22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: a ty nemleté rybí prsty máš z jaké firmy, můžu ti říct, že jsem po nějaké době viděla v letáku Metro... víš co tím myslím? ;-) tak si to musím někdy koupit, abych věděla jak to chutná a o čem mluvíš...
Profilova fotka
pan: mám Dove, včera jsem měla s karamelovou náplní a doma je ještě myslím s mléčnou a pak milku bílo-hnědou :-) katy: já se občas snažím nekupovat, ale ne vždy to vydržím :-D
Katy, možná to je on - má složitější ovládání, spoustu pojmů kterým "nerozumíš" ale jinak je úúúžasný!!!
Profilova fotka
jija: no ty si papkáš :-) já mám nejraději hořkou :-N tak já už dovařeno, placičky byly výýborné
Profilova fotka
Pand: budeš se divit z mého oblíbeného Lílu 0,5 za 29 kč a jsou moc dobré a šťavnaté! A akce to nebyla!Znám deník Metro i my ho tu máme :-) Jija: a tu se mlsá! říkal mi kolega , že mám přijít s rozpočtem jdeme rozdělovat mezi subky a že má dobré bonbony :-) Ivi: jj až mu příjdu na kobylku tak budu profi fotografka a budu dělat svatby za 10 tis. a jen si trošku pohraji jinak žádný zázrak Já taky nejraději hořkou a jdu na ty bonbony než pro probere je velký mlsoun :-D
Profilova fotka
katy: tak doufám že Tvůj kolega má lepší bonbony než můj, ten mi nabízel ženšenové a ty mi teda vůbec nechutnaly. já jdu za chvilku z práce, tak ahoj
Profilova fotka
katy: no prááávě, zrovna jsem nemyslela deník, no nic... to je tím horkem :-D :-D myslíš z Lidlu? jija:měj se
Profilova fotka
Pand: Metro z Makra? Já je mám z Lídlu ty ryby tedy :-D jinak my tu máme klimu, ale já ji nezapínám raději. Jija: tak ženšenové nebyly! Arašídky v cukru a Slávie :-) Dnes jdu mrknout do města jen tak tak jsme zvědavá co mi zase padne do oka ;-) a večer na pivčo s kámoškou.
Profilova fotka
katy: no nevím jestli z Makra, ale mají je i v bývalé Hypernově ;) takové ty tyčinky či co to je.. ja je viděla jen v letáku tak netuším jak to chutná, ale tys mě na to před rokem lákala a dělala chutě... pamatuješ? já zajdu asi taky dnes na pivčo :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně je tady pátek :-). včera jsem byla s nákupy úspěšná koupila jsem kolotoč za 400 a měli i za 300, ale to nehrálo, jinak jsem se hned po příchodu domů byla schladit na zahradě v bazénku a dneska to asi udělám taky, alespoň jestli jim vyjde předpověď
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pátku, venku paráda tak snad to vydrží i na víkend, zítra bych ráda k vodě :) Pand: tyčinka? Myslíš hořkou rumbu nebo jakou? jak se jmenují? Metro dezert myslíš? Jija: neprobvokuj jo? já se taky včera parádně schladila v městě rozdávali birrela, doma sjme si dala talíř studené polévky, pak kus melouna a pak jsme vyrazila na 3 malé kozlíčky tekutiny je třeba doplňovat. Dnes uvažuji zda jít do posilky ale nevím jestli tam je klima, abych se nevybulila.
Profilova fotka
katy: já neprovokuju, tak sedni v porubě na 39 a můžeš se přijet taky zchladit ;-) a cestou domů jsem natrefila na zmrzku tak jsem si dala vanilku s jahodou :-) v posilce si myslím že klimatizaci mít budou, tam je potřeba aby bylo chladno a vzduch
Článek se načítá
Profilova fotka
Jija: no já si právě nejsem jistá je taková maličká pro ženské. Tak nevím, nevím.
Profilova fotka
dobré ranko, taky zdravím :-) no jde vidět, že Katy nebyla lakomá a poslala mi sem taky kapku sluníčka :-) tak jdu něco oprat. jija: hele neprovokuj s bazenem jo? :-N Tak to je fajn, že jsi něco pořídila ;-) a máš vystaráno. katy: no na víkend už hlásí ochlazení, tak nevím nevím. jj taky jsme byli na kozlička.. ;-) i když slunko pod mrakem, dusno bylo, chtělo to spláchnout.
