22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: já myslím, že vydrží ;-) dala bych ji i do sáčku ;) no však si chemik, to musíš vědět ne? :-D saly: a nemůže mít v těch hicech žízeň? katy: no to bude mít tatka radost po všech stránkách ;-) a tvého sladoura bych si dala taky :-N lun: no už jsem se lekla, že se na nás zlobíš :-N tak to je super, že si takto pospí.. a kor dopolko za 2hod to uděláš dost práce ne? a v klidu navaříš ;)
Profilova fotka
Pand: dojeď a můžeš ochutnat :-)
Profilova fotka
lun: tak to je fajn, že už jste mobilní, nejhorší je, když si člověk na auto navykne to pak děsně chybí když náhodou chvilku není katy: jestli chcete nové tak prý teď, že už se zase ceny aut začínají zvedat nahoru, no já si zas říkám, že jestli je pravda že jenom auto vyjede z autosalonu tak ztratí 1/3 ceny tak je to zbytečný luxus, i když H. měl naposled hlášku že příště nové tak nevím :-N jo a taky si myslím, že přehání, ale jestli toho vzbudilo tak asi ne |-| pan: jo chemik a k tomu potravinář, ale v kuchyni nepoužitelný :-D, no co, zítra ji udělám a když ztvrdne tak bude pro slepice :-D
Profilova fotka
katy: hmm oki :-| jija: ty jsi hlavně vtipálek :-D když ji dáš do sáčku ani nemusíš dávat do lednice, tak vydrží, neboj... teda já dělám olejovou a ta taky vydrží i 4den je dobrá ;-)
Profilova fotka
Jija: je to tak hned ztratí na ceně a čím dražšší tím více viz se podívej na cenu nové audiny a 2 roky staré! To samé passat.
Profilova fotka
pan: já se taky chystám na olejovou, no dám vám po víkendu vědět jak to dopadlo :-D katy: jo a když jsme chtěli starou feldu tak to byly ceny jak za mnohem mladší zahraniční vůz a v lepším stavu, u škodovek snad ty ceny napadají ]-( holt nejlevnější náhradní díly
Profilova fotka
jija: no tak to nemusíš mít vůbec strach ;) a pak dej vědět :-)
Profilova fotka
sorry,popletla jsem tu bábovku, čtu to vždycky rychle :-( však vy víte kdo Pan: žízeň nemá, pže je to vždycky po kojení a nebo už při,jsou to prdy už ho dopuju spec.kapkama,tak uvidíme..teď spinká, tchýni dneska spinkal 3 hoďky v kočárku.. my včera byli kočárkovat do Hrabové ke kostelíku, je tam klid a dobře se tam jede bez aut.. Dneska jsem poprvé dělala svoje tvarohové meruňkové knedlíky a povedly se,tak jse se ládovala, ale to je zdravé, to můžu :-D
Profilova fotka
saly: to je v pohodě, my si to přeberem ;-) to jste měli včera pěknou procházku :-) já jsem se tam včera taky málem prošla ale nedobrovolně :-N u benziny mi ujel bus, ale naštěstí jel ještě k tesku tak jsme ho předběhla, jinak bych musela domů po svých jo jestli nepřestaneš provokovat s něčím dobrým k jídlu tak se k Tobě fakt začnu stavovat cestou domů z práce a všechno Ti sním :-D ;-)
Profilova fotka
spíš bys mi měla navařit a po cestě mi to hodit, ne? :-D :-D jsem přece šestinedělka :-p já mám šílenou chuť na sladké, to jsem ani v těhu neměla... doufám, že to přejde, pže jinak asi nezhubnu :-(
Profilova fotka
