22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Pan: svatba už je domluvená ;-) o ruku jsem byly požádána už v únoru ;-) teď jen vychytat termín kvůli malému..teď je ještě moc malinký, možná to necháme na jaro..uvidíme jak s tím odvoláním.. Kočárkovat se mi nechce hlavně kvůli tomu počasí, no že bych neměla s kým to zrovna ne, ale nechce se imi ven, je tam vedro už teď.Na deset přijde kámoška s malou raději ke mě domů..dáme kafčo a malí můžou v chládku spinkat... Katy a kde ty vůbec teda jsi? :-)
Saly, Katy je na wellnes pobytu v Beskydech - byla tam už tuším že na jaře. Ale místo přesně nevím - psala to tady - tak zkus dohledat. Tuším že by to mohla být str. 171
Profilova fotka
ivi: dovolenou ne, náhradní volno, hodně jsem pracovala a přeco to té firmě nenechám, když mi to ani neproplatí ;-) a co neteřince nějakou velkou panenku nebo domeček pro panenky nebo něco podobného? jinak chlapům nevím, strejda bude mít v září 60 a taky netuším, uvažovala jsem o nějakém to zážitku jako třeba návštěva palírny slivovice nebo tak něco a když jsem to říkala tatíkovi, tak že ne, že prý by tam museli být tak týden a pak se měsíc léčit :-D náš soused dostal ke 40 - kurz potápění (zakončení v chorvatsku v moři), kurz paraglajdingu (nebo jak se to píše) a seskor padákem a jedna příbuzná dostala nějaký honosný kurz vaření ;-) a můj tatík dostal k 50 hodně dobré hodinky a od rodiny prachy a bráchové za to koupili super wapku :-) katy: tak si hezky užij koníka a ne že spadneš :-) a lávové kameny, to zní fakt zajímavě :-) saly: jo počasí je fakt hrůza, já jsem si včera dala cestou domů u Venuše točenou zmrzlinu abych přežila cestu domů :-)
Profilova fotka
ivi: dohledávat nebudu, na to fakt čas nemám, ani jsem vás za ten týden nedočítala..zo je nad mé časové možnosti, však ona se pochlubí až dorazí zpět.. já zítra zas odjíždím..jedeme k M,rodičům na chalupu k Bouzovu, jsem zvědavá jak nám to tak dlouho půjde v autě a v cizím prostředí...asi o bude náročné.. já dárky vůbec netuším.M.má narozky zítra, tak já mu koupila v Polsku 2 kravaty a jednu košili s krátkým, má nedostatek a ještě chci dokoupit elektrický zahradní gril..to jedem vybírat dneska, ale tyto tipy se ti asi hodit nebudou :-| JIja: na zmrzku k vendě chodím taky, někdy mi i martin ji nosí domů, trošku rozteklou i když utíká, ale stále výbornou :-D
Saly, tak Katy psala že jede na Bečvu - takže tak
Profilova fotka
saly: z Tomáška bude malý cestovatel ;-) alespoň bude v autě zvyklý a nebude brečet, ale neboj určitě to zvládnete, máte v autě klimu aby tam nebylo moc horko? to byste měli být kousek od Loštic ne? my jsme tam teď projížděli a H. tvrdil, že jdou všude cítit tvarůžky ;-)
Profilova fotka
jo klimu máme, to bych jinak nedala..jo jo kousekod loštic to je...
