22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: s kým si zase dopisuješ?
Tak pokud jednou naše dítě bude po mě - tak se mám na co těšit. Byla sem hrozný sígr, kam mě postavili tam mě na 100 % nenašli, všechno sem musela vidět, furt sem někde lítala s děckama - hrozný neposeda .... no asi sem byla hodně hyperaktivní či co :-D)
Profilova fotka
katy: ne zase, ale pořád... s UPC... ale už mi reklamaci schválili, tak jsem jen čekala na to vyúčtování a musím na to sednout... pro jistotu.. víš jak ;-) ale zatím se mi do toho nechce. ale musim behem dneška - kvůli splatnosti. tak já jdu obědvat... mám fazole chilli con carne a pak si dám asi šopák... ten se taky už musí dojíst.
Profilova fotka
jo jinak ta buchta se povedla... ale no nevím je taková nějaká rozblemcaná... jestil jsem dala málo cukru... trochu jsem to o cukr ošidila, zdálo se mi toho v receptu nějak moc..místo 20dkg jsem dala jen 15 dkg... ale jinak dobrá :-N
Profilova fotka
pan: držíš linii, že dáváš míň cukru než je v receptu? ;-) je teda fakt, že já občas taky nedám všeho přesně, většinou proto že mi to došlo :-D ivi: to jsme měli podobné, mě tam kde mě postavili taky nenašli a nejlepší bylo, že jsem zdrhla i s bráchou v kočárku :-D katy: do knihovny se asi dostaneš dřív než se sejde, ale kdyby tak až se někdy domluvíme na scuku tak se ozvi a já to vemu holky myslím, že musíme doufám že ty naše děti po nás prostě nebudou, protože se z toho jinak zblázníme, nebo bych doporučovala koupit klec :-D :-D
Profilova fotka
jija: no linii nedržím... ale zbytečně do těla cukr valit nechci... když bylo 15dkg mouky tak na to 20dkg cukru se mi zdálo příliš. no ty jsi musela být ale číslo :-D
Profilova fotka
Je pravda že někdy je těsto zbytečně sladké, já dávám podle citu a ochutnám, někdy stačí a jindy musím dát krápek více než píši, je to mdlé a když je třeba kyselejší ovoce tak těsto musí být slaďoučké. tak já spím i přes den tak snad budu v pohodě.
Profilova fotka
Ahoj, jdu taky pozfdravit..tak my máme za sebou první společenskou akci s malým( a myslím, že poslední )šli jsme včera na segřine promoce, jen jsme vjeli do auly začal bečet, tak jsem seděla v poslední řadě a celou hodinu kojila, jediný úspěšný prostředek jak mu ucpat pusu..a z oběda jsem měla prd, pže řval jak tur a všem bych řekla, že lezl na nervy,tak jídlo studené, po náladě..no prostě super..myslím, že nejlíp je nám doma na gauči :-S poslední 3 dny je to celkem přes den tragedie, asi jsem ho přechválila... je umrčený a neví co chce..prý třetí týden je růstový a chtějí pořád jíst, jsem zvědavá jak dlouho to kojení vydržím,mám pocit, že kojím furt, ještě že v noci spí, budí se jen 2x na 10 min pití poslepu a pokračuje ve spánku asi tak do devíti.. sraz si naplánujte beze mě, já nemůžu slíbit,uvidím až na poslední chvíli co se vyvine..jinak asi zítra mizíme zase na chajdu, nechce se mi tady v těch pařácích být ve městě... :-)
Saly a nemůžeš mít slabé mléko, když ti stále brečí a v jednom kuse kojíš?
Profilova fotka
pan: já byla prvotřídní číslo :-D prý naštěstí brácha po mě byl andílek, jinak bysme nebyli 3 :-D no já tím, že moc nevařím a nepeču tak se striktně držím receptu, ale třeba až budu za 10 let zkušená pekařka - kuchařka tak budu taky upravovat podle citu ;-) saly: tak promoce nebavila ani mé 20ti leté bráchy tak to se nedivím že se malému nelíbila. ale třeba ho to zase přejde a bude to hodné a spavé miminko
Profilova fotka
Saly: tak alespoň víš jak ho zklidnit - typický chlap prso a jídlo a je klid co? :-N mamka taky zůstala na chatě, že v bytě je horko. Jija: neboj taky to vychytáš ;-)
Profilova fotka
katy: no nevím nevím v kuchyni jsem dřevo, jednou jsem něco měla u mamky v kuchyni udělat a myslím že mi zas něco spadlo a mamka na H.: "doufám že teď chápeš proč jsem jí radši v kuchyni nic neučila a proč neumí vařit, já na to prostě neměla nervy" :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: :-D :-D :-D ale myslím, že se naučíš nebo se naučí H. vařit a péct to je ještě lepší ;-) tak to třeba má ségra ona jen zcela výjmečně vaří a když tak velmi jednduché věcio a její přítel vyvařuje i svíčkovou, apod. :-D
Profilova fotka
katy: H. vařit umí, jinak bysme asi umřeli hlady ;-) já teda radši peču ale spíš něco jednoduchého, v pátek chci zkusit ten Tvůj recept na perník, mamka vždycky říkala, že se prý naučím po svatbě, spíš bych to viděla po dítěti :-D
Profilova fotka
Ivi: nám v kurzech říkali, že slabé mlíko neexistuje.. :-) že to jsou jen zbytečné obavy mamim...14 dní slabé nebylo, tak i teď není :-) to je ale fakt oficiální, že 3.týden roste a má nároky na výživu větší..jen to vydržet..mlíka mám staršně moc, stříká mi pod tlakem i samo, musím vždycky odstříkat, jinak by se mi přehltal..to je jen takové období, ale nic moc teda :-(
Profilova fotka
saly: Ty teda musíš toho mlíka mít, když musíš odstříkávat, tak hlavně že Tomáškovi chutná. a jak dlouho má to rostoucí období trvat?
