22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pan: jo tak vzorky na veletrhu by nebyly špatné a M. nic nevozí? :-) katy: tak to jedině jestli máte automat na sladké jinak jenom vydržet nebo zmoknout :-| já bych si taky něco dobrého dala, nějak začínám mít hlad, naštěstí jdeme dneska na oběd už ve 12 :-) snad vydržím nebo sežeru monitor jak v té reklamě na tuc :-D
Profilova fotka
Jija: automat nemáme, ale to ani moc ráda nemám ty přeslazené kakaa. Jinak chuť mě přešla a za chvíli si jdu ohřád oběd, mám sojové maso s těstovinou, ráno dostal i Matýsek vřetýnko - to on rád, moc rád :-)
Profilova fotka
katy: já myslela automat na sladkosti ;-) měli jsme ho na koleji a byla to krize, když byla žravka všechny drobné skončily v něm :-)
baf
:-D ;-)
Profilova fotka
Ivi: no vítej děvucho tak co dneska do růžov? :-D Jija: tak ani ten tu nemáme ani bufet nic.
Katy, hóóój no spíš do šedivý ]-( :-S sem musela vstávat, tak pro to ... a mě se tááák nechtělo |-| ale už funguji. Po ránu tu byl šrumec, tak sem dřív nemohla :-N stýskalo se vám? Chyběla jsem :-. ;-)
Profilova fotka
ahoj ivi, jasně že jsi chyběla :-) katy: my sice máme bufet, ale nic moc, to bych si radši někam zašla do obchodu, ale tady nic není, jsme v dost blbém místě, teda asi lepší když není fabrika uprostřed města, ale já bych to tam ocenila :-D :-N
Profilova fotka
No jasně že jsme tě už postrádaly a ptaly se kde vězíš! Už jsme ti chtěla psát sms kde ses zasekla ;-)
Jé Katy, to jsem ti toliko chyběla??? x-) já už to víckrát neudělám ;-) Jinak, dočetla jsem vás a můj bráška frčel dnes do Práglu, páč má lupen na Madonnu x-)x-)x-) už mi posílal i mms nějaké fotečky z Phy. Jinak Katy, už vím kam se zatoulala ta jedna koláž - ona mi nešla vůbec stáhnout. Můžeš to zkusit poslat znova???
Profilova fotka
Ivi: to víš že už neuděláš ]-( ]-( ]-( jinak se naštvu a pak bude :-x :-p :-D všechny fotky na Vilnus? Můžu ale až domu večer pokud tedy nezapomenu :-N a tvůj bráška provokatér ani to raději nebudu komentovat ;-(
pak bude sekec mazec :-S :-o ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( no psala si, že ti chybí jedna koláž, a ten celý blok nešel stáhnout. Jako se mi to stáhlo, ale nešlo otevřít. Tak to večer zkus znova ju ;-)) on měl už lístek snad od února, ale můžeme se domluvit a když by byl nějaký koncertík v Brně, tak si dát scuka tam ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: tak písni bráchovi sms, aby se domluvil s Madonnou, aby příště dorazila do Brna nebo ještě lépe do OV :-D tak zkusím si napsat upomínku abych nezapoměla. A venku se začíná jasnit :-p :-)
to už sem zkoušla :-D a prej až s ní bude mluvit, tak to vyřídí ;-))) tady taky ;-) už hezky prosvítá a hezky se vyjasňuje x-) pokud bude večer hezky, sednu na kolo a jedu se projet
Profilova fotka
Ivi: tak na kolo bys mě nenalákala ani za nic! To já nerada. No pokud bude hezky tak vyjedeme v pá s tatíkem na chatu v ne ráno se musí vracet má tu nějakou práci tak buď bychom sjeli s ním a pak k vodě nebo bychom pak z Visalají jeli kolem 17 hod. busem pokud ho tedy nezrušili ]-(
Profilova fotka
katy: jj je to tak ;-) jsi to věděla, nebo jsi to našla na netu? jija: no jasně že vozí, ale namíchané... tak jak jste to tenkrát očuchávaly jak jsem to přivezla ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně je tady pátek a zítra víkend :-) pan: tak alespoň že vozí něco ;-)
hola hola, pátek volá ;-) konečně poslední den pracovního týdne :-) ale já mám stejně náladu pod psa – nevím proč, takovou drsně depkoizní. Tak sem raději nepolezu, bych vám to tady nekazila :-( chjo mě všechno štve a nevím proč!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně pátek co? jaké máte plány? My dnes jedeme na chatu v ne ráno zpět a pak zajdeme buď na Čapku nebo na hrad jsou tam nějaké slavnosti. :-) P. si ještě ráno než jsme šla pročítal výlety a možnosti na zájezdech co jsme vybrala ä nadchly ho tak uvidíme :-) Pand: věděla, nehledala jsem na netu. Já sice nic nedostala, ale namíchané nikdy není jak originál a ani to tak dlouho nevydrží. Ivi: co se zase děje? Proč bys tu s námi nebyla? My ti ji zlepšíme :-)
Profilova fotka
ivi: my Ti náladu zlepšíme, neboj :-) katy: máte dobrý program, já bych to u nás spíš viděla na odpočinek, H. totiž změnil v práci pozici takže je v práci průměrně tak 9-10 hodin denně, tak potřebuje odpočinek, ale snad se mi podaří alespoň posekat tu zahradu a možná ty slavnosti ve štramberku a v neděli nás pozvala teta na oběd tak jsem zvědavá co dobrého bude :-)
Profilova fotka
Jija: a co teď dělá? No já jsem slíbila LUcce nasbírat borůvky :-)
Profilova fotka
taky přeji pěkné ranko :-) jija: jj máš recht... ale někdy i já sama si udělám radost a pořídím parfém origoš. ivi: copak se stalo? katy: ale vydrží ;) ale není míchané jako míchané víš? ;-) to není jak se prodává někde u stánku. A dostala jsi taky :-N
Profilova fotka
Pand: měla jsem objednáno, ale rozdala jsi to někomu jinému!
