22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: ne byla v normálním akvárku se všemy ryby máme 2 jedno větší v obýváku a druhé menší v ložnici. Mimčo se narodilo v ložnici mečovkám. Saly: taky jsem dostala tip na Tenerife.
Profilova fotka
na Tenerife jsou krásné hory, já bych to celé projezdila autem...třeba se tam dostanu na svatební cestu 8-) na první to nevyšlo tak třeba někdy... 8-)
Profilova fotka
Saly: a kde jste byli na první svatební?
Profilova fotka
saly: a na svatební cestu i s malým nebo ten bude doma s babičkou abyste si užili jenom sebe? ;-) :-)
Profilova fotka
tak holky pro dnešek se loučím jdu se podívat na auto :-) papa zítra ;-)
Profilova fotka
já dneska taky pomalu končím tak ahoj katy: tak nějaké pěkné autíčko vyber :-)
Profilova fotka
katy: na mallorce jija: když to teď vidím..tak asi sami :-D tak ahooj a pak poreferuj, cos vybrala
Profilova fotka
saly: ahááá tak to joooo ;-) katy: no ale ty mečovky tam v tom malém akvarku byly samy ne? Aby měly na to podmínky.. nebo i s ostatníma rybama? Tak jaké sis vybrala autí? jinak přeji krásné ranko, dneska už jsem nějako nemohla dospat :-N říkali, že se má ochladit, ale furt je tu vedro. Asi jak jsou ty paneláky rozpálené nebo nevim.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: Tobě se dneska fakt nechtělo spát :-N že jsi mě předběhla, ale já jsem dneska taky nějak vstávala dřív než zvonil budík a cestou do práce pršelo, tak se snad ochladí i když já radši v létě léto ;-)
dobré ránko, tak tady pršelo až v noci a teď poprchá ...... ale jinak čupr den 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v noci mě probudil déš´t, ráno poprchávalo a příjemně se ochladilo, ale zima není, ale víkend má být zase špičkový tak uvidíme. Saly: tak ze zvědavosti jsem se koukla do funglovky Fiatku, byl z venku krásný, ale uvnitř už moc ne a navíc pidi kufr. Corolla to samé kufr sice slušný, ale otevíral se pouze zadek ne se zadním sklem a kočár nemáš šanci tam narvat (nekupuji auto na 1-2 roky že? ) :-N jinak krásná Vectra a jedna hodně slušná Octávka - v plné kuli manažerská, ale dost nalítáno i když nám říkal, že Octávka stejně jako Passat vydrží i 1.000.000 km což nevím, ale pravda v D jsme viděla Passaty co běžně měli nad 0,5 mil. km. Jinak se mi docela líbila i Ceed nebo i30, i když na kombíky a takové auta moc nejsem, pak hezká Astra v kombíku a pak nám tlačil Landrovera, ale to byla kráva a ještě se mi ani nelíbila, ale dalo se tam vybrat, žadné staré herky. Pand: mečovky jsou v akvárku s dalšími ryby, navíc jsou samorodky jikry nekladou tak jak je chceš pohlídat, že právě někde za listy "porodili"? o to jsme byli překvapenější, že 2 pidi mimina si plovali, ale jsou tam spíše menší rybky tak nejsou sežrány. Jija: já se taky dneska probudila dříve a dočetla jsem knihu dnes můžu začít s novou :-) Ivi: dneska máš v práci volněji? Nebo pro je super den, když venku poprchává?
Profilova fotka
katy: tak to teda smekám... ale je fakt.. nejvíce ty malé žerou skaláři apod. Tak je opatrujte. a ty bys měla teda jakého favorita? ivi: asi že se ochladilo a přesto je pěkně ne? jija: no předběhnout se mi tě podaří jednou za 10 let :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: a shodli jste se s P. na něčem co by se Vám nějak víc líbilo nebo budete ještě obcházet a hledat dál? já jsem byla včera v knihovně a teda musím říct že co jsem chtěla tak nic moc, takže jsem si půjčila něco jen tak co mi přišlo pod ruku asi budu muset začít chodit do větší knihovny :-| pan: no uvidíme, třeba mě budeš předbíhat častěji i když lepší se vyspat a nepředbíhat co? ;-)
Profilova fotka
Pand: tak já šla na Corollu a zajímal mě i Fiat, ale jen ze zvědavosti dost jsem o něm četla, jinak je to nic moc auto, ale Corolla byla žhavý kandidát. Ale pobavil mě P., když se ptal prodejce pro koho bude auto a na jaký účel řekl, auto bude pro manželku :-) :-p tak jsem zvědavá zda opravdu bude mé ;-) Jija: ještě se koukneme, jednu Octávku jsme objevila v Adlerovi a musím někde najít toho forda, abych si do něj sedla, projela se, koukla do kufru, ale vidím to na ten LIberec. Já právě chodím do té centrální v Přívoze je taky prd a vzdálenost do centra o trošku více.
