22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: tak to je drsné, že tak najednou, a člověk si myslí, že když vyroste z dětství tak už bude jenom zdravý
jééé holky, otočte list a nebavte se o nemocech :-) venku je táák nádherně ;-)
Profilova fotka
Ivi: a kde se nám dneska touláš? Já dnes nemám ani náladu jít ven, se mi nechce není mi moc dobře, v noci jsm ešpatně a málo spala a už se to odráží :-( za chvilku si ohřeji oběd a možná mi bude lépe :-)
Katy, ále pracujiiii .... ale je moc teplo tak se mi nechce ani psát ;-) jj zkus se najíst a snad bude lépe, já ani nemám hlad, ale zajdu si omýt rajčátka a okurečky a budu zobat. Snad osvěží ;-)) a jakto, že jsi pramálo spala? Moc horko?
Profilova fotka
katy: tak to bylo v noci asi něco ve vzduchu, já jsem se probudila ve 3 a už se mi nepodařilo usnout :-( tak myslím že dneska usnu už po večerníčku :-D ivi: když já pořádně ven nevidím, jak tam je zjistím až cestou domů ;-)
jééé tak to já spala jak zabitá, jako by mě do vody hodili ;-úú
Profilova fotka
Jija: no já taky asi dnes budu jako šípková Ivi: nevím chtělo se mi spát, ale pak jsme nějak nemohla zabrat a probrala jsem se úplně
Profilova fotka
katy: tak to já jsem se vzbudila a pak mi bylo děsné horko a ani když jsem otevřela okno a bylo líp se mi nepovedlo usnout, možná z představy, že za chvilku stejně zazvoní budík ivi: neprovokuj nebo Ti s Katy pošlem naši dnešní nespavost ;-) :-D
nespavost necůůůů!!!!!
Profilova fotka
Jija: já taky měla otevřené okno, dokonce jsme pravděpodobně před půlnocí viděla letadlo s cestujícími na Džerbu :-N ale je to síla a nehoráznost od Sunny days co? PAk s kým cestovat?
Profilova fotka
katy: jojo Ty cestovky letos nějaká padají jedna za druhou, ale myslím, že jsem někde slyšela, že za každou sezonu jich pár padne a letos asi mají černého petra ty větší ivi: tak se nechlub výborným spánkem ;-)
Profilova fotka
Jija: ale s kým pak mám jet na¨dovču? Bojím, bojím ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: no nejlepší si to asi všechno zařídit sama :-| já bych to tak dělala nejradši vždycky, ale H. je proti a chce radši cestovky, ale třeba ho časem udolám ;-)
Profilova fotka
Jija: tak všude to výhodné není a jak nemáš 100% spolehlivé auto tak dej pokoj.
Profilova fotka
katy: někde se dá dojet vlakem nebo busem nebo letadlem :-). jo spolehlivé auto to chce, ale když si vzpomenu jak jsme jeli poprvé do chorvatska, my warťasem a strejda polským maluchem tak jsme to taky zvládli i když maluch občas potřeboval trochu pomoc ;-)
Profilova fotka
lin: ahááá tak to jo,... a ona má u toho i takové teplotky? Já myslím, že do 4 dnů to určo zabere ;-) no tak to budete mít za chvili barevný byt co? :-N jinak ja to pochopila jak Jija... že se tak brání :-D když tak použiješ Vanish ;-) jija: a nemáš to sezonní rymu? :-D katy: noo tak to ti nezávidím :-( a co to je 100% spolehlivé auto ?? :-D ivi: máš recht.. obrátíme list :-) tak já jsem taky dneska dobře spala... dveře otevřené do průvanu a jak se spalo :-D jen M. aby z toho neonemocněl :-D :-D :-D 8-)
Profilova fotka
jija: no ale ty vzpomínáš dobu před 20 lety, to měl každý téměř takové auto a bylo to "nové, spolehlivé" ale jet plechovkou do Chorvatska je celekm odvaha bych řekla. pand: ale zase co by M. pro svou těhotnou ženušku neudělal ne? On spí pod oknem?
