22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: zkusím a ještě jednou moc děkuji. byla jsme v Orsay potřebuji nutně letní sukni )buď černou nebo červenou) sportovní a 3/4 bílé/černé/červené a prd, buď vše velké nebo malé tak nevím :-( ještě zkusím u nás doma mrknout na textilu občas tam něco i mají :-)
Profilova fotka
katy: aha tak tu v pze byla strašná kosa. Jsem si říkala, kdyby bylo po mě a měli svatbu 20.9. tak bych asi umrzla :-N jj bolí nástřih nejméně.. prý.. protože tě nastřihnou v době kontrakce, tak to necítíš.. ale asi ten zbytek co? :-D
Profilova fotka
rok 2007 bylo taky nádherné babí léto až skoro do konce října, rok 2008 taky to se chtěla L. 13.10. vd den by měla extra luxusní :-) Jak kdysi řekl 3 letý syn mamčiné koleyni obě tehdy byly těhu a řešili jako dky, jak co kdy budou asistovat babičky, apod. a on jentak mimo řečí prohlásil, vy s tím tedy naděláte opicím opičátko upadne od zadku a zase skáče po větvích :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy: jj rok 2007 bylo nááádherně ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: :-D ale myslím, že to klučík trefil, kdysi se taky porodilo a šlo podojit krávu ;-) teda jsem ráda, že žiju teď (krav se bojím :-D) a jak jsi dopadla v textilu? vybrala sis něco? tak babí léto občas vyjde pěkně a občas kosa už v sprnu, vím, že když jsem nastupovala na vysokou tak jsem chodila s kamarádkou každou přestávku ven, ona chtěla kouřit a klepaly jsme teda v půlce září pěknou kosu a další rok se dalo v pohodě sedět venku ještě v říjnu
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jak jsme rozlepila oko jsem měla pocit, že je podzim, tma, mlha, sychravo...... Jijo: jo šlo se podopit, na pole, ale byla vysoká úmrtnost :-( ty se bojíš kraviček? :-D nevybrala jsme včera nic, vše probrané a buď malé nebo velké, střed nebyl, ale ještě všude nejsou slevy, no asi dolítám v tom co mám a př. rok si něco koupím.
Profilova fotka
katy: i když babička měla vždycky krávu tak se jich kupodivu hrozně bojím, protože vím jaká je to masa jo zrovna jsem si pročetla diskuzi odhalená nevěra a děsná prdel, nějaká paní tam hrozně vykládá že si za všechno můžem sami, takže když mě na přechodu srazí auto tak je to proto že jsem si to přála a že otcem dítěte je ten kdo daroval spermie a ne ten kdo dítě vychoval :-D :-D
Profilova fotka
Jija: to je, ale myslím, že pokud jim neubližuješ a neryješ do nich tak jsou klidné a neútočí. tady je ta diskuze?
Profilova fotka
ahojky a dobré ranko :-) tak tu hlásím že krásně, azuro, léto.
Profilova fotka
Katy: no já beru že by útočit neměly, ale stejně se bojím ani nevím proč, možná proto že mi vždycky v dětství říkali: "nechoď za krávu nebo Tě kopne" a už to bylo :-) diskuze: http://www.beremese.cz/forum/show.php... pan: tak to doufám že něco z toho dojde i tady k nám, v Třinci zatím zataženo
Profilova fotka
hmm holky vás nepotěším, jak koukám na radar, tak mlhu nebo opar či co to je tam máte dnes celý den, ale pošlu vám tak kapku našeho sluníčka ;-)
Profilova fotka
jééé a asi vás nepotěším... kolem 14h by mělo u vás pršet :-( a možná s přestávkama až do 20h ach jo..
Článek se načítá
Profilova fotka
ahooj holky :-) počasí nikajé..tak na chajdu pojedem asi až večer... Lun: ahoj to je mazec s tím spaním..to já v noci neznám..včera usnul v devět a pil jen jednou ve dvě apak až ráno...a přitom kojíme, že z umělé by měl vydržet déle, ne? no já bych kdysi už asi podojit krávu nešla :-( já bych asi umřela u porodu..podle toho jak mi probíhal,tak jsem taky moc ráda, že žiju teď :-| byla jsem v shopinu se po nějakých oblečcích poohlídnout, ale nekoupila jsem vůbec nic :-( potřebuji rifle
Profilova fotka
Jija: tak já se k nim taky nijak nepřibližuji, pozoruji pěkně z dálky :-N pand: dnes může být, ale aby o víku nebyla :-)
Profilova fotka
saly: vždyť jsi psala, že jsi měla porod brknačku!
