22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: paráda jsi šikula, jak se mám revanžovat? :-) moc děkuji
jé já sem blb, jasný že dvd - kdybys něco nevěděla napiš - poradím ;-) nachystej mi hezky do krabičky všechny ty krásné známky, co milá tvoje "důchodkyně" poctivě vystříhala by se jí uvolnilo konečně nějaké šuplátko ;-) a jak se vůbec m má? co dietka? vydržela???
Profilova fotka
Ivi: jejda já je nemám v krabičce, ale obří obálce :-o co stím uděláme? :-D Mamka se má super, lebedí si na chatě čtě o 106, teď tam má babi a svou sestru takže babinec :-D vydržela a stále se drží dala dolů cca 18 kg má teď asi 68 kg hubeňour jak blázen te´d ji říkám já aby jedla a nebyla anorektička :-D
Profilova fotka
holky, to je hic co?
Katy, to nefadíííííííííííííííííííííííííí tak do obří obálky ;-)) fíha tak mamča je fakt mafoška x-) a co taťulda? kulí oči co má doma za babu viď ;-)) Pand, jj je .... ale lepší než mrznout, moknout apod. Pro dnešek to balím ... než to tady zkulturním apod. jinak plán dne : žehlení, pak co se vyskytne :-D) pa pa ;-)
Profilova fotka
Pand: tak my máme venku velmi příjemně, žádný hic na vybulení. Ivi: kulí očima, sám se taky pustil do boje, ale nemá vůli dodržovat režim a celý den nejí, nepije a večer neví co dříve a navíc je děsně úlítlí na sladkém a toho se neumí zbavit. tak papa zítra :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak u nás v práci od včerejška nic nejede, net, sap, livelink,prostě nic, tak nevím proč nemůžem místo toho sedět doma :-( saly: já se klidně kdykoliv stavím, stejně jezdím cestou domů přes Hrabůvka, stačí říct, který den jsi doma a nemáš návštěvu ;-) lun: štěpánek teda zase vyrostl, jako z vody ;-) vasha: super, že jsi zase koukla, s tou prací je to blbé, snad už se brzo konečně něco objeví, budu držet palce
Profilova fotka
ivi: máš recht ;-) katy: tak tu bylo včera docela na vybulení... asi mi kolísal i tlak. jija: mohly být vyhlášené vedřiny co? :-N jinak přeji dobré ranko :-) to byla ale teplá noc... dveře hodně do průvanu a vzduch se ani nehl... se i špatně spalo, já musím mít chládeček :-N a už ted 18C
Profilova fotka
Dobré ránko, tak dnes budíček opět v 5.45 a spát jako už nebude. Děkujeme za pochvaly, že je šikula. No strejdy z Afriky se celkem ani nebál,ale byl z něho paf:-D. Kat- čaj na dobrou noc jsme měli, spíš ještě máme,ale že by spal líp, to teda ne. na něho to asi nfunguje:-). no já si celkem už asi zvykla,že spím málo. je fakt, že někdy jsem jak mátoha a podrážděná, je to o nervy,ale musí se to vydržet,nic jiného mi totiž nezbývá. I když někdy k němu vstává i L.,tak já jsem stejně vzhůru, tak je to jedno. Pand- to prostě musíš vydržet, co ti jiného zbývá, ze začátku jsem to taky moc nedávála, ale tělo si na to asi nějak zvyklo a už mi to ani nepřijde,že spím 5 hodin denně:-). Tak na té fotce se k L. nerozběhl, ještě to neumí:-D,ale už by to chtěl umět a pořád neví jak na to :-D dneska nás nechal trochu pospat uprostřed noci. od 11 do 3, no krása:-D Iv- jj, mám tam jiný nick, ze začátku jsem se musela kvůli známým, znali mě odtud s tímhle nickem a já ještě nechtěla,aby věděla,že jsem těhotná ;-) :-) Jija- joooo, kluk nám roste jako z vody, včera měl 7 měsíců. Hrůza jak to letííííííí. za chvíli bude chodit :-N JInak na sonu jsme dopadli super, nález má pořád stejný, takže mu komory nezvětšují, a na KO máme přijít až koncem listopadu. dokud má otevřenou fontanelu,tak se budou dívat :-)
Profilova fotka
Ivi-jsem se chtěla mrknout na fotky, a tam je třeba heslo :-( . no tak nic:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: je pravda v polední pauze bylo venku fajn, jak jsem šla z práce tak už bylo více horko, ale spalo se mi moc dobře, horko nebylo a dokonce jsme celá byla pod ovečkou :-N a ráno je docela už chladno, mám pocit, že podzim se pomalu hlásí o slovo ;-) Lun: kdy se mu to tak upraví, že začne v noci spát? Tak gratuluji, že vše je v pořádku :-) a že byl ze strejdy z Afriky paf se vůbec nevdivím, to jsou kolikrát i dospělí :-N kde žïjí někde v Africe nebo v EU?
