22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Bré ránko ;-) Katy, hi hi hi pro mě taky jeden slovník. I když to zyglit mě napadlo :-) Jinak, o lapači zlých snů sem taky slyšela ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi :-) vytiskneme Ottův slovník naučný :-D Lin: to se s koťátky přeci nedělá! ]-(
Katy, no Ottův ne ale Katy slovník naučný :-D) ;-)) Lin :-D :-D :-D tož tak to úplně chápu, jen si to nedovedu představit :-| chůdě kočka 8-(
Profilova fotka
Ivi: lin se nezdá co? Tvář andílka a takové věci s kocury by prováděla 8-(
Profilova fotka
Ja bych to s kocickou nebohou nikdy neudelala , me trha srdce kdyz topi nekdo kotata . To neni muj vymysl, ja jsem v tom nevinne, to me naucili oni na prajzske :-) Ja nic , ja muzikant :-)
Katy, se domnívám že to není z hlavy Lin a někoho úplně jiného ;-) snad nemáme mezi sebou takovou tyranku ;-) :-D)) Holky, mám tu práci - zase nakouknu 8-)
Profilova fotka
Lin: barabi jedni prajzáčtí co? ale je pravda, že tam se moc se zvířatky nemazlí, já bych nikdy nedokázala z koťátek udělat plaváčky ;-( ;-( ;-( Ivi: no co s tebou naděláme tak já jdu taky dotáhnout smlouvy a popíjím si kafíčko 8-)
Profilova fotka
A ja jdu do sprchy :-)
Profilova fotka
Lin: to už je tak horko nebo jsi to večer nestihla :-N
Katy :-D ty máš ale dneska poznámky čéče ! :-D :-D :-D já jdu opět pokračovat ;-)
Profilova fotka
Ivi: to je z hladu už aby byl oběd :-) jsem se nepochlubila, včera jsme si skočila na nové nehtíky :-)
Hi hi hi a kdy jdeš na obídek??? Jaké máš? Francii nebo něco jiného???
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: no každou chvilkou snad budou mít ten úžasný celerový salátek, kolegyně jde pro botky jinak bych ji ukecala na pravou svíčkovou co je ve Sportu, tu bych si dala, ale sama jít nechci a zbytek kolegyň už je ve Sparu. Mám šikmou bílou Francii a do toho třpytivý fialková proužek a růžovou perličku, vypadá to moc dobře.
To se kolegyně do Sparu chodí na jíst - jako na obědy??? Jj vlastně nj celerový salátek - na ten sem zapomněla. Jé tak pravou svíčkovou bych si dala ;-)) s brusinkou!!! Hmmm tak nehtíky musí být pěkné ;-)) Já si snad dnes udělám taky francii - klasiku a modrý a silver proužek ;-))
Profilova fotka
Ivi: ty si nehtíky děláš sama nebo někam chodíš? Ve Sparu je i restaurace, já tam ale nechodím vadí mi tam sedět, když kolem chodí s nákupy, já raději klasickou restauraci. A mám celerový :-p a ten je a byl poslední :-o a koupila jsem si i ananasový juicík :-)
Katy, převážně sama. Jedenkrát sem měla ty akrylové bo jaké a už to nechci. Pak sem měla svoje hrozně oloupané a zesláblé. Svoje mám celkem hezké - tvar a mám i bílé okraje ;-)) Takže vždy od oka naláknu - dříve sem používala proužky na francii a teď už nepotřebuji. Uvidím zda to dnes stihnu a případně bych fotla ;-) Nj mě vadí už jen takhle sedět, každý na tebe čučí :-( nic pro mě! Já mám pomeranč + voda :-)
Profilova fotka
Ivi: tak to máš výživný oběd :-D tak to jsi šikula tak pošly fotku. Já bych to tak asi neuměla nazdobit.
ale před tím sem měla tak 10baby rajčátek průměr cca 2cm a jahodovou activii ;-) ono je to jen o zvyku - naučíš se všemu, jen to chce trpělivost :-)
Profilova fotka
Tak já moc kvalitní nehty nemám, já je měla věčně polámané a teprve teď si užívám drápků :-)
Katy to já taky, ale pak nevím nějak se to otočilo a jsou lepší. Dříve se mi hrozně třepily a teď už ne. Je fakt, že sem hodně vlastně denodenně používala výživný olejíček, pak praktikovala 1x týdně koupele v oliv oil :-D) a ráno, poledne a večer pořádně mažu :-)
Profilova fotka
Ivi: já si skočím na relax k p. Klobásové a je to :-D nedívala ses včera na ten seriál na ČT 1?
Nn tak ČT1 sem nestihla a štve mě to. Třebas to budou mít v té své půjčovně - tak bych se na to jukla ;-)
Profilova fotka
Ivi: já to nahrávala včera na HDD, věděla jsem že to nebudu z nehtů stíhat tak můžu palnout a poslat.
Profilova fotka
jija: tak jak jsi dopadla u zubního? ivi,katy: já koukala, je to pěkný seriál :-) a na konci říkali, že to má být v té půjčovně ;) tak mrkněte. teda katy nemusí :-N když to má nahrané :-D jinak tu nááádherně, sluníčko svítí, jsem si dala obídek na balkon, pohodička.
Profilova fotka
pan: tak dopadla jsem tak, že jsem šla ještě na rentgen a objednat se u zubního chirugra na trhání takže 29.září se už zbavím poslední osmičky a budu mít klid ;-) mě se taky včera seriál docela líbil, původně jsem uvažovala že si nahraju i film na nově, ale když jsem pak po seriálu viděla asi 20 minut tak jsem byla ráda, že jsem to neudělala jinak Tomášek od Saly je moc krásný a velký kluk :-)
Profilova fotka
jija: no já mám ještě 1 osmičku, ale taky mě prý čeká.. po 6ti nedělí.. :-| jsi byla na setkání sama? bez Lin? nikdo jiný se nepřidal?
Katy HELP ... já někde potratila tvůj mobil ..... jsem teď na sk. tak přijď za mnou ;-)
Profilova fotka
ahojte holky a dobré ranko :-) no tu k ránu asi poprchávalo, protože silnice byly mokré, aspon se bude líp spát, ještě tam zalezu :-N no uvidíme zda se to ještě vybere, nebo takto bude celý den.. ivi: tak co, spojily jste se ještě včera?
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak se nám to dnes konečně půlí, včera bylo šílené horko na vybulení, jsme z toho byla KO než jsme v tom saunovacím busu dorazila domů.
Profilova fotka
Dobré ráno, malý se zase houpe, tak je klid.. :-) Pan: a jaký máš teda nakonec ten kočárek,Iglesinu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?