22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jijo: je pravda že v Maďarsku ve všech místech kde i lišky dávali dobrou noc GPS fungovala v Blavě ne všude a taky jsme se msueli ptát :-D na GPS to vidíš taky kolik jsi ujela a kolik tě ještě čeká + čas za kdy tam při rychlosti jakou jedeš dorazíš. ivi: my tam právě na nabíjení neměy bylo to zaslepeno, teď už máš kolikrát přímo v palubce GPS
Profilova fotka
Ivi: tak ať ti to dobře dopadne papa a já se ohlásím až v pá ale pro zbytek sjme tu jako obvykle do 15,30 ;-)
Profilova fotka
katy: no jo, ale kdybych já koukala na GPS tak by z toho neměl nic H. protože bych byla pořád nalepená jenom na ni :-D
Profilova fotka
Jija: a to máš jako pozorovat jeho? :-N
Profilova fotka
katy: no to ne, ale přeze mě by ji asi vůbec neslyšel a neviděl :-D jako že bych ji zabavila pro sebe, ne že bych mu nevěnovala pozornost ;-)
Profilova fotka
Hergot nějak se tam mračí!!!!!!!!!!!!!! A to jsme dnes ještě chtěli na koupačku no ještě že to jistí krytý bazén, ale doufám, že zítra už bude sluníčko a koupačka. Pandama nám tu zase poslala mrak ]-( ráno je v Praze a šup s ním na MOravu :-( sluníčko, sluníčko, popojdi maličko ..... ať je hezky :-)
Profilova fotka
no tak to já jdu domů až za hodinku a doufám že moc pršet nebude, jinak budu muset poprosit H. aby pro mě přijel na nádraží, zrovna dneska jdu totiž pěšky a ne busem
Profilova fotka
Nesmí pršet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak pro dnešek se loučím papa :-)
Profilova fotka
Ahoj, zdravím po delší době, pobyt na chajdě jsem si trochu prodloužila, pže to tam nemá chybu, není tam takové vedro jako tady a mám tam mamku se segrou, tak si můžu aspoň nakoupit, mamka navaří, ponosí..tak to je fajn.Malý usnul, jsu se zkulturnit a ráno se ohlásím..dobrou ;-)
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak dneska jsem tu první? katy: no nemá :-| ale nenutím, protože než aby byl špatný řidič, tak to raději at naviguje... ale člověk nikdy neví co se na takových dlouhých cestách stane... no když ho bude chtít udělat, bude mít mou 100% podporu. Tak on neměl potřebu se to učit, rodiče ho k tomu nevedli, sami ŘP nemají, možná jeho tatka co by voják z povolání ho má, ale nikdy auto neměli a všude se dostal vlakem a miluje přestupy :-N tak každý jsme nějaký no :-D tak to jsem nechtěla ani nááhodou vám to tam poslat :-( sprchlo vám tam? Zato dnes je od rána hezky, tak posílám i na Moravu sluníčko ;-) jija: no když najede na okruh a pak z Prahy ven tak to není žádná katastrofa... do centra už bych se teď bála i já. Jak už nejsem tak zvyklá jezdit. Ale co by obchoďák mi nic jiného nezbylo :-| a tak jsem se naučila. ivi: jak jsi na alerg. dopadla? saly: tak to je fajn, aspon si na chvili odpočineš ;-) a vasha na nás zanevřela?
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno pan: ono asi když musíš tak si na to zvykneš a naučíš se, ale když nemusím, tak bych tam nejela ;-) saly: na chatě to musí být fajn, když tam máš takový servis, to bych tam byla taky :-) my jsme včera konečně posekali zahradu už jsme se na to chystali 2 týdny, tak H. sekal se strunovkou a já s traktůrkem, sice brácha říkal, že je to hrůza komu všemu už tatík ten traktůrek půjčuje, ale nevyhodil mě ;-)
Profilova fotka
jija: no máš recht :-D no jak tak vidím, tak máš u těch chlapů 100% oporu co? :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
není dneska Katy na tom wellnessu?
Profilova fotka
Dobré ranko, já už mám skoro vyžehleno 8-) ještě 2,3 hoďky a ž to bude :-D malý po kojení v šest usnul,asi tak do devíti, tak žehlím dokud není pařák, pak by to bylo na vybulení..v pondělí jsme oslavili první měsíc, nějak to letí :-S
Profilova fotka
pan: jo opora to je to poslední :-D (ale kdy šlo o něco důležitého tak to zas ji mám), naštěstí jsem vyrůstala mezi klukama tak mě zas tak něco nepoloží nebo nepřekvapí :-) saly: Ty jsi ale čilá takhle po ránu, no letí to teda pěkně, počkej ani nebudeš vědět a malý už bude chodit
Profilova fotka
saly: jéé tak to fakt letí, máš recht :-) a jak jste to oslavili? a jak to vypadá s tím rozvodem? Už se to nějak pohlo? jija: no to máš jediné štěstí :-D
Bré ránko ;-) Pandi, jj Katy odfrčákovala na wellnes a bude až v pátek ;-) U mě na alergo zajímavé ... v září jdu na odběry, pak za týden nato na testy. Dostala jsem nějaké super rozpustné polštářky do úst při bodnutí muchničkou :-p páč to mě ten kotník hrozivě natekl a bolel jak čert!!!
