22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jija: no budeme se o to snažit, už jsme včera dala tašku tatíkovi, něco jsm enechali i tchýni, dnes nabídnu Lucce a zítra se za mnou staví kamarádka tak taky nabídnu místo dezertu, ale spoň je to zdravé. A koukám přes střechu, kterou výjmečně nezatáhli, že se venku nějak černí, asi bude ulicha :-( Jinak jsëm se dozvěděla, že jsem nejhorší prevít :-N ale hlavu si z toho nedělám, myslím si o tom své ;-)
Profilova fotka
katy: copak jsi provedla že jsi prevít? :-o doufám že dneska pršet nebude, nevzala jsem si zase deštník a odpoledne toho musím dost oběhat
Čááááuvec ;-) Katy, ty můj budulínku ..... nic si z toho nedělej, já jsem taky ta nejhorší ;-) hoď na to bobka a usmívej se na svět :-) pochopila jsi mé včerejšní večerní " :-D :-D :-D " ??? Jééé broskve, ty jsou nejzdravější, sestřenka je baštila celé těhu a synáto byl náádherně vyloupnutý a měl moc krásnou barvičku x-) Holky, kují moc za Yw. Ona je fakt bájo fotografka ;-)) Já dojela včera z práce a zatáhlo se. Pak přišla buřina, ale pak se zase rozjasnilo. No a v noci prý byl mega vítr - ale to já nevím, páč sem spala jako zabitá. Jinak tady u nás sem tam mrak, ale vidím modré nebe ;-)
Profilova fotka
Ivi: ahoooooooooojky Tak byl jak broskvička jo? :-D jj budulínek dostal :-D :-D :-D a nejsem žádnu budulínek jo ]-( :-N Jija: a kam dneska budeš běhat?
nj tak žádnej budulínek no :-D =-) :-x
Profilova fotka
Ivi: no ještě že tak ;-) :-) to že jsem 2 kg přibrala ještě neznamená že jsem budlajs :-N ale zaky jsi mohla napsat mobydick co? :-D
Profilova fotka
katy: koupit průkazku na MHD, do bankomatu, zkusit toho zlatníka, do obchodu a na poštu, naštěstí je to všechno blízko sebe :-) ivi: konečně nelítají letadla tak můžeš spát co? ;-)
já nenarážela na ty tvoje +2kg :-D) to si nakousla teď sama ... mobydick :-. to bych si nedovolila ;-)) Jijo, jj nelítaj tak je klid :-)
Profilova fotka
Jija: no tak máš toho docela dost, já taky čekám 2 psaní a pořád nic! ivi: no kdoví ... :-N
Profilova fotka
no tak s tou váhou bych se nad sebou asi měla zamyslet já, včera jsme stála na nádraží a čekala na vlak a přinešel nějaký místní inventář a prý jestli by po mě mohl něco chtít a pak že teda asi ne, když jsem těhotná :-D, nechala jsem ho při tom, ale asi bych měla buď začít držet dietu nebo už ty šaty nenosit :-D katy: mě to nebaví když je toho málo ;-) :-D
Profilova fotka
Jija: ale zase pak lítáš jak dostihový kůň :-D no buď ráda, že sji mu s ničím nemusela pomáhat jistě bys něco těžkého smýkala, ale v přeplněné tram to není občas špatné, když tě pustí sednout :-D
Profilova fotka
katy: když mi to jde nejlíp pod tlakem :-D je to bylo dobré, ale zase jak budu vypadat až budu fakt těhotná? jako slon? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: no možná budeš překvapená, že tam nebudeš mít skoro nic. Jina pod tlakem člověk podává největší výkony. Nevíš kde je Saly? Asi zase na chatě co?
Profilova fotka
Ahoj holky. Jija : Joooo , vyprat to jde, uz jsem to prubla . Katy : No ja mam anginy skoro porad, teda mela jsem nez jsem porodila. Ale mandel jsem si nikdy vzit nedala , prtoze ono to pak vsechny nemoci sedaji hodne na prudusky. Ale od te doby co jsem porodila, musim zaklepat , jsem jeste ani jednou nebyla nemocna !!!