Katy, no sem už naštvaná jen skrz to, že ty blbé vojenské vrtule lítali celou noc a budili mě. Nalítávali hodně nízko - nacvičovali bojové formace bo co. Lítají už takhle třetí noc :-( prvně dva a včera snad 4 :-p a víkend??? zítra práce, odpo asi popřát nikolce, v neděli nic - žádnej vejlet, prostě jako každou neděli budu sedět doma na prdeli - co chceš taky dělat sama že? Škoda, že seš tak daleko - spolu bychom nějaký výlet mohly spáchat ale takhle?!! Mám pocit že žiju jenom z práce do práce apod. prostě nahovno !!!
Profilova fotka
katy: momentálně dělá procesního inženýra, což je vlastně technolog pro celou výrobu pan: někdy je potřeba udělat si radost, já si včera udělala nanukem :-D ivi: jé tak to je blbé když Tě někdo pořád budí a Ty se pořádně ani nevyspíš, snad už to byla poslední noc a bude klid. to chce udělat si volno, když máš pocit, že žiješ jenom prací, třeba jenom jeden den, ale i tak, buď jenom pro sebe nebo i s R. a pořádně se zrelaxovat
Jiji, jenže i když zůstanu jeden doma tak to nic neřeší. Páč stejně půjdu na stavbu nebo prostě pomáhat R. A on si přes týden čas neudělá - páč ho tráví na stavbě. Sice jako slíbil že v září/říjnu vyrazíme někam na 2dny, ale tomu nevěřím - že se to uskuteční. Navíc, i když jo - tak bude hnusně, sychravo a to je naprd. Nej je léto a to bohužel má jiný program
Profilova fotka
Ivi: tak to je naprd! Vy jste někde v okolí vojenského prostoru nebo proč tak létají? No škoda, že jsi tak daleko, bychom mohly na nějakou procházku, kafíčko. R. jde do práce? V září sychravo nebude neboj a když tě R. nikam nevyveze nebuď smutná, vyvezu tě já, klidně můžeš zůstat až do ne, v pá v noci dorazí P. tak ho vyzvedneme na nádraží a vyrazíme na slavnou Stodolní, před tím můžeme do mini kina a v so a ne uděláme spol. výlet jeden den třeba na Lysou nebo do Frénu a v ne něco v OV vymyslíme. Co ty na to? A ty nám pak dáš na oplátku dobrý tip na vinobraní na jihu :-)
Profilova fotka
ivi: no já myslela úplné volno i od stavby, třeba jenom ráno vstávat až se Vám bude chtít a odpoledne zajít do kina, večer do restaurace na něco dobrého, prostě vypustit úplně práci i když prostě bude práce stát, abyste se z toho nezbláznili ;-)
Katy, jj blízko Náměště nad Oslavou - tam je vojenská základna - letectvo 8-) jako oni normoš lítaj přes den, ale teď mají asi noční lety a ty prostě musí absolvovat. Jako když je den a ty vidíš co ti chlapi s těma mega mašinama dokáží - to mě jde mráz po zádech. To jim dycky mávám a volám : jááá sem tadýýýýk, vemte mě na výlet, nebudu se bát, nebudu křičet a nebudu blinkáááát ;-)) a oni dycynky proletí i někkolikrát, vystoupaj vysoko a pak střemhlav dolů ... to je bombastický - jen to nemusí nacvičovat v noci. Navíc, včera sem totalka vytuhla dopo a spala tak 2hod, takže to mohlo být i tím :-( Jj pak se domluvíme co a jak. Bych mohla dojet už v pátek odpo, páč to je na celej den ... protáhla bys mě po Ově, kino, kafčo, mojito, Stodolu nefííím já tam dycky blbě dopadla a pak se léčila co celý den :-. :-x |-| |-| |-| ale vejlet na Lysou popř jiný výletík bych brala ;-) Super tip na vinobraní na jihu je 10. a 11. 9. ve Znojmě. Škoda, že nebydlíme - byste mohli přenocovat u nás. ... A nebo bych to domluvila u našich ;-)) ti maj místa haba děj 8-) ale to by K šlo ;-)
Profilova fotka
Ivi: no já měla za to že dorazíš ve čt odpo - to bychom s holkami udělali srazík v pá nemůžou. V pá bych si vzala dovču šli bychom k Dvořáčkům na papu nebo do Řecké nechala bych to na tobě a do ZOO, dopo třeba po obchodech a na Stodolu nemusíme pokud nechceš, já ji tedy moc nemusím, ale pohlídala bych tě neboj! :-D žádné :-p a podobně nevedeme v so by si ti špatně špacírovalo po horách :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?