22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
nevím jak je venku nemám okno, ale zateženo je ;-)
Profilova fotka
tak já jdu něco dělat at furt nesedím u PC... po včerejší buchtě se jen zaprášilo
Katy, bych si udělala výlet pro sváču x-)) tady u nás po ránu sprchlo ale teď už krásně svítí sluníčko. Dokonce bych řekla že bude i těch slibovaných 27 °C ;-)
Profilova fotka
no to se někdo má :-N
Profilova fotka
Ivi: no výlet si zajdu udělat, ale prvně poobědvám, už mám i hlad, jdu si koupit levandulový olej do aroma lampičky.
vem mi taky něco levandulového ;-) to nééé dělám si srandu :-D)) jdu makati
Profilova fotka
Já mám moc ráda levanduli, ale nesmí ji být mnoho.
Profilova fotka
tak jste si pokecaly :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo pokecaly neboj, my s Ivčiou vždy dobře pokecáme, nás nic a nikdo neodradí!
Levandule voní nádherně - stačí lehce ovanit a je to ;-) :-. nechápu proč bychom si s K nepokecaly? jako že sem něco napsala a pak hned že musím jít? šak my si dáme rande večír x-)
Profilova fotka
já to nemyslela zle :-D to se tak říká h hi i.. no kdybychom vám vadily.. tak stačí říct a založíme jinou diskusi hi hi :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand: nic nemusíš zakládat my se s Ivčou někde zašijeme neboj ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé ty máš ale dneska náladu ti povím :-|
Profilova fotka
Pnad: normální, ale když tak reaguješ .... nevím mám pocit zda dokonce nežárlíš? :-N
Profilova fotka
jáá ?? a na co prosím tě? :-D :-D
Profilova fotka
No na to že tady diskutuji s Ivčou
Profilova fotka
tak to by mě teda opravdu nenapadlo ;-) toto se řeší s dětma na základní škole.. takže hlavně klid ;-) já jsem v pohodě.. a co jinak... už jsi po obídku?
Profilova fotka
Jasně že jsem bych jinak umřela hlady. Co se týče dětí na ZŠ ne vždy si je člověk jistý zda hovoří s dospělým člověk nebo je na 1 stupni :-D
Profilova fotka
katy: tak tak přesně tak... pravdu díš ;-)
Profilova fotka
hele holky klídek, pan to určitě nemyslela nijak špatně jako že pokecáte, určitě v dobrém :-) a jestli toho nenecháte tak budem muset uspořádat zápasy v bahně abysme viděli kdo vyhraje ;-) :-D
Profilova fotka
jj dobrý nápad :-) ale já bych počkala až sundám závaží :-D :-D :-D
Profilova fotka
pan: třeba by to byla Tvoje výhoda :-D teda podle toho jaký je prcek sportovec :-D
Profilova fotka
no kdyby byl po M. tak by to výhoda byla :-D nesmí být po mě :-D :-D :-D
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu máme pátek :-) co budete podnikat o víkendu?
Profilova fotka
já zase nějak nemohla spát... jak jdu 3x za noc na záchod, tak pak už jsem dočista probraná... ale určo ještě zalehnu.. to jen abyste to měli v TOP10 ;-) už aby to bylo všechno za mnou.. už se nedá pořádně lehnout.. a to jsem přibrala 11kg, neumím si představit, že bych přibrala 30kg :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: ty tedy bantuješ! Asi jsi omylem natáhla budík že jdeš do práce ne? :-D Jija: my se nehádáme, já to říkala všeobecně neboj a v zápasu v bahně by asi zvítězila Pand, by mě nabrala břuškem a už bych se kulila v bahně :-D Co v ne nevím co podnikneme, ale zítra jedeme do Studénky na oslavu narozek švagrové. Dnes jdeme mrknout na nějaký dáreček + blbůstky pro malé piškoty :-)
Dobré ránko ;-) dnes je poněkud ;-( den, plány na víkend se mi kazí. Takže nálada nic moc |-|
Profilova fotka
Dobre ranko holky !! Ja dneska nedelam nic, jen si musim zajit koupit nejake licidla- A potom ve ctyri hodiny davam malou na hlidani az do nedele mamce. Jdeme zitra na svatbu . No ale pocasi opravdu nic moc . Spis nic nez moc . Koukamze Pan , jeste dva vjednom :-)
Profilova fotka
Ivi: ahojky, proč se ti bortí plány? Díky deště? Co sis naplánovala? pokud to není tajné?
Ahoj Lin a Katy ;-) Lin tento vík má doopravdy propršet - no ale zase bude novomanželům pršet štěstí ;-) a když je dobrý fotograf, tak udělá krásné foto i za deště :-) Katy, ále měly jsme s holkama domluvený víkend. No a už sem snad 5x říkala R zda mi půjčí auto a on nikdy neodpověděl. A jelikož mám svoji hrdost tak mu už více říkat nebudu a buď se tam dostanu autobusem nebo vlakem, nebo prostě nepojedu. Ale štve mě to, páč sem holky neviděla přes rok. Dojedou všechny i s mimčama .... fakt naprd, když nemáš vlastní auto :-( ale ono se to snad nějako vyvrbí

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?