22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: a co, zařídíš si? lin: tak to máte dobře zařízeno ;-) tak to se dá. Kupte si ten spray na klistata katy: no ty máš teda pech! ivi: jj presne tak... kdyz bych si představila, že ty merunky jeste loupu... mam rada věci šup šup a když se to udělá přes sítko tak šlupka neproleze.. ale záleží kdo čemu dává přednost... ale třeba bych zkusila jednou pasírovat a pak bych radši loupala co já vím :-D :-D
Profilova fotka
Ivi: nebo by mohl dát volno tobě ne? když venku bude zase tak krásně :-) A já jdu dneska ke kadeřnici :-)
Pandi, to pasírování je lepší - mi to příjde rychlejší než loupání. Navíc, kdybych ty meruňky loupala tak bych byla pěkně upatlaná. Na marmošku se převážně dávají ty měkčejší - a to loupání nevím jak by šlo. A já se taky řídím dle své mamky a ta pasíruje!
Když jsme u těch meruněk, už mám v sobě 3! ;-)) a mám tu ještě 2letničky 8-)) se z toho pos.ru! Jen nevím kdy :-D :-D :-D :-x Katy :-D a nebo ;-) BUdeš měnit střih, nebo spíš upravovat tvar + barvy?
Profilova fotka
katy: myslím, že tam nic není, byla jsem tam akorát jednou a jediné co tam bylo byl nápis na jeskyni: Rumcajsova jeskyně pan: jo jo zařídím si, jsme domluveni, že já do olomouce a H. pak dál a cestou zpátky bych mohla vyjíždět když mě H. nechá nebo zase od Olomouce, ale to ještě nevím H. říkal, že by se chtěl cestou zpátky stavit na Bouzově, je to jeho oblíbený hrad a pořád tam hrozně chce ale není čas ivi: no dneska poslední, moc práce? lin: tak snad nic nechytnete, chce to nějaký ten repelent, já jsem naštěstí nikdy klíče neměla a doufám že ani mít nebudu
Jiji, já došla až kolem 7,45 - uvařit kafe, pozapínat PC, probrat firemní poštu /elektronickou/, postavit si vodu na kafčo apod. no a prostě sem to dnes nějako neuspíšila. Navíc sem hned po příchodu otevřela všude do průvanu, páč vzduch jako katastrofa!
Profilova fotka
ivi: správně, po ránu to chce pomalý rozjezd, já vždycky příjdu, zapnu počítač, projedu maily a brms a pomalu začínám pracovat ;-)
Profilova fotka
Ivi: dneska jsi ostuda poslední, ale já nad tebou dnes jsem vyhrála o prsa jsme si krápek pospala |-| :-N a letničky taky miluji včera jsme si šla koupit pár meruněk dostala jsem chuť s tálo kg 49 což je hodně. A nepošle a nepošle! Nevím co mi marcela provede nechám se překvapit a vy taky :-)
Profilova fotka
A vytáhly rolety na střeše jupíííííííííííííííííííííííí a jdu taky na to kafe ať netrhám partu :-)
Jiji :-D to je dobrý rozjezd ;-)) Katy, nejsem ostuda - jen jsem to dřív prostě nestihla :-D 8-( Bych poslala, ale přišla by ti z nich marmeláda :-p ... když je utrhneš na stromě ještě tvrdé tak ti nedojdou a když je utrhneš tak akorát, tak za pár hodin jsou hrozně změklé .... fíha 49,- Kč/kg meruněk? To je hodně, no a nemáte poblíž nějkého sadaře, co by prodával?
