22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: sklo je silné nevím co se stalo že prasklo Saly: tak papa a užijte si to tam :-)
Profilova fotka
saly: měj se, užijte si to :-) jija: tak jak sis pochutnala? :-D katy: no to taky netuším.. ale jen ten holub to jistě nezapříčinil ne?
Profilova fotka
pan: no rýže docela šla a omáčka taky, ale maso tvrdé :-(. já se těším na víkend to si doma pochutnám a ještě chci udělat nějakou dobrou buchtu tak uvidíme
Profilova fotka
a co budeš vařit o víkendu? dej tipa
Profilova fotka
tak tu ted taky pod mrakem.. schovává se jak dopo u vás a pak zase vysvitne..
Profilova fotka
na oběd H. vymyslel nějaký smažený sýr bez smažení, do hrnku se nastrouhá sýr, šunka, syrové vajíčko, šunka, sýr a dá se to zapéct, kolega mu poslala maila a uvažuju že udělám ještě tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... nebo tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... doufám že se k tomu dostanu :-)
Profilova fotka
Jija: tak Bebe střecha mi moc nechutnala je s tím děsná piplačka a nic moc. P. taky nebyl nadšen :-( Pošli nám jak se dělá sýr bez smažení to by mě taky zajímalo, na to musíš mít nějaké speciální zápékací hrnky? Pand: asi měl holub velký oběd a pak následek .... :-D Já o víku budu dělat hovězí polévku, hovězí vařené s fazolky na smetaně a druhý oběd buď švestkové knedlíky nebo plněné žampíky :-) Pand: a teď musíš prásknout co u vás bude dobrého ;-)
Profilova fotka
katy: tak ten sýr už máš v mailu a s tou střechou jsi mě moc nepotěšila, já se tak těšila na sladké, no co budu tak si budu muset najít něco jiného jo mimochodem, minulý víkend jsem dělala perník podle toho receptu co jsi tady jednou psala a H. moc chutnal akorát mám prý dát příště míň koření, on se tam asi neměl sypat celý sáček co? :-N já příjdu na ty švestkové knedlíky ;-)
Profilova fotka
Jija: díky moc už jsme zaregistrovala vypádá to dobře už vím co bude next vík :-D ta střecha není ani oc sladká, zklamala mě, ale možná ti bude chutnat. Zkus ty mé karamel. řezy co jsem dělala minule byly moc dobré a je to raz dva a vydrželo to až 10 dní (ne že bychom to nesnědli, ale jeli jsme na tu Bečvu tak jsme to hodila do lednice) a bylo to pořád dobré, jestli chceš pošlu z domu recept
Profilova fotka
katy: jo když budeš tak hodná a pošleš mi recept na ty karamelové řezy budu moc ráda, ráda zkouším nové věci, akorát mám pocit, že jsme žádnou buchtu snad neměli 2x, kromě jedné mé oblíbené :-)
Profilova fotka
jija: tak s tou střechou mám zkušenosti je to super... ale nejí se to hned, musí to chvilu v lednici stuhnout a nasáknout ;-) tak nejlepe udělat třeba dnes večer a jíst zítra - příklad. no u nas kdo to jedl tak nadšení byli a piplačka se mi zase nezdá že by s tím byla nějaká velká - záleží na zručnosti Katy :-D katy: no já právě nevím... možná zapečené vepřové na cibuli, postrouháš to sýrem a zaliješ šlehačkou a je. k tomu pak brambor, je to mnamka.. no má být hic, tak at člověk nemusí stát u plotny.. chtělo by to něco rychlého o co se nemusíš starat. no tak tam se dává i cukr do té střechy ne?
Profilova fotka
Jija: Ok pošlu už si píšï do upomínky jinak bych zapoměla se znám |-| :-N Pand: sice byla to pilačka, ale u nás z toho nebyl nikdo nadšený navíc ty namoklé bebe sušenky nám moc nechutnali, ale každý máme jiné chutě. Já pravě navařím už v pá a v so ohřeji, nebudeme sedět doma půjdeme asi k vodě tak ať se pak jen přihřeje.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to u nás se vaří až v sobotu a musím teda přiznat, že spíš H. protože většinou když já se probudím tak už bývá uvařeno ;-) no můžu já za to, že on vstává i v 6 a já před 9 nee :-D ale když někam jdem, tak volíme oběd cestou ;-) já to pro dnešek balím a jdu domů čau
Profilova fotka
Jija: no my buď sníme něco před cestou a pak až doma nebo si taky nějaký zobanec koupíme ale na koupáku do sebe tlačit hambáče, apod. tedy nechci to vůbec nejíme, vždy si beru svačinku ovoce, myslíčko nebo nějakou kaiserku :-) Ty jsi tedy spáč ti povím vstávat až před obědem! Ale zase fajn, že i H. uvaří a ne jen ty ;-) Taky za chvíli valím dnes musím včas vyběhnout nám v městě scuka s kámoškou. Tak papa zítra :-)
Profilova fotka
katy: tak to jo, máš recht s tím obědem ;-) jija: no to je živooot :-) no jako kdybych já si na něco mohla stěžovat co? :-D tak si to užijte papa
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se omlouvam ja ted nic nestiham. Porad mame nejake navstevy nebo nekde litam s malou ja . Tak mi prosim nekdo shrnte co je tady u kazdeho noveho ?? At jsem ode dneska trochu v obraze :-)
