22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy to je fakt magor ]-( tohle chování nesnáším. Jako kdybys ten papír chtěla padělat bo co!!!!!!!!! Hi hi hi za bubačky ;-) to by dopadlo - no bavily jste se včera o oučesech tak proto. Hmmm si taky těsně před zajdu na stříhando grando - abych trochu reprezentovala ten náš slunný jih ;-)
Profilova fotka
katy: tak to my chodíme jenom do Cinestaru, ale jenom proto že tam má H. lístky zadarmo z práce jinak bysme asi seděli doma a koukali na DVD ;-) dobře jsi srovnala toho instalatéra :-) tak za bubáka můžu každé ráno když vstanu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Katy , no to ja si volno urcite udelam . To uz se tesim. Jen mi musite rict kdy, protoze mam 5.9. a 19.9. svatby , takze to urcite nemuzu , jinak bych mohla . A prijde i Saly ??
Profilova fotka
Ivi: tak to my na severu zase budeme mít depréééééééése :-D ale bacha aby tě pak v ZOO nezavřeli do klece že tam volně pobíhá drahý, zajímavý exponát :-D Lin: doufám, že se saly přidá a srazím by byl ve čt nebo v pá ne v so a ty svatby máš v so ne? A kde to mají? jsem zvědavá :-D Jija: no to se někdo má! Já se budu o víku koukat na Mnichov co jsem si nahrála (tedy doufám) :-D
Profilova fotka
katy: já jsem si chtěla taky mnichov nahrát, ale nějak jsme na to zapomněla a navíc H. koukal na telku a tak by mi přehodil program na set top boxu a nahrálo by se mi stejně něco jiného, protože jak to znám tak usnul a nepřehodil to na správný program ;-) lin: teda to je svateb najednou a nepůjde Gábinka za družičku ;-) já jsem taky spíš pro týden než víkend, sice tam zatím ještě nic moc nemám, ale určitě budu mít min. 2 plné
Profilova fotka
Ne malou nebudeme vbrat jdeme na cely den a bude hlidat mamca. Jedni ji maji na nove radnici , druzi obrad ve Stare vsi a treti na Stare radnici :-)
Profilova fotka
katy: no tak asi OV je položená kapku níž než ty přeháňky byly :-D ale musely být více na severu :-N tak jo, já budu raději sledovat jen tu Phu hi hi .. no hledám přehanky abych nezmokla a byla připravená :-D :-D :-D no to máte dobré pracanty :-) jija: ahááá :-D lin: ahojky, no to se mááš :-) nějak se to ted hodně vdává co? To jsou jistě ty naše silné ročníky :-N
Profilova fotka
lin: koukám, že si projede skoro všechny svatební místa v okolí, já chci aby se taky někdo z mých kamarádů nebo příbuzným vdával nebo ženil, ať můžu jít kouknout na svatbu :-) pan: jasně lepší být připraven než být překvapen, ale neděs nás deštěm a ošklivým počasím ;-)
Profilova fotka
tak u nás jen 1 svatba ato Lucka, zbytek ani náznak, že by se něco konalo ;-) Jija: tak já ti to pak mohu vypálit na dvd, pokud ti nebudou vadit reklamy, jak to nastavit aby se nenahrávali zatím nevím, ale kdoví možná se to nahrávalo bez. Pand: já nosím deštník pořád v tašce a mám klid ;-)
Profilova fotka
jija: neboooj se polepšííím ;-) katy: tak to máš recht, taky ho nosim :-)
Profilova fotka
katy: je to by bylo fajn, reklamy nevadí, my je nahráváme taky akorát když je to moc dlouhé tak je vystříháme, pevný disk na dvd je úžasná věc, jinak na to většinou kašlem a přeskakujem mi se dneska už tak nechce dělat, já bych šla domů
Profilova fotka
Jija: já bych už taky šla jsem dnes totálně busy a navíc jsem nějak bez elánu a nechce se mi nic. Asi se půjde proběhnout ven do Sparu musím pro švestky na ov. knedlíky tak se snad proberu a budu OK. Tak mám ti to hned vypálit a nějak doručit nebo ti to bude stačit až v tom září? Pand: přesně tak unést se unese vždy než pak zbytečně zmkounout a nastydnout ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: to stačí v tom září :-) já už odpočítávám pomalu minuty do odchodu, ještě to mám 2 hodiny, ale ještě bude oběd tak to snad přežiju a v pondělí mám doktora tak se zase budu flákat, tak bych už snad měla bych v úterý dostatečně odpočatá a mohla makat na 100 % :-) pan: já normálně taky nosím, ale tento týden se mi nechtělo tak jsem ho vytáhla z kabelky a počítám že v případě deště si bude muset udělat H. cestu na nádraží pro ženušku :-D
