22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: no dobré zprávy moc nemám :-| kolem (podotýkám kolem..) 14hod by u vás mělo pršet.. ale ne moc ;-) k nam to přijde až večer po 20h .. ale u vas nic moc celé odpolko.. pak řekneš co se vyplnilo jo? :-N a mamka tak hubne záměrně nebo ji něco trápí? lun: a co vaříš?
Katy, nééé sirota nebudeš ;-) ale mám tu stále moc práce. Hlavně s kontrolou účtů - páč tady jeden uzavírám a nějako se mi rozodil jeden stravenkama - tak sem to propočítávala. No prostě mazec no :-S ale už je to dobré, už to mám sesčítané, odečtené a sedí mi to na 0,00 Kč x-) což je supééér ;-) ale zatím sem nemůžu, jen nahlížím
Profilova fotka
ivi: no tak to je supééér když to sedí.. :-)
Profilova fotka
ivi: no koukám že nahlížíš a IP přehlížíš :-N Jejda zase začínají VKV a Růžovka mě z toho picne!
Profilova fotka
už zase jo? :-N :-D
Profilova fotka
Pand: no ani nemluv, ale ty to tuším sleduješ ne? jsem si koupila kus vepřového dneska si udělám rizoto už teď mám na něj chuť ;-) :-N domů poběžím :-D
Profilova fotka
no semo tamo na růžovku no.. ale už to je o něčem jiném než na začátku.. to bylo kdysi o gyndě, ted je to spíš o chirurgii... stejně na tv ted nebudu mít čas :-N tak já si ted udělala kuřecí na kari.
Katy, já si IP četla včera .... odpovím večer ju :-)
Profilova fotka
ivi: nepracuuuuj :-D :-N 8-)
Profilova fotka
Ivi: no OK co s tebou nadělám :-D Pand: tak mě to nenadchlo ani co by gynda! Tak hodně amatérské výkony herců a takové kraviny co ani nejsou reálné ... no škoda času, ale mamka i ségra to sledují :-N
Profilova fotka
no včera jsem koukala na Donutila... ten je dobrý.. sleduješ to taky? To se i posměju :-) jdu na melounka
Profilova fotka
pand: sleduji a včera jsme koukala,akorát poslední díl jsme neviděla už jsme šla na kutě.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Donutil je super.
Profilova fotka
katy: tak posled.díl jsem taky neviděla.. M. to přepl na sport a já šla na kutě. tak jsem dneska vypadla kolem 13h a vrátila se až kolem 19h - stihla jsem dvě kamarádky protože byly v okolí baráku... no super počásko, je třeba toho využít.. pak už se mi ven chtít moc nebude..
Profilova fotka
Pan : kdypak se ti nebude moc chtit ven ?? Ja sla ven jeste v den porodu :-)
Profilova fotka
lin: no jak bude pršet nebo bude těžký vzduch :-D
Profilova fotka
sprchlo u vás dneska?
Profilova fotka
Ahojky, taky ráno inverze jak blázen, bylo to na klamerku na nos, fuj tajbl, ráno jsme si ještě pekla k snídani muffinky. Včera jsme pekla pro naše na dovču a trochu těsta se nevlezlo a večer jsme šla s kamáškou na kafíčko tak jsme je dala dnes ráno dopéct. Pand: nesprchlo, bylo horko a dusno
bré ránko ;-) Katy, tady máme nádherně azuro, 19 °C prostě pohoda při pátku. Včera ani kapka - nevím jak na tom byl zbytek republiky - ale tady fakt ani nekáplo. Stihla sem vyžehlit poslední dvě pračky co sem dávala prát ve středu, rovnou sem to vše poklidila do skříní, které jsem před tím komplet vyskládala, porovnala ;-)) Dnes mě čeká ten zpropadený prach (to bude tak 30min), vyleštit zrcadla (10min), zapsat doklady (2hod) a pak jdu na vínečko - tentokráte si beru bílé, páč po červeným mi bylo šoufl :-p Jůůů mufinky, jaké si pekla??? Neceš poslat recepis????
