22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak oslavy se povedly bylo super na chatě příjemné léto ne jak tady výheň (tedy usuzuji podle návratu před 20 hod. a tu pořád na vybulení) tchýně i tatík s dárky spokojení (tedy doufám) a já opět kg navíc tak jsme se včera večer rozhodla vyhlašuji špekům válku! už jsme si řekla stop ty 3 kg co jsme nabrala musí nemilosrdně dolů!!!!!!!! ale ještě nevím jak to provést :-N jíst se musí a hýbat v tom hicu se mi tedy nechce. :-( ale něco vymyslím. Jinak taky musím vyprat zase plný koš a vyžehlit k tomu co mám vypráno už dlouho jsme se ještě nedostala tak se pak asi posmolím jak budu žehlit to bude aerobic a hned budu durch :-D Pand: asi jsem už na 90% rozhodnutá že do toho půjdu :-) jinak uvažuji od září začínají i lekce stepu, irských tanců nebo country tance něco bych možná zkusila jen nevím co mi tak asi půjde :-N
Profilova fotka
pan: no já jsem to původně taky chtěla nechat na večer, ale pak jsem došla k závěru, že to lepší nebude a žehlila jsem jednou dopoledne a jednou odpoledne, ono už mi stejně víc horko být nemohlo :-D katy: já bych měla taky vyhlásit špekům boj, ale nějak se k tomu pořád nějak nemůžu dostat, hlavně v tom horku ale já si stejně najdu určitě výmluvu i když bude chladno :-D, určitě Ti ty tance půjdou, když zvládáš všechny ty aerobiky tak zvládneš i tohle ;-)
Profilova fotka
No celkem problém s tancem jsme nikdy neměla ať už to byly břišní nebo v tanečních tak sand bych i to mohla zvládnout jen nevím pro který se rozhodnout a taky kdy to bude a v jaký čas že?
Profilova fotka
:-) Dobré ranko :-) já se hlásím po cestovatelském víkendu, byli jsme na chalupě u Bouzova u tchýně.Malý se tam zas předvedl ]-( byl protivný jak něco..i když cestu zvládl v pohoě, kojit umím už i za jízdy, když je přišpendlený v autosedajdě :-) ale tam pak byl teda hrůza, furt bečel..no nevím,nevím my jsme oslavovali M. narozky, dostal elektrický gril, tak jsme taky grilovalii.Dnes mám doktorský den, jdu se sebou na gyndu po šestinedělí a s malým k jeho doktorce, pokontrolovat..
Profilova fotka
Ahoj Saly: tak malý byl tygr jo? :-N doufám, že kojíš jako spolujezdec a ne řidič to by chlapi čuměli co? :-N no možná byl i protiva z toho horka ne? Tak šestinědělka končí tak to budeš moci nakonec i k té vodě jak se obávala, že to nestihneš. ;-) a teď zůstaneš chvíli v OV nebo zase valíš pro změnu do Beskyd? :-D
ahoj kočky, já vík hektický!!! V pátek rychle uvařit pro chlapíky na sobotu. V sobotu do práce - vyskytla se mi možnost sobotní prácičky ;-) a celou neděli jsme byli na závodech. Celkem sem byla v jednom kole, takže v neděli jsem měla jen trochu brambor a řízku, a pak cigáru a večer eče brambůrky a oříšky - fakt byl hlad. Ale tlačilo mě z toho bříško ale udržela jsem to. Páč oříšky hrozně škrábou když :-p :-x :-D
Profilova fotka
No Ivi: takové info nám podávat o :-p :-D ty kouříš? že bylo cígo?
Profilova fotka
Katy: jako spolujezdec vzadu :-D ale i tak mám strach, že se někdo nabourá :-D pojedu zase do Beskyd, asi ve středu..teď mám tady ještě ty pochůzky a pak vyrazím..tady fakt není o co stát, dokud je hezky, a M. si asi vezme dovku a bude tam s námi. S tím koupáním nevím, nádrže už jsou zelené a veř.koupáky moc nemusím.jsem domluvená ke kámošce na bazen na barák, tak asi letos jen tam..