Profilova fotka
ahoj lin.. no já si myslím, že se zase tak moc neudálo... Saly je ted na chatě do pondělka, Lun stále nespí kvůli malemu v noci, Jija potřebuje nové gatě :-N a Katy byla na relax víkendu, Ivi paří od rána do večera :-D ala mojito a já jsem jak radarová základna :-D
Profilova fotka
ahoj holky, pan: naštěstí Ti včera ten déšť nevyšel, to jsem byla ráda :-) já už jsem se teď naučila se vždycky večer podívat na meteopress jak má být druhý den předtím jsem se ptala vždycky H. jestli neví jak bude a on už se pak vytočil a říkal, že se jmenuje Honza ne Honsová :-D katy: tak to já se zase vždycky těším jak si někde dám třeba langoš s povidly a šlehačkou (na bazéně v porubě venku) nebo bramborák (na koupališti v zábřehu) ;-) můj oblíbený čas na vstávání je 12 (už od dětství) já prostě můžu mít celý týden spánkový deficit ale o víkendu to musím dospat, zatím co H. potřebuje pravidelně svou dávku spánku takže o víkendu vstává nejpozdějí v 7 a přes týden usíná odpoledne u televize :-) lin: pan Ti to shrnula přesně a ještě se musím pochlubit že mám zase nový účes, ale když ho vidět tatík tak se ptal prý jestli na druhou půlku hlavy jsem už neměla peníze :-D
Profilova fotka
dobré ranko pří pátku :-) jija: noo tak to jsem ráda, no asi vyměním rosničku :-D :-D meteopress je co? tak bramborák bych si asi venku nedala... dělají to na hromadě tuku ]-( nekecej, tak to ses nám s tím účesem ale nepochlubila... hodíš fotku do alba? Jsem na to strašně zvědavá, kor ted po tvém popisu :-D
Profilova fotka
pan: www.meteopress.cz a tam jde si dát město a pak k tomu graf počasí a je tam po hodinách kolik bude stupňů a jestli budou srážky, docela jim to sedí. no fotku nemám, ale mám to střižené tak, že mám mikádo, ale jenom mírné pod ucho a na druhé straně to mám taky vystříhané kromě vlasů od čela po ucho, ty mám delší, ale zkusím H. donutit ať mě vyfotí mobil, ale nic neslibuju tak mi bramborák venku chutná ještě víc než když si ho udělám doma, možná je to tím tukem, znáš to není to sice zdravé, ale za to je to dobré :-D
Profilova fotka
jija: jééé tak to ho přímo donuť aby tě vyfotil ;-) :-D jj tak to chápu... mě ten tuk nějak prostě vadí na žaludek.. tak doma vše co dělám na tuku dávám ještě na ubrousek aby to ten ubrousek ještě nasákl... M. i když je chemik, tak někdy říká, že to není ono :-N
Profilova fotka
jsem koukala na ten meteopress a tam jsou sice grafy apod. ale nevidím tam ty přeháňky... asi blbě koukám co? :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pá co? už ho potřebuji, př. týden budu pořád lítat tak je třeba načerpat síly. Pand: nevyšlo ti to! Jak jsme včera šla cvičit musela jsem si vzít brýle ještě že jsem je měla. Má rada zní, nezkoumej pořád radar. jija: tuším co máš asi na hlavě a pokud je to ono tak to vypadá hodně dobře vyfoť to a pošli. Do srazíku v září už to budeš mít odrostlé nebo si zajdeš čerstvě ke kadeřnici? To budeme muset asi všechny dorazí i Ivča tak ať ji nepolekáme :-D my se už známe ;-) :-N Pand: Proč pořád hledáš přeháňky? Buď ráda, že neprší a zaměř se na Prahu jo? 8-( Lin: tak Pand ti to pěkně shrnula jen v září bude velká slezina dorazí i Ivka tak pak musíš mít volňasa!
Profilova fotka
pan: tak to asi nejsou hlášené přeháňky, když tam žádné nejsou ;-) jinak jsou to takové modré sloupce katy: no ke kadeřnici asi až v říjnu nebo listopadu tak v září to asi teda odrostlé bude, zkusím ho přesvědčit
Profilova fotka
Jija: tak to musíš! Jaký máš plán na víkend? A jakou tu buchtu nakonec budeš dělat?
Profilova fotka
Tak jsme koukala na ty grafy a celý vík by měla mít Ostrava nádherně jupí :-)
Profilova fotka
katy: jo to ještě nevím, asi zkusím roládu a pak uvidíme když se sní rychle tak ještě něco dalšího ;-) víkend akorát pracovní - zahrada, zahrada na chatě, prádlo a možná pouť nebo kino :-)
bré ránko ;-) já bych se vás nelekla :-D max bych položila šrajtofli na pařez a utekla :-D ;-)
Profilova fotka
jija: Kino? na co chcete jít? Vidíš jdu mrknout co se hraje v minikinu a co a Artu do Cinemastarü ze zásady nechodíme. Kam chodíte vy do Vratimova? Teď mi volal úžasný idiot!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D instalatér taky to taky vypadalo, já mu nakonec řekla, že po něm nic nechci, že když nechce proplatit fakturu tím lépe, ale pak ať netroubí po svěže že naše firma neplatí, kdyý není schopen poslat kopii živnostáku, který prý nemá! vůl jeden.
Profilova fotka
Ahoj Ivi: tak že bychom šly za bubáky? :-D Už volal vůl zpět a omlouval se za své zbrklé chování a že tui kopii mi zašle.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?