22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: neboj a co se má stát se stejně stane ;-) katy: tak tu taky už vysvitlo :-p ivi: no kdo umí ten umí co? :-D
jj hlavně si to umět zařídit ;-) a pak to jde samo!
Profilova fotka
Ivi: ale alespoň ti doma nikdo nedal už zase nové boty? když byli zničené a že jako správný prajzák hned opravíš je druhá věc :-D A jdu konečně do toho Sparu ještě jsem tam nevyrazila, už se chystám od 11,30 :-N
Katy, nn nevynadal - páč sem si hned postěžovala jaký sem chudačisko, že musím jít s urvaným páskem :-D no ale bylo to fakt o hubu :-p a stály 99,- tak to není taková outrata. Co jaký prajzák? nn neznám ..... Jinak, až dojedete k nám víš čím vás pohostím??? Zvěřinovým gulagem x-))
Katy, my se už asi dnes neuvidíme ... tak hezký den a zítra papa ;-) a všem ostatním pěkný zbytek dne, páč za chvíli mažu
Profilova fotka
jasně, taky se měj krásně... :-) hezký zbytek dne papa
Profilova fotka
ivi: prajzák = obyvatel prajzské, německé kolonie v okolí Ovy, strašně spořiví doma, ale navenek ze sebe dělají hogo fogo :-). kamarádka tam má tchýni a je z toho nanervy :-D, jinak hezký zbytek dne katy: koupila sis něco hezkého ve Sparu no já to za chvilku taky balím, už se těším :-)
Profilova fotka
Ivi: tak to hned jedu, zveřinu máme moc rádi i gulášek ale s pěťama knedlama ja? :-D (pro mě tedy raději chlebík, knedlík moc nemusím a ke gulášku mi více chutná dobrý chléb) Prajzák = človk z Prajské = okolí Hlučínska, směs polštiny, němčiny a češtiny a lidé v této oblasti jsou extra šetřiví, něco vyhodit věčná škoda než něco zaplatí 100 x korunu otočí a stejěn pořád bečí. nedarmo se neříká, víš co pro prajzáka znamená milion? pořád málo :-D tak papa zítra možná večer zapnu komp uvidím.
Profilova fotka
Jija: krásně jsi to vysvětlila :-D
Profilova fotka
tak jste se holky pěkně vysvětlily :-) pěkný večer
Katy, před chvílí sem vylezla z vany. Ty si asi čítaš nebo odpočíváš a já stejnak za chvíli vypnu net. Jen něco pohledám a mizím. Tak zítra ;-) a děkuji kočky za vysvětlení -)
Profilova fotka
přeji dobré ranko při středě :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, taky přeji krásné ránko :-)
Bré ránko ;-) tady příjemných 14 °C, dnes mi to obzvláště rychle uteče ;-))
Profilova fotka
Ahoj Ivi: tak já nevím kolik u nás teplota nemám teploměr, ale šla jsme s holými rameny a zády a trošku mi zima byla. Jaktože dnes ti to obzvlášť rychle uteče?
Katy, sem si myslela že tu nejsi ..... já mám též holé ramena i záda a kosa byla. Včera sem měla sukni a tož to byla husina hadr :-p dnes si beru 1/2 dne dovolku - mám pár vyřizování víš ;-)
Katy, fotos Gabi sou na FB (facebook)
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko . Hledate foto s moji Gabi :-)
Profilova fotka
Ivi: tak to jo to rychle uteče ;-) jo tak na FB se nekouknu to mám smůlu ach jo. A proč bych tu nebyla? a mám nějaký hlad! asi vyrazím do obchodu
tak dobře pokup, já jsem už nasnídaná a vyrážím pracovat - ať mi to tady ubívá ;-)) nj na FB nejsi, třeba je dá G ještě někam jinam :-) já jdu makati, tak pááá
Profilova fotka
Katy a proc se nemuzes kuknout na Facebook ??
Profilova fotka
Lin: nejsem tam registrovaná a tady v práci by to ani nejelo. Ivi: tak už mám briošku a kafíčko :-)
Profilova fotka
Mnam, brisoku uz jsem dlouho nemela .
Profilova fotka
Lin: a mám tu pravou co si pamatujeme z dětství, žádná makovka ve tvaru rohlíku! říkala jsem že si 1/2 nechám na zítřek, ale je tak dobrá .... a zítra by to jistě už nebylo ono :-D
Profilova fotka
Ne to neni druhy den ono , je to lepsi hned cerstve !! Mnam
Profilova fotka
Lin: ještě že jsi mi dala požehnání :-D včera jsme si koupila makovku rohlík, ale tato brioška byla lepší, ještě kakalko a bylo by to jako ve školce :-N
Profilova fotka
Lin: co děláš v so? nezajdeme se s malou projít po obědě?
Jéééééé Katy, tak dobrou chuť ... ještě ti navrch chybí buď marmoška bo medík, kakajíčko nebo bílá káva /melta/ a je to ukázková školkková snídaně za dob našeho mládí ;-))
Profilova fotka
V sobotu mame oslavu narozenin od souseda a moje mamka bude hlidat ale tak kolem jedne do tech tri bych mohla .
Profilova fotka
Ivi: místo melty jsme měla kávu s mlékem = jsem už velká holka tak může být i krápek kofeinu :-D tak my briošku ve školce s marmoškou ani medem neměli jen čistou a k tomu kakao anebo extra oslazenou meltu (ale tu mám ráda dodnes) :-) včera večer jsme si ji dokonce uvařila. ;-) :-N Lin: záleží na tobě, já v tento čas mohu :-) a ráda tě uvidím a mám slíbený kočárek, snad v něm malá ještě vydrží, ale roček ještě nemá tak snad ano :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?