saly: no já tím reagovala, že ho musíš krmit jen co se ti vzbudí v kočárku víš? Tak snad prdíky brzo odezní ;-) a jak to jinak jde s malým? To chodíš s malým ven až takto na večer? No ty se láduješ a děláš teda chutě :-N určo zhubneš tím kojením a jak kmitáš to nemám strach ;-) tak hlavně klid jak je u vás? Tu teda jako dusno, ale opar, Oskar se během celého dne teda neukázal... nebo si ho syslíte zase na Moravě a ne a ne poslat? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, saly: však počkej až bude malý běhat to pak hnubneš, protože se ani neposadíš jak za ním budeš lítat ;-) já už chci pátek, mě se ráno tak nechce vstávat, včera jsem zase vyprala večer prádlo a hodila ho ven a oni dneska zase hlásí nějaké přívalové deště (akorát nevím kde), to jsem na to zvědavá, potřebuju akutně vyprat a usušit spacák :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: tady dnes i včera luxusně až škoda sedět v práci a nebýt někde u vody nebo na výletě. dnes jsme to vychytala jako chytrá horáky oblečena/neoblečena :-D Saly: nazdar šestinedělko no ještě že se máš na co vymluvit co? Navařit a ještě aby Jija došla s kastrůlky no toto? :-N jinak my měli před 2 dny u mamky meruňkové a švestkové knedlíky, ale dělala z bramborového těsta no byla to mňamka, pokud seženu levně švestky nebo meruňky asi o víkendu udělám. Sice kalorií jak hrom - máslo + cukr ale kdy jindy přes rok si tu mňmaku dáš co? Jija: máš pravdu Octávky si taky cenu drží a za ty prachy co máš cca 2-3 roky starou ojetinu koupíš skoro nové zahraniční auto a ty díly zase tak extra levnější nejsou, pokud tedy nekupuješ díly na Hondu či jiného japončíka. Jinak jsem v nabídce na netu objevila Lexus r. 2005 nalítáno 127 tis. 3,0 l a cena 2.850.000,- Kč no nekup to :-D by mě zajímalo kolik tedy stojí funglovka, když 3,5 let staré auto stojí takový balík!
Profilova fotka
dobré ranko :-) jija: ty přívalové deště budou beztak u nás :-| katy: tak sis mohla vzít dovču a slunit se někde na Čapkárně :-N ono tu včera bylo docela pod mrakem jakoby opar.. umíte si to představit? Dusno, horko a bez slunka? Děs :-( Ted to vypadá nadějně, ale myslím si, že bude jak včera, no uvidíme. a nejedeš ted do Phy? Včera jsem dostala od kamarádky meruňky taky bych ti dala ;) nebo jak to vymyslet? Dalo by se to zamrazit? jdu snídat.
Profilova fotka
Pand: nejedu a v tom horku se pařit ve vlaku? dej pokoj. Meruňky si snad někde koupím. Dobré by bylo jít teď na čapku a o víkendu jak bude ošklivě do práce. ;-)
Profilova fotka
katy: a nemůžeš si to prohodit ??? :-D :-D a nemám to zamrazit?
Profilova fotka
katy: tak jeď pendolínem, tam je klima ;-) když jsme jeli do Plzně, tak H. odmítnul jet v čemkoliv jiném, že se prostě nebude cestou pařit :-) H. se líbí BMW X6, koukala jsem na to a nový je za 2 000 000, tak to je teda ještě skoro zadarmo proti tomu Lexusu pan: jestli u vás sprchne, tak se třeba trošku pročistí vzduch a nebude tam takové dusno
Profilova fotka
jija: to je fakt ;-)
Profilova fotka
Pand: Prohodit? No asi bych se na to šéfa neptala :-N co zamrazit ty meruně? Ne ty si sněz mamino je to to nejzdravější ovoce co může být! Jija: no ono když si tam dopočítáš ty doplňky tak baňku přidej! Kamarád má X5 a vím kolik ho stála a nijaký extra nadstandart to nemá. navím mu před domem ukradli zrcátka a mlhovky a škoda 130 tis.