Profilova fotka
ivi: muchničkou? a to je prosím tě co? no ty máš věci :-|
Profilova fotka
ivi: teda to by mě nenapadlo, že na takové bodnutí se dá taky mít alergickou reakci :-| tak snad to bude teď lepší když máš na to ty polštářky
Profilova fotka
mamka měla taky alerg.reakci na muchničku, je to pěkné svinstvo :-( a kamže to katy jela? S rozvodem to vypadá dobře, minulý týden ho rozvedli na první stání..jen čekáme jestli se ještě ona neodvolá... :-) a dále už jsme podali žalobu na popření otcovství kvůli prckovi, tak te´d čekáme na termín stání..takže se to hýbe :-)
Profilova fotka
katy jela někam na welness, ale jsem hlava děravá a už zas nevím kam :-( saly: tak to je super, že je rozvedli hned, snad se neodvolá a bude klid a doufám že budete mít i brzo termín na stání s malým ať už jste rodina i podle papírů :-)
Profilova fotka
saly: tak to je super... tak už se jako dohodli? katy do Beskyd.
Profilova fotka
pokud vše klapne jak má, tak do září by mohlo být všechno pořešené..pak už zbývá jenom změna příjmení u mě ;-) dneska je prcek nějaký spavý..dokonce jsem stihla udělat všechno co jsem chtěla.. jak má dneska být venku? asi ven nejdu, vůbec se mi kočárkovat nechce.. :-(
Profilova fotka
saly: tak to by bylo super, kdyste to už v září měli a příjmení si pak změníš třeba příští rok nebo do vánoc ;-) myslím, že dneska má být kolem 25 a bez deště, ale jistá si moc nejsem
Profilova fotka
saly: myslíš, že by to šlo tak rychle jo? :-N no nevím... jednou rozvedený chlap se do dalšího sňatku moc nehrne, ale přála bych ti to ;-) no asi z toho hicu.. si myslím. Jak to, že se ti nechce kočárkovat? Tak si zkus najít nějakou kamarádku ;-) podrbete a hned bude líp.. nebo se domluv s LIn nebo Lun ;-) jija: no my už ted máme 27C
Profilova fotka
já už za 10 minut pro dnešek mizím, už se těším až vypadnu, dneska toho bylo na mě moc, cestou domů musím ještě koupit nějaký dárek pro dcerku kamarádky k prvním narozeninám tak uvidím co vyberu :-) čau
Profilova fotka
jija: jééé ty pořád jen kupuješ dárky pro malé děti :-N jak tak sleduju. To je pěkné. Tak si to užij, tu je pařák jdu si dát nanuk.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: no je těch dětí teď nějak moc, doufám že pak bude někdo kupovat i dárky pro moje děti ;-) včera jsem koupila panenku co brečí tak snad se bude líbit včera večer jsme si dali s H. ještě projížďku na kole, jeli jsme asi 15 km, to se mi líbilo, tak jsem si představovala léto, akorát že to počasí to málokdy dovolilo (buď horko nebo zima :-D) dneska mám poslední pracovní den tento týden a zítra jdu na návštěvu ke kamarádce :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím letem světem, tady nádherně ani mráček, snad to nezakřiknu pravě se chystám za Tornádem krásným černým hřebečkem na snídani jsme si pro něj "vypůjčila" jablko a máme jízdu, pak jdu se vyvalit na terasu k bazénu a v 13 hod. mám lávové kameny. |Tak práci zdar :-D :-D :-D papa koník mě už volá :-)
Bré ránko ;-) Katy ahóóóóój jééé ty se máš fajně ;-) tak pomuchlej Tornáda i za mne a pořádně ho prožeň!!! Hi hi hi, si si vypůjčila? A co cukřík? Na ten jsi zapomněla??? Jijo, ty máš zítra dovolku? Fíha, to je tedy pracovní morálka! Holky, pls poraďte - v srpnu slaví švagr 30, známý 40 a neteřinka 3ročky. Já sem v háji zeleném páč nevím co koupit. Švagra asi uctím nějakou lahvinkou dobrého vínka ;-) a možno i nějakým DVD - má rád Landy a Kabáty ;-), známého - tak toho nevím čím uctím a malé též neee ....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?