Profilova fotka
Kat- no to nevím, kdy se mu to upraví, už aby to bylo :-). zatím se mu aspoň upravil dopolední spánek, z půl hodiny na hodinu a půl. tak doufám, že brzy si upraví i noc:-). oni žijí v Praze. je to manžel mojí sestřenky ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Lun: a odkud pochází? Někde z Nigérie je můj tip ;-)
Profilova fotka
Kat- z Pobřeží Slonoviny :-)
Profilova fotka
lun: ty fotky byly zřejmě jen pro Katy :-N jinak taktéž gratuluji k vyšetření, žej e vše v pořádku :-)
Profilova fotka
Lun: tak vozí alespoň babány a ananasy? jeden z hl. exportérů pro Chiqitu :-D a co v ČR dělá? není pravda že fotky jen pro mě, klidně můžeš kouknout do IP pošlu heslo :-)
Profilova fotka
jééé tak pošli
Bré ránko ;-) konečně páááťulííínek x-)x-)x-) jj ty fotky jsou Katy, takže já je šířit dál nebudu a je to čistě na Katy zda vám povolí přístup ;-)
Profilova fotka
ivi: to je jasné :-)
Profilova fotka
Kat- no tak to zrovna nevozé, oni tam tak často ani nejezdí:-). ale jeho otec má farmu s krokodýly a má bavlníkové plantáže. já se chcu taky podívat na ty fotky =-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi: no já se taky moc těším, že už je víkend a že si odpočinu a bude pohodička, včera jsme začala číst novou knihu, ale jen 1 kapitolu, pak jsem zalomila, takže dneska si udělám pohodičku, napjagám masku na čumáš, udělám si lázeň na nožky a začnu bojovat s těmi fotkami jsme s hrůzou včera zjistila, že nemám popsaný Vilnus, byla u mě ségra už chtěla alespoň letem světem mrknout a otevřu Vilnus a popisky nikde, ale zbytek je jsme se poděsila, že jsme něco blbě uložila, by mě asi kleplo, ale ve Vinu moc fotek není tak v pohodě :-) a zítra od rána budu kreativní tak drž palce ať se povede, dnes musím ještě stáhnout nějakou hudbu pod to nenapadá tě nějaká co by se hodila?
Profilova fotka
Lun: tak opasky a kabelky z krokoše taky nejsou špatné :-D jeden bych si objednala please :-D A něco jsme vám poslala do IP
Profilova fotka
katy: jj jsem koukala, děkujem za vzkázek :-) ale s Lun jsme čekaly asi i něco jiného :-N jinak chtěla bych objednat fotky přes fotostar a nevím jak na to :-( jsem si stáhla toho offline klienta a nějak mi to nejede ... nemáte s tím někdo zkušenosti? Ted tam jsou fotky za 1,99čk
Katy, to by mě odvezlo že popisky jsou fuč!!! A neuložila sis to na jiné místo? Hmm hudba ..... tak to mě nic nenapdá. Možná na každé místo jiná ... rock, balada apod. .... pěstičky budu držet, ale budu od rána makat tak netuším jak mi to půjde a odpo pofrčím na Nové Mlýny a dojedu asi až někdy večer 8-) hi hi hi, někdo si vzal mého muže :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
ivi: tak to je vtipné.... jéé a paní měla moooc krásný závoj :-N
Katy díky za IP
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Katty: Lucka mě měla jen jednou, tak mě jen překvapuje, že by si mě pamatovala..na cviko s malým tam asi chodit nebudu, nechce se mi tahat do nemocnice mezi bacily.Od září začínáme cvičit v porubě a od pondělí plavání v Bílovci, tak to má až nad hlavu.Musím ho nějak unavit. Lun: koukám na fotky jak malý roste :-) 7 měsíců..no my už taky mme př.týden dva..a pěkně se směje, to teprve začínáme.. Ivi: na nové mlýny jsem jezdila každý rok do kempu na Pasohlávky na týden na dovku, asi posledních 10 let, akorát letos vynechávám.. JIja: klidně se stav, já sice myslela, že dorazíte všechny po kupě, ale nikoho nenutím.. :-)
Profilova fotka
saly: vždyt pořád nemáš čas hi hi :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ivi: ne všechny popisky jsou tak kde mají být jen ten Vilnus jsem jaksik nestihla :-N jako že ženich se podobá R.? No jo tu si někdo bude užívat víkend pak musíš písnout jak bylo a co jste vše podnikly! Saly: až do Bílovce? To není nikde nic blíže?
Katy, tak to jo .. hlavně zda si to vše ještě pamatuješ. Max mrkneš na mapku, plánek nebo vstupenky. Nn že maj stejné jméno i přijmení :-D) no v sobotu ráno budu makat a jedu tam po O, takže si myslím že tam budu až tak od 16-17hod. Večer grilčo a taková welcom party no a v neděli snídaně, výlet do Lednice, Minaret možno i Janův Hrad, pak obídek v restauračce a odpo tradááá zpátky. Prostě taky potřebuji vypnout ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?