22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
miramere má napsané kdy jsou kurzy? mám pocit, že jsem tam loni chtěla NJ a problém byl v tom že neměli časy kdy by to byli a napsali mi že se mám stavit osobně a domluvíme se na časech :-| ale možná si to pletu s jinou jazykovkou, jinak u hello mám slevu ;-) je lepší platit osobně, loni dávali kartičky a podle toho kolik kurzů už u nich člověk měl, tak měl slevu já mám myslím 400 na každý kurz do kterého budu chodit :-)
Profilova fotka
A ty jsi měla zaplaceny na celý rok nebo jen na pololetí? V tom Miramaru se s tebou domluví a vypíši termín co ti vyhovuje a pak se doplní pro P. tam byla výhoda jak dělal na směny že mohl chodit jak odpolede tak dopoledne, kterýkoliv den, že to na kartě škrkali a za stejný peníz což je výhoda, ale stejně se mu nechtělo chodit.
Profilova fotka
já si platím většinou celý rok nechce se mi na to pak myslet a většinou bývá sleva když člověk zaplatí celý rok. aha tak to jsem nevěděla že to v tom Miramaru funguje tak, tak to na něho kouknu, kdyby mi to zase v hello neotevřeli
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem nějako nestíhala, byla jsem v práci, u holiče a pak na cvičení, no zítra už by to mělo být lepší... jdu vás dočíst
Profilova fotka
vasha: nevzdávej to, určo nějakou prácičku najdeš ;-) držím palečky !!! teda člověk tu chvili není a už přírůstky :-N jinak mě ted taky čekají hordy prádla.. musím na to vlítnout s tím praním, dokud je venku krásně a pěkně to bude schnout na sluníčku a pak počkám na ochlazení (jestli nějaké bude) a vyžehlím.. ivi: a jak ti je, je už lepší? jinak přeji pěkný večer a jdu do hajan, zítra je taky den papa
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě se nakonec včera žehlit nechtělo a jenom jsem prádlo sundala ze sušáku a dala do koše a počkám až se mi chtít bude, byli jsme totiž večer ještě na zahradě, grilovali jsme večeři a pak přijeli bráchové a kluci hráli na zahradě fotbal a já jsem byla publikum jinak v knihovně jsem si včera půjčila gejšu a pak nějaké detektivky, bylo tam strašně moc lidí což mě překvapilo jsem čekala, že tam budu sama
Profilova fotka
dobré ranko :-) dneska jsem ranní ptáče :-) jija: nooo tak to by se mi taky žehlit nechtělo :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tady krásně sluníčko a teplíčko jupííííííííííííí Jija: tak grilovačka a navečer joooo :-o to se někdo má ;-) taky bych si dala masíčko nebo rybičku :-) Pand: tu někdo už nemohl dospat co? Já dnes totální Gregor včera jsme šla spát před půlnocí a to je výsledek. Už mám zcela výjme¨čně od rána kafíčko. Včera jsme byli v knihovně a hodně dobré knihy jsme vybrala zrovna je někdo vrátil a všechny jsou podle skutečné události. Jednu o dětské chlapecké prostituci jsme už začala číst a celekm síla .... co někdy děti vede dělat takové věci a co jsou dospělí za chlípníky! Ale jsou tam děti i z bohatých rodin co jen tak "nudí" Dnes jdu na nehtíky a vůbec nevím co si nechám udělat, nemáte nějaký nápad?
Profilova fotka
pan: já mít dovolenou tak mě z postele nic tak brzo nedostane jako Tebe, ale já ráda vyspávám a vstávám až k obědu ;-) katy: já moc knihy pod skutečných událostí nečtu, protože je hrozné co všechno se děje, radši si přečtu nějaké pohádky a věřím že je na světě líp (jsem jak malé dítě :-D), s nehtama Ti neporadím, já jsem ráda, že mám zpátky svoje vlastní a na ty si kreslit nic nenechávám
Profilova fotka
Jija: v tom máš sice pravdu, ale ne všechny jsou kruté, někdy jsou to vzpomínky (např. Gejša) nebo cestopisy. Nedávno jsme četla jednu z Aljašky o dobrodruhovi a jeho setkáním s medvědy, hodně zajímavé a někdy husina jak ho méďa pronásledoval, byli tak i fotky.
Profilova fotka
katy: tak cestopisy nebo životopisy mi nevadí, v životopisech se i docela vyžívám ty čtu ráda :-) dokonce jsem i zvládla My děti ze stanice ZOO a Deník Anny Frankové, já poslední dobou ani v TV nebo kině nekoukám snad na nic jiného než na komedie, asi mám nějaké období, kdy jsem schopna akceptovat jenom dobré zprávy ;-)
Bré ránko hlásím azuro, teplo, 20°C prostě konečně lééééééééééééééto Jinak, k nachlazení se přidalo i něco dalšího. Dítě spalo do 5ti hod pak řádilo jak satan!!! Vstávala jsem ve 22hod, R pak kolem 1hod a já zase v 5hod. Takže OK noc. Včera byla celej den venku - tak byla chuděra utahaná. Dneska jí to čeká taky a chystám jí pořídit vodítko - by si zvykala a večer prubnem prochajdu i s Bobešem
Článek se načítá
Profilova fotka
Jija: Děti ze stanice ZOO jsou drsné měl by to káždý teeneger číst povinně. Viděla jsi i film? ten je ještě drsnější a je natočen jako ČB! Deník Anny Frankové? Neznám o čem to je? Jednou jsme ve slovenštině četla knihu Erik o mladémmklukovi co mu zjistili leukémii i přes nemoc prožil lásku a dostudoval, ale bohužel nakonec zemřel - 2 kniha u které jsme brečela. 1 Monika B. už nejsem vaše dcera - tu jsme i měla a někomu půjčila a darebák nevrátil a já nevím komu jsme ji půjčila. Ahoj Ivi: tak to jsi do růžova co? :-N
Katy hojky ;-) jj do růžova :-p ale snad se proberu ... jak píšeš ty - dnes sem gregor :-(( ale už sem si dala kafijo a jdu makati
Profilova fotka
ahoj holky, zas po dlouhé době vás jdu pozdravit. nějak nestíhám, nebo se mi ani nchce k PC. malý je v pohodě, jen ty noci by mohly bt už konečně lepší,ale jak vím od Lin,ta taky pořád vstává co hodinu. no nic no, si nějak pořád nemůžu zvyknout:-) ale aspoň jsem ho naučila přes den spát i v postýlce a to si pospí i hodinu a půl x-) , což je teda krása oproti půlhodince v kočárku:-)takže toho více i stihnu:-) plánuje se nějaký srázek?? samozřejmě mi dejte vědět, my přijedeme ;-) 8-)
Profilova fotka
katy: no tak tu furt pod mrakem :-| a to jsem dneska čekala jaké budou tropy. jija: no však ja jsem to šla ještě zalomit :-D ivi: jasně utahat, at má v noci dobré spaní ;-) tak jsi dnes Gregor jako Katy co? :-| lun: no ahooooj :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Lun : No my porad taky tak . Ja si teda nezvykla, teda jako vykla, ale v noci jak musim vstanout tak stejne zurim :-) No v kocarku spinka taky pul hodky , ale doa v postylce pred den i dvakrat trikrat denne po pul hodine az dvou hodinach . No ja se nedivim ze spi pres den , kdyz v noci tyi rarasi nespi , dohaneji deficity :-) Srazek ?? Se mnou taky pocitejte !! Jen je treba domluvit terminek . Doufam, ze kdyz to bude treba v srpnu ze se prida i Saly ??
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: plánujeme a neboj dáme ti vědět, bezz tebe by to nebylo ono :-) Ivi: já se už probrala :-) Pand: tak hlavně neposílat opakuji NEPOSÍLAT!!!!!!!!!!!!!!!! tady azuro a jistě teploučko :-) Lin: nebojte se holky, všechny vás zase jako vždy obvolám :-)
Profilova fotka
katy: rozkaz šéfe :-D ale za to vy byste mi mohly kapku poslat Oskara, co ty na to?
Profilova fotka
Pand: tak jenom trošku aby se neřeklo :-N musíme křečkovat a vysoušet ty povodně víš! ;-)
Profilova fotka
No Pand , dneska budu skrt , dneska neposilam. Jdu totiz s malou na koupak, takze si ho setrim :-) Tak holky, ja se loucim, protoze uz vyrazim !!
Profilova fotka
katy: film jsem neviděla, a Deník Anny Frankové je deník židovské holky z Holandska, několik let se schovávali ale nakonec je našli a poslali do koncentráku, kdybys chtěla, mám doma můžu půjčit lun: to bych teda v noci tak nechtěla vstát a asi bych pak přes den spala s prckem najednou ;-) lin: Ty se teda máš, já chci taky na koupák :-) ale odpoledne se doufám alespoň naložím do malého bazénku pan: třeba ještě tropy budou, nech se překvapit, jak si užíváš dovču? lenošíš?
Profilova fotka
Katy-tak na tebe je spoleh vždycky s těma zprávama pro nás ohledně termínu. to víš matky na mateřské tedka už toho času tolik není :-D Lin-taky občas zuřím a L. taky jak musíme vstávat. je to někdy fakt o nervy ]-( ,ale ráno se malej tváří krásně vyspaně, směje se na tebe a ty zapomeneš,že si v noci zuřila :-D tak na koupák,jo?? super, mám to kousek a nechodím tam :-D ,ale mi to nevadí.mě voda nic neříká :-N
Profilova fotka
lun: tak můj otec mi dodneška předhazuje jak musel vstávat ve 3 ráno, protože já jsem si chtěla hrát :-D, na noční vstávání asi rodiče nikdy nezapomenou, jinak myslím, že vody si užiješ dost až Štěpánek zjistí co je to za dobrou věc ;-)
Profilova fotka
Jija- noooo pěkně si taky rodiče potrápila:-D:-D vody si s ním užívám pomalu už teďka. vodu on zatím miluje.Koupili jsme mu bazén, tak je třeba ho napustit a chodit se ráchat,dokud je teplo a hezky:-)
holky, tak u nás je stále krásně, nikomu nic neposílám - naposled sem poslala a odvědčilo se mi to tím, že sem cestou z práce hnusně zmokla - takže nic nebude ]-( a jelikoš potřebuji pracovat venku, krásné počasíčko se mi šikne ;-)) jo a našla jsem poupata na durmanu, začínají mi narážet papričky a mám slité balkónové rajčátka x-) mňamky ...
Profilova fotka
katy: no to chápu ;-) ale ta troška už se tu objevila, tak dííííky :-) jija: jj lenoším... dělám pořádek v papírech a musím mrknout na UPC co mi zase provedli s vyúčtováním, zda už to konečně bude OK ;-) ale to si musím rozepsat od května kolik jsem správně měla uhradit a kolik mi vyúčtovali... protože ted mi přišel výpis jen se samýma mínusama a nevím zda to takto sedí. no deformace z povolání :-D no ty jsi musela být dítě na zabití :-D ivi, lin: dííííky :-N no nic, ale aspon Katy poslala kousek a to mi stačí, jsem skromná.
Profilova fotka
lun: no když mi můj otec říká, že mi nepřeje nic špatného jenom dítě jako jsem byla já, tak mu nadávám že mě nemá rád, když mi může něco tak strašného psát :-D pan: jo byla jsem na zabití, mamka říkala, že o tom uvažovala, že by mi rozbila hlavu o topení a sama si pak pustila plyn :-D naštěstí jsem se čas zlepšila a dělala jsem radost ;-) určitě koukni na to vyúčtování když se Ti nezdá, mě se nezdálo od plynáren když mi poslali kolik mám platit zálohy tak jsem zavolala a byl klid ivi: budeš pracovat odpoledne na zahrádce?
Profilova fotka
Pand: to je život co? Jsme na tebe ¨jak na cizího co? :-D Lin: já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Si mě tu zapoměla no jak myslíš! ]-( ;-) Jija: určo bych si ji někdy půjčila nebo krknu v knihovně. Já taky byla děcko lump - přes den celý propsala a v noci řádila jak černá ruka, spát jsme nechtěla,a le hrát si a vyžadovala sjem pozornost problém byl v tom, že mamka přes den neumí spát ani kdyby čert na koze rajtovat a odnesla to chudák ségra - máti byla s nervy v kýblu a za vše ji dala kartáč. TAková jsem byla potvora :-N
Profilova fotka
jija: no to mi říká i moje mamka, takže už se fakt těším :-D no mě se nezdá už 2 měsíce a furt si s něma dopisuju a ted poslali nejaké hauznumero tak to musim pro jistotu projít.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?