Profilova fotka
katy: snad jo, já chodím taky do malé v FM a klimatizaci tam mají, však uvidíš pan: nechceš vyprat i mě? já Ti pak za to vyžehlím i Tvoje ;-)
Profilova fotka
jija: tak jo ;-) domluveno... já mám v praní úchylku, ale ohledně žehlení to se mi tu kupí :-D včera jsem něco požehlila, ale až večer, bo jak je to dusno, tak se mi fakt nechce :-|
Profilova fotka
pan: tak já mám taky normálně na praní úchylku, že pořád peru, ale teď to nestíhám, když to dám odpoledne tak to nestihne uschnout a o víkendu budem pryč, ale uvažuju že vyperu večer a nechám to v pračce do druhého dne a po příchodu z práce pověsím, H. mi totiž zakazuje dát to prát při odchodu do práce a načasovat aby to pralo než příjdu to zas nejde
Ahoj holky ;-) tak konečně pátek :-) vypadá to, že bude opět krásně!!!
Profilova fotka
Holky vy jste divné já nemám takové úchylky ale na nákupování hadříků ano - mám nové tílečko :-N Pand: co pořád pereš? Celému baráku ne? :-D Ivi: bude musíme věřit že o víku to na Moravě vydrží, ošklivého počasí a vody jsme měli až, až.
tak mě osobně praní nevadí - jde o to prádlo vytřídit, donést k pračce, dát do pračky, zavrít víko, nasypat prášek, nalej aviváž a zapnout příslušný tlačítko ;-) a pak pověsit - schne to taky samo, ale nevadí mi žehlení ;-) Katy, tak nakupování je velký koníček - ale poslední dobou mě nic neoslovilo :-(
Profilova fotka
katy: já se snažím udržet a moc nových věcí si nenakupovat, protože jsem zjistila, že mám plnou skříň věcí a nestíhám je nosit :-D ivi: třeba Tě brzo něco zajímavého osloví a budeš nakupovat ;-)
Profilova fotka
jija: proč ti to zakazuje? Jak to tak vidím, tak všude je u chlapů něco jiného co? :-N ivi: jj dneska tu máme krásně i my :-p :-D nevadí ti žehlení? Jééé a nechceš přijít na brigádu? katy: no nekecej, jaké? jj celému baráku, jak to víš? :-D to víš, po tom stěhování je toho nějak moc :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já taky programuji pračkua ť je vypráno když peru přes týden. Pand: starorůžové, uvazování za krk, holá záda, která jsou s krkm spojena řetízkem z perel. hodně dobře to vypadá
Profilova fotka
pan: protože prý kdyby se něco stalo tak to nikdo neví, párkrát nám už totiž pračka chodila tak aby neutrhla hadici ze zdi, jednou se nám udělala díra do přívodní hadice.... takže nechce aby nám to vyplavilo katy: to zní jako hrozně krásné tílko, já jsem vždycky chtěla nějaké triko s holými zády, ale takové nosit nemůžu, ale děsně se mi líbí
Profilova fotka
katy: hmm no to zní zajímavě... máš foto? jija: jo tak to chápu... jak jsme měli na starém bytě starou pračku , tak jsem se taky od ní nehla. Ale co ted máme novou, není co řešit :-)
Pandi, klidně dojdu - pusíš mi nějaký skflělý filmík at mi to jde lehce od ruky 8-)
Profilova fotka
Jija: proč nemůžeš? pand: nemám foto. ještě jsem si koupila bílé šaty, ale ty chci trošku zkrátit
Profilova fotka
katy: protože mi příjde že je to pro prsa velikosti A ;-) a já se na to necítím, hrozně nerada chodím bez podprsenky a tu bych si pod to vzít nemohla pan: tak za pár let až bude nová pračka třeba taky budem prát kdykoliv :-D
Profilova fotka
Jija: já mám prsa A? :-D a taky jdu s podprdou a ic mi nekouká mám zapínání stáhnuté pěkně dole :-)
Profilova fotka
katy: tak možná i větší, ale já se prostě necítím když se mi něco na hrudníku kývá a říkám si, že se mi vytahají :-D (i když H. říká že je radši když jsem bez;-)), takže se Ti tam vejde i podprsenka? já jsem právě viděla takové že byly záda holé až na prdel :-D a tam by schovat nešla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?