22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No stin tam neni nikde ani ted, to mas pravdu a lezi se vsude do kopce, takze se mi mala porad koulela dolu a ja ji porad chytala.
Profilova fotka
lin: právě a být pořád na slunku to není ono a já jsem si hlavně původně myslela, že když tak si můžu zajít zaplavat i do přehrady (když to bude zrovna povolené) a ono nic, prostě malý plácek a nic víc, to už je lepší aquapark na ostrava-jih :-)
Profilova fotka
No to mas pravdu :-) Jedine super tam byly umele vlny to byla parada !!
Profilova fotka
Pand: no ráda bych zase chodila na představení do divadla, akorát st budu chodit s mamkou a pá s P. jinak se to asi dát nebude, budeme zase chodit jen na ty hudební. Lin: ty umělé vlny byly pořád nebo jsme hopsali aby jste si je vytvořili? Tak je to totiž uvnitř na Olešné. My se asi svezeme s našima do Berlína mají tam kamarádku a pak do Tropical Islandu na pláže "Tahiti a Bornea" :-D prý je to tam bomba! Holky nevíte co je s vashou nějak na nás zanevřela co? :-( ;-(
Profilova fotka
lin: tak zrovna v těch umělých vlnách jsem nikdy nebyla ale vypadalo to super katy: o tom tropicu pořád děsně básní moje kamarádky co jsou z čech, ty už tam byly několikrát, taky jsme o tom uvažovali, ale je to děsně daleko tak zatím odoláváme pokušení co je s vashou netuším, nemám na ni ani číslo na mobil, jinak bych poslala sms a poptatla se
Profilova fotka
http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-ka... jija: jj užívám :-) tak to ti tiše to představení závidím :-N tak pak musíš poreferovat. lin: no ted jsem přečetla o tom nose... no to jsi dobrá katy: opery, operety jo? Mělo to úspěch říkáš jo? nevím co je s Vashou :-|
Profilova fotka
tomu se říká "sám sobě dědečkem" :-D :-D pan: tak já jenom doufám že večer nebude pršet a určitě napíšu jaké to bylo
Profilova fotka
Já takové ty "lásky" dědda s vnučkou neuznávám co je moc to je příliš! Pand: jj opery, operety, muzikály, balety jsou moc hezké a líbí se nám to :-) Jija: dělají se 2 denní výlety s CK cca kolem 2 tis. to stojí, kdyby jste se na podzim nudili ;-)
Profilova fotka
Jija: tak já raději dnes na brusle nebudu plánovat abys mě neproklela, já když se konečně odhodlám tak začne pršet tak slibuji a dnes nejdu ;-) :-) :-D
Profilova fotka
katy: já jsem koukala že se dá jet s CK, ale H. nechce, že spíš autem a cestou bysme přibrali jeho sestru (tak za 100 let) ;-) to jsi moc hodná, že kvůli mě nepůjdeš na brusle, děkuju ;-) :-)
Profilova fotka
Ale na oplátku musíš podat detailní report jaké bylo představení a výkony pražáků ;-)
Profilova fotka
katy: no pokusím se, ale nejsem moc novinářský typ ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak se musíš pokusit ;-) vem si notýsek na poznámky, abys na něco nezapoměla :-D
Profilova fotka
já si nechám zapnout u H. na mobilu diktafon a budu si všechno dojmy diktovat :-D
Profilova fotka
Jija: tak to jsem tedy zvědavá :-D tak proto ta zítřejší dovča bude z tebe zapisovatelka :-D :-D :-D
Profilova fotka
no to nevím já si na zítřek určitě nějaký ten program najdu třeba spaní nebo úklid :-D
Profilova fotka
Jija: prospat den je škoda a až budeš uklízet vem to přes mě taky by to byt potřeboval jako sůl - žehličku netahej připravím :-D :-D :-D a v ledničce ti nechám nějaký zob co ty na to? :-D
Profilova fotka
tak to jste se tu pěkně domluvily... škoda, že jsem tak daleko, taky bych připravila nějaký ten zob :-D katy, jija: tak zítra povkládáte jak jste dnes dopadly... nehty, divadlo.