Profilova fotka
pan: a co udělat marmeládu? teda jestli jich máš hodně, já jsem se chystala udělat marmeládu z meruněk tak dlouho až jsem je musela vyhodit :-D katy: tak to je docela velká škoda, hlavně já bych nějaké takové auto ani nechtěla, pak bych se děsně bála ho kdekoliv nechat aby mi náhodou někdo něco neukrad nebo nepoškodil, vždycky jsme klidnější když stojím mezi lepšími autami ;-)
Profilova fotka
katy: ano mami :-D no já jsem na tebe právě taky mamino myslela ;-) ono toho je hodně, klidně se podělím :-)
Profilova fotka
Jija: tam máš takové pojistky, že pak je ti to jedno, stejně vše hradí pojišťovna, tebe to akorát omezí, že tam musíš jít, pak pro náhradní vozidlo. Akorát tě zřeba mrzí že nějaký vůl ti auto ojede pětikorunou a ty ho musíš dát přelakovat, že ti ukradou zrcátka - tak to je na zakázku ne ze závisti, apod. A myslím, že ti co si takové auto mohou dovolit tak to zas etak neřeší. Pand: ti snad donesli strom? :-N
Profilova fotka
tak pršet má až v noci... http://pocasi.idnes.cz/ dejte si srážky a nahoře přičítejte +6 hodin, tak ve 2hod ráno kde to bude všude... nejvíce teda zase na Moravě :-|
Profilova fotka
Pand: se raději nekoukám, já chci na víkend azuro a na čapku :-)
ahoj kočky, já od rána makám jak šroubek ;-) sem tu pouklízela a poumývala země, tak je tady zase krásně čistotno ;-)) Já meruňky miluji, ale zavařované neee, a když už tak z mrazáku a pak to romixovat + mléko .... ňamky koktejl x-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi: nebo zpátky zamrazit a je zmrka :-)
Profilova fotka
katy: noo tak to ti přeju :-D řeknem si v PO jo? ivi: v práci vytíráš nebo jsi doma? nebo pracuješ doma? no vidíš to, kokteil mě nenapadl... to se dělá ze zmrazených? a nebo zmrzka jak pise katy... a ta se dělá jak?Dává se do toho jeste neco?
Katy, ó to já raději vypiji. Navíc nemám kam to dát. Takže nic no :-(( ale příští rok si toho zamrazím haldy. Naši maj na zahradě meruňku a mamka mi včera volala, že zavařila 23sklenek, pak dělala marmošku a dneska jí to čeká znova. Ale dává i hodně na mrazák. Jinak, měli prý přes 2bedny a to bude dozrávat eče druhý strom x-) Pani, jj uklízím i v práci. Páč firma si nikoho nenajímá.
Profilova fotka
Pand: já ti tenkrát poslala sluníčko, byla na tebe hodná a to je vděk jo? :-( ;-( já furt dělám zmrzky někdy jen dřeň, jindy dřeň s mlékem, kys. smetanou, tvarohem a cukr dle chuti - ale musíš to přesladit jinak až to zmrzne je to mdlé a bez chuti, dnes budu vyrábět borůvkového Míšu :-p musím koupit tvaroh. Ivi: jižní Moravo pošli též cosyk na sever :-D :-D :-D no abyste z nich nědělali ještě jiný produkt ]-( :-D
Profilova fotka
ivi: aháá tak to jo a připlácí ti za to nebo to je v rámci krize? No jeste ze tě mají co? katy: no jo no ... tak já bych ti ho taky na oplátku poslala, jenze ono svítilo naposledy jak jsi mi ho poslala... už ani nevím jak sluníčko vypadá :-| ted tu furt opar, slunce nikde.. tak si ho užijte do sytosti. a jak to přesně děláš, řekni aspon poměr cca. Že bych to udělala.. to prvně mám nechat zamrznout a pak rozsekat nebo jak? no M. je taky nejraději tekuté :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?