:-D :-D :-D Katy tak info se vším všudy né? :-D nn cigáro jako cigára .... uzenina. CHlapi ji měli jako občerstvení s chlebíkem ;-)) Jinak, počasí u nás vyšlo parádně. Fakt po dlouhé době čupr víkend. V sobotu až moc hic, dopadla sem tak že mě opět 30min valila krev z nosa a nešla zastavit. Tak sem to vzdala a šla si lehnout. Hlava bolela jako střep, přitom sem dostatečně pila tak nevím. Asi opět celková únava + vyčerpání. Zase si musím nasadit ascorutin |-|
Profilova fotka
saly: teda Ty jsi ale akrobat, když zvládáš kojit za jízdy, naštěstí se do aut co jedou kolem moc nedívám, protože vidět jak kojíš tak asi vybourám ;-) ivi: koukám že víkend jsi měla docela akční, teda ta krev z nosu brrrr, to máš jako tenké žilky že to teče?
http://www.firesport.cz/2003/lindex.p... kluci jsou průběžně první x-)) jijo: já pokud jsem unavená nebo nachlazená tak prostě krev valí. Bych řekla že oslabené žilní stěny bo co ...
Profilova fotka
Saly: máš recht tu je zbytečně hic kdybych byla na tém místě taky bych byla s děckem na chatě, kde je "dýchatelněji" trápí se dospělí v tom hicu co pak mimčo? Tam máš stromy větřík a min. o 5 °C méně že? Mamka taky zůstala na chatě. Ivi: no uvažovala jsem zda nemyslíš takový ten dlouhý párek :-N jsem si říkala, že jsem nikdy nezaregistrovala, že bys psala, že kouříš, ale víš jak raz za uherský rok na pařbě. :-N tobě teče z horka krev z nosu? byla jsi s tím u dr.? to není žádná sranda! Jija: vzala jsi mi slova z úst :-D Dnes by se mohla ohlásit Lin už ji týden na hamrech skončil ;-)
Článek se načítá
Katy, horko + únava + stres + nevyspání = krvácení z nosu. Mám to furt, sem si zvykla. Není času k lékaři - stejně by mi napsal asco. Jo a na podzim jdu na to kožní ;-)
Profilova fotka
ivi: teda ale abys pak nebyla chudokrev když to z Tebe tak leje :-(, ale když už máš zkušenosti tak asi víš co a jak mě se dneska nic nechce, už bych chtěla domů a pak hezky večer za kulturou ;-)
Profilova fotka
Ivi: tak to je dobře že ses objednala, budu držet palce aby vše bylo OK :-) co je asco? Jija: kam za kulturou? Kam a na co jdeš?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas po navratu z dovolene .
Profilova fotka
Tak co je tady noveho ?? My jsme se meli super, chodili na vylety , no proste parada a uzili jsme si to . V zime jedeme asi zase na vikend .
Profilova fotka
Ahoj Lin před chvíli jsme psala, že se dnes jistě ozveš že ti včera skončilo lebedo na hamrech, počasí vám vyšlo jak bylo povídej, přeháněj. Jak jsme 2x v tomto týdnu jeli přes Hamry jsme si na tebe vzpoměla.
Profilova fotka
Je tak ses mela ozvat a mela ses za nama zastavit . Bylo super, byli jsme na Olesne , je to tam o nicem mi prijde Aquapark jsem si predstavovala jinak , je to jako na Capkarna, ale bylo fajn, az naledovou vodu . Pak jsme byli v lanovem censtru , na Slunicku , na Gruni a Svarne Hance , chodili jsme po okoli, na Bilou , no proste super.
Katy, asco = ascorutin .... beru to na zastavení krvácení. stačí tabletka 3x za den a je klid
Profilova fotka
Mala bya hodna, uplne zlaticko , tim ze tam vubec ebyli ty horka, tak spinkala celou noc.
