22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pnad: myslíš na tu jižní MOravu? No to nevím co tam budou nabízet ale určitě se kouknu po okolí jestli neuvidím nějakého koníka to se neboj na jižní MOravě jsem ještě nerajtovala ;-)
Profilova fotka
jj toto jsem myslela :-)
Katy, jj na skype budu
Profilova fotka
ivi: aj ja :-D možná h hi
tak to se možno potkáme ;-)
Profilova fotka
jen nevim jaký máš nick
mmt musím juknout
stejné jako tady a hned za tím 81
Profilova fotka
oki už jsem si tě přidala :-) tak já se loučím, valím do Motola papa
Profilova fotka
Tak už jsem zde a vy mizíte :-(
Profilova fotka
Ahoj holky. Katy , Pan , Saly....a vsechny ostatni . Jestli mate icq nebo Skype , poslete mi pod cim vas najdu a ja si vas pridam ??
Profilova fotka
lin: máš v IP ;-) jinak jsem byla dnes v Motole, jsou tam hodné sestřičky.. už se tak moc nebojím.. a dle dr. jsem ukázková dle tabulek a mám ukázkové mimi.. tak jen aby mu to zůstalo :-D jsem podotkla, aby byl ukázkový i porod :-D tak uvidíme.. ale prý mám ještě čas, takže ten termín 10.9. zatím OK. Dřív to asi nebude. Leda že bych vypila kýbl toho maliníku :-D :-D :-D :-D jija: mám tě pozdravovat.. a do OV asi nedojede.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pan super , to je dobre ze je vsechno jak ma byt . A ten porod bude taky ukazkovy :-) Ty jo 10.9. to uz je za chvili , co ?? Taky to pekne uletelo . To ani neni mozne .
Profilova fotka
lin: jj nějak se to zkulilo :-|
Profilova fotka
A co ten usklebek . Vzdyt je to fajn, prcka budete mit za chvili doma.
Profilova fotka
ahoj holky, teď jsem se sem nemohla dostat, protože jsme znova malovali v ložnici a trochu jsme změnili uspořádání nábytku a zdá se mi že je tam teď víc místa :-) takže nebylo jak se dostat na net dneska jsme chtěli jít na slavnosti ostravaru ale když tam pořád prší tak to asi zůstanem doma pan: jo škoda že nepřijede, ale kdybys měla až ten termín tak to by mohl stihnout být zase v Pze, ne? lin: poslala jsem Ti číslo na icq, bývám tam spíš k večeru občas :-)
Profilova fotka
lin: no já vím... ale bojim se porodu.. proto ten úšklebek :-N jija: on nejede jako kvůli mě ;-) neboj... to on v Pze stejně nebude. A já ho nedržím a myslím si, že by se ani nenechal :-D Dneska podle mě odjel do KV a přijede až tuším toho 10.9. nebo 11.9. ted přesně nevím. no já jsem tě tam teda ještě neviděla.. nebo že bych na tebe neměla icq číslo?
Profilova fotka
Pan : nemas ceho se bat !! Ja se ale taky bala a kdybych sla rodit podruhe taky se bojim. Ale ja se na jednu stranu bala a na druhou se hrozne moc tesila. Jija : a co malujete ?? Jo loznici , uz jsem si vsimla. My chceme vymalovat chodbu , ale nechce se nam do toho :-)
Profilova fotka
lin: jj tak to já se taky na jednu str. moooc těším :-) dr. se mě ptal na různé věci i ohledně menstr. a kroutil hlavou jak jsem vůbec mohla otěhotnět... ale že prý to už nemusí ted řešit :-D a taky se mě ptal jestli jsem měla bolestivou MS tak jsem řekla, že ano, a pak večer jsem zjistila, že mi tam napsal že ne.. tak jsem si říkala, že bych chtěla vidět ženskou, kt. ji nemá bolestivou a volala jsem si s jednou kamarádkou a ona říkala.. no zrovna si s ní voláš... že prý to mívá jen 3dny a skoro o tom neví.. tak to já teda neznám. jija: no vy to tam budete mit ale kráááásné :-) budou pak fotečky?
