22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy, prosím co vše chceš s těma fotečkama? Barvy, vyseknout nějaké místo barevně ost. šedě, rámeček, rozmazání apod. hi hi hi, malá vedle mě leží a spí a škytá :-D)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné ráno, sice pršelo ale je docela teplo, jsem zvědavá jak bude odpoledne to bude zase horko pan: tak vyřiď M. že na něco umřít musíme a když jde tělo do hrobu nezhuntované tak je to škoda :-D já sice taky syrové vajíčko nejím, ale spíš z psychického odporu ;-) ps: maminy nevíte kde by se daly koupit nějaké ty kolotoče nad postýlku nebo taková ta hrací deka s hrazdičkou za nějakou rozumnou cenu? pořád nemáme nic pro synovce :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně se trošku ochladilo a dá se venku dýchat včera to byla síla! Ale už začíná vykukovta sluníčko a já nemám brýle :-( zase bude slepýšek :-N Jijo: sice nejsem mamina, ale prodávají je v Chiccu nebo jsme je viděla i v Tescu prodávat a celkem za solidní cenu. Ivi: no já jsme tušila že z toho množství nebudeš nadšená :-N a má představa? nechám to na tvé fantazii, určo rámeček, ale takové ty něco barevné, něco ČB nedělej mě se to moc nelíbí. Ale jinak to nechám na tobě :-) jistě něco hezkého vymyslíš. :-)
Profilova fotka
Jo a včera z cvíča bylo prd nevím proč mi to změnili ze st na út :-(
Profilova fotka
No kde je kdo? Halóoooooooooooo budíček!
Profilova fotka
katy: já jsem tady, ale musela jsem pracovat ;-), do Teska se chci stavit odpoledne snad tam něco bude, o chiccu jsem uvažovala, ale bojím se, že když je to speciálně obchod pro děti, tak ceny budou dost nadsazené, snad dneska něco seženu to je škoda s tím cvičením, že to takhle změnili ale příště už snad budeš vědět jestli to zas nezmění
Bré ránko ;-) Katy, OKi něco vymyslím .. už jsem včera něco začala - ale počítej s tím, že od každé foto budeš mít tak 5 verzí + z každého bloku tak 3koláže - celkové :-) snad mě neprokleješ a snad se ti to bude líbit 8-) Jijo, tak zkus mimibazar - tam se to dá koupit za čupr cenu, vybereš si z pohodlí domova a máš to bez lítání a stresů ;-)
Profilova fotka
Jija: a včera jsme zrovna měla náladu a chuť i když byl takový hic, no nic, zítra skočím do posilky, dnes jdu kecat s kámoškou, snad budeme moci sedět na zahrádce a v út jdu zkusit 2 pokus na Kačku a bodystyling :-) ale zase jsem pro Ivču připravila prácičku aby se doma neukousala nudou že Ivi :-D Ivi: ty jsi zlatíčko to nemusíš, stačí jena nechci tě okrádat o čas. Jo Ivčo jinak můžeš udělat ještě jednu koláž z každého toho bloku vyber tu nej fotku co se ti líbí a dáme to jako hlavní, kde bude napsno Pobaltí, Finsko, Rusko a datum musím kuknout do kalendáře 27.6 - 6.7.2009
Profilova fotka
Ivi: a fotky zatím nikde neprezentovat je to tajenmství jen ty jsi V.I.P. co to vidí jako první a nezapomeň na autorský zákon :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Katy : Jojo ostraha tam chodi !! A vcera tam dokonce bylo kolem 15 policistu . Nekdo kradl , nejaci dva spoluobcane , tak volali policii . Ti tam nabehli jak nejvetsi hrdinove , ale odchazeli bez lupicu :-) Protoze ti jim utekli :-) Bylo tam hodne povyku pro nic . Jinak preju dobre ranko !!!
Katy, OKi zapisuji si!!!! Presentovat je nikde nebudu - neboj - nejsou to mé fotky ;-)
Profilova fotka
Lin: cikáni nebo bílí? Stejně nechápu co někteří sebou berou na koupak a podobné atrakce. vezmu 50 kč na na nnuka/vodu/nějakou žemli a je to ne? neberu přeci sebou 2 tis, mobily, noťasy, apod. max. knihu časák. Ivi: dělala jsme si srandu ;-)
Článek se načítá
Katy, nj i když sis dělala srandu - tak já je nikomu ukazovat nebudu, max je uvidí R páč to budu upravovat všechno doma ;-) ....
Profilova fotka
Ivi: v pohodě, pak ti pošlu dvd pokud se mi to tedy povede, já pořád mluvím jako by to bylo levou zadní. Koukla jsem se Míšin odkaz na obklady a na odkaz na tu Niki, povím ti ta si taky zažila!
Katy a nebule lepší napsat ke každé titul fotce bloku z jakého místa to bylo + velká koláž jako titul všech foto kde bych napsala to Pobaltí, Finsko, Rusko + termín kdy jste tam byli? Nevím jak by to vypadalo víš ... aby to nebylo moc přeplesknuté - mohlo by to rušit celkovou foto. Jinak, chceš ten text do fotky přímo, nebo do rámečku dolů? Si vyber 8-) Jdu si nainstalovat pár prográmků a možno zvládnu ještě něco i teď
Profilova fotka
Ivi: já mám každou fotku popsanou a až se půjde z bloku do bloku tak chci aby tam byla ta koláž kde bude napsáno třeba Litva - Vilnus a okolí a pak pojedou jednotlivé popsány fotky z Vilnusu, Trakai, apod. pak bude další koláž kde bude napsno Lotyšsko Riga atd. jen nevím co jako na úvod ještě jsem uvažovala mám nádherný západ slunce z Pärnu tak že bych ji tam dala a do ní nadpis dovči. Teď mám popisek ve Fotce vpravo nahoře, ale do těch koláží to dej podle citu. Jinak jak se jmenuje místo kde jsou schované ty rámečky to asi v tom svém prográmku mít můžu a zatím jsem to neobjevila? a kde se to přepíná na ČB? Já zatím objevila u sebe jen sepii.