Profilova fotka
katy: jdem na shakespearovské slavosti - sen noci svatojánské tak jsem na to zvědavá lin: vy jste toho teda stihli, to jste se ani na chvilku nezastavili co? :-) fajn že byla Gábinka hodná asi se jí tam taky líbilo :-)
Profilova fotka
Lin: tak Grúň i Švarná hanka je super, kdyby jste šli až na Bílý kříž a pak ještě kousek tak byste zase byli u nás. tak příště to nějak domluvíme. No my jsme jeli kolem v út na Bečvu a ve čt zpět to jsme pospíchala do OV měla jsme jít na nehty, ale ve Frýdlantu jsme dostala sms, že onemocněla, že se moc omlouvá, že v po kdybychom to věděli tak bychom tam ještě zůstali do večera. Tak já na venkovním nebyla jen ve vnitřku a bylo to fajn, sice menší,a le stačilo.
Profilova fotka
Jija: hrají tam pražáci nebo ostraváci? my taky chtěli na Paničky s Bolkem a Stašovou ale nebyly už lístky, pak jsme ještě uvažovali na představení s Třískou. Ale mám slíbené muzikály tak snad budou hrát nějaké fajné, nejraději bych POmádu, ale už se bohužel nehraje ;-(
Profilova fotka
No venkovni je uplne stejny jako Capkarna . Jen jine tobogny. Na jednom jsem jela a nosem jsem to zabrzdila o dno . Myslela jsem ze ho mam polamany . Au . Ale prezil to .
Profilova fotka
Ahoj Jija: Jo malym se tam libilo moc , porad jsme meli co delat . Takze super .
Profilova fotka
katy: z pražáků by tam měla být akorát Laurinová a Vizner, taky jsem chtěla na paničky, ale to snad nebyly vůbec lístky :-( lin: mě taky venkovní aquapark na olešné moc nezaujal, není tam žádný stín (nebo nebyl když jsem tam byla) a to že končí tobogán na mělčině tak to mě fakt dostalo, bohužel negativně :-(
Profilova fotka
Lin: no ty máš tedy akce a jak se ti to povedlo? No ještě že ho máš celý! Kdybys měla pořádný frňák tak bych to brala, že jsi chtěla mít důvod konečně navštívit plastiku, ale máš hezký nosík :-) Jija: a Tříska se už asi hrál co? Jdete dneska? To tiše závidím, pak musíš povědět jaké to bylo. Jdeš s H.?
Profilova fotka
katy: a co plavání v tom hicu? nooo tak to máš pěkný program ;-) a co divadlo, budete zase chodit? jija: tak to tě fakt obdivuju v tom hicu.. uff saly: to už uteklo 6ti nedělí? Jééé to ale letí... a jak ho krmíš v té autosedajdě? To se jako k němu nakláníš? Nemělo by se spíš dávat dítě k prsu než prso k dítěti? No taky jsem myslela, že kojíš jako řidič :-D :-D :-D a copak mu chybělo ,že byl protivný? bobeček ivi: no super víkend ;-) teda až na tu krev.. nemůžeš to mít změnou tlaku? No ale jak píšeš... to vlastně taky může být.. no někdo na to holt trpí :-| já jsem to měla jako malá a nedávno mi taky furt tekla krev a dostala jsem taky asco... nic jiného ti asi neda.. a nebo nemáš málo železa? lin: taky zdravím po dovči :-)
Profilova fotka
katy: jo tříska se už hrál, byla na něm kolegyně minulý týden a říkala, že prý super. neboj povím, zítra mám volno, protože hádám že budem doma pozdě a to bych asi nevstala ;-). jdu s H. u nás je on víc kulturní typ jak já :-D pan: když při představě co by mě čekalo jinak jsem radši na nic nečekala ;-) a co užíváš si dovči?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?