Profilova fotka
pan: já vím, že jede do Varů, H. s ním v pondělí nebo úterý volal tak říkal, že to musí pohlídat rodičům, ale to nevadí, stejně v tomhle počasí to bylo o ničem tak už jsme šli myslím že na mě icq nemáš, taky Ti ho pošlu do IP fotky nevím, možná, když nemáme ten digitál tak je to trochu složitější lin: nemáte teď doma moc hluku ze slavností? no chodba by to taky potřebovala, ale nevím jestli se nám bude chtít, ale chodbičku máme malinkou
Profilova fotka
jija: jj díky ;-) no jooo vy vlastně nemáte ten digi.. tak to je jasné.. to bych asi fotky takto neplácala. a vy jste tam vůbec nebyli na těch slavnostech nebo aspon na chvilku? Jinak můžu říct, že jako dr. je výýýborný :-)
Profilova fotka
Jija : jojo jde to slyset dost ale me to nevadi !! Pan : ja mam MS sedm az osm dni a prvni tri dny strasne bolestivou , ale kdyz jsem brala prasky, tak jsem o ni nevedela i kdyz jsem ji mela tech sedm dnu . Ale po vysazeni antikoncepce , ji mam dost bolestivou . A taky znam spoustu lidi co to maji 2-3 dny a vubec o ni nevi
Profilova fotka
A Pan : Ja mela takovou nepravidelnou MS ze se divim ze jsem taky vubec otehotnela, nejaka ovulace nebo plodne dny jsem absolutne nemohla pocitat :-)
Profilova fotka
lin: jj tak to máš stejně jako já ;-) antico mi hodně pomohla.. a po porodu nemáš to lepší? tak to si můžem podat ruce ;) mě už se to fakt krátí, to je děs... jaký jsi měla pocit takto ke konci?
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásnou neděli pan: byli jsme tam asi 2 hodiny, ale jenom proto že měl H. lístky z práce jinak bysme asi zůstali doma, stejně tam nikdo z kamarádů nešel jinak já mám MS 5 dní a nějak bolesti to ani ne, akorát mě spíš bolí v kříži tak doufám že to není předzvěst toho, že mě jako kamarádku budou místo stahů bolet záda :-|
Profilova fotka
i já přeji krásnou neděli, tu azuro, 16C zatím. jija: takže to ani nestálo za to jo? :-| nee to není předzvěst... my s mamkou míváme šílené bolesti a mamka měla bolesti křížové... toho se spíš děsím já :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při ne. Tady krásně slunečno, ale chladněji, ale je venku moc příjemně. Co se týč mé MS tak pokud jsem brala HA tak jsme o ní vůbec nevěděla, ale jak jsme vysadila sice jen cca 4-5 dnů, ale 1 den hnus, bez silných léků nedám ani ránu. Trpím jako kůň, ale i mamka a ségra trpěla. Pand: když máš křeče při MS tak se budeš trýápit i u porodu víc než ostatní nebo proč se na to ptal?
Profilova fotka
pan: no ono když tam nikdo nebyl tak pro samotné 2 o ničem, chce to spíš jít s bandou kamarádů ;-) kamarádka pak taky říkala, že zjistila, že mamka měla taky bolesti v kříži tak to Tě asi moc nepotěším co katy: já jsem si akorát otevřela okno a snažím se složit si nějaké další dílky puzzle ať mi to kocour nežere :-N
Profilova fotka
Jija: tak já se nakonec dokopala uvvařit oběd (to víš pro mě samotnou se mi moc nechce), ale nakonec jsem si pořádně pochutnala udělala jsem si klasiku zelíčko, vrabce a dokonce jsme si zaběhla i knedlík :-D Včera byly Slavnosti piva? Mě nasmoli v noci hluk jak prase asi ze Stodolní až do 1,15 šílené se nedalo pořádně spát! Já nevím co budu dělat asi se za chvilku vydám trošku projít venku je fajn a pak si asi budu číst, puzzle nemám :-(
Profilova fotka
katy: no to já právě vůůbec netuším co to má s tím společného... v ut jdu na další KO tak se optám. no ty děláš chutě... my máme květák, zrovna jsem ho dosmažila, tak jdem jíst. jija: no máš recht s tou bandou. NO to jsi mě moc teda nepotěšila :-N no co musím tomu jít naproti :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?