22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pand: tmavý displej má. Jinak tady to co požaduješ dnes umí už každý mobil a řekla bych že je to již standart.
Profilova fotka
Ahoj :-) přijeli jsme z plavání.. Pan: nemáš být už jinde? kdy máš termín podle UTZku? My máme zase doma Sony Ericsony.ty mají nejlepší foťáky Sony Cyber shoty i 5 mega.A ještě máme Iphone,ale ten nemá foták nic moc...
Profilova fotka
Ahoj Saly: a jak se dneska plavalo? Kam chodíte a kolikrát ještě půjdete? Jinak venku je fajn počásko, ani horko, ani zima, sluníčko no paráda :-)
Profilova fotka
Holky píšu to tu pořád dokola :-S do Bílovce.... ;-) byli jsme teprv podruhé a chodíme do Vánoc co 14dní v pondělí...pak jdeme už plavat do Bazénu(teď vaničky) ale chci někam do Ostravy..musím se porozhlédnout co se nabízí
Profilova fotka
Saly: já vím, že to už jsi psala, ale už jsme sklerozy - už na to máme nárok :-D chodá ti do schránky Program? tam máš spoustu tipů co podnikat s mimči i staršími dětmi tak zkus tam pokud ti to nechodí písnu ti do IP web mají to i na webu.
holky tak já se pro dnešek loučím ...... a balím to mmch já mám tento : http://mobilni-telefony.heureka.cz/no...
Profilova fotka
Ivi: a je i čerevný? :-N má oblíbená barva ;-) :-)
Profilova fotka
Ivi: ahojky :-)
Profilova fotka
katy: no však já nepotřebuju nějaký extra.. saly: no dle jednoho dr. 10.9. , dle dr. z porodnice 7.9. a dle tatkové virgule 4.9. a dle porodní báby a prvních pohybů 28.8. tak si vyber :-D jinak furt nic no :-S já bych teda raději Nokii ivi: ahoj :-) no ten vypadá taky hodně dobře.. a jak dlouho ho máš? nejsou ty do V vadnější?
Profilova fotka
Katy: jo chodí mi program, už jsem to tam studovala...teď jsou zápisy na září..zkusím se poptat holek co už mají děti,kde byly spokojené..ještě máme chvíli čas, ale je to dost drahé takové aktivity, třeba to plavání teď stojí 260kč na 3/4hodiny :-( Pan: já jsem porodila na termín podle prvního UTZ..prý je nejpřesnější měření a mi to vyšlo na den přesně ;-)
Profilova fotka
aha tak to je prý 7.9. i když dr z gyndy mi to dle tohoto určil na 10.9. ty jsi měla pravidelnou MS?
Profilova fotka
Saly: tak to je pálka jak blázen! Asi pojišťovny nic nepřispívají co? :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak nejdrive k fotkam !! Zadne jsem nemazala , jen vkladala. Nevim proc me nikdo neupozornil a co na nich bylo spatneho , ze smazaly jen tyto a jeste ze srazu s kamaradkou z jine diskuze a ty ostatni tam nechali . Ale jak rikam, me to je fuk. Ja ty jejich stranky neresim, delaji z toho ty adminky buhvico to tady neni . Takze jestli mi smazou fotky, fakt je mi to nekde, prtoze ja mam ty fotky doma a kdo je bude chtit , tak am mi pisne do IP ja mu je poslu osobne na meila :-) Saly : Ty vanicky jsou drazssi . To plavani v bazenku uz pak stoji 1500 vetsinou vsude . A je to 10 lekci . A KLaty : pojistovna proplaci rocne pouze 500,- na toto plavani .