Profilova fotka
Jija: OK tak to připomeň kdybych zapoměla jsem skléroza. ale jinak není problém předat už teď. Holky já jsme jinak magor! Jdu nakupovat a nechám peněženku na stole! Tak jsem zase čaje a švestky vrátila. No už znova nepůjdu knedlíky budou s meruňky a čaj koupím v po. Co se dá dělat! :-D
Profilova fotka
Ivi: něco jsme ti poslala do IP mrkni na to a řekni co si o tom myslíš? Vidím, že všechny už víkendujete, tak jdu volat Lucce mám pro ni novinky z Pentagonu :-D já jsme nasmolená, Lucka se tím na 100% pobaví jo nadarmo se neříká z cizího neštěstí se nejvíce raduje ]-( :-D :-N
Katy, moji odpověď máš v IP a zcela souhlasím s tebou ... tohle fakt není možný. Tohle se rodí tak 1 max 2x za 100let! ;-) Katy :-D :-D :-D Pentagonu ;-) to je dobrýýýý!!!! Já makám jako šroubek, ještě jedna předávačka a jdu taky. Musím ještě koupit sestřence dárečky - měla narozky ;-)) ale ještě se příjdu rozloučit ;-) hi hi hi .... tak ti to měli dát na dluh
pro dnešek to balím .. všem krásný víkendík a Katy - ty obzvlášť ;-)
Profilova fotka
ahoj ivi já to balím za půl hodinky a už se na to docela těším, odpoledne možná pojedem nakupovat, tak to asi zabiju nějaké ty důchodce až se mi budou plést pod nohama :-D katy: já jsem taky skleroza :-D ale s tou peněženkou dobré :-D. se mi se povedlo nechat jednou doma celou kabelku když jsem jela pryč, takže jsem samozřejmě řídila bez papírů a zpátky jel radši brácha, které měl náhodou u sebe ty svoje :-D
Profilova fotka
Ivi: no mám pocit kdo chce kam .... už to neřeším :-D tobě taky přeji moc hezký a pohodový víkend. :-) Holky vy mě tu normálně necháte samotnou chudáčka malého no jak myslíte! ]-( Jija: hold už nejsme nejmladší z a chvíli budeme mít vše na gumě jak děcka v MŠ :-D
Profilova fotka
ahoooj ve spolek:-) no jak koukám,tak asi je Katy,co? :-D štěpík usnul na půl hodinky, tak jdu pozdravit:-)
Profilova fotka
ahoj lun :-) super, že Tě sem Štěpánek taky na chvilku pustí :-) katy: mi zatím stačí všechno si psát do debilníčku, ale brzo to zapomenu ještě než to napíšu :-D, jojo budem mít všechno na gumě a k tomu statného ošetřovatele :-D tak já teda dneska balím a končím tak ahoj
Profilova fotka
Jituš-noo,jen na chviličku. nechce se mi zrovna nic dělat, tak jsme si šla sednout k PC :-D :-D . za chvíli přijede L. z práce, dneska se tam všichni opili, tak se mám na co těšit. :-p
Profilova fotka
tak jo,no, je vzhůru.přesný jak hodinky:-) :-D . přeji všem krásný víkend. papa
Profilova fotka
Ahoj Lun: to už ti stihl nahlásit? :-D kdoví, možná zalehne a bude klid. Tak máme seštelovat časomíru jo? :-D Tak všem přeji hezký víkend papa
Profilova fotka
Kat-jj, mi ráno volal, že už pijou, jednomu se šéfů se narodil tento týden syn,tak to zapíjeli. po obědě mi volal, značně pod parou,že pojede domů. bylo 13.15, no a ještě není doma :-N :-p . tož krása. ho pošlu hned spát, jsem celkem naštvaná ]-( ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, preju krasnou nedeli Lun : tak jak to dopadlo ? :-)
Profilova fotka
ahoj holky, taktéž pěknou něděli, krásný večer :-) je tu docela fakt hic.. a to jsem myslela, že se má dnes už kapku ochladit a je líp ještě jak včera. ted se koukám na Chalupáře.. tak zatím papa
Profilova fotka
dobré ranko a pěkné pondělí :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jaký jste měly víkend? Myv so byli u vody n Čapkárně, v ne po obědě jeli pro rybky do akvárka a pak ke tchýni na zahardu grilovat makrely, byla tam i švagrová s dětmi tak jsme blbli o 106 :-D Jo a v "malém" akvárku se nám narodila mečovka :-p :-)
Profilova fotka
katy: no vy jste už přeborníci na akvaristiku, no to je báječné :-) makrelu bych si taky dala... to muselooo ale voněěěět :-) no my celý víkend relaxovali

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?