Profilova fotka
Holky já raději své rozjezdy tady nebudu popisovat :-D Ivi: my máme levný depozit na uhlí, ne na meruňky, ale říkal tatík, že ví o nějakém pánovi co vozí z Mikulova a nechce za to moc, min. už měl jen téměř pyré za 10 kč tak koupil mamce 3 kg na džem tak snad př. týden bude štěstí. Jak to vidíš s těmi fotečkami? myslíš že o víkendu najdeš trošku času? Ale vydržím nespěchám a neuháním :-)
Katy, ále se nestyď a písni svůj rozjezd ;-) Hi hi hi, tak víš co si dáme scuka na 1/2 cesty, já dorazím s meruňama a brosvičkama a ty s uhlím :-D :-D ;-)) Na fotečky chci sednout dneska ;-) R je v práci, takže budu mít čas ... ale posílat mejlíkem je nebudu, páč mě se to doma seká, uložím ti je na rajče a odtud si je stáhneš nebo do úložny dat ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: Ok já budu asi sö a ne navečer sama doma, P. jde do práce, zítra bychom rádi na Čapku pokud počasí vydrží, ale včera v TV říkali, že so bouřky, ale ne na území sev. MOravy a v ne celé území oskara ateploty 25°C tak jsme zvědavá! Leda do Ip :-D
Katy, jj jen do IP + heslo a přihl. jméno .... ;-)
Profilova fotka
katy: tak to já jsem se nechala minule nachytat od sousedy prý super meruňky z jižní moravy, byly myslím po 20/kg, ale i tak, byly kyselé a nevypadaly nejlíp, to jedině snad na to zavařování, no nakonec jsem je vyhodila do popelnice a on něho už nikdy nic ]-(
Profilova fotka
jejda, vy jste kecky, no nic musím dočíst jak malý usne:-D
Profilova fotka
Lun: to víš je pátek a klidový stav :-D je třeba vypít kafčo v klídečku a pohodě. :-D Jija: tatík od něj bere každoročně a jsou dobré, akorát někdy více měkké, ale zase levnější. Ivi: písnu do IP
Profilova fotka
katy: tak to máš štěstí, že máš tak dobrý zdroj lun: tak to chce kurz rychločtení ;-)
Profilova fotka
Jija: no jo tatík teď na chatě a já bez meruňí a včera jsme měla chuť, ale za tu cenu? Navíc mi v po dovezla kolegyně meruně z jižní MOravy od rodičů, utrhnuté ze stromu a to bylo o něčem jiném. No snad se dočkám a užiji si jich. Jinak včera v městě prodávali obří krásné třešně, ale za 40 kč/1/2 kg což mě přešla chuť.
katy, kuk na rajče .... přidala sem jednu, maska : stará foto + titulek
Profilova fotka
Ivi jdu juknout :-)
Profilova fotka
Katy , u te nasi chaty je bazen, takze pokud bude pekne, ani nemusime tajne do prehrady :-)
Profilova fotka
Lin: tak to máte super, ale jít zase takně do panenské vody ... nějaké vzrůšo a adrenalin musí být! Ale nečůrat ať nemáme zakalenou vodu kohoutcích :-D :-D :-D
Katy, kuk IP;-)
Profilova fotka
Ivi: už jsem kukla a jsi kouzelník a já otrava otravná :-D
Profilova fotka
já jdu na oběd a pak to v práci pro tento týden balím :-) tak přeju všem krásný víkend
Profilova fotka
Jijo provokáterko! papa a hzký víkend a pozdravuj u Rumcajsů :-D Holky pomoooooooooooc honí mě mlsná, v šuplíku by se sice něco našlo, ale Kačenka má chuť na zmrzlinku no nic jdu na roh Leninky pro malou, nemohu si pomoci je to silnější než má slabá vůle ;-( a včera měli jablečnou tu neznám, dnes sice bude jiná, ale jdu :-) nic mě nezastaví :-D :-D :-D
Jijo, krásný vík a dobrou chuť ;-) Katy, prosím tě - si brepta :-D) ;-)
Katy, ta mazej :-D) ... já měla vynikajícího Gladiátora vanilkovo-karamelový ledňák s hořko-mléčnou čoko a v ní kousky arašídů x-)x-)x-)
Profilova fotka
ivi: a kdo to prodává? Jinak byla jablková tak jsme si dala jen tu a moc dobrá taková kyselkavá no pochutnala jsem si :-) a na véču zase už jen meloun :-( ]-( ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?