22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
saly: no zrovna jsem se chtěla zeptat kde jste byli na houbách, H. pořád někam na houby chce a já netuším kam by se dalo jít tak mám dožehleno a uklizeno v obýváku tak nevím co teď asi umyju nádobí a převlíknu povlečení :-)
Profilova fotka
Tak u nás na chatě prd, ale bylo tam hodně lidí, P. vyrazil do lesa a donesl jen na míchanici. Saly: malý je šikovný. Proč neseš mléko na rozbory? Budeš dodávat do porodnic?
Profilova fotka
Psala jsem vashi sms co s ní je a nemá čas, pejsek ji zabírá hodně času, ale mám vás pozdravovat. :-)
Profilova fotka
saly: aha tak to máš recht.. ale bacha na ragády! ;-) které si uženeš tímto stylem. jéé ten už vyrostl, je krásňoučký :-) a jak pěkně už drží hlavičku :-) a k čemu ten rozbor pak je? To jsem ani nevěděla, že se něco takového dělá :-o jija: tak to je fajn, že jste si to tak užili ;-) :-) no ty jsi šikulka. katy: tak děkujem za vyřízení, též pozdravuj ;-)
Profilova fotka
:-p :-p jija: to je fotka z víkendu.U toho Bouzova... Katy: v porodnici nám nabídli, že pokud donesem vzorek,tak udělají rozbor zdarma v rámci nějakého průzkumu..tak proč ne, že? a jakého má vasha pejska? nějak se ztrácím..ale když my měli štěně, byla jsem v noci míň vyspaná než teď s malým :-D Pan: ty jsi nějaká vyškolená ;-) ;-) ragády už jsem měla X krát, mázneš bepanthenem a jsou pryč...tomu se neubráníš, doma když kojíš tak je to v poho, si ho na něco položíš, ale v terénu ho držím na jedné ruce, klesá mi jak je těžký a to je ragáda hned..teorie je jedna věc, ale praxe druhá.. :-) jo a ještě se mi to stává v noci, když kojím vleže a malý usne později než já :-p to si pak s prsem dělá co chce |-|
Profilova fotka
saly: ahááá tak to jo ;-) no týýý jo.. to je děsné.. nebo to tak aspon zní.
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se zase klube sluníčko, včera jsem si zase vybrala další várku objednaných knih a do jedné se hned začetla a najednou 67 str. přečtených a doma prd udělané :-N ale dneska fakt musím vyprat a začít žehlit ]-( Pand+Saly: že byste dámy mluvily česky? ]-( Co je to ragáda? saly: nevím jakého má pesana, sice to tu psala ale už si hlava děravá nevzpomínám, ale myslím, že to byl kavalír king španěl? ale fakt je to jen odhad. ještě že skleroza nebolí :-D :-D :-D
Profilova fotka
dobré ranko při středě :-) tak tu se klube taky a je azuro, tak to je moc fajn :-) katy: Bolestivé kojení – ragády, trhlinky – poranění na prsu já si myslím, že by to mohla vědět ivi, jakého ma D. psa.
Profilova fotka
Pand: pravda Ivča má dobrého pamatováka :-) au, au to bych něchtěla. Z čeho to praská? Vždyť dítě ještě nemůže kusat? A jak to víš ty?
Profilova fotka
katy: no mám spoustu těhu kamarádek a co ted porodily, tak to je téma, které řešíme.. no je to z nesprávné techniky kojení třeba ale jak říká saly, stačí bepanthen a je to ok .. asi :-N
Profilova fotka
Aha tak to mé kamarádky ještě nerodí a co porodily tak si se mnou o tom nepovídají :-( tak nevím, ale díky vám jsem zase o něco chytřejší ;-)
Profilova fotka
;-)
Článek se načítá
Ahoj kočky, jééé Vashi má pesana - ale nemůžu si zaboha vzpomenout na rasu ..... mmt zkusím dohledat. Katy, odkud si objednáváš knihy? A jakou teď čteš? Mě dnes čeká : žehlení, úklid, skládání ponožek, nahrání fotek na web, jejich úprava ... a naskládání 1pračky + pověsení. A to v době 2hodin. Na žehlení mám tak 3-4pračky, ta pátá jsou jen ponožky, spodní prádlo apod. ... ale mám tam nějaké osušky, nějaké věci co nežehlím - tak to snad stihnu.
vasha • 13. červenec 2009 v 09:12 Která pravidla porušuje: | Zruš Ivi: já budu mít kavalíra a taky fenku. Už se na ni strašně těším. Manžel psa nechce, ale zdá se mi, že už trochu vyměknul. Musím jí koupit pelech, vodítko, no vlastně všechno *** je to kavalír - fenečka ;-) ***
Profilova fotka
ivi: uff... no ty to máš nabité.. no to jsi dobrá.. jak jsi to tak v té rychlosti našla?
Profilova fotka
ahoooooj holky, zase na chvilku zdravím. musím jít přebalit, štěpík se pokadil.:-). to je furt dokola, najíst, vykadit, přebalit,spát :-) jinak u nás nic nového, sále v noci špatně spíme a přes den taky nic moc:-(. už si pomalu zvykám :-N :-D o víkendu jsme byli u L. mamky v Metylovicích, Štěpánek se tam rochnil v bazénu,byl hodný, pořád se válel na venku na terase na dece. a spal jako doma, pěkně blbě,ale to se dalo čekat-jiné prostředí:-) jak bude zas nějaká větší chvilka, tak vám zas přihodím pár fotek jak nám ten kluk roste :-N tak zatím papa
no my se o tom s V bavily jak jsem dávala na net foto malé ....