Profilova fotka
Lin: ahojky, no ona by mi to ORL nedoporučovala resp. mi nedala na výběr, když jsou hodně špatné už neplní funkci a nopak přitahují kdejaký bacil i když někdo jen kýchne. Mám je pryč už 9 let a na průdušky netrpím ;-)
Profilova fotka
Lin: tak to je dobře, že to šlo vyprat, to je dobře že teď už nejsi nemocná, že by na Tebe fungovala imunita od Gábinky? ;-) katy: jojo pod tlakem to pak jde samo, i když já na to zas až tak nejsem, ale H. jinak ani pracovat neumí :-) kde je saly netuším, ale na chatu říkala, že jezdí ve st nebo čt odpoledne asi ji dává zabrat Tomášek
Katy, fotky otevřít šly ... leč teď nemožu ani sem ani lumpačit. Páč vyšla v platnost novela soc. poj. a počítám nějaké slevy. Je toho hodně a nechci odbíhat, abych to měla vše dobře a nemusela se v tom pak plácat. Pak se ozvu
Profilova fotka
ivi: však tě nehoním v pohodě jen jestli to šlo otevřít zkusím si s tím hrát o víkendu :-) ty v práci i "lumpačíš" jo? já myslela že robíš až se z tebe kúří :-D Jija: já taky nejlépe pod tlakem a pak si vyčítám, že jsme si nedala víc času k přípravě, ale to jsme celá já :-D
Profilova fotka
katy: no já spíš pod tlakem jako že v jeden den si toho dám hodně abych měla další dny volno a pak jsme večer KO :-D
Profilova fotka
tak tu taky vypadá, že bude luchat... :-| ale zítra už má být zase prý krásně. :-)
Profilova fotka
pan: hele, ne že tu pošleš nějaký ošklivý mrak, to bych Ti ho zase poslala šupem zpátky jako reklamaci, posílat pouze slunko a krásné počasí ;-)
katy, já fííím že mě nehoníš .... ale fakt teď sem se tu potila s výpočty mimořádné slevy na pojistném. Počítala sem to zpětně v období leden-červenec 09, musí se to uplatnit naráz se slevou za měsíc srpen a to nejpozději k 20/9 jinak o ty peníze příjdeme. Já tedy ne, ale firma. Je to asi vyjímečné řešení - pomoc podnikům a malým firmám v době krize. Ale i tak, sem tady nad tím seděla snad hodinu. Konečně sem se i v excelu naučila dávat fce jako zaokr. nahoru apod. :-D) dřív sem to nepotřebovala, a teď hlídat každý řádek se mi nechtělo. Trvalo mi to cca o 20min dýl než sem na to přišla - ale povedlo se!!!! x-)) tak u nás je též zataženo, snad nebude lejt :-p páč mám iba žabky, riflovku nad kolena a fialkové tílečko x-))
Profilova fotka
Pand: tak tady se vyjasnilo :-p Ivi: tak alespoň budeš z žabek hnedka vylévat vodu :-N
Katy, už se mi to párkrát osvědčilo - žabule sou hned suché tak je to OKi, jen mě točí jak mě v tom kloužou nohy - ještě že po cestě nemám žádný kopec apod. ;-) :-D) u nás je též krásně
Profilova fotka
Ivi: tak bys zula botky a dále pochodovala ne? :-N
Profilova fotka
ivi: zase je fakt že Ti toho moc nezmokne :-D
Katy, tak k tomu chození bosky jsem daleko neměla :-D) no teď nezmokne, páč svítí svítí slunce nad hlavou nad hlavou, svítí až lán se zelená x-)x-)x-)
Katy, tak sem volala R a tohle neví ... ví jen o té nové Fabii a Octavii. Ty maj nejlepší reference ;-)
Profilova fotka
Ivi: ani kolegové neví? On to ví z praxe nebo se to někde dočetl? I když xy by mělo obstát je stejně těžké jako Octávka možná o chlup více a 10x airbag. Já taky tak jednou pajdala pro změnu se mi mezi prsty utrhl řemínek :-D jsem pak byla fest ]-(
Katy, dnes zrovna přišel z práce. Tak nevím. Oni jim to říkali u té zkoušky na Octavii. No pokud je to tak a má xy stejné bezpečnostní zóny jako O nebo lehce podobné, neměl by být problém. Hi hi hi, tak řemínek se mi urval je to 3týdny a hned sem koupila nové, stejné jen jiná barva. Ty první sem si opravila sekunďákem a tak mám 2!!! Black and white x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?