Profilova fotka
katy: nevím kde bereš ty informace hi hi .. no já spím pod oknem :-) a o těhu nic nevím :-N
Profilova fotka
pan: no sezonní rýmu mívám takovou dost silnou, ale kromě toho mám ještě stabilní rýmu, mamka mi vždycky tvrdila, že jak mají zmizet nosní mandle tak mi určitě zůstaly a mám si je nechat vytrhnout :-D M. je nějak náchylný ne? u nás já spím pod peřinou a H. na ni a ještě se potí katy: no zrovna nové a spolehlivé nebyly, ale jako pro děti to pro nás byla bojovka, třeba spát v Hranicích na Moravě, protože klekla baterka a tatík snáněl telefon, protože mobily nebyly a čekal až dojede strejda domů a přijede s novou baterkou :-D, nebo sbírat nějaký poklop co odpadl strejdovi odněkud z motoru, nakonec to vyřešil dekl ze sáčku a guma :-D jenom tak max. 15 let ;-) já už chci dneska domů, mě to tady dneska nebaví :-S
Profilova fotka
Jija: my jeli s novou 120 do Jugošky a dodnes je všem záhadou jak se tam všechno haraburdí vešlo :-N Co jen max. 15 let? Nechápu? Já spím odkopaná, nahatá, ale vždy ledniny mám překryté peřinou nebo nějakou přikrývkou :-) Pand: já to raději už komentovat nebudu jo? Co je moc to je moc
Profilova fotka
katy: že to bylo max. před 15 lety, 20 ne, to byl brácha mimi :-) tak do warťase se toho vešlo docela dost a pak ještě do kufru i my, protože to byl kombík tak se to rozložilo a my tam spali :-) tak to my máme okno docela daleko od postele :-) jinak já musím mít taky přikryté ledviny, nebo spíš zadek ale zbytek odkopaný
Profilova fotka
Tak pro dnešek se loučím, jdu česat broskbičky z vlastního stromku a že je obsypaný!!!!!!!! Hned zítra vezmu košt Lucce jdu štěbetat. Ty jo abych to vše pobrala, hřiby, borůvky, broskve a samozřejmě našim taky pošlu :-) tak hezký zbytek dne :-)
Profilova fotka
já dneska taky končím tak ahoj a hezký zbytek dne :-)
Profilova fotka
jija: no taky jsem na něj koukala a říkala, že je přeci léto :-D katy: díky ;-) tak taky pěkný zbytek dne, jdu na meloun :-)
:-D :-D :-D :-D Katy ....
]-( ]-( ]-( tak kde stéééé??? já tady a vy fuč .... prosím prosím : přidejte svůj hlas ... http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/... z jedné IP adresy lze hlasovat pouze 1x
Profilova fotka
ahoj holky, ivi: ywon má krásné fotky, pro takovou ráda zahlasuju :-) tak dneska v noci jsem už spala dobře, ale žádná šípková růženka nebyla, večer se mi vůbec nechtělo spát
Profilova fotka
dobré ranko :-) ivi: hlas přidán ;-) jija: no já taky kolikrát v tom hicu nemůžu usnout, ale u nás pak pršelo, buřilo, se ochladilo, tak se spalo dobře. Ted tu 16C ale příjemně.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak várka broskví sklizena a bylo jich dost a jsou úžasné :-) u nás nepršelo jen se večer začal hrozně zvedat vítr, ale nakonec i ten přešel.
Profilova fotka
katy: jo ten vítr mě štval, zrovna jsem byla na cestě domů a do očí mi lítal prach, pak spadly 3 kapky a konec co budeš dělat s broskvemi, všechny sníš? pan: když to ani tak nebylo horkem, spíš se mi vždycky chce spát než lehnu do postele pak už ne ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?