Profilova fotka
Pand: já můžu říci již dnes super jako obvykle :-) jsem ala servírka co nám dnes servírovala menu nechala jsem se u ní inspirovat :-) :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po nějaké době zase první, Jitka ještě asi chrupká a zbytek taky :-D tady je pod mrakem a tak asi zprchne to by se dnes mohlo dobře cvičit snad to nezruší. Holky nebyla jste někdy na dance yoze? Co to je a jak to probíhá?
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem vzhůru, ale klidně bych ještě spala :-) včera to bylo super, jediné mínus bylo že z našich míst bylo blbě vidět, takže příští rok to chce kupovat dřív ;-). kromě Laurinová (královna víl Titánie) a Víznera (král Oberon) tam hráli slováci, ale bylo to tak vtipné, že mi přišlo, že by to ani v češtině nemohlo být tak dobré. dost jsme se nasmáli. nevtipnější byli "herci" co se chystají zahrát na svatbě pro pobavení, ti jak vlezli na podium tak to bylo bomba. ozvučení bylo dobré takže všechno bylo rozumět a slyšet (akorát občas proletělo letadlo a projela tramvaj, ale asi jenom tak 3x). takže příští rok chcem na něco určitě taky. po představení jsme akorát chvilku čekali než vyjedou všichni z parkoviště a pak jsme byli asi za 10 minut doma :-). teda přijeli jsme asi o půl dvanácté, představení mělo trvat do 22:45, ale nakonec končilo chvilku po 11 doufám že to stačí ;-)
Bré ránko ;-)) u nás lehce pod mrakem, ale jen se spustit :-(( na www.sdhlitovany.estranky.cz v sekci videa jsem dala všechna videa z nedělních závodů. Časem dodám výsledkovku, fotky, popis a takovou tu omáčku kolem ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) to je fajn,že dnes není tak vedro. Ahoj Lin po dlouhé době..ani Lunula se už dlouho neukázala :-( my vstávali dnes v sedm a teď jsme to ještě zalomili..tak je klid jinak teda od včerejška od večera máme dudel :-| malý zas tak řval, že to M.nevydržel a nakonec mu ho tam narval a asi 2 hodiny mu ho držel, aby ho nemohl vyplivnout, ale asi zabralo :-D Pan: teorie dítě k prsu v autě jaksi padá 8-) chápu že ty autosedajdy jsou bezpečné, ale je to strašně nepraktické, když začnou brečet, nemůžeš ho ani vytáhnou nic,tak kojím nakloněná na něm a je klid :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no je příjemné ochlazení a ani mi to dnes nevadí ;-) Saly: Lun tu nedávno nakoukla, ale ty jsi chatovala a nedočítáš tak nevíš, nezanevřela na nás, je o Vashi nic nevíme :-( Jija: já včera brusle oželela, jsme ráda, že se ti to líbilo a v které řadě jste seděli?
Profilova fotka
saly: tak lepší s dudlem a klid než bez dudlíku a řev ;-). jo venku se trochu ochladilo, na chvilku je to fajn katy: v 17., poslední do které byly lístky se sedadly pak tam byla za námi ještě galerie a tam si musel každý vybojovat svoje místo ;-)
Profilova fotka
já bych taky někam šla :-( ale zatíém je to pasé. Už jsem začla odstříkávat do mražáku mlíko, at se aspoň někam večer dostanu..zítra budeme mít nový tříšuplíkový mražák, at se to tam všechno vejde :-D :-D Třeba Vasha už pracuje nebo dovolenkuje ;-)
Profilova fotka
KOnečně jsem stihla přihodit nějaké fotky jak jsme za ten měsíc porostli :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
saly: moc krásné fotky, nejvíc se mi líbí ta s tím houbařským košíkem ;-) takže ještě chvilku budeš odstříkávat a pak můžeš večer vyrazit na flám jo? :-) já jsem zrovna dorazila z nákupu jdu žehlit, včera jsem všechno nestihla
Profilova fotka
No hub -hlavně praváků, tam bylo hodně..nejsou tam žádní lidi, takže žádná houbařská konkurence v lese :-) ne jak v beskydech na jeden hřib 14 houbařů =-) já jedu do porodnice odevzdat mlíko na nějaké testy, udělají ti rozbo co mlíko obsahuje, tak jsem zvědavá
saly, malej je úžasnej ... jen to houbaření ho nějako zmohlo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?