Profilova fotka
saly: tak to je fakt výhoda, já sice přežiju i jízdu bez klimy, ale neriskovala bych to s prckem, teď mu jenom musíš domluvit aby celou cestu spal ;-) takže k jídlu budou jenom tvarůžky ;-) :-D
Profilova fotka
ahoooj holky, to je hic co? Saly- no já se ti nedivím,že se ti ven nechce, mi totiž gtaky ne, chodím je brzy ráno tak mezi 8-9 a pak kdyžtakk večeru kolem 5 a myslím,že to dost stačí. jůůů, jedete k Bouzovu, to je super. tam se mi moc líbí, rodiče od L. mají taky kousek chalupu:-). vyýdycky si děláme výlet na bouzov,do loštic na tvarůžky, do Olomouce. s malým jsme tam byli popprvé jak měl 4 měsíce:-),ale neboj i ten váš to v autě zvládne, se mu bude dobře spinkat ;-) my jedeme zítra na víkend k mamce od L. do Metylovic,tak se budem čachtat v bazéně :-)
Profilova fotka
Lun: myslím, že jsi venku tak akorát, v dobu kdy je tam jakž takž rozumně :-) užijte si výlet
Profilova fotka
lun: a kde tam přesně tu chalupu mají? my v dědince Lazy u Městečka trnávka. my včera byli venku taky až kolem osmi večer a jen ve vaku,kočár nee
Profilova fotka
jija: ty v pátky neděláš nebo si dovoluješ? katy: no ty se připojíš kdekoliv abys nás pozdravila co? Tak je to správné, tě chválím :-D Tak si to pěkně užij a pak poreferuj jak jste si zarelaxovali... lávové kameny jsou báječné ;-) ivi: a nějakou hračku, panenku nebo tak něco? Nemůžeš se poradit , co třeba doma má co nemá, nebo co ji ted zajímá?Jiste to její rodiče musí vedet ;) a tomu známému... no taky bych mu koupila flašu a nebo nějaký poukaz na něco co má rád. saly: aháá tak to pak jo... no že ses nepochlubila, že jsi byla už požádána... nebo že mi to uteklo? :-o tak to GRATULUJI ;-) tak to chápu, že v tom hicu nechceš ;-) ale chudák ta kamarádka, kt. v tom hicu k tobě vyrazila co? :-D :-D tu je ted pod mrakem a před chvilou byl i docela silný vítr.. ale ustálo to, už jsem se lekla co ten vítr zas přinese.
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: kámoška přijela autem s klimou, taky se jí nechce být venku.. ;-) půjdu ven zas večer, dnes jdem s malým poprvé po obchodech, tak jsem zvědavá jestli bude cirkus nebo jestli bude čumíkovat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes už zdravím z OV z prac. procesu :-( na welnessu bylo super, nádherné teploučké počasí, ale ne jako tady v OV tu bylo asi peklíčko co? POdle včerejška jak sjme večer dorazili. Plavali jsme, hráli tenis, slunili se no prostě pohodička, jídlo super, večer nějaký koktejlos na terásce při západu slunce a koník byl super, byl to hřebec (klisničky jsou poslušnější a klidnější nemůžu si pomoci) ale zvládla jsem to byl to pořádný macek cca 800 kg a výška v kohoutku kolem 1,65 m byl jen o chlup menší než já. Ale poradili jsm esi sice si občas ze mě vystřelil a provedl lumpárnu, ale ustála resp. useděla jsem to a jezdila jsme sama už mám skoro "řidičák" na koníka :-D i jsm e klusali a musím přiznat že to bylo super, ale měla sjem strach abych nežuchla. Saly: opět svatba? Nebereš to nějak hopem?