Profilova fotka
Ivi: ahoj nechveš přijet? taky potřebuji ukllidit ve skříních :-N máte z práce akci? nebo jdeš až po práci s kámoškou? Já pekla mufy z kefíru s čokoládou mňam, mňam. Doma mám x receptů tak pošlu. Ráda je dělám, je to takové do ruk, nerozšklebí se to po cestě ideál a kdž uděláš 1/2 dávku tak můžeš udělat i 2 druhy ;-)
:-D já ti dám že mě zveš na úklidový pobyt ]-( ]-( ]-( ale nééé, pokud potřebuješ pomoci dojedu ;-)) nn akci z práce neee, ale se sestřenkama - páč končí prázky a oni budou jezdit už jen na víkendy, tak se moc neuvidíme víš. Každý týden o prázkách jsme měly slezinu (dámskou jízdu) a bylo to fakt fajn. Jůůůů kefír a čoko to zní dobře!!! Tak mi je pls přepošly - nechvátám na ně, až vybyde čas.
Profilova fotka
Ivi: dnes na PC doma budu musím něco poslat tak si písnu upomínku a přepošlu - už jsme skoro všechny vyzkoušela a zatím žádné nezklamaly :-) No jo děckám končí prázdniny :-N to zas bude narvané a uřvané MHD ]-( Neboj až se mě to vysype ze skříně na nohy tak budu nucena uklidit, náš pobyt bude relaxačně poznávací :-)
Jj končí prázky a těch řvoucích autobusů se už teď děsím. TO fakt nesnáším a nejhorší je vždy ten první měsíc a půl, to sou hažarti na odstřel!!! :-p Jj tak si písni upomínku a pošly. Já budu na PC možno do 18,30 a pak budu fuč. Tak pokud budeš dříve prozvoň a splkneme na icq ;-)) Hi hi hi, tak to se mi ještě nestalo by to vypadlo až na nohy :-D)
Profilova fotka
Ivi: no mě se to už několikrát stalo |-| :-N :-N asi malé přihrádky bych řekla :-D ale jednou se mi stalo že se mi vylomil ten zazik co drží tu desku a vykulilo se vše a já spěchala o 106, no musela jsme to tak nechat a pak až večer uklidit. Jo hajzlíkům se to krátí, dneska jsme si všimla už ráno se v ZŠ co je naproti svítilo a už tam bíglovali a připravovali. Já nemám icg jen skype. doma bych měla být kolem 16,15 tak můžeme pokecat :-)
Profilova fotka
Ivi: ale upozorňuji, že se občas rád do diskuze přiám i Matesek, buď kecá nebo klove do klávesnice :-N lumpík jeden
Profilova fotka
dobré ranko :-) katy: tak máš dneska muffina i v práci? tak já myslela, že je děláš jako z prášku... a jak děláš ty kefírové? Můžeš mi taky poslat receptíky? Košíčky mám, tak bych zkusila. pobyt bude i s masážema? Budou tam i koníci? ;-) ivi: taky zdravím :-) tak to je fajn, že máte takový super vztah se sestřenkama :-)
Profilova fotka
Pand: ahojky já a z prášku? Nikdy! Mám recepty mufy na 100 způsobů :-D ok pošlu ti je taky já mám mufí formu je tam 12 ks. jaké masáže, jací koníci? Nechápu!
Profilova fotka
katy: týýý jo na 100 způsobů jo? :-o to snad ani není možné :-N to existuje i mufí forma? Nekecej.. tak to zajdu dnes kolem domácích potřeb a když bude tak koupím.. to nejlepe koupit rovnou dvě ne? no na tom poznávacím relax. pobytu ;)
Profilova fotka
Pand: no můžeš koupit dvě mám teflonovou. Já nikam nejedu to byla reakce, na Ivku jak psala, že ji zvu na uklízecí víkend jak bude ten srazík tak jsme jsem říkl, že se uklízet nebude, ale relaxovat! Jinak n koníkovi bych hned vyrazila :-)
Profilova fotka
nee to bylo předtím ;) jak jsi říkala, že jedeš v září říjnu na relaxační poznávací pobyt.. no ale to je jedno.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?