Katy, jj Niki si zobla - jako nechápu ten presonál kterej jí nepodal pořádné info co je s malým, takhle vystreslá z porodu + JIP a pak mlčení :-( to bych jim asi zakroutila krkem!!!! Tak jsem to myslela - popsat každý blok ... heleď já to prostě nějako dám dokupy a ty si vybereš co se ti bude líbit. Jaký program používáš? Já pracuji se Zonerem, Photofiltr, Photoshop, Picasso ;-)) jinak, doporučuji před každou úpravou foteček - vytvoř si spešl adresář a třebas ty popisy z jednoho místa můžeš zadat "globálně" takže si dáš jen popis, ťukneš na OK a ony se ti samy popíší ;-) a zároveň i uloží - proto ty kopie foteček - aby sis zachovala originály.
Profilova fotka
ivi: mimibazar je dobrý, ale já to potřebuju do zítra :-N to je tak když se chlapa ptáš co a kdy sehnat a on má pořád čas a pak je najednou pozdě :-D katy: taky bych měla začít se sebou něco dělat ale nějak se mi do cvičení moc nechce, začala jsem si vyšívat ubrus na stůl tak je to jako výmluva proč necvičím dobré :-D lin: já taky radši na koupák nic nenosím, ale kamarádkám jednou na vřesině ukradli dokonce boty tak musely bosky do nějaké hospody volat mamce ať jim tramvají nějaké doveze :-|
Hmmm tak to už fakt nestihneš :-( ale tady tyhle hrací deky, kolotoče by mohl vést i nějaký dětský obchůdek - oblečení, kočárky apod .... ale asi to zaplatíš nu :-p :-N
Profilova fotka
dobré ranko :-) katy: no někdy Gregor někdy slepýšek, si nevybereš :-D jija: tak zkus to chico jak radila Katy ;-)
Profilova fotka
Ivi: já mám originály zvlášť ve složce bez úprav, popisů nevím co mám doma možná Photoshop. Jija: já nic extra sebou nenosím a snad se mi ani nic neztratí a snažím se na Čapce vychytat to místo kde jsou lehátka u bazénu, tam by už hodně bylo troufalé něco potáhnout.
Profilova fotka
já dnes vařím brokolicové placičky, co budete mít dobrého vy?
Profilova fotka
Pand: já prd nemám sebou oběd budu muset jít něco koupit jen nevím co. Jsem se koukala na ceník Čapkárny vstup 90 Kč/den kond. plavání po 17 hod. 50 Kč/2 hod. celkem je to dost
Profilova fotka
hmmm no tak to ti neporadí... skočíš do Sparu? no s tím plaváním... tu jsou jinačí ceny tak už ani nevím co je dost a co nee..
Profilova fotka
pand: jako za kondiční je cena Ok za venek na celý den se mi to zdá dost celkem, loni bylo 70 Kč ale zase nebyli tobogoše a skluzavky a nějak s eto zaplatit musí co? :-N Nevím zda půjdu do Sparu nebo jinde ani nevím na co mám chuť teď jsi dám broskev
Profilova fotka
Já jsem ťulík, mám rybičku se zeleninou z domu tak mám papku :-)
Profilova fotka
katy: já myslím že se ceny postupně holt zvedají, ani nevím kolik jsme dali loni na koupáku ve Vratimově, ale bylo to určitě min. 60,- a hrůza děsně změnšili bazén na plavání a opalovat se můžu doma tak jsme se jednou vykoupali a pak se zbalili a jeli radši domů pan: já asi nic dobrého mít nebudu, jím v kantýně v práci :-D :-D :-D ale odpoledne si asi dám čokoládku, včera jsem měla žravku a nějaké čokolády jsem si nakoupila tak odpoledne jedna bude ;-) no já asi zkusím hračkářství a pak tesko a něco snad bude
Já chtěla jít taky plavat, ale sem tak nachlazená že bych se tam dorazila - takhle se koupu sama ve vlastní šťávě :-( .... jdu pokračovat Katy on ten photoshop je hrozně složitej ... je tam hodně věcí pokus x omyl ..... ale i tak to umí zázraky
Profilova fotka
katy: no to máš recht... nějak se to zaplatit musí... nejhorší je, že do toho vidíš, umíš si to zdůvodnit o to více tě štve ta cena co? jak jsi jen mohla zapomenout, že máš jídlo sebou? :-N ty už jsi jak já :-D :-D :-D jija: co sis koupila za čoko?
Profilova fotka
Ivi: tak to asi mám než jsem mu alespoń trochu přišla na kobylku x fotek sjem zmršila, ale předvídala jsem a udělala x kopií. Doma kuknu co to tedy mám a dám vědět. Pand: nevím doma jsme dumala co si vezmu z vík už nic nebylo a nevěděla co vzít chtěla jsme si uvařit nudle s mákem, ale P. dnes nebo včera odnest do práce poslední těstoviny, na salát jsme chuť neměla a pak jsme kioukla do mražáku zda tam není nějaký zbytek a objevila jsme rybí prsty, ale nemleté, k tomu mraž. zeleninku a brambor jsme uvařený měla a dobrý zdravý obídek :-) Jija: já raději čokoládky nekupuji, ale ráno jsme snědla malou hořkou rumbu té se můžu užrat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?