Profilova fotka
ahoj holky, jeden den nejsem v práci a druhý den to stojí za to, snad to brzo zvládnu a budu moc zase sem ;-) lun: takže v noci žádný spánek a přes den asi taky co :-(, snad se to někdy zlepšení a konečně se budeš moct vyspat pan: tak o tomhle se vyjímečně moje kamarádky s dětmi ještě nebavily, u nich vedly zážitky s porodu, s nastříháváním, sešíváním a momentálně se řeší nočníky ;-) ivi: to máš teda hodně nabitý program na dnešek
Profilova fotka
JIja- v noci se pořád budí co hodunu, maximálně co dvě. přes den spí 3x co půl hodinky, někdy se mu podaří hodinka,ale to ho po té půlhodině musím znova uspat. no je to náročné:-),ale hlavně,že je zdravý a roste:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak má paměť není zase tak špatná, že jsem si vybavila kavalíra :-D Lun: malý zdravý, roste, ale ty za chvíli se nám z únavy složíš! A nemůže k němu někdy vstát L. nebo třeba mamka, stejně nekojíš, že by ses pořádně vyspala a načerpala síly? Na fotky se už těším :-) Jija: co se zase děje? Ivi: půjčuji si je v knihovně mají tam službu rezervaci knih ty super knihy nebo novinky málokdy natrefíš v regálu. Teď čtu Panenka, která řekla ne a je to o Bulharsku, korupci, bídě a bohatství, gangy a hl. hrdinku unesou cikáni a bude pro ně šlapat,a le tam jsme se ještě nedočetla, ale už jim spadla opona a mají "demokracii" a dále jsme včera vyzvedla 9 let pekla o zdravotnicích opět z Bulharska :-D co byli v Lýbii uvězněny, že údajně nakazili tamní děti virem HIV a pak Milionáře z chatrče tak bude ze mě zase knihmol :-D :-D :-D ale já hrozně ráda čtu :-) Ivi: co fotky jak to cca vidíš? Ty koláže myslím. nechci uhánět a taky nezapomeň si na září udělat volňase uděláme ten srazík, protáhnu tě OV a zajdeme na ty plameńáky, apod. do ZOO a babí léto miluji to tam bude krásně budou se barvit stromy :-)
Profilova fotka
ivi: aháá tak to pak jooo lun: no ahojky... jj na fotečky se už těším tak pak přihoď až budeš mít chvilku času ;-) no to je síla to buzení, to bych asi brzo odpadla, nebo bych se musela dopovat :-D jija: no vidíš to... a to nastřihávání apod. to taky řeší.. ale o tom se raději bavit nebudem ne? :-D katy: no jen aby to nebylo babí léto jako loni :-D :-D :-D
Katy, nezapomněla ...... ale teď zrovna řeším něco jiného. Vydrž prosím ještě chvilku 8-) já vím, je to se mnou na dlouho ... ale fakt nestíhačka
Profilova fotka
Jija: tak to mi naštěstí holky neříkaly, pak bych asi ani nechtěla rodit :-D Pand: bylo!!!!!!!! nebo jak to myslíš? My v té době si krásně užili babího léta na welnessu na bečvě a tam jsme oslavili 1 výročí - babí léto bylo jak cumel to vím naprosto jistě! Ivi: prťka , vydrží, nic jiného mu ani nezbývá :-D :-D :-D ale v pohodě jen jsme se optala :-)
Profilova fotka
Ivi: co ta babí OV? Bude snad babí i s baby :-D :-D :-D Mates vysmejší, navaří, napeče :-D
Profilova fotka
pan: no radši ne ;-) katy: no když holky měla strašnou chuť si to sdělovat (a pořád mají) a ony děti mají a já ne, tak to poslouchám, ale radši nepamatuju, jinak bych asi nikdy dítě mít nechtěla :-D ale v práci halda papírů, ale už jsme většinu zvládla, teď už jenom drbky :-) lun: to je mazec, že se tak často budí, obávám se, že mě by mnohdy nedokázal vzbudit ;-)
Profilova fotka
Jijo: prý ten nástřih bolí nejméně z celého porodu =-) tak to se máme na co těšit co? :-D
Katy, máš to na rajčeti .... ;-)) Ova platí :-)
Profilova fotka
Ivi: super a na OVU se moc těšíme :-) Teď jsem se naštvala v Tropiku jsme min. týden koupila 4 mečovky a všechny chcíply 100 v prdeli a majitel nic tak už tam nikdy nepůjdu ani pro krmivo! Od nich mi vždy časem ryby chcíply! kouknu se tady v Porubě a nějaké si donesu nové. :-)
Katy, vyšetřila jsem chvilku tak sem to sfoukla ... zkus si to vytisknout jak to bude vypadat ;-)
Profilova fotka
katy: to je teda ale obchod, když jim nakonec všechny rybičky chcípnou :-( já už jsem se dneska ze všeho vyhrabala a pohoda, odpoledne jdu ke kadeřnici tak jsem zvědavá co nového mi na hlavě vymyslí, mám sice obrázek co bych chtěla, ale ona mi to vždycky stejně trochu upraví a já se ani nepoznávám ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?