: no nemáš to jednoduché, tak držím palce aby ses nikde nesekla a nemusela přepočítavat a mohla dnes zavčasu domů nebo nás tu ještě pozdravit. tak papa :-)
Katy, no díky tomu jak to stále mění tak moc ne. Nejhorší je, že to třeba zjistíš na poslední chvíli a pak si nahraná. Jenom než to vše přepočítáš tak to je času a času. A to dělám výplaty a účto pro malou firmu. Lituji ty, co to dělaj ve velkém 8-( Ještě se tu ukáži ;)) a večer budu 100 % na netu, takže si můžeme poklábosit ;)
Profilova fotka
Ivi: jsem si říkala, že by ti bylo smutno nás vidět a slyšet až zítra. No já teoreticky bych taky dnes mohla být ale nesbuji, aby ze mě nebyl Gregor, když jsem dnes tak blbě spala, po obědě si zívám ani nevíš jak, ale bylo zelíčko s knedlíkem tak je na to i nárok :-D a venku je tak úžasně a já tu zase musím čumákovat! seděly jsme venku na terase, sluníčko nás hřálo a jak bylo venku fajn, ještě 2 hod. vydržet :-( ;-(
Profilova fotka
ahojte holky, tak dnes po kontrole.. zase bylo ňoumání, ale prý už dobrý nález.. tak snad se to už někdy rozjede..
Profilova fotka
ahoj holky, katy: ubytování mimo centrum v hotelu*** tak uvidíme, ale prý to mívá čedok hodně dobré, dokonce jsme dostali zadarmo i průvodce, sice toho samého už máme doma, ale dárek potěší no s tou mateřskou a všemi jinými úsporami je to na ... ale kdyby alespoň už konečně udělali něco aby to fakt pomohlo ekonomice, akorát nevím, proč mají všechno platit slušní lidi a "sociální případy" na tom vydělávat :-| no nic jdu převlíknout povlečení
Profilova fotka
pan: teda ten Tvůj prcek nás pořádně napíná ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: no i mě :-S
Profilova fotka
ahoj holky, konečně je tady pátek, já jsem tak ráda pan: v noci se mi zdálo že jsi už porodila, třeba to bude předzvěst ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pátek je sice tady ale koukám na střechu a venku zataženo, řekla bych že bude asi pršet ani jsem se nekoukala jaká má být předpověď počasí. Nic na vík naplánováno zatím nemáme tak se rozhodneme dle počasí :-)
Profilova fotka
dobré ránko, tak vidím, že Pand dneska ráno tady není, že by?????:-) Jijo- že by ti vyšel ten sen? :-) my máme zítra akorát zas oslavu. Kámoška slaví 25,tak jdem posedět odpoledne do Ferdy. v neděli zatím nevím, asi budem doma. JInak včera se byl Štěpi převážit a přeměřit u dr. Tak váží 9,40 a měří 74cm. Paní dr. řekla tyjo. ale jinak v poho, prostě mu chuná :-D.
Dobré ránko ;) konečně páťulínek - to to uteklo :-( :-p s takovou budou za chvíli Vánoce :-| na svátky se těším, ale na tu práci a honičku a stresy v práci vůbec ne :-S Jinak, u nás sice teplo ale zataženo a 100 pro bude pršet, páč jak je ve Znojmě vinobraní, tak leje stále =-)
Profilova fotka
ahoj Lun, to máš doma obříka!
Profilova fotka
Ahoj Ivi, kolegyně co pochází z j. Moravy dnes jedou k rodičům a na vinobraní. jedete také? Jsem si všimla, že už se prodává burčák, ten já rád, tuze rád :-)
Profilova fotka
Ivi- teď jsem přišla s malým z venku, a je tam dusno, bléé, ale začíná svítit sluníčko, takže u nás asi ještě pršet nebude. spíš zítra a to máme oslavu venku, to paráda, zmrznem:-( Kat- mňám, tak to si musím taky někde zajet burčáček, ten já taky moc moc rád:-). Loni jsem ho moc neměla,tak letos si to vynahradím :-)
Profilova fotka
Lun: loni si to mohla jenom polizovat jako eier koňak co? jsi byla těhulka :-D ale pravda není burčák jako burčák! Hlavně ho nekupuj u Kusaly, ten prodává jen plotovinu že ho hanba neliská, na j. MOravě by dostal židlou po hlavě za to prznění!
Katy, já nevím my asi opět ne. Možno zítra ale to nevím. Spíš s tím moc nepočítám - moc ráda bych jela ale prostě se domnívám že to neklapne. Ať z toho důvodu či jiného! :-S Jj burčák už je dlouho a já ho letos už několikrát pila a byl tuze výýýborný x-) Lun, u nás taky dusno - ale tím že pofukoval větřík to až tak nepřišlo. U nás se to už taky protrhává a vykukuje Oskárek, ještě by to mohlo vydržet ;) Neboooj na oslavu určo lejt nebude ;-) to vám to počasko udělat nemůže, nesmí!!! Tak on ten burčák není tak silný. A navíc za rok by měl člověk vypít toliko burčáku kolik má krve v těle. Páč burčák čistí. Jen je mazec když to zvládneš na poprvé :-D :-D :-x což mě se zaplať bůh nepodařilo 8-) :-D
Profilova fotka
Ivi: no my letos ještě neměli, ale na Nádražní ve vinotéce je úžasný tak asi vyšlu P. pro košta :-D a dáme si večer do nosu ;-) Ivi mě se to taky zatím nikdy nepodařilo :-D
Profilova fotka
katy a JItce jsem to poslala na meil, tak hodím ještě tady odkaz pro ostatní. jestli byste mohly hlasovat pro stavbu roku pro The Bird(č.10), Atelieru Simona. Dííííky http://www.stavbaroku.cz/printSites.d... Kat- neboj neboj, já jsem na burčák taky vybíravá, nejdřív musím vyzkoušet,pak kupuji. Nadarmo nejezdím 12 let do sklípku na moravu :-)
Profilova fotka
Lun: už jsem hlas poslala zajímavá ptačí samice :-D zase bydlení pro nějakého chudáka :-D :-D :-D Tak já nikdy ve sklípku na jižní MOravě nebyla ;-(
Profilova fotka
Kat- díky. no baráček za nějakých 50mega. chudáci :-p ty jsi nikdy nebyla ve sklípku, no to musíme změnit. hele příští rok na Velikonoce se tam chystáme i se Štěpim,tak se můžete přidat ;-)
Profilova fotka
Lun: tak pokud nás přiberete tak se rádi přidáme a Štěpi nás jistě ohlídá :-D no ten bazén je úžasný jak vnitřní tak venkovní, zjisti jaké má rozměry :-) a pak má být v Šanci voda co? :-N
Profilova fotka
barák je opravdu pro sociální případy,jen akvárium v bazénu (na poslední fotce vlevo) stálo nějakých 5mil :-) Celková cena byla mnohem a mnohem vyšší. atk tohle napsal L. Jasně, Štěpi nás ohlídá :-D. určitě vás přibereme, jen do auta se nám asi nevlezete:-(.
Profilova fotka
tak celková částka je přes 100 mega :-N . síla
Profilova fotka
Lun: tak to se na to akvárko za 5 mega musím kouknout =-) no já doufám, že už auto bude tak by to bylo v pohodě, bychom event. ještě mohli přibrat Lucku s Lukášem. Kde tam spíte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?