Profilova fotka
saly: vzdyt tvůj porod byl v pohodě ne? :-N já mam z krav taky pěkně velký respekt katy: no jak jsem koukala tak v so ma jeste u vás kapku sprchnout po 14h ale pak už to má být docela v poho ;-)
Profilova fotka
Jijo: tak jsme koukala na str. 8 náhodně na příspěvek Martinky, že oběť si svého vraha naláká .... asi to nemá v hlavě v pořádku a dále jsme nečetla. Předpokládám, že nemluvila o oběti, která všem dluží miliony a nejaký ukrajinec ho na objednávku picne! Takový to samozřejmě i očekává, ale jinak?
bré ránko ... po ránu, po ránu - mokrej hadr přes tlamu :-D) :-x
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/s... ivi: taky bré ranko :-) co to máš za krásné říkanky :-D :-D :-D
Profilova fotka
saly možná myslí to, jak strašně dĺouho rodila saly: Ty teď vlastně asi potřebuješ celý nový šatník co? nebo ne? pan: nestraš s děštěm, já jsem koukala na počasí včera a bylo tam že u nás pršet nemá tak jsem vytáhla deštník z tašky a nerada bych domů došla jako vodník :-D ivi: ahoj, to je to po ránu tak hrozné? ;-) katy: jo taky jsem si říkala, že ji asi straší ve věži, má jediné štěstí že to už zamkli, jinak bych ji asi taky něco "pěkného" napsala ;-) :-D
Profilova fotka
jija: aháá tak to jooo :-N no jsem koukala na radar.. no třeba se to stočí ;-) pak mi řeknete jo?
Profilova fotka
katy: brnkačku jo, ale po 46 hodinách bez vody a mez monitoru srdce malého by asi nejspíš umřel on, pže nevidíš jak se mu daří v tom břiše.. :-| porod byl v pohodě, ale bez pomoci doktorů by se sám asi nenarodil.. V Hrabůvce začíná přes opar vykukovat sluníčko... jo a mám novinku, vešla jsem se do svých riflí :-D :-D nějak se mi asi ta pánev stáhla, to je super, o starost míň
ále my měly dámskou jízdu ... mojito party a známá donesla višňovku, do pelechu sem lezla kolem 1ráno a v 5,30 budíček ... ale teď už je fajn ;-)
Profilova fotka
saly: tak to je super když ses vešla svých riflí, já si taky budu muset nějaké nové pořídit, moje potvory se mi prodřely ivi: je tak to musela být teda docela dobrá akce ;-)
Profilova fotka
saly: 46hod no to musel být maraton :-( no tak vidíš, supééér ;-) s těma kalhotama. ivi: no tak to bylo náááročné :-N ale mojito bych si taky dala :-) jija: jak je to možné ??? :-D
Profilova fotka
pan: já netuším, ale prodřou se mi všechny a vždycky na stejných místech, asi mám divnou pr..l :-D ale alespoň důvod koupit si nové ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi: ale copak, copak .....? :-N Saly: a nevystřelíš nikomu oko? :-D tak to jsme s tím porodem blbě pochopila. Tady taky sluníčko s námi koketuje jednou vykoukne a pak se zase schová. Jo a prasklo sklo na střeše asi sedl nějaký holub :-D Pand: nejsi nějak úchylná na ten radar? Skovej žábu do sklenky a nech se překvapit! Jinak mám hlad jako vlk jdu vařit jsme se dnes ještě nezastavila! ]-(
Profilova fotka
jija: no máš recht ;-) katy: tak to jsem myslela, že tam máte silnější skla :-D nooo tak já se ráda nechám překvapit :-D tak běž něco sezobnout ;-) jinak uchylna na radar jsem a na spoustu jiných věcí .. určo by se něco našlo :-D :-D :-D :-D no ale stejně, kolem 14h to tam maáte :-( tak zatím si to užívejte ;-)
Profilova fotka
já se loučím, jdu balit a až se malý vzbudí, jedem na chajdu.ahooj v pondělí ;-)
Profilova fotka
saly: ahoj, užijte si to na chatě (nechceš mě přibalit k malému? já spím celou noc ;-)) katy: to máte Tebe nějaké tenké sklo já jdu na oběd za půl hodinky s šéfem, ale tady se tomu ani oběd říct nedá nebo spíš oběd ze školní kuchyně :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?