Profilova fotka
ahoj holky, saly: no to jsou teda pálky za plavání, to už je snad i levnější, když jde dospělý plavat na celý den :-(. z dětí je teď ten nejvýnosnější business pan: já mám mobil už dlouho stejný a neumí nic, H. má sony ericson a je docela v pohodě, ale prý jsou hodně poruchové nevím a V jsme koupili mamce, protože si jinak pořád přendávala mobil od ucha k puse ;-) já už jsem si dneska konečně olemovala záclony tak už nám v ložnici nic nechybí :-)
Profilova fotka
stejně by to ADMINKY tu mohly objasnit !!!!! stejně si to tu čtou, tak nechápu, proč se tentokráte do diskuse nemužou vložit a objasnit !!!! jija: tak to je dobré s tou mamkou :-D to je jak u babiček.. ted promin.. nemyslím to tak ;-) jééé ty jsi šikulka ;-)
Profilova fotka
lin: to se možná jen neuložilo, třeba chyby severu, to se může stát, admin by podle mě upozornil... Katy: já mám 213 a od července dávají 300(to je jedna lekce :-D ) Já měla i sony ericson i služební a nikdy s ním nic nebylo..a to jsem tehdy jooo toho protelefonovala :-) martin prodává mimo jiné mobily a on si vybral taky sony..je ohodně inteligentnější než nokie, ale nokie jsou zas jednoduchší na ovládání..si myslím ;-)
Profilova fotka
saly: no ono to uložené bylo, všechny skoro teda jsme fotky viděly :-|
Profilova fotka
dobré ranko :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, co se týče smazání fotek, je tu pouze jedna adminka, co vše maže a řekla, bych že svou "roli" až příliš žere! taky mi smazala x fotek na MS i tady na BRMS až jsme se nasmolila a něco ji napsala od plic tak mi to tam nechala, koza jedna! nechápu nové fotky ze srazu ji vadí, ale staré tam nechala? To nechápu, když tak už měla smáznout celé album ne? Pand: ona nemá čas objasňovat pač všude musí koukat zda nepíšeš, že firma K....A je bomba a byla jsi max. spokojena, zda kromě fotky okna není příliš vidět pozadí za domem, apod. nezapomeň den má jen 24 hod.! :-D Tak a po ránu jsme si pokecala :-D
Profilova fotka
katy: no taky to nechápu a furt čekám, že když našla tolik odvahy toto smazat, že najde tolik odvahy nám to tu od plic říci proč ten její čin :-) uvidíme.. zda bude mít takovou odvahu se přiznat. no to je teda práce.. a ještě mazat fotky.. no stejně bych chtěla aby si to tu s náma vyříkala.. Já to nemám ráda.. mám ráda, když věci jsou řečeny narovinu.. a basta. takže co, ADMINKO... je to výýzva!!! jj to sis pokecala teda.. :-D
Profilova fotka
Pand: ahojky, nechci ti při út brát iluze, ale myslím si, že tvé přání dnes nebude vyslyšeno, ani jindy :-D uvidíš!
Dobré ránko ;-) téda tady to tedy jede!!! No já mám hlavně pocit, že to je úplně nanic to řešit tady, páč jako nebuďme naivky, admini nemají čas sledovat všechny diskuze - takže většinou reagují na podměty - tákže bych to viděla tak, že na ty fotky prostě někdo buď upozornil, nebo se prostě uťukla. Bych je do alba vložila znova :-)) Jinak, tady po ránu jen 8 °C kosa jak z nosa, ale už svítí x-) a moc práce, moc
Profilova fotka
Ivi: veř, že jedna z nich má oči všude! By mě zajímalo, jestli to ty holky mají jako vedlejšák, nebo to dělají dobrovolně nebo na HPP. Ivi tady tky kosa, ale od rána svítí sluníčko :-)
:-D no to je zajímavá otázka .... spíš asi vedlejšák, na HPP se mi to nezdá ;) ale můžeš se jich zkusit zeptat :-) Nj tak uvidíš, třebas napíše ...
Profilova fotka
Ivi: já si ožná myslím, že je to "dobročinná" akce, ale kdo ví ;-)
asi tak nějak - spíš tak kdo má čas apod. chjo, musím prohledat 2roky vydaných faktur ... po něčem pátráme a nemůžeme najít
Profilova fotka
Ivi: tak to vůbec nezávidím, nemáš to jednoduché :-( držím palce abys našla brzy, mě zase nejde SAP a už mě to taky štve!
Jinak Katy jak sme se bavily o tom founu - tak nemám červený ale černo-zlatý 8-) já na tu rudou moc nejsem =-) Jinak fa sem nedohledala, šéf nakonec konstatoval že to nebude uvádět (měl to být jako odkaz na akci) ale není to tak důležité ;) tak mě ušetřil. Teď si půjdu dát bílé hrozno a půjdu tady poklidit ;) Už ti sap frčí?? To je na budku viď, když něco stávkuje :-p
Profilova fotka
Ivi: jo už se rozběhl a na chvilku se jdu ven proběhnout a pak snad bude dále fungovat. Dnes jsme měla na KD, ale nakonec asi nevyrazím. Dnes mám rande s Luckou jdeme pro ty kalhoty tak snad nějaké vybereme :-)
Katy, tak hlavně že to naběhlo a uvidíš, jak se vrátí tak bude poslouchat jak hodinky ;-)) Jé KD a jak je u vás? Já bych šla hned. Tak pak dej echo jak si dopadla ;)) a Luci pozdravuj ;-) že se už těším až ji poznám 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?