Profilova fotka
ahoj holky, pan: mám náhradní volno, protože jsem měla za tento měsíc hodně přesčasů a přece to firmě nenechám, když mi to ani neproplatí ;-) katy: to muselo být super, a stihly jste toho docela dost, to jste se ani nezastavily ne? já to musím doma trochu zkulturnit a pak asi vyrazím za kámoškou na drby :-D
Profilova fotka
dobré ranko :-) saly: aháá tak to jo... to mě nenapadlo .. my jak tu klimu nemáme :-D tak jak zvládl malý obchody? katy: no tak to musel být ohromný zážitek :-) já jsem posera, já bych na něj teda nesedla. jija: to máš recht ;-) tak si užij den a pak napiš jak bylo :-N
Profilova fotka
Jija: tak to máš super že si můžeš brát náhradní volno, to my neznáme! A super bylo a pohodička stihlo se vše, my nespíme do 10 hod. tö pak hodně věcí stihneš. ;-) pand: však P. taky nešel jen já :-) a zapíšu se do jezdeckého klubu od září :-)
Profilova fotka
A teď mě samozřejmě bolí fest zadek a vnitřní strana stehen :-(
Bré ránko ;-) ahoj wellnes ženo!!! ;-) to je skvělý jak ste se měly!!! A koníka upřímně závidím ;-) já se svezla párkrát a kdyby bylo více času, tak se taky někamo zapíšu. Uvidíme postupem času jak to bude :-)) Já si včera odpo mákla. Neměla sem ani hlad z toho tepla, tak sem si nandala plavky a šupajdila sekat kolem chaloupek. Pak rychle sprcha a šups k sestřenkám na grilčo. Její manžel nám ugriloval 3druhy párečků x-) hmmm to bylo mňam
Dala sem si vínečkou s colou, hezky sme si s babama popovídaly, zasmály prostě fajn večer. Došla sem lehce "nametená" :-D kolem 22,30 ;-) a příští týden si uděláme asi Mojito party ;-)
Profilova fotka
katy: nekecej, jako v OV? no aby P. nežárlil :-D ale třeba to bylo přínosné na ty vnitřní stehna nemyslíš? ;-) :-N ivi: aj tobě dobré ranko :-) no to je život :-D
Profilova fotka
katy: taky beru jako výhodu, že máme náhradní volno, dost mi to šetří dovolenou, ale musíme to vybrat hned v tom měsíci to kamarádka může vybírat dokonce 3 měsíce ivi: je grilované párečky, to vych si dala taky a mojito mi taky chutná, ale nějak nejsem schopná si na něho koupit ingredience ;-) já už jsem umyla nádobí a uklidila, teď jenom čekám jestli mi stihne nějak rozumně doprat pračka ať můžu jet, jinak ji nechám a pověsím až se vrátím :-)
Jijo: já už mám právě ten bílý rum, třtinový cukr snad dva roky doma. Takže jen koupím limetky, sestřence máta roste na zahradě, dají namrazit led a je to ;-) óóóóóó asi mě začíná bolet hlavička makovička :-p
Profilova fotka
Ivi: tak mojito party, jéééééééééé to bych šla taky to já rád tuze rád :-) Pand: jo v OV je spousta soukr. klubů jak jsme zjistila, ani jsme to dříve nevěděla, proč by žárlil může jet taky, ale bojí se a nemá koně rád (leda v klobásce :-D ale to je hnus tak psát o krásném zvířatku) no určo je to na stehna good.
Profilova fotka
ivi: no to bych si taky dala líbit :-N katy: tak už jsi 100% přesvědčena jo? jinak u nás je krááásně, sice ne takový hic jak včera, ale je příjemně.
Profilova fotka
ahojky, zdravím při sobotě... tu mrtvo, nikde nikdo , všichni asi u vody co? no má být dneska nááádherně a co teprv ten příští víkend :-) katy: pak napiš jak se vydařily oslavy ;-)
Profilova fotka
dobré ranko při neděli :-N
Profilova fotka
přeji pěkný večer při neděli :-D u nás pěkně sprchlo i buřina byla... ochladilo se na příjemných 19C :-) no si tu klidně můžu vykládat i sama :-D
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme byli v sobotu u sestřenky na narozeninách a docela sranda, dokonce se v kolem 9 večer začalo i koupat, mi se teda nechtělo, ale H. byl ve vodě pořád :-) včera jsme v tom horku odmítli jít i ven, akorát na chvilku do bazénu a jinak radši ve stínu doma, a vykoupala jsem psa aby mu nebylo horko, akorát jsem mu pak nechala otevřeno k vodě aby se mohl svlažit (moje naivní představa) a on zdrhnul ]-(, naštěstí ho tatík našel, příště se na něho vykašlu, když já se tak snažím a on pak uteče jo a taky se mi konečně podařilo vyprat prádlo za poslední měsíc a dokonce jsem v tom horku i vyžehlila, chybí mi vyžehlit jenom co jsem včera vyprala a zase budu mit na chvilku pokoj
Profilova fotka
ahojky při pondělku :-) jija: no tak to já taky žehlila ale až včera večer až jak se ochladilo... ale rozhodně to všechno vyžehleno nemám :-| tak to dneska a zítra doladím... ma být ještě přijatelně..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?