Profilova fotka
katy: no tak si uděláte výlet a budete to mít, akorát jsem slyšela, že to chce radši zavolat, že ne vždy co je na netu je v bazaru fyzicky :-| takže budeš mít auto a když bude P. hodný tak mu ho půjčíš? :-D když už je to auto pro Tebe já asi budu chodit do hrabůvky, taky je to po cestě domů a je větší, v naší knihovně jsou už snad jenom knihy z červené knihovny, protože si to tam chodí půjčovat ženské co nemají co dělat
Katy, prostě je čupr den 8-) tady byla pidi přeháňka, ale už je zase hezky x-)) jééé my máme taky Octavii TDI, nafta, 4,4l/100km, klima, 4x airback /bo jak se to píse/ .... kufr krásně velkej, prostor i vzádu prostě je to náš milášek x-)) Dneska dodělávám výplaty a pak se vrhnu na fakturky, ale čas si udělám mrknout na vás
Profilova fotka
Dobré ranko, to my si dnes pospali skoro do osmi a už zase spíme :-) Katty: no my taky skončili nakonec u oktávky, poměr cena - užitné vlastnosti, spotřeba , design se nám zdál nejlepší a víš, že už máme dvě.. No a pokud plánuješ auto na kočárek, tak jen chci z vlastní zkušenosti dodat, že nevezeš jen kočár..já mám velký problém se zbalit do kombíka,kočár máš přes celý kufr a pak vezu dýchací přístroj, lehátko, oblečky, drogerku....i v kombíku mám věci i na sedadle a to nemluvím o našich věcech a jídle třeba na chajdu..no kalamita..klidně bych brala i větší auto... :-) ale spotřeba úžasná,max.kolem 5litrů a to máme 1,9 Tdi, 81kW
Saly, já sem s Octavii taky spokojená. Obsah máme stejný jako vy ;-) a je fakt, že do kufru dáš spousty věcí. I když ten kočár ti fakt zabere skoro celý! Jenom si říkám až se rozrosteme a pojedeme někam na dovču komplet celá rodina, budeme muset pořídit rakev
Profilova fotka
Jija: jo to bychom volali, brali bychom sebou i taťkového známého automechanika a samozřejmě tatíka na sjednání dalších slev, ten ukecá každého :-N Saly: nech si přivařit kouli na tažné :-N já právě nad tímto uvažuji jak jezdíme na chatu a jednou s děckem tam taky budu často co doma v městě v hicu že? Ale já mám výhodu co nenabalím do svého nabalím k našim :-D Tak jak to slyším tam brát všemi 10 ten landrover :-D Ivi: vy máte sedana ne? Nebo taky kombíka?
Profilova fotka
saly: tak na takové balení byla nejlepší Felda kombík, do toho jsme narvali vždycky všechno, dokonce i všechny moje věci z koleje a od kamarádek a 4 ženské :-D a přivezli jsme si tak domů i postel, skříňovou sestravu, sedačku a podobně, teda ne všechno najednou ale postupně :-D katy: tak to Vás pojede docela dost, ale když je to ku prospěchu věci tak klidně ještě víc :-), my jsme původně taky chtěli brát automechanika sebou (kamarád), ale nakonec akorát H. vysvětlil na co kouknout, že taky všechno neodhalí hned
Katy, sedana ... ale teď vyšla nej z testů nová Fabia ... to je prý nejbezpečnější auto na trhu!!!
super u oktávek je, že těžkej motor je vpředu, tzn při čelním nárazu se neposune. jen prý jsou ty auta teď tak bezpečné, že se člověk zabije né jejich vinou. prostě už nemůžou jít dál, páč pak by si byl sám sobě člověk nebezpečný
Profilova fotka
Ivi: no my hledáme jen větší auto a těžšší, žádné bedrunky, po té autonehodě při malé rychlosti víme co fyzikální zákony dokáží. P. by nejraději SUV.
tak to běžte do Oct. .... jako předek je hodně těžkej, a motor se při nárazu ani nehne!!!! tak na SUV přebitečný prachy nemám .. vy jo? :-D);-)
Profilova fotka
Katty: A co nový Yeti? to je SUV, ne? JIja?: myslím, že oktávka kombi má větší kufr než felda kombi ;-) ale u těch dětí mi připadá, že vozíš spíš takové neskladné hebla než normální tašky... :-|
Profilova fotka
Ivi: je to P. sen a včera po nich mžoural a pokukoval, ale už sám uznal, že vše 4 dražšší než na normální auto nemyslím na nějakou Audinu, BMW, apod. :-D Saly: tak Yetti se mi vůbec nelíbí vypadá jak Roomster, spíše Scout ale to už je finačně někde jinde.
Profilova fotka
saly: no já nevím, Felda ho má víc domů tak možná na výšku větší, ale nikdy jsme to nezkoušela, akorát mě dostal kufr u staré Fabky kombík jsem na to čuměla jak puk, takový kufr měla Felda nekombík :-). tak to už Vám zbývá jenom nějaká ta krabice na střehu a házet všechno tam ;-) katy: jo tak to mi taky H. říkal, že kdyby na to měl, tak mi takové to SUV koupí, že tam budu v bezpečí před ostatními pitomci na cestě je já Yettiho ještě neviděla, budu muset kouknout
Profilova fotka
jija: jj přesně tak :-N katy: jako, že byste jeli pro autí do Liberce?Tak hlavně štastnou ruku při výběru ;-) saly: jaký vozíš dýchací přístroj? SUV je co holky?
Profilova fotka
Pand: SUV je terénní auto džípek :-) cestu do Liberce nvylučuji :-)
Profilova fotka
Katy: no na Scouta máme zálusk, až zas budeme měnit auto my.. JIja: oktávka má ni litry jeden z největších kufrů..fabka má kufr nula nula nic.. Katy: a co jako v tom Liberci? to jste si něco vyhlédli na netu nebo jedete na jistotu? Pan: monitor dechu do postýlky...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?