Profilova fotka
pže čím víc pije,tím víc se ho tvoří..na nedostatek si fakt nestěuju, spíš,že mě bolí prsa z toho věčného dudlání a cumel nechce, ale všichni říkají,že musím vydržet, že to přejde... ;-)
Profilova fotka
saly: tak určitě mají pravdu, tak to teď vydržet já mizím, už mě to v práci nebaví ;-) H. mě vyzvedne na nádraží a jedem vybrat nějaký dárek pro synovce (když se za ním jedem o víkendu kouknout) tak jsem zvědavá jak dopadnem
Profilova fotka
katy: no jenže mě se nechce ochutnávat těsto když tam jsou syrová vajíčka... to jsem vycvičená od muže chemika.. jinak bych jistě taky ochutnala :-D jija: no to si H. teda dobře vybral :-D :-D :-D saly: no třeba má žízen v tom hicu ne? a nemůžeš to mlíko prodávat do porodnic? tak já jdu do hajan, přeji pěkný večer :-)
Profilova fotka
Dobré ranko !!
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásné ráno. To je hned po ránu hic co? Lin: jdeš dnes na Čapku? A jak bylo včera hodně lidí? Se máš, taky bych šla k vodě, no snad bude o víkendu pěkně a taky konečně vyrazíme. Už se jezdí na tobogádu a skluzavce? Pand: a proč to nemůžeš chutnat?
Profilova fotka
ahoj holky, dneska je to teda fakt letní den už od rána, konečně mám pocit že je léto. já teď chodím do práce ráno v kalhotech a odpoledne odcházím domů v šatech co si nosím v baťůžku :-)
Profilova fotka
Jeste se nejezdi Katty, bude se jezdit az od 17teho . Jo byla jsem vcera a bylo plno lidi . A dneska jdeme zase . Za chvili vyrazime na rehabky a pak na Capkarnu :-) Ja myslim ze o vikendu bude pekne .
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu je 20C ale pod mrakem, možná jsem z dáli slyšela hřmění, ale nevím zda mi nehučelo v uchu :-D katy: no o víkendu nehlásí moc dobré počásko, myslím, že by mělo pršet :-| ale buhvi jak do vikendu bude, že? ;-) no kvůli vajec... syrové bys neměla dát do pusy... a kor když i na vejce šáhnu tak si musím hned umít ruce :-| asi kvůli salmonele nebo nevím. to by objasnila Jija ;) lin: ahojky ;)
Profilova fotka
Lin: provokuj, provokuj! :-D nes tam bude divočina je slavnostní otevírání a den otevřených dveří tak bude divočina. Tchýně se taky chystá tak kouknout. Myslím, že i od nás tam někdo bude, akorát se budou chudáci pařit v košilích ne v plavkách :-D ale byl by zážitek některé vidět v plavkách pravda :-D :-D :-D Jija: to je ráno ještě taková kosa? Lin: a máš hlasík ještě ti pošlu i z domu, malá je hezky vyfocená a je jedna z nejhezčích fotek a to ti nefandím, že jsi kámoška. Malá je moc krásná a některé fotky jsou dost "divné". Mamce jsme ukazovala fotky ze srazíku a o Gábi říkala, že je moc krásná, že tak krásnou holčičku už dlouho neviděla!
Bré ránko ;-) jsem už tu od 6,30 ;-) posnídáno, kafíčko vypité - jsem lehce Gregor, šla jsem sice spát celkem brzy - ale s rýmou a kašlem si jeden moc neodpočine :-(( ani sanorin nezabírá - jen chvilkově :-p Holky dejte pokoj s bazénem - mě se k tomu nachlazení přidaly i gyn. problémy - takže si teď o vodě můžu nechat jedině zdát - opět sem chytla asi zánět vaječníků bo co!!! Už sem měla 2roky klid, naposledy mě to trvalo 6m než sem to vyléčila s pomocí mudry.
Katy, na MK má Janča fotečky malé --- je úžasná ... tuším že na 3 enbo 4 stránce 8-) ;-)
Profilova fotka
no tak jsem slyšela dobře, buří a už i prší ]-( katy: tak jija cestuje už kolem 5h ;-) ivi: tak to ti nezávidím... a zázvor nepomáhá? A co echinaceové bylinné kapičky? A echin. čaj s medem? ale zázvor je zázvor ;-) jejda tak to mě mrzí :-| no snad budeš brzo OK, kde jsi k tomu prosím tě přišla? Nezapomen, že meze jsou ještě chladné :-N Já to zlehčuji co? Promin..
Pandi, já mám teď spíš už jen tu rýmu a ráno+večer kašel - večer jak se dostávám do klidu a ráno, jak to mám "zalehlé" .... jinak, pečlivě piji zázrovový čaj - a u mě ta rýma má vždy hnusný průběh .... vidím to, že večer budu inhalovat vodu + sůl ;-) no z mezí to nemám :-( já nevím, jestli je to tím horkem, člověk se spotí a je to raz dva. Dnes už je to dobré. Ten jonamazol zabral ... mě totiž min týden hrozně bolel podbříšek - sem si říkala ajaj to je asi ovu a ono to bylo tohle :-(
Profilova fotka
Ivi: hned jdu kouknout. Ty na ty záněty trpíš? Chudáku z čeho to máš z prochladnutí nebo sis to donesla od vody? Pand: a takové opatření máš pořád nebo jen teď ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?