22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: venku je bomba nádherné babí léto, až mě štvalo, že musím zpět akorát jsme si dneska zapoměla brýle tak jsme se trošku šklebila sluníčku. Jo L. pozdrav vyřídím neboj :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zrovna dorazila domů a jdu si hrát na kominíka a vybírat saze z komína :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak co Pand stále nic?:-) Jija- saze? jako z krbu? teda co ty všechno neděláš:-) Kat-jooo, dneska bylo fakt krásně:-). Jinak my máme dnes dvouleté svatební výročí:-), jsme si dali dobrou véču, co jsem uvařila, Štěpi už spí, tak is jdem dát vínko, nebo něco:-)
Profilova fotka
dobré ráno, lun: no měla jsem tu minulý týden kominíka a on jenom vymetl komíny a řekl, že saze si musím vynést sama :-) jé to gratuluju ke včerejšímu dvouletému výročí :-) včera jsme normálně odpadli oba už v 8, budem asi chodit jako děti spát po večerníčku čau jdu do práce
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak dnes je 9.9.09 a jsme na 209str. to je vtipné :-) ivi: no já bych je taky tam vložila znova.. a pak bych se asi už ozvala :-N ale na mě to není.. takže je mi to i jedno :-D lun: jéé to je fajn jak na mě myslíš :-) no já zatím stále nic.. jsem byla včera na KO, dr. mě trochu postoural zase, prý se neotvírám... takže dneska mám naplánováno velké gruntování a jeste nám poradil sexovat, ale to manža moc nechce.. :-| tak uvidíme jak to půjde, další ko mám ve čt. Mam strach aby si mě tam pak nenechali.. to bych teda nerada. jééé tak to GRATULUJÍÍÍ k výročí ;-) jija: ty jeste takto ráno zapínáš PC aby jsi nás pozdravila? To je od tebe milé :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já nestačím zírat tady se natahují budíky, aby se pozdravilo už v půl páté :-D kdybych to věděla tak zapnu PC v 2,30 co jsem se probudila :-D Holky dneska zase bude svateb uvidíte i když je prostředek týdne! to zase bude šílenství! Pand: stav se i ke mě vygruntovat už je taky potřeba, ale mě se taaaaaaaaaaaaaaak nechce :-( Lun: taky gratuluji k výročí no za chviličku nás tu bude více slavit :-) dali jste si nějaký dáreček?
Profilova fotka
do prdelky,se tu rozepíšu jak nevím co a jak to odesílám, tak mi to napíše vypršel čas pro načítání stránky ]-( ]-( . nechápu co mi to blbne, už i včera mi to dělalo. tak znova- ahoj holky, Jija- nějaký pohodlný ten kominík,ne? to jsem ještě neslyšela, že si máme sami vymést saze. a povedlo se? nevypadala jsi jak kominík??:-) teda v 8 spát, to se mi stalo naposlkedy v těhotenství :-D , no zas ale brzy vstáváš,takže já bych ani později spát nechodila,abych vstala:-D Pand- teda, tak mimčo si dává na čas, to bude holčička, si češe ještě vlásky:-). to jsimi psala i ty, jak jsem měla termín porodu a psala jsem vám tady, že ještě nerodím, no a jak to dopadlo:-D, vylezl kluk jak buk:-D Kat- no taky si myslím, že svateb bude dneska požehnaně. vím, vím, že za chvíli i vy budete slavit dvouletku, toto letí, co? my so dárečky nedáváme, tohle nějak neřešíme,zas na to takoví nejsme. my si dáme dobrou večeři(tentokrát teda doma) a vínečko a povídáme si a jsme rádi, že se máme:-). a vždycky kolem tohoto data jezdíme do Náměště na Hané na chalupu, kde jsme se chtěli brát:-) JInak všem děkuji za gratulace, jste moc hodnééééé :-)
Profilova fotka
Lun: babi s dědou nechtěli pohlídat? Jste mohli alespoň do Ferdy odskočit, my jsme v po skočili na chvilku do řecké dala jsme si grilovanou fetu a ta byla :-) Vy jste se chtěli brát v Náměsti? a proč se tak nakonec nekonalo? To jsi nám nikdy neřekla ;-) nemáš někdy cestu do Poruby? že bychom skákly na oběd nebo pokecaly?
Dobré ránko ;-) předem opožděně gratuluji Lun k výročí svatby a přeji jen a jen to dobré 8-)) Pand, no já se nedivím že manža odmítá sexovat .... být chlapem tak mám prostě taky obavy. Oni to chapi vidí jinak. Začni skákat ze schodů, dělej dřepy a doporučují se i hodně dlouhé prochajdy - pak to půjde ráz na ráz :-) Jiji, hi hi hi tak kominíček ju? ;-) Katy, aji já počebuji vygruntovat - už sem začala včera tak ještě dneska a bude to ok. Navíc dám dnes ještě jednu pračku a zítra až bude R sloužit budu žehlit ;)
Profilova fotka
Ivi: já se dneska zkusím hecnout a vysat, vytřít, utřít prach a myslím, že dnes by to mohlo stačit :-D ale myslím, že až se mě zítra zeptáš zda jem uklidila povím nee :-D
Profilova fotka
ahoj holky :-) já dnes čekám delegaci z družstva :-| babě nademnou smrdí výpary z mé digestoře, tak budu dnes dopoledne smažit cibuli a předvádět jak jí to tam smrdí :-D :-D :-D se fakt těším..malý zas hajá, tak jdu trochu pouklízet,ať mě nepomluví :-S
Profilova fotka
Saly: ahojky, to myslíš vážně nebo si děláš srandu? Vždyť digestoř máš odvedenou do odtahové šachty ne?
Článek se načítá
Profilova fotka
lun: hi hi .. no to jsem včera řešila i s tím dr. .. a on se smál a říkal, že klukům se zase líbí ženske a proto tam zůstávají.. tak si vyber no :-D když tak to bude Mareček :-) a dostala jsi třeba kytičku? :-N ivi: zkusím dnes co se dá.. už peru ložní :-N on má jednak strach, že bude píchat do hlavičky a jednak ,že mi tim ublíží a mě pak nebude dobře no... ale když vidí co vše vymýšlím hi hi .. tak říkal, že to je menší zlo :-) tak uvidíme.. zítra mám další KO.. saly: jejda.. a ona je nějaká stará? To je hrozné, ti nezávidím.. no třeba ti vymění digestoř na jejich náklady :-D ;-) já si myslím, že se bábě bouří jen hormony.. a vymýšlí co by kde by.. buhvi co ji doma smrdí a vymýšlí.. no přesně jak píše Katy.. leda že by ji to smrdělo v záchodě je taky vyústění šachty ne? No já do toho teda taky moc nevidím, ale držím palce!!!
Profilova fotka
Kat- no my je ani nežádali aby hlídali.nám to nevadilo, stejně jsem vařila, a večer jsme stejně ještě Štěpiho koupali, takže jsme si užili doma. No chtěli jsme se tam brát,ale pak jsme si říkali, že je to daleko, tak jsme to vzdali. No,že se stavím za tebou do Poruby už mě párkrát napadlo, jen mi to ještě pořád nějak nevyšlo:-). tak zkusím příští týden, a to chci ještě za Saly, a vlastně jedem ve čtvrtek do Náměště, tak za tebou to vyjde až ten další týden:-) Ivi- i tobě dííííííííííky :-). jinak já gruntuju průběžně, jak se tady malý po zemi pořád plazí,tak musím mít vysáto pořád. na ručičkách má pořád z koberce šulky. z okrajů se naučil nevím jak, tahat vytahovat ty šňůrky. koumes jeden. saly- no tyjo, to je nějaké divné,ne? baba, neví co by si vymyslela. Tak ať to dobře dopadne. a tu cibuli nepřipal :-D
Profilova fotka
lun: no já být saly tak ji připálím až komise odejde :-D
Profilova fotka
Pand: zase nemusíš popisovat detaily, najednou ti nevadí že špehové to tu budou číst? :-N a jak se bude jmenovat holčička? Ty víš pohlaví co a nám to tajíš! Lun: zastav se je třeba využít že je venku ještě teplo a hezky už jsme dlouho neštěbetaly :-)
Profilova fotka
Pro pand: hlásí na Impulsu dnes nerodit v žádném případě není š´tastná volba pro narození mimina 9.9.09 bude extra přecitlivělé a nemocné! tak brenzuj s úklidem a dej si pohov.
Profilova fotka
katy: jaké detaily máš na mysli? no já už prdím všechno.. včera jsem měla šílenou depku :-( byla u nás ségra a já ji zapoměla nabídnout uplně něco k pití.. mě to napadlo až jak odešla.. tak se mi z toho všeho chtělo jeste více brečet.. jsem nemožná :-( jéé tak díky s radou.. no přecitlivělé to asi stejně bude po mě :-D tak já ještě vydržím.. no pěkné je i 11.9. ne? hi hi
Profilova fotka
Pand-kytičku né. si včera zapomněla peněženku, takže nic :-D. NO my s manžou sexovali normálně, ale taky jsme byli trochu z toho nervozni. Kat-jj, taky určitě někdy dorazím, neboj, počasí nám ještě vyjde. se těším na pokec. čekám, že třeba ty někdy dorazíš z práce,ale dorazím já a zajdem na obídek a kafíčko:-)
Profilova fotka
lun: a to se dělá jako ze zadu, zboku nebo jak přes to břicho? :-N Jestli to tu není blbý dotaz? joo jako co si nekoupíš to nemáš jo? :-D
Profilova fotka
já musím holky frčet,nějak mi to tady stejnak blbne, nevím čím to. tak se mějte krásně a někdy se slezem, příští týden zaskočím k Saly a ten další za Katy. tak papa jo a pak někdy má přijet Ivča,ne? takže bude Bigsraz?? :-)
Profilova fotka
Lun: no mohla bych i já, ale ty spoje k tobě to je havárka, ale jo můžu dorazit není problém. Neboj dáme ti zavčasu vědět, kdy dorazí Ivča a bude Big mejdlo :-)
Profilova fotka
holky, já jdu taky něco dělat.. jsem si to dnes zakázala a zase tu trůním.. to je děs a hrozný požírač času :-N ]-(
Profilova fotka
Kat- no já vím, že ty spoje do Kr.Pole jsou nic moc, tak dorazím já. zpátky aspoň pojedu s manžou :-) se těším na big mejdlo. bych si mohla zařídit hlídání,co? :-D
Profilova fotka
Lun: to bys tedy mohla, abys nemusela pelášit zpět :-)
Profilova fotka
Tak už jsem dosmažila ;-) no fakt prý jí to tam jde hodně, poté co udělali zateplení..řešili to tři chlapi, tak to bude asi pravda.Mě se to nedotkne, to musí řešit nějak u ní...mám to odtažené přímo ven a jí to tam leze nějak po stěně či co do průduchu do špajsky..chlapi z toho měli čurynu, že prý baba drží dietu a já vyvařuju zrovna večer mezi osmou a desátou kdy má největší hlad :-D :-D :-D to já fakt vařím, kdy jindy s malým děckem, že? :-D tak jsem se pobavila... jinak my sexovali před porodem normálně a furt, žádné obavy jsme teda neměli, možná Mze začátku jo, ale rychle ho to přešlo, ale porod mi to teda nevyvolalo..jsem imunní na prostaglandin..to mám i v papírech.. ;-) tak aspoň příští rok budu vědět... :-) Lun: ty mi pak písni do IP, kdy mě máš v plánu ať se zařídím včera jsem byla malého napsat na vítání občánků a tn den jsme byli třetí Tomášek :-| jak naschvál..
Profilova fotka
Saly: tak to je divné tedy. No nesmíš tak vyvařovat, pravda mi taky máme sousedy takové kuličky co rádi vyvařují a někdy je to za trest jak pekelně to voní, kdyby alespoň navařili celému baráku, ale cítím to jen když oni i já máme otevřené okno :-) Ta za rok opět rodíš? Jdeš na to hopem, holik dětí plánuješ? 3?
Profilova fotka
Tak holky pro dnešek papa jedu na KD 8-) :-p :-)
Profilova fotka
saly: tak to jsi mě teda pobavila taky :-D už příští rok do dalšího jo? uff no to je teda fofr ti povím :-N no my máme taky sousedy, kteří vyvařují... ale takové speciality že by se člověku chtělo zvracet.. takže zavírám okna, dveře.. a pak máme souseda, který když zrovna otevřu balkon, vyhuluje.. tak taky furt otvírám a zavírám :-D já akorát dosmažila bramboraky, to bude pro manžu překvápko, má je strašně rád :-) jsem chtěla k šimáčkům na zahrádku když je tak krásně, ale prý je od 17,30 nějaký sport.. tak asi budem doma ]-( katy: měj se pa
dneska nestíhačka, moc práce a zítra výplaty tak se tu také neukáži ..